• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 3/3- הסתיים

וולרץ' שולף את החרב של המפקד מהנדן ומביט בה ב... נוסטלגיה מסוימת "פעם הייתי אומן עם הכלי הזה, זה היה המכחול שלי ודם היה הדיו שלי..." בתנועה חלקה הוא מניף את החרב ומצמיד את קצה הלהב לגורנו של המפקד, לא נראה שהוא יהסס לשסף אותו "אני בטוח שאתה יודע שפרצתי לחדר שלך, לא ציפיתי למצוא את הזמר שלנו שם ואת כל ההתכתבויות המענינות שלך... השגריר האלפי שמיקמו הודלף למתנקש והמשמר שהופיע לא רגע אחרי ולא רגע לפני שחיסלנו את המתנקש... העובדה שלא נשלח מישהו מאבירי הפנינה לשחרר אותנו למרות שמדובר בחריגה בוטה מסמכויות המשמר... השיחה שלנו על הגג והמפתח..." החרב נצמדת קצת יותר לגרון שלו "יש לי הרבה מאוד שאלות שאני מניח שיכולות להיכנס תחת מילה אחת" וולרץ' מחייך בנינוחות "תסביר כי אם תבחר לשתוק עכשיו אתה תשתוק לנצח"

המפקד נאנק. "בסדר! בסדר!" הוא נרעד מעט. "המושל של העיר מתכנן לשחרר את האלה שלו. הוא היה צריך שאף אחד לא יתערב. ידעתי שאתם, מטבעכם, לא תעמדו מנגד, אז שכרתי את המתנקש, ואת האלף. המושל גרם לחטיפה של מישהי בשביל גוף מארח עד שהאלה תיצור לעצמה גוף." עיניו מתרחבות בהפתעה, ואז בהלם, ואז בפחד, ואז בכאב, כשמישהו על אחד הגגות שלידכם יורה חץ שפוגע בו. המתנקש מסתכל עליכם, ומתחיל לברוח. המפקד נאנק, החץ נעוץ בכתפו הימנית.

meta
פעולה רגילה:
ירי- 18
נזק- 6
נזק רעל- 3.
פעולת בונוס- בריחה.
OUT
אם אתם רודפים אחריו, גלגלו יוזמה, אם לא, אתם רשאים לעשות דברים אחרים. המפקד עדיין בחיים, אבל הוא מדמם והחץ עדיין נמצא בכתפו. החץ מורעל. בהצלחה!

הזאב נובח על מפקד המשמר, מנסה להעביר לו איכשהו את המסר שכדאי לו להישאר אצלו, בעודו סורק את השטח לרגע, מוודא שאין אויבים קרובים נוספים.

תפיסה 8
אם מסתמך על ריח או על שמיעה יש לי יתרון ואז זה 18.
אני סורק את השטח לרגע, לא מתעכב הרבה, כדי לראות מה לעשות

אביעד:
לא נראה שיש אויבים בסביבה. המפקד לא מתווכח, והוא נשאר במקום, קשור.

גרגויל ואלישע
המתנקש הזה לא כל כך מהיר. בין אם אתם עפים בשמיים, או רצים על הקרקע, הד"ק שלכם היא 10 כדי להשיג אותו. אם תצליחו, תיכנסו לקרב.
סדר קרב:
גרגויל- 22
אלישע- 7
מתנקש- 6
כתבו בבקשה את דירוג השריון, את החיים וכמה לחשים נשארו לכםבהודעה הראשונה של הקרב.

הטעויות היו קטנות יותר משחבתי (שכחתי שגילגלנו תכונות אז לא הבנתי למה יש לי תכונות כל כך גבוהות), בכל מקרה תגובה
וולרץ' מרים את ידו. העין המוכרת צומחת על כף ידו ומתמקדת במתנקש במבט חורש רעות לפני שהיא משלחת לעברו קרן כחולה סגולה
mate
לחשים 0/2
נקפ 15/15
דרגש 14
משנית: מטיל הקס, יש למתנקש חיסרון בבדיקות כוח ובפגיעה מוצלחת בו אני גורם 1ק6 נזק נקרוטי.
רגילה: מטיל פרץ קמאי: 12, בפגיעה 6 נזק כוח (סוג לא תכונה) ו6 נזק נקרוטי.

לאחר שפבלו רואה שאין עוד אויבים (כנראה) הוא בוחן את הפצע של המפקד, בודק אם הפציעה מספיק חמורה כדי להרוג אותו ואם הרעל ממשיך לפעול את פעולתו.
meta
רפואה כדי לבדוק את הפציעה ואת הרעל: 22

פבלו
נראה שהפצע לא רציני, והרעל לא אמור להרוג, לפי מה שאתה מבין. מקורו של הרעל הוא מדיונון שהדיו שלו רעיל, אבל הוא מסוכן רק אם אתה דג.

וולרץ' וסלסניוס
המתנקש נפגע, וקופץ למטה, לרחוב. הוא תוקף אותך, סלסניוס.
meta
תנועה: קופץ למטה, בדיקת אקרובטיקה: 14.
חרב: 11, 3 נזק.
OUT
עובד על מפה, אשלח אותה היום או מחר.

סלסניוס וורלץ'
סלסניוס מתחמק מהחרב, המטה שלו מתחיל לבהוק באור וקליע אור נורה על המתנקש
קליע מנחה 8+6=14
משתמש ביכולת מכשף קודש כדי להוסיף 2ק4 לגלגולי התקפה או הצלה =5, 19 בסך הכל להתקפה (טכנית, היכולת פועלת רק אם נכשלתי- אז אם 14 מספיק אני אשמור אותה)
18 נזק

וולרץ' וסלסניוס
המתנקש נפגע משתי ההתקפות, (ללא התוסף של סלסניוס, אתה יכול לשמור אותו) ומועד לאחור. הוא שומט את חרבו על הרצפה, שולף סכין ומנסה לזרוק אותו על וולרץ', בעודו צועק "שדים! שדים קמו עלינו!" הוא מנסה לברוח.
meta
7. מחטיא.
סלסניוס, מזדמנת.

חזרה