• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [נגמר]

רייז וסאוואלה ביחד מחלישים את כלב השאול. האדונית, ממול, מתה בידיים של השד הדורס של סאוואלה.

תשומת הלב שלכם עובר לזירות הקרב הסמוכות, שפתאום הופכות להיות ברורות אחרי כמה זמן שלא היה ניתן לראות אותה. המראה הוא מאוד מצער: כל הדרואידים, יחד עם פרדאן ותאיס, נראים כפגרים מתים, והדרואידית הגדולה עצמה מושכבת ביניהם.

מתוך המראה המצער הזה יוצאת הדיאבוליסטית בזעם. "הצעתי לכם את הכול, אך אתם מרדתם. אתם מנסים לקחת ממני את מה ששייך לי. ועל כן, אעשה לכם את מה שעשיתי להם."

עטרה שחורה של ערפל מעל ראשה, שמזכירה קובייה חרוטה שחורה על גבי שחורה, והעטרה נעה ביחד איתה. הדיאבוליסטית מניפה יד, ושום דבר לא קורה, אבל מאז הנפת ידה, המתח שבאוויר יותר מוחש.

בעוד שהדיאבוליסטית נכנסת לאתר, כלב השאול ממשיך ופוגע ברייז. אחרי כל הנשיכות שרייז כבר קיבל ממנו, הנשיכה הזו נראית כמו קש אחרון. רייז מתקשה להיאבק על חייו.

META
כבר גלגלתי הצלה על הנזק. לפי התיאור של הלחש, זה אמור לבטל את כל האפקטים, אז בעצם היא הצילה כבר נגד תקועה ומוכשלת, אבל לא חשוב כי היא כבר מתה.
רייז פוגע עם ה-20, ולכלב יש יותר נק"פ מלו.

כלב שאול נגד רייז: 19+11=30, 5+11=16 מול דרג"ש, פגיעה אחת, לא זוגית. 14 נזק, מה שאומר שרייז מאבד הכרה אם אין תוכנית אחרת

העטרה שעל ראש הדיאבוליסטית מאפשר לה לגלגל הצלה רגילה כל תור שהוא קיים. בהצלחה, קוביית ההסלמה יורדת ב-1 במקום לעלות (או במקום להישאר ב-6 אם היא הגיעה למקסימום). הצלה, 8. כישלון.

הדיאבוליסטית השתמשה בקללה (פרטים למטה)

OUT
Nextorl אמר/ה:
אז אני יכול להשתמש בהן כחלק מה"קבלה" שלהן? הבנתי נכון?
לא - אבל הייתי נותן, למשל, להשתמש בהתאוששות כפעולה חופשית במקום אחת מההתאוששויות שהיית מקבל (גם בדיעבד בתור הקודם, אם זה מה שהיית עושה), או לוותר על חצי מההתאוששות הראשונה כדי להשתמש בה כפעולת תנועה.

הסלמה 6
כלב שאול - פגיע (טווח פגיעה קריטית 18+), הילת פחד (מי שבקפא"פ איתו עם 30 נק"פ ומטה פוחד), מדמם
הדיאבוליסטית
רייז - מאבד הכרה
סאוואלה

קללות פעילות של הדיאבוליסטית:
4+15=19 מול הגנה פיזית: 20 נזק אש מתמשך (הצלה 16+)

צ'ואי אמר/ה:
אבל הייתי נותן, למשל, להשתמש בהתאוששות כפעולה חופשית במקום אחת מההתאוששויות שהיית מקבל (גם בדיעבד בתור הקודם, אם זה מה שהיית עושה)
זה בהחלט מה שהייתי עושה.
מה שאומר... עוד 22 נק"פ, אז אני עכשיו על 15 נק"פ.

רייז מביט בדרואידית, מי שהוא חושב עליה כאימו, שוכבת על הרצפה. הוא רואה את הגופות, את הדם. והוא רואה את הדיאבוליסטית, הכתר על ראשה.
"את מעוותת את האמת לטובתך." הוא אומר, דם שחור וסמיך נוטף מלועו. "את מנצלת אנשים, מנצלת את הכנות שלהם, את האמון שלהם באחרים. היא ניצלה את טוב ליבה של הדרואידית, וגרמה למלחמה הזו. היא טינפה את היער בדם, ועכשיו גם חיסלה חלק משמעותי מהמשפחה של רייז.
היא תשלם.

