דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 12 מאי 2020, 23:03

ליילאני
ספוילר
הצג
"האנשים חופשיים לפעול כרצונם!" ליילאני עונה לגמד כשהיא מדגישה את המילה חופשיים "אם זאת, אני אמליץ להם לא להסתכן שלא לצורך ולקבל את התפקידים שירחיקו אותם מסכנה עד כמה שאפשר. הם באמת כלכך חסרי יכולת כמו שאתה אומר? כמה מהם חייבים להפגין כשרון כלשהו.."
"אתה באמת חושב שמת'אייס ואלאניה בוטחים בזרים יותר ממך כרגע?" ליילאני שואלת
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 מאי 2020, 23:21

"אני לא סומך על שניהם כרגע, אז לא משנה לי על מי הם סומכים."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 13 מאי 2020, 11:57

"מה אתה מציע שנעשה? אני לא מזדהה עם חוסר האמון שלך בחסרי הכתר, אבל אני בהחלט יכול להבין מאיפה הוא מגיע. מה שאני לא מבין זה איך אתה חושב שאנחנו צריכים לפעול כרגע. יש לך הצעה ישימה?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 מאי 2020, 12:01

"הולכים להשיג את הקנה הזה, אבל הוא נשאר אצלנו בתוך התיק שלהט יכין, ואז או שאנחנו נשמיד אותו בעצמנו או שנשתמש בו בעצמנו. אבל הוא לא יגיע לידיים של מישהו שהוא לא אחד מששתנו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 13 מאי 2020, 15:04

"שזה בקיצור מה שהתכוונו לעשות בכל מקרה," גנובל מעיר. "האמון שלנו בארגון לא משנה את העובדה שכולנו מסכימים בה, שיש לאחסן את הקנה בבטיחות המירבית עד שנמצא דרך להשמיד אותו, ואז להשמיד אותו בלי עיכוב. אם להט יוכל להכין תיק מספיק טוב, לא נצטרך לסמוך על חסרי הכתר בכל מקרה."
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 14 מאי 2020, 16:42

ליילאני
ספוילר
הצג
"זה לא שהם חסרי תועלת... טוב, אבל הם גם לא בדיוק מנוסים. הם ילדים, כולם אנשי עיר, אין להם ניסיון במלחמה ובמוות." הוא אומר בטון רציני. "אני רק מנסה לשמור עליהם בחיים, זה הכל."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 מאי 2020, 01:17

ליילאני
ספוילר
הצג
"נשמע כאילו לך יש ניסיון." ליילאני חוקרת "ומה אתה יודע על הכלא?"
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 19 מאי 2020, 13:49

ליילאני
ספוילר
הצג
הוא מהסס לכמה רגעים ואז עונה. "אשתי כלואה שם. ואני מוכן להקריב את חיי כדי לשחרר אותה משם. זה כל מה שאני יודע."
אתם מחליפים את הפנינה הקסומה שהשגתם מהנאגה תמורת הזהב הדרוש ללהט. עם חומרים מאגיים וערכת הכלים שלו, הוא ניגש למלאכה. במשך שעות רבות הוא יושב בחדר, מעצב את הקסם הדרוש וחורט בזהירות רונות שטניות על התיק שלו. לבסוף הוא מסיים את המלאכה, ולוחש את מילת הסיסמה אשר חותמת את מימד הכיס הכלוא בתיק, ובלעדיה לא יהיה ניתן לגשת אליו. ומהי הסיסמה אשר להט בוחר?
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 19 מאי 2020, 14:02

להט יושב וחושב ארוכות על מילה - אבל כל סיסמה אפשר לגנוב, לנחש, או לפרוץ - הנעילה לא יכולה להיות מילולית. במקום זאת, הוא משתמש בץכסיס ישן שהכספות בקאלוהן עושות בו שימוש זמן רב - בעזרת טיפת דם בודדת מכל אחד מבני החבורה, להט אוגר את המהויות שלהם ברצועת המתכת שסוגרת את השק - רק מגע של שישתם ביחד יוכל לפתוח את הפס הנעול, ולאפשר גישה אל תוכן התיק המרוט, שכעת מעוטר ברצועת פלדה שחורה עם אותיות אדומות עליה.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 20 מאי 2020, 23:14

