• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאת הארורים [פאת'פיינדר] (3/3)

"שמע, אם הבוס שלך מתעקש ככה לא לדבר איתי ישירות גם אני לא מוכן להתעסק איתו ישירות," אומר קוויס, "רק שהשליחים שלי יותר מוצלחים משלו ואתה תראה את זה."

meta
מטיל זימון מפלצת 3
סיבוב מלא.
אם הוא פוגע בי בהתקפת טווח זה דורש ממני בדיקת ריכוז.

אגב מציין שהשפעת עירנות מוגברת פגה כי ניצלתי את הלחש בשביל יוזמה.

לחשים מוכנים:
דרג 1: עירנות מוגברת, מגן, קליע קסם, ריפוי שטני, הגדלת אדם, תחפושת אישית
דרג 2: ראיית הנעלם, Boneshaker, התנגדות ליסודות, זימון מפלצת 2.
דרג 3: Clairaudience/Clairvoyance, האצה, האטה.

משאבי דמות:
נק"פ 41/41
מאגר מאגי 4/10
לחשים:
דרג 1: 0/6
דרג 2: 6/6
דרג 3: 3/5

meta
הצלחתי בבדיקת הריכוז
יצא לי 4 בקוביה, מזמן 5 שלדים מדממים.
פקודות לשלדים:

קוויס מטיל האצה מה שאומר שלכל חבריו השלדים יש עוד התקפה.
שלד 3 היאבקות עם הלאטה: 17.
שאר השלדים התקפה על איש הקופיצים: חרב מעוקלת
9
9
20 טבעי. וידוא חמורה 1 טבעי. 6 נזק.
18. בפגיעה 5 נזק.
וההתקפה הנוספת של השלדים:
6
11
6
20. בפגיעה 2 נזק.

לחשים מוכנים:

משאבי דמות:
נק"פ 32/41
מאגר מאגי 4/10
לחשים:
דרג 3: 2/5

הוא חומק מכל השלדים בקלילות מלבד אחד מהם שמנחית עליו מכה, לא לאחר מכן הוא שולף סכין ובמיומנות מדהימה משליך אותו לעבר השלד שמחזיק בלטאה, נועץ את הסכין בגולגלתו.
4 סכין נשלכים לשאר השלדים.
בעוד הסכינים נשלחים את מקיפה אותם
mate
התקפה מיוחדת על שלד 3 6 נזק אש ו6 נזק חותך, סכך הכל 12.
שלד 1 1 טבעי.
שלד 2 17, 3 נזק אש ו5 חותך, סך הכל 8
שלד 4 13 החטאה
שלד 1 23 3 נזק חותך ו6 נזק אש, 9 סך הכל
משאבי שה"ם
50/44

השלדים ממשיכים לתקוף את האיש, אך לא ממש מצליחים, בעוד שלד אחר תופס את הלטאה שוב. האש פוגעת בהם, אבל הם מתחילים לחדש את עצמם, ובנוסף הקופיצים לא משפיעים עליהם כמעט בכלל.
בינתיים קוויס מטיל לחש שישבור את העצמות של האיש.
meta
מזדמנות
7
12
9
21. בפגיעה 3 נזק.
תור השלדים:
אחד מנסה לתפוס את הלטאה. ניסיון ראשון 10, שני 19.
השניים האחרים תוקפים אותו:
9
12
15
16
16
17
קוויס מטיל boneshaker על הקצב, 16 נזק. קשיחות ד"ק 19 לחצי נזק.
לחשים מוכנים:

משאבי דמות:
נק"פ 32/41
מאגר מאגי 4/10
לחשים:

משאבי שלדים:
שלד 2 4 נק"פ

הקצב נפגע מהלחש וחורק שיניים.
הוא משליך סכין אחד לעבר קוויס שננעץ עמוק בבשרו, שתי סכינים עוקבים אחרי הסכין הראשון בעוד השניים האחרים עפים לעבר השלד שמחזיק בלטאה
meta
מתקפה מיוחדת על קוויס, פגיעה אוטומטית, בנוסף (לא נזרק קודם כי לשלדים יש חסינות לפגיעה חמורה) יש 50% (51 ומעלה) שההתקפה תהיה חמורה, 89, חמורה. 3 אש 10 חותך.
התקפה על קוויס 27, ווידוי חמורה 14, לא חמורה 6 נזק חותך ו6 אש
התקפה על קוויס 21, פספוס
התקפה על שלד 2 10 פספוס
התקפה על שלד 2 27 פגיעה 6 נזק אש ו4 חותך
משאבי שה"ם
קשיחות 16 כישלון
50/28

קוויס מבין שלבחור יש משהו מוזר, הוא מנסה להבין מה גורם לו לזרוק כל כך הרבה סכינים בכזה דיוק שלא מחטיא. ברור שאיזה קסם מעורב בזה, אבל איזה?

מאגיה 31

לחשים מוכנים:

משאבי דמות:
נק"פ 7/41
מאגר מאגי 4/10
לחשים:

משאבי שלדים:
שלד 2 4 נק"פ

קוויס
קוויס בשתי עובדות מעניינות: א' הבחור לא הסתכל עליו על המטרות שלו או על כל דבר אחר, מבטו עדיין מורכן למטה.
ב' הלטאה הסתכלה על כל המטרות, ביחוד על אילו שנפגעו בדיוק מדהים ונראה שמשהו קסום מתחולל בה.