נראה שהכעס הבוער ברייז מעלים את הפצעים שלו, את הלהבות האוחזות בפרוותו. הוא מעיף את הכלב הצידה ומתקדם לעברה, אש ירוקה בוערת בעיניו.
META
מתחיל על 15 נק"פ, אז מפחד.
פעולה מהירה- מנצל התחדשות, רייז מרפא 23 נק"פ! לא מפחד יותר!

פעולה רגילה- התקפת חיה נגד כלב השאול: 12+6+9+1= 28, פגיעה. 27 נזק. 31 אם יש לו יותר מ38 נק"פ. בנוסף, עוד 2 נזק קדוש.

פעולת תנועה- התנתקות. 14+5= 19, הצלחה. מתנתק מהכלב ונע אל הדיאבוליסטית.

הצלה נגד הנזק המתמשך- 19! הצלחה סוף סוף!
OUT
מבאס טיפה שהצלחתי בהתקפה על הגלגול הראשון. אם היה יוצא לי 5 ומטה הקללה של הדיאבוליסטית הייתה פועלת ומפספסת אותי, מה שהיה נותן לי פעולה נוספת.

דרג"ש 26, פיזית 23, מנטאלית 18
38 נק"פ, עמידות 16+ לאש
0 התחדשויות
+1 להתקפה ולנזק, +1ק4 נזק קדוש
1ק6 נזק נוסף לאויבים עם יותר נק"פ מלי
+5 להצלות נגד stun, daze, stuck ולבדיקות התנתקות
מקבל פעולה נוספת בתורי אם אויב מפספס אותי עם גלגול של 1-4
נותר לחש אחד בדרג 5 (עוצמת האדמה או זרע להבה)

"שייך לך? העולם לא שייך לך!" סאוואלה צועקת בחזרה, אך עיקר תשומת ליבה נעוצה בכלב השאול שלא נותן לה להתחמק ממנו. אולם בעזרת תכריכי אש נוספים סאוואלה מצליחה לתפוס מעט מרחק וכשהיא סופסוף מתרחקת מהכלב היא פוקדת על השד שזימנה "תפוס אותה!".
השד הדורס נשמע לפקודה ומסתער אל עבר הדיאבוליסטית מנסה לשסף אותה באמצעות טפריו המזוהמים.

META:

סאוואלה:
תנועה: התנתקות: 7 כישלון
פעולה: לחש - תכריכי להבה - 8+4+5+6+4=27 - פגיעה זוגית - 25 נזק ובוחרת להשתחרר.

שד (מדמם):
תנועה: נכנס לקפא"פ עם הדיאבוליסטית
פעולה: טפרים מזוהמים: 2 התקפות מול הדיאבוליסטית:
התקפה 1: 14+10+6= 30 מול דרג"ש פגיעה: 7 נזק + 5 נזק רעל מתמשך.
התקפה 2: 12+10+6 = 28 מול דרג"ש פגיעה: 7 נזק + 5 נזק רעל מתמשך.
הגרעה: 4ק6= 12

דרג"ש 26, פיזית 24, מנטאלית 22 (לאחר פגיעה כל ההגנות יורדות בשש ופגיעה נוספת מחזירה אותן)
נק"פ 57/80
התחדשויות 2/3
תעופה - עד גובה הראש.
אפשר לנצל התאוששות כפעולה מהירה - מנוצל

לחשים מנוצלים:
טופר זהב
לשונות האש המצליפות.
שדי האש המסתערים.
זימון שד דורס
בשר נמס

יכלות וחפצ"קים מנוצלים:
קללת הכאוס.
שרביט האש הקודחת
ריצוד
מטרה: האויב שפגע בסאוואלה בקפא"פ.
התקפה: טפרים מזוהמים +9 מול דרג"ש
פגיעה: 6ק10
19-20: 15 נזק מתמת למטרה או למטרה אחרת בטווח קרוב והלחש מסתיים.
החמצה: 5 נזק
דרג"ש 19, פיזית 16, מנטאלית 16
נק"פ 28/82
הגרעה: 4ק6

התקפה: +10 מול דרג"ש 2 התקפות
פגיעה: 7 נזק + 5 נזק רעל מתמשך.
פגיעה זוגית: אפשרות לבצע צווחה שדית כפעולה חופשית.

