• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כבשן הכפור-עץ משחק [3/4][מו"ד 5]

נושא
עולם מערכה
אלה שצופים בקרב יתקשו לתאר במילים את ההבדל בין הלהבה הכחולה של אדריק ללהבות שבערו באל-מתים אבל הם יכולים להרגיש את ההבדל בין הלהבה שנוצרת מאנרגיה מקודשת של חיים והלהבה של טומאה וקור.
אדריק פוגע בשלד ישירות והכוח שגרם לו לנוע עוזב אותו ונותן לגופה ליפול מעלת עשן לרצפה.

כמה רגעים עוברים ונראה ששקט יחסי חוזר אל היער.
"שמי סער!" אתם שומעים את ארד מקלל, שהספיק בינתיים לטעון מחדש את רובה הקשת שלו ועדיין נמצא בעמדה המוגנת בתוך הקרון.
"מי אתם?" הוא שואל בחשדנות, רובה הקשת שלו מכוון למארה שטפריה עדיין מכוסים בדם ובשר.

META
הקרב נגמר לבינתיים, חוזרים לסדר פעולה רגיל.

כשהיא מבינה שאחרון האל-מתים כבר לא יקום יותר מארה ממהרת לשנות את צורה חזרה מביטה במבט בוחן אל האחרים יודעת שחלקם כבר זיהו את הנמרה בדמה. לכן, היא משתדלת לפחות בינתיים להימנע מתשומת לב ומתחילה לבחון את שאריות האל-מתים מנסה לאתר משהו המבדיל בינם לבין אל-מתים רגילים.

ארד מסתכל לעבר קסרהוקסן ואז לעבר רנה והוא מוריד את רובה הקשת שלו, עדיין מסתכל עליכם בחוסר אמון.
"ולמה שקלין תשלח שני זרים ו..מה שהם לא יהיו" הוא מחווה עם רובה הקשת לעבר קסרהוקסן ומארה. "במקום את האנשים שלה?"

אדריק רואה במבט מהיר שהקרון לא עומד לנוע בקרוב. נראה שהסוס רץ בין העצים והקרון התנגש במלוא המהירות בצידו של עץ, והלחש של קסרהוקסן השלים את מלאכת ההרס. החלק הקדמי-שמאלי של הקרון והסחורה שהייתה שם נפגעו בצורה קשה, ומהגלגל לא נשאר כלום חוץ מחתיכות ברזל ועץ מפוזרות על הקרקע.
META
ג'וני-גלגל תבונה (חקירה) עבור מארה בבקשה.

"הממפ" נראה שהתשובה מספקת את ארד מספיק בשביל לפרוק את רובה הקשת ולהניח אותו על אחת מהחביות האחוריות בקרון.
"אתה חושב שאני אדיוט שייסע דרך היער בלי הגנה אם הייתי מצפה לאלמתים? לא. אל מתים הם לא משהוא "רגיל" כאן."

מארה לא מצליחה לגלות יותר מדי על האל מתים. נראה שהאש הכחולה שבערה בהם עד לפני זמן קצר השאירה סימנים של שריפה כמו אש רגילה, אבל הגופות קרות כמו השלג שסובב אותן.

המבט החשדני של ארד חוזר בעקבות השאלה של קסרהוקסן ומסתכל עליו מלמטה למעלה.
"לא משהו שיעניין אותך."
הוא פונה לרנה ואדריק.
"למה קלין שלחה אתכם? היא יודעת למה היצורים האלה נמצאים כאן?"

"קלין נהייתה מודאגת. אתה לא הראשון שנעדר מתחילת החורף, והמצב כנראה התחיל להיות חמור", הוא מחזיר את חרבו לנדן, ומשחרר את פרקי ידיו הכואבים מהלחימה.
"לא יודע מה הסחורה היקרה שאתה מסתיר, אבל אם הובלת גם אספקה, אני מקווה שהיא שרדה את התקיפה.
מאיפה נוטפי-הרפש האלה הגיעו בדיוק?"

"לא עצרתי לבדוק מאיפה בדיוק היצורים האלה פרצו מהיער והתחילו לרדוף אחרי."
ארד מסתובב ונכנס יותר עמוק לתוך הקרון ואתם יכולים לשמוע אותו מזיז דברים.
"לאיפה אתם ממשיכים מכאן?" אתם שומעים אותו שואל.

אתם שומעים את ארד מזיז ארגזים בתוך הקרון לעוד מזפר רגעים לפני שהוא יוצא אליכם, נושא תיק קטן ואת רובה הקשת שלו.
"אני לא צריך עזרה. אם אתם עוזבים אני יכול להשאיר את הקרון שלי. אני לא חושב שלמפלצות האלה יהיה אכפת ממנו."

"בלי הקרון והסוס שלי הם לא יצליחו להפתיע אותי שוב. אני לא אתן לממזרים הקרים האלה הזדמנות להתקרב אלי פעם נוספת."
הוא אומר בביטחון ומרים את רובה הקשת הכבד שלו.

קסרהוקסן מקרקר "אם תמות, זה קצת יפגום בסיפור ההצלה ההרואי של העלמה במצוקה וכל זה.' ומוסיף
'חופש יצירתי' במעין מלמול מתנצל.
'אפילו אני נפגעתי קצת בקרב, והייתי מתקשה לצאת ממנו בלי עזרת רעיי האמיצים'

חזרה