ליילאני
ספוילר
הצג
"אתה תוכל לארגן את איסוף המידע כך שנוכל לגבש תוכנית רצינית לשחרור האסירים?" ליילאני שואלת במחשבה שזה יאפשר לה ללכת אל ההר ולחזור עם החפצ"ק שלורד העורבים מחפש בלי שהם יצאו לפגוע במשמר בלעדיה.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 24 מאי 2020, 21:32

ליילאני
ספוילר
הצג
הגמד מהנהן בכבדות. "יהיה לי משהו עד שתחזרי. תפגשי אותי כאן עוד כמה ימים ונתכנן בדיוק מה לעשות."
"איאנור תהיה איתך, לוחמת!" קוראים לך החברים האחרים בהתרגשות בעוד את עולה מהמרתף
עם התיק של להט מוכן והציוד שלכם מאורגן, אתם יוצאים לבסוף ביום למחרת מחומות העיר הצפוניות. לאחר הליכה של כשעתיים בשבילים הנאים בינות עשב גבוה ורוח נעימה, הדרך מתחילה להתפתל למעלה בעוד אתם עושים דרככם במעלה הרי האיס. להט מכיר את האיזור - המגדל הקהלוני ממוקם מצידם השני של ההרים. הוא יודע שבמעלה ההר יש כפר קטן של בני מחצית יושבי הרים - אם מת'אייס צודק, אזי הם יודעים איפה למצוא את טולדרניר.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 25 מאי 2020, 00:29

ליילאני
ספוילר
הצג
ליילאני ממהרת לדווח לאלאניה ומת'אייס על מה שקרה בפגישה. מבקשת אישור ליישום תכנית הפעולה ועזרה או מידע שיעזור בביצועה.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 25 מאי 2020, 20:05

"אני מוכן לתחקר את המקומיים האלה. תוביל אותנו, להט!" גנובל מעודד אותו.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 26 מאי 2020, 07:59

להט מהדק את רצועות התיק, אוחז את שרביט המתכת שלו בחוזקה, ומתחיל לצעוד במעלה ההר, מוליך את בני הקבוצה בשבילי ההרים שבהם התאמן ולמד - הפעם בדרכו להציל חיים, ולא לפגוע בהם.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 27 מאי 2020, 17:01

ליילאני
ספוילר
הצג
את מוצאת את מת'אייס ומספרת לו על התוכנית. "ליילאני... חשבתי שסיכמנו לשמור על פרופיל נמוך." מת'אייס נאנח. "אבל... אם את בטוח שתצליחו להוציא את המשימה לפועל ולחזור שלמים, אני אתן לך את ברכתי. אראה אם אוכל להשיג עבורך מידע נוסף עד שתחזרו מההר."

במעלה ההר אתם מטפסים, עולים בדרכים משופעות כשהרוח הקרירה נושבת על פניכם. ככל שאתם עולים יותר, שלג מתחיל להופיע - מכסה את האבנים בשכבה דקה של לבן. הדרך נהיית יותר צרה ויותר תלולה ככל שהזמן עובר. שפני הרים בורחים להתחבא מאחורי הסלעים כשאתם מתקרבים, אבל למזלכם אין סימן לשפני אימים באופק.
בשעת אחר הצהריים להט עוצר אתכם לפתע. נקיק גדול פעור בדרככם, שובר את צד ההר. נראה שגשר חיבר בעבר את שני צידי הנקיק, אך הגשר שבור - כל החלק המרכזי של הגשר נפל פנימה, ורק ההתחלה והסוף מתנדנדים על צידם בנקיק. בצד שלכם, סלע גדול יושב בצד הדרך ליד הגשר הממוטט, ומתחת לסלע ניתן לראות בבירור גופה של סוס מחוץ, כמו גם את רגליו של אדם כלשהו, שכעת רק מגפיו מלאות השלג מציצות מתחת לסלע, דוממות. על הסלע כתובות רונות מוזרות בדם של הסוס, וגם מצוייר חץ המוביל אל פתח מערה בקיר ההר לצידכם הימני.

מי שיכול לקרוא ענקית
ספוילר
הצג
הרונות הכתובות בדם מתרגמות מענקית למשהו בסגנון "עכשיו אנחנו מלכים של אנשים! אנשים לעבור דרך מערה שלנו! אנחנו לאכול אנשים!"
שלח תגובה