- מנוצל
צווחה שדית: +10 מול הגנה מנטלית ל1ק3 אויבים.
פגיעה: 3 נזק תודעה והמטרה פגיעה (vulnerable) - טווח הפגיעה הקריטית גדל ב-2 עד סוף הקרב.
מגבלה: 1ק3 פעמים בקרב כשהוא בשליטה (לא מגובל אם הוא משתחרר)

אחרי שרייז תוקף את הכלב, סאוואלה עוזבת גם היא אותו בלהבת אש, שמסיימת את העבודה שלה. הכלב מת, וכל האש שהייתה בו משתחררת בפצצה. למזלם של רייז וסאוואלה, הם כבר עזבו את הכלב בזמן שהדבר מתרחש.

העטרה שעל ראש הדיאבוליסטית מתהפכת. יש תחושה מוזרה באוויר: כל התנועות שלכם נחסמות, כאילו הזמן הולך ומאט, עד שהוא עוצר לרגע, ואז הולך אחורה.

"העולם? אל תקנאו. הייתי מוכנה לשתף אותו איתכם בחזרה, אם לא ניסיתם לסכל אותי בכל הזדמנות," הדיאבוליסטית עונה. ומילותיה הופכות באוויר לגשם של שדי אש קטנים, שריפות כואבות שנושכות את שומעיהן, והן מזנקות אל סאוואלה במהירות של ברק. ובזה, הזמן מגביר את הקצב שלו, עד שהוא חוזר לאיתנו כרגיל.

META
בטווח רחוק: פרדאן
בטווח קרוב: הדיאבוליסטית, רייז, סאוואלה, שד דורס

10 נזק למי שבקפא"פ עם הכלב ברגע שהוא מת. אבל אף אחד לא בקפא"פ איתו, אז הוא מתפוצץ לבדו.

הדרואידית מגלגלת הצלה: 13, הצלחה. קוביית ההסלמה יורדת התור.
בדיקת התנתקות: 15, הצלחה
גשם אש מול הגנה גופנית של 1ק3=1 אויבים (סאוואלה): 11+15=26 מול הגנה גופנית, פגיעה. 18 נזק אש, וגלגול אי-זוגי ולכן גם מסוחררת (-4 להתקפות) עד סוף התור
הדיאבוליסטית סובלת 10 נזק מהנזק המתמשך. הצלה: 16, הצלחה.

הסלמה 5 (תור 7)
הדיאבוליסטית
רייז
סאוואלה (מסוחררת: -4 להתקפות)
שד דורס

OUT
האם הקללה של הדיאבוליסטית עדיין פעילה?
IN
מימדיו של רייז גדלים אף יותר, הוא נוטע את הזנב הקוצני שלו בקרקע, מסחרר אותו במהירות והזנב נושר, מתחפר באדמה עד שהוא מזנק מהאדמה לצידה של הדיאבוליסטית, עוטף אותה, מוחץ אותה בלפיתתו ודוקר אותה עם קוציו.
"לא העולם ולא היער שייכים לך." רייז נוהם, עיניו זוהרות בירוק, ירוק הממשיך אל הורידים שלו שמתשרגים על כל גופו, זוהרים מבעד לפרווה המתכתית.
META
פעולה מהירה-עוטה את היבט הדוב, מאבד את היבט הבהמות'. אני מגלגל התאוששות כאילו ניצלתי אחת, ומקבל את הנק"פ כנק"פ זמני.
(6+6+4+4+5)+3= 28 נק"פ זמני. כמו כן, אני מקבל תוסף 2 להתקפה ונזק נגד mooks ונגד אויבים ברמה נמוכה יותר ממני.

תנועה- מטיל עוצמת האדמה בדרג 5, על עצמי ועל... השד הדורס (באקראי, מה לעשות). אני מקבל תוסף 4 להתקפה, נזק והצלות עד שאני מסיים את תורי מדמם. הוא מרפא 5 נק"פ.

רגילה: גפנים מבתרות נגד הדיאבוליסטית. 14+5+8+4+1= 32 נגד הגנה פיזית, 23 נזק (או 21 אם לדיאבוליסטית יש פחות מ38 נק"פ) ועוד 2 נזק קדוש.