קוויס מבים את העניין, והולך לטפל בלטאה. השלד יחסל אותה, וגם הוא לא יטמון את ידו בצלחת.
meta
התקפות מזדמנות: 21,6,22 נגד דרג"ש. השלישית אם פגעה גורמת 3 נזק.
שלד 2 מת
שלד 4 מגיע אל הלטאה ותופס אותה, 22. פגיעה. התקפה של היאבקות: 21. 2 נזק.
שלד 5 נע צעד 5 רגל ותוקף פעמיים. 7, 13, נגד דרג"ש.

מטיל boneshaker על הלטאה. ללטאות יש שלד. ד"ק 19 לחצי נזק. 24 נזק.
לחשים מוכנים:

משאבי דמות:
נק"פ 7/41
מאגר מאגי 4/10
לחשים:
דרג 2: 4/6

משאבי שלדים:
שלד 2 4 נק"פ

"חבל שלא אמרת את זה קודם, זה היה חוסך לנו הרבה כאב ראש. יש לי רעיון טוב יותר בשבילך - רוצה לעבוד אצלי מהצד? אני בטוח שתמצא בזה תועלת." מציע קוויס. "כמובן הבוס שלך יוכל לדבר איתי ברגע שיחליט לבוא אלי בעצמו ולהזדהות בשם שלו." אני בטוח שהוא יוכל למצוא אותי שוב אם הוא ירצה

"אז סוכם - אתה עובד אצלי כעבודה משנית." אומר קוויס, מתעלם לחלוטין מחוסר שיתוף הפעולה הבולט של הקצב. "אם תהיה טוב אני אשקול לתת לך עיניים אחרות." והולך. יום או יומיים לאחר מכן הוא יחזור אליו ויקסים אותו, אבל בינתיים הוא יתן לו זמן לחשוב לבד.
בזמן הבא קוויס מבלה את זמנו בלמידה על האזור, על המגדל הכחול, ומנסה לגשש אחרי "הבוס", בנוסף ללמידה של מספר לחשים חדשים, אבל בעיקר בעיקר הוא מנסה לגשש על הגהינום ומה קורה בו - השחרור הלא צפוי בא עשה לו בטוב, ומכאן ניתן להסיק שהשחרור הזה בא לגהינום ברע. והגהינום כבר שלח שליחים אחריהם. הוא ישלח עוד.

חודש עבר, במהלכו שניים מבני הברית שלכם החליטו לנטוש, לינה וארפנוס החליטו לסגת עם ישוב הזומבים שלהם ולסגת למדבר המבוך, ובדיוק בזמן שכן יחידת באה לחקור את המצב ויצאה למרדף אחרי השתיים אך חזרה בידיים ריקות באמונה שהם לא יחזרו. האם הם צודקים? רק הזמן יגיד.
בנתיים אתם הצלחתם לנקות את שימכם מזה ואתם כרגע משתכנים בדגי הכסף.

קוויס בזמן הזה הצליח לרחרח קצת לגבי הבוס המסתורי של העולם התחתון והצליח לחשוף שתי דברים מטרידים, הראשון מביניהם הוא העובדה שנראה שיש לאותו אדם השפעה על הנהלת העיירה והשני שנראה שיש קשר בינו לבין המגדל הכחול...
אתם רואים סימנים שהם מתבוננים בכם ושהם כנראה יודעים על השינוי בהנהלה... אך הם לא נענו, עדיין...

אך הבעיות הארציות שלכם הצידה סמלי הארורים שלכם שורפים כבר במשך שבוע ורק לאחרונה הצלחתם לברר למה, שער עומד להיפתח ביער הנטוש היום בחצות... שער לגהינום... מה אתם עושים?

out
אביעד יש לך חודש להכין חפצי קסם, כמוט הכסף שלכם תלויה בה שהחלטתם לעשות עם דגי הכסף. האם אתם משקיעים בו או שאתם מנצלים אותו?
ליזי זרוק לי בבקשה בדיקת מיומנות מלכה (ניהול) במידה ואתה משקיע בדגי הכסף, לחילופין אתה יכול לנצל את דגי הכסף ולהוציא מהמוסד כמה שיותר כסף, אך העסק יקרוס.

עבור החדש ישן
אתה עמוד מול השער בחדר האדום, אתה הארור האחרון שזומן על ידי סיברוס ואיירן, וקיבלת משימה, אתה עמוד להשלח לעולם בני התמותה ולחדור לקבוצת הארורים המורדת וללמוד כיצד הם הצליחו להימלט, מה שקראה כאן חסר תקדים לחלוטין... וכך גם הפרס שלך.
אם תצליח במשימתך אתה תשלח לחופשי ותקבל מעמד שווה לאדוני הארורים בגהינום, יותר מזה אתה לאחר שתמות אתה תהפוך לשד או שטן בדרגה גבוהה כאשר זיכרונותך מימך כבן תמותה ישמרו... זו ההצעה הטובה ביותר שקיבלת כול ימי חייך.
למדת את הנמלטים לעומק. כך מהארוריחם את האפשרות לחופש ואתה תזכה להרבה יותר מחופש...

"אז מה דעתך," שואל קוויס את איווג'ין "שנמסור את הפונדק לניהול של ידיד טוב בזמן שאנחנו הולכים לנהל את העסקים שלנו? אני די בטוח שאם לא הבנת כבר שניהול הפונדק הזה הוא כאב ראש את תביני את זה בקרוב. ואז נוכל לדון בשאלה אם נלך לשער הגהינום הזה כדי לנסות ליצור קשר עם הצד השני."

חזרה