דרג"ש 24, פיזית 21, מנטאלית 18
38 נק"פ, עמידות 16+ לאש, 28 נק"פ זמני
0 התחדשויות
+1 להתקפה ולנזק, +1ק4 נזק קדוש, +2 להתקפה ונזק נגד mooks ואויבים בדרגה נמוכה ממני
+4 להתקפה, נזק והצלות כל עוד אני לא מדמם
נותר לחש אחד בדרג 5 (עוצמת האדמה או זרע להבה)

סאוואלה נפגעת מגשם הלהבות, אך למרות שהגשם מפריע לראייתה הטופר עליו היא מרחפת נע בתבנית חמיקה פשוטה שמונעת ממנה לספוג את מלוא עוצמתו של הגשם.
"ככה משתמשים באש!" סאוואלה צועקת לעבר הדיאבוליסטית לפני שהיא מטילה עליה כדור אש ענקי בעזרת גביש אבן הפינה.
השד הדורס עדיין נשמע לפקודה האחרונה שקיבל רודף אחרי הדיאבוליסטית ומכה בה בפעמיים בטפריו.

META:
אני מניח שלא הבאת בחשבון את ההתנגדות לאש של סאוואלה ולפיכך רק 9 נזק אש ומאחר וההתקפה פגעה כל ההגנות יורדות ב6.

נקסטרול, טכנית לשדים שסאוואלה מזמנת יש תכונה שמאפשרת לבחור אם להחשיב אותם כבעלי ברית או לא, ככה שאתה יכול לבחור להתעלם ממנו כבעל ברית בלחשים שלך. בכל מקרה יש להם תכונה נוספת שאומרת שאי אפשר לרפא אותם, אז בינתיים אני מתעלם מהחלק הזה.

סאוואלה:
פעולה: לחש - בעירת נצח - 13+4+5+5+4-4=27 מול הגנה פיזית - המטרה מקבלת 25 נזק אש מתמשך והיא פגיעה (קריטית +2 כלומר החל מ-18), לא יכולה להפוך לבלתי נראית ולהתחבא ממני ומבעלי בריתי.
בפגיעה: 24+4=28 נזק אש וההצלה היא הצלה קשה 16+.
בהחמצה: 14 נשק אש והצלה רגילה.

מאחר ומדובר בפגיעה אי זוגית מפעיל את אני בוחר להפעיל את יכולת הצ'מפיון של הגביש: בזמן שהקסם שלך פוגע עם גלגול אי-זוגי, האויב שהפעיל את הקללה משותק (-4 להגנות ולא יכול לפעול) עד לתור הבא.

שד (מדמם):
תנועה: נכנס לקפא"פ עם הדיאבוליסטית
פעולה: טפרים מזוהמים: 2 התקפות מול הדיאבוליסטית:
התקפה 1: 6+10+5= 21 מול דרג"ש פגיעה: 7 נזק + 5 נזק רעל מתמשך.
התקפה 2: 19+10+5 = 34 מול דרג"ש פגיעה קריטית: 14 נזק + 10 נזק רעל מתמשך.
הגרעה: 4ק6= 13

דרג"ש 26, פיזית 18, מנטאלית 16 (לאחר פגיעה כל ההגנות עולות בשש ופגיעה נוספת מחזירה אותן)
נק"פ 48/80
התחדשויות 2/3
תעופה - עד גובה הראש.

לחשים מנוצלים:
טופר זהב
לשונות האש המצליפות.
שדי האש המסתערים.
זימון שד דורס
בשר נמס
בעירת נצח

יכלות וחפצ"קים מנוצלים:
קללת הכאוס.
שרביט האש הקודחת
ריצוד
גביש (צ'מפיון)
דרג"ש 19, פיזית 16, מנטאלית 16
נק"פ 15/82
הגרעה: 4ק6

התקפה: +10 מול דרג"ש 2 התקפות
פגיעה: 7 נזק + 5 נזק רעל מתמשך.
פגיעה זוגית: אפשרות לבצע צווחה שדית כפעולה חופשית.

- מנוצל
צווחה שדית: +10 מול הגנה מנטלית ל1ק3 אויבים.
פגיעה: 3 נזק תודעה והמטרה פגיעה (vulnerable) - טווח הפגיעה הקריטית גדל ב-2 עד סוף הקרב.
מגבלה: 1ק3 פעמים בקרב כשהוא בשליטה (לא מגובל אם הוא משתחרר)

ג'וני אמר/ה:
נקסטרול, טכנית לשדים שסאוואלה מזמנת יש תכונה שמאפשרת לבחור אם להחשיב אותם כבעלי ברית או לא, ככה שאתה יכול לבחור להתעלם ממנו כבעל ברית בלחשים שלך. בכל מקרה יש להם תכונה נוספת שאומרת שאי אפשר לרפא אותם, אז בינתיים אני מתעלם מהחלק הזה.
מגניב. אם ככה, סאוואלה מקבלת תוסף 4 להצלות (בנוסף לתוסף להתקפות ונזק שהיא קיבלה בפעם הראשונה שהטלתי את הלחש הזה)

רייז, סאוואלה והשד כולם ביחד מכוונים התקפות קשות נגד הדיאבוליסטית.

כשסאוואלה מתקיפה, העטרה שמרחפת על ראש הדיאבוליסטית זוהרת באור אדום חזק. עכשיו שני הצדדים של העטרה זזים כמו מאזניים, וכף אחד עולה בעוד שהשני יורד. העטרה יורדת למטה ועומדת בפני הלחש של סאוואלה. הלחש עדיין מגיע אל ייעודו, אך בסטייה מהמקום שסאוואלה כיוונה אליו.

"חשבת להתחמק ממני בכזו קלות?" הדיאבוליסטית צורחת. "הגיע הזמן שתדעי מי היא באמת מלכת השדים, ומי החקיינית שמסתובבת עם כוחות שהיא לא יודעת מה לעשות איתם, או בן מזויף של אישה זייפנית!" עלטה של עשן פורשת את עצמה מסביב לדרואידית, ומעוורת את עיני שד הדורס של סאוואלה - ותוך כדי כך מביאה אותו קרוב לשערי מוות, או אולי לשליטה חדשה.

META
בטווח רחוק: פרדאן
בטווח קרוב: הדיאבוליסטית, רייז, סאוואלה, שד דורס

הדיאבוליסטית מנצלת את העטרה כדי להכריח את סאוואלה לגלגל את התקפתה מחדש (לשם התקדמות מהירה, אני מגלגל את זה). התוצאה היא 16: ההתקפה עדיין פוגעת, אבל עם תוצאה זוגית, ולכן סאוואלה לא יכולה לנצל את היכולת של הגביש בהתקפה הזו (היכולת נשארת לא מנוצלת). עם השימוש הזה, העטרה נעלמת, והדיאבוליסטית לא יכולה עוד להוריד את קוביית ההסלמה.

התנתקות: 5, כישלון

שתי התקפות קפא"פ נגד השד הדורס: 8+15=23 ו-3+15=18 מול הגנה גופנית, שתי פגיעות. 50 נזק והדיאבוליסטית יוצאת מקפא"פ. השד יורד ל-0 נק"פ, עכשיו סאוואלה צריכה לגלגל הצלה רגילה כדי לשמור עליו (בדרך כלל יהיה הצלה קלה, אבל זה יותר קשה כשהיריבה היא מלכת השדים בעצמה!).

היא חוטפת 25 נזק אש ו-10 נזק רעל. הצלה קשה נגד נזק אש והמצב של פגיעה: 20, הצלחה. הצלה נגד רעל: 17, הצלחה. הדיאבוליסטית עכשיו מדממת.

OUT
Nextorl אמר/ה:
האם הקללה של הדיאבוליסטית עדיין פעילה?
כן, זה פעיל עד סוף הקרב או עד שמישהו מפעיל אותו. שכחתי להעתיק אותו בפוסט הקודם שלי.

הסלמה 6 (תור 8)
הדיאבוליסטית (מדממת)
רייז
סאוואלה
שד דורס
- (סאוואלה צריכה לגלגל הצלה רגילה כדי שלא לאבד שליטה)

קללות פעילות של הדיאבוליסטית:
4+15=19 מול הגנה פיזית: 20 נזק אש מתמשך (הצלה 16+)

היכן שהשד הדורס היה, מופיע רייז. חיה אימתנית בעלת שרירים עצומים מכוסים בפרווה מתכתית. אור ירוק משתקף ממנה, מקורו בורידים משתרגים ובעיניו של רייז. הוא מזנק בחינניות שלא מתאימה למימדים שלו, מכונת הרג בלתי ניתנת לעצירה. הוא חומק מברקים ולהבות גיהינום בעודו מזנק באוויר, מסתחרר ביניהם כמו קליע לפני שהוא מתנפל על הדיאבוליסטית, מכה בה פעם אחר פעם. טפריו מצלקים את פרצופה היפה, המושלם מדי. פראותו מכתימה את שמלתה ברוק ובדם.

META
התקפת חיה: 5 טבעי (סה"כ 24), חוטף את הקללה של הדיאבוליסטית. בגלל שהיא מפספסת אותי עם תוצאה של 4 ומטה בקוביה, אני מקבל פעולה נוספת!
מגלגל שוב בגלל שאני מניח שפספסתי, 30 סה"כ (גלגול של 11). בפגיעה, 34 נזק ועוד 3 נזק קדוש, 5 נזק נוסף אם יש לה יותר מ38 נק"פ.

פעולה נוספת! התקפת חיה נוספת: 18 טבעי, סה"כ 37! 33 נזק ועוד 1 נזק קדוש, 5 נזק נוסף אם יש לה יותר מ38 נק"פ.
38 נק"פ, עמידות 16+ לאש, 28 נק"פ זמני
0 התחדשויות
+1 להתקפה ולנזק, +1ק4 נזק קדוש, +2 להתקפה ונזק נגד mooks ואויבים בדרגה נמוכה ממני

סאוואלה צופה בשד שלה בורח למישור שלו שנייה לפני שהוא מת לחלוטין, אך היא מקפידה לשמור על רצונה חזק ולכן היא מצליחה למנוע ממנו להשתחרר משליטתה. "את חושבת שאני מוגבלת לשד אחד?" סאוואלה שואלת את הדיאבלוסיטית לפני שבעזרת כמה תנועות פשוטות חלק משריון הלהבה של מתנתק ויוצר עמוד אש מרצד הנמצא ליד סאוואלה.
"חסל אותה!" סאוואלה פוקד על השד שמשחרר זרם להבות לעבר הדיאבוליסטית.

META:

סאוואלה:
פעולה: לחש - זימון שד להבה גדול.
פעולה מהירה: חפצ"ק- עטרת המשרת הלא מרוסן (הרפתקן) - יצור שלכל הפחות קצת כפוף לך (כגון על ידי זימון) מקבל +1 להתקפה ולנזק בתגרה.

שד להבה גדול:
פעולה: הבלחות להבה מול הדיאבוליסטית: 9+12+6= 27 מול דרג"ש פגיעה: 19 נזק אש.
הגרעה: 3ק6= 12

דרג"ש 26, פיזית 18, מנטאלית 16 (לאחר פגיעה כל ההגנות עולות בשש ופגיעה נוספת מחזירה אותן)
נק"פ 48/80
התחדשויות 2/3
תעופה - עד גובה הראש.

לחשים מנוצלים:
טופר זהב
לשונות האש המצליפות.
שדי האש המסתערים.
זימון שד דורס
בשר נמס
בעירת נצח
זימון שד להבה גדול

יכלות וחפצ"קים מנוצלים:
קללת הכאוס.
שרביט האש הקודחת
ריצוד
עטרת המשרת הלא מרוסן
דרג"ש 17, פיזית 15, מנטאלית 11
נק"פ 46/58
הגרעה:3ק6

התקפה - הבלחות להבה - +12 מול דרג"ש 11 נזק (כולל +1 לשניהם מחפצ"ק)
התקפת טווח - הבלחות להבה - +12 מול דרג"ש 19 נזק (כולל +1 לשניהם מחפצ"ק)
החמצה - 10 נזק אש לאויב או חבר רנדומלי בטווח קרוב
יכולות: ריצוד מהיר - מוסיף את קוביית ההסלמה לבדיקות ההתנתקות
תעופה: תעופה עד גובה 6 רגל

רייז מתחיל לטרוף את הדיאבוליסטית במכות אנושות, ואילו סאוואלה מזמנת שד שני. השד השני מצטרף לרייז ועושה בדיוק אותו הדבר מרחוק.

"את רוצה לדעת איך זה מרגיש להיות מוגבלת?" הדיאבוליסטית משיבה. "תיהני. ונשאר לך עוד הרבה לראות כשאסיים איתך."

הדיאבוליסטית מטילה לחש, ואש וגופרית יורדים מן השמים ונופלים על רייז, שבוער בכאב רב כשהדיאבוליסטית נסוגה ממנו בצחוק. "טיפש שהקריב את חייו כדי לעשות בי שריטה קטנה."

META
הדיאבוליסטית מתחילה את התור שלה מדממת, ולכן היא מגלגלת 1ק10 = 2. היא יכולה להוסיף את זה לכל גלגולי נזק שלה התור, או לגלגל הצלה רגילה ולספוג את זה כנזק לעצמה כדי לגרום לאויב אקראי להיות מוכשל (hampered), נחלש (weakened) או מבולבל (confused), נבחר באקראיות, עד סוף התור. הצלה רגילה: 11, הצלחה. היא בוחרת לספוג את הנזק, והגורל נופל על סאוואלה להיות מוכשלת (יכולה רק לנוע ולתקוף בהתקפות בסיסיות)

עשן טמא, 2 התקפות נגד רייז: 20 טבעי (התקפה קריטית) ו-7+15=22 מול הגנה גופנית, שתי פגיעות: 50 מהפגיעה הקריטית ועוד 12 מהפגיעה השנייה, בהתחשב בחסינות של רייז 62 נזק אש והדיאבוליסטית יוצאת מקפא"פ. רייז כנראה מאבד הכרה אם אין לו מוצא אחר.

טווח רחוק: פרדאן
טווח קרוב: דיאבוליסטית, רייז, סאוואלה, שד להבה

הסלמה 6 (תור 9)
הדיאבוליסטית (מדממת)
רייז (מאבד הכרה)
סאוואלה (מוכשלת - עד סוף התור)
שד להבה

OUT
לפרוטוקול, גם אם ג'וני לא היה מכריח אותה לגלגל מחדש הייתי נשאר בהכרה (על 4 נק"פ) אבל זה הרבה יותר טוב עכשיו!
כמו כן, להשתמש בשיקוי ריפוי זו פעולה רגילה שכוללת להוציא את השיקוי, לפתוח את הפקק, לשתות ולהחזיר את השיקוי או לזרוק אותו. האם אפשרי לחלק את זה לפעולות קצרות יותר ככה שזה ידרוש מספר פעולות מהירות במקום או משהו כזה?
יש לי שיקוי ריפוי שאני רוצה לנצל אבל הוא ירפא לי רק 1ק8 נק"פ כי אין לי התחדשויות, אז זה בזבוז אמיתי לנצל בשבילו פעולה.
IN
רייז מתנער מהלהבות, שלא מצליחות להתפס בפרווה המתכתית שלו. הוא שואג פעם נוספת, לא מוכן לוותר. "אני אעשה הרבה יותר משריטה קטנה." הוא אומר ומזנק עליה, לא נותן לה להמלט ממנו.
META
התקפת חיה: 36 נגד דרג"ש, 44 נזק ועוד 1 נזק קדוש. 2 נזק נוסף אם יש לה יותר מ38 נק"פ.

38 נק"פ, עמידות 16+ לאש, 4 נק"פ זמני
0 התחדשויות

סאוואלה מרגישה מנותקת מהקסם שלה בעקבות פעולת הדיאבוליסטית ובתסכולה היא מורה לטופר הלהבות לרחף אל הדיאבוליסטית ותקופת אותה בסכינה.
בזמן זה שד הלהבות משגר כדור אש נוסף אל עבר הדיאבוליסטית.
META:

סאוואלה:
תנועה: קפא"פ עם הדיאבוליסטית.
פעולה: סכין גלי - 10+4+6=20 מול דרג"ש. 18-1= 17 נזק.

שד להבה גדול:
פעולה: הבלחות להבה מול הדיאבוליסטית: 16+12+6= 34 מול דרג"ש פגיעה: 19 נזק אש.
הגרעה: 3ק6= 13

נק"פ 48/80
התחדשויות 1/3
תעופה - עד גובה הראש.

לחשים מנוצלים:
טופר זהב
לשונות האש המצליפות.
שדי האש המסתערים.
זימון שד דורס
בשר נמס
בעירת נצח
זימון שד להבה גדול

יכלות וחפצ"קים מנוצלים:
קללת הכאוס.
שרביט האש הקודחת
ריצוד
עטרת המשרת הלא מרוסן
דרג"ש 17, פיזית 15, מנטאלית 11
נק"פ 33/58
הגרעה:3ק6

התקפה - הבלחות להבה - +12 מול דרג"ש 11 נזק (כולל +1 לשניהם מחפצ"ק)
התקפת טווח - הבלחות להבה - +12 מול דרג"ש 19 נזק (כולל +1 לשניהם מחפצ"ק)
החמצה - 10 נזק אש לאויב או חבר רנדומלי בטווח קרוב
יכולות: ריצוד מהיר - מוסיף את קוביית ההסלמה לבדיקות ההתנתקות
תעופה: תעופה עד גובה 6 רגל

OUT:
נשאר לי עוד 6 עם הארכימג, אני יכול לנצל אותו ולהביא התאוששות אחת לי ואחת לרייז?

OUT
מצטער על הטעות, שכחתי לגמרי מהנק"פ הזמניות של רייז.
למזלנו, השאלות על החוקים כבר לא רלוונטיות. הגענו לסוף הקרב, ועוד מעט לסוף של המשחק.

IN
רייז, סאוואלה ושד הלהבה מקיפים את הדיאבוליסטית מכל עבר, ובצרחה גדולה אחרונה פורחת נשמתה, או לפחות מה שנשאר ממנה. אין שום מקום ביער שיואיל לקלוט את הדם שלה, ולכן גופתה מתגלגלת ומתגלגלת עד חור הגיהינום שבולע אותה, והיא נעלמת כמעט כאילו לא הייתה. רק עטרת יהלום קטנה נשארת על האדמה כזכר לכך שהיא באמת הייתה כאן לפני רגע.

עם מותה, חלים שינויים מיידיים בסביבה. העצים שהתעוותו לארץ זוקפים, והצבעים הקודרים שאליהם הפכו חוזרים לצורה הרגילה שלהם. החיות יוצאות מנקיקי הסלעים, והציפורים עולות על העצים. העשב זוקף בצבע ירוק בהיר ומכסים על הפערים הקירחים שבאדמה שהופיעו מאז הגעת חור הגיהינום, ואף השמים נראים יותר טהורים.

איפה שראיתם את הדרואידית הגדולה וכל הדרואידים מושכבים כמתים, התמונה האיומה נופלת כמו מסך. שם עומדים הדרואידים, אמנם לא בכי טוב, אבל חיים כולם. אחרי שהם רואים שלא נפקד מהם איש או אישה, הם מטפלים בפציעות שלהם ושלכם, בחלשים החל ובחזקים כלה. ואז, כחלום מהקיץ, היער חוזר למשפטו הראשון, כאילו מחסום ענקי שהפסיק את התנועה של נחל הוסר, והנחל פשוט חוזר לזרום הלאה כהרגלו. דרואידים חיים כפי הטבע: הטבע לא עוצר לשיר במחולות, אלא חיות ובהמות מסתובבות, השמש זורחת ושוקעת, ונחלים ממשיכים לזרום. כך אחרי המשבר הזה היער חזר לשגרה.

הדרואידית הגדולה יוצאת מהקהל של הדרואידים כדי לגשת אליכם, עם תאיס עומד לידה (כבר לא רוכב על כתפיה), והיא והוא נראים רגועים יותר עכשיו. "הצוררת מתה, וכל הנזק שלה נעלם. חלק גדול ממה שהיא עשתה לנו הייתה פשוט אשליה מאוד מאוד חזקה. אולי האנרגיה הטמאה שהרגשנו בגבישים האלה לא היה באמת מסוכן כשלעצמו, אבל האיום שלהם היה מספיק להחריד את העצים להפסיק לגדול, לבעלי החיים להסתתר בפנים, ולנו לעצור את כל החיים הרגילים שלנו. היא הצליחה להראות לכולנו שכל החברים שלנו כבר מתו, וכך לגזול ממנו את החשק להמשיך להילחם לבד, ואם הייתם מאמינים לזה ועוצרים מלהילחם - באמת היינו כולנו מתים. אז האשליה באמת הייתה יכולה להיות קטלנית. כי כל קוסם טוב יודע שאשליות הופכות לאמת."

"וזאת הסיבה שאני לא קוסמת," היא ממהרת להוסיף. "ולכן אני גם מרוצה שאתם באומנויותיכם לא מסתמכים על אשליות בלבד. טוב לכולנו כשיש מישהו שיכול להעיף את האשליות ולתת לנו לראות את העולם כמות שהוא."

תאיס כופף את ראשו בסוג של קידה. "תודה שהצלתם אותי מלחזור לשם. החיים שלי טובים עכשיו," הוא אומר בפשטות.

רייז מביט בחוסר אמון כשהאשליה מתפוגגת. הוא היה בטוח שהדיאבוליסטית ניצחה את השאר, שהוא וסאוואלה היו היחידים שנותרו עומדים. הוא נלחם, לא בגלל שהוא נלחם עם חבריו לצידו- אלא בגלל שמישהו היה צריך. לא משנה מה.
מישהו תמיד חייב להלחם בשביל היער.

הוא משנה את צורתו חזרה לצורת בן המחצית ומרים את עיניו אל הדרואידית. "מה עכשיו, אמא? השלושה עדיין מהווים סכנה, ומה קורה עם האלפים?"

חזרה