• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

IN
אתה מזנק מעלה, הופך לציפור. לרגע ישנו שקט, ואתה מעופף, מחפש אחר סימן לאויב שלך. אבל אז פרץ של רוח גורם לך לרדת מטה, לצנוח במהירות. פרצי הרוח מערערים את הצורה הקטנה שלך, גורמים לך בכול פעם לרדת בכמה מטרים.

"מה זה עוזר לך להשיג ייתרון גובה?" אתה שומע מאחד מהגגות שלמטה "אם אתה לא מסוגל לראות אותי גם ככה?"

חסר השם
חסר השם מחליט לשנות טקטיקה פעם נוספת. הוא מנסה להבין מהיכן הקול מגיע, ומחפש סימנים על הגגות שיעידו על נוכחות האויב. במקביל, הוא מתחיל לצלול בצורה חצי אקראית כדי לרדת מתחת לקו הגגות.
Meta
Perception :14+13=27

אשיגה רוצה להאנח אבל משחרר את החץ שלו במקום.
OUT
לא בטוח אם אתה רוצה להתחיל גלגולי קוביות עכשיו.
בכל מקרה אשיגה משאיר את החלק של הלחימה לאנשים מבינים יותר ממנו בטקטיקה. אם תהיה לו הזדמנות הוא יגדיל כמה מבני הברית שלו שמשתמשים בכלי נשק כבדים, הוא עצמו יסתמך על הקשת שלו (שעושה 2ק6 נזק חודר +1ק6 נזק חשמל +2ק6 נזק נגד בני אדם) ועל יכולת התעופה שלו כדי לנסות ולהיות מחוץ לטווח מגע.

שינה לא מאמינה לרגע אחד כי כך הדבר. הליידי נאי יאן פיי לא תרשה לעצמה להמצא בנקודה כזו, ללא תוכנית המלטות. לא, היא וודאי בחרה את המבנה הזה בגלל שיש בו דרך כזו- מנהרה סודית כמו זו שהובילה את שינה וחייליה אל מרכז קווי האויב.

"קדימה, אין לנו זמן לבזבז." היא אומרת ומנגבת זיעה ממצחה, נותנת לקווצת שיער להשתחרר מהפקעת ההדוקה.

IN
חסר השם לא מזהה שום סימן על הגגות, אבל הוא יכול לזהות כי הקול מגיע מקבוצת בניינים במערב.
META
גלגל גלגול התקפה וגלגול נזק, ותרשום לי מהו הדרג"ש שלך.
IN
אתם מתקדמים במהירות, אל תוך החשכה. אתם רואים שאתם נמצאים במבנה דמוי אורווה, אולי בעבר הוא שימש לאורווה אבל הזמן גרם לו לשנות את ייעודו. אתם עוברים בין ה'תאים', שנראה שכולם הפכו לחדרים, וכאשר אתם מגיעים אל הקצה אתם פונים במהירות. לפתע, הראשון מבין הלוחמים עוצר, גורם לכול השיירה המהירה לעצור. אל מול המעבר שלכם עומד סמוראי גבוה ושמן, מכוסה בשריון שחור, אחד מהסמוראים של הדאמיו השחור. הוא פותח את הקסדה השחורה שלו, ופניו נראים. אך אלו לא פנים אנושיות- ניבים ופרווה לבנה בולטים. "בני אנוש, לא תעברו קדימה. אני חומה לא עבירה, אני נבחרו של גנרל סוסומו מאז שירד הוא אל ההר. אני הוא האקטון- החומה האדירה" אומר היצור, שמהמידע שיש לה- היא מפענחת את הגזע שלו- ייטי, יצור של אגדות.

התקפה מלאה
התקפה 1"[dice:kt1f]734454:0[/dice:kt1f]
עריכה-זה היה אמור להיות +11, לא +1, אז התוצאה היא 31
נזק בפגיעה:[dice:kt1f]734454:1[/dice:kt1f]
עריכה לווידוא פגיעה חמורה- [dice:kt1f]734454:4[/dice:kt1f]
שימוש ביכולת נבואת הנוסע בזמן- [dice:kt1f]734454:5[/dice:kt1f]
(פגיעה קריטית של קשת מורכבת היא *3)
התקפה 2 [dice:kt1f]734454:2[/dice:kt1f]
נזק בפגיעה: [dice:kt1f]734454:3[/dice:kt1f]
דרג"ש-20

IN
החץ ננעץ עמוק בתוך הכתף של מאי לין, אבל זה לא עוצר אותה. היא מזנקת קדימה, חנית מונפת בעוצמה, והקצה החד נשלח בכול כוחו לכיוון הבטן. קולות הלחימה מסביב נמשכים, הקרב די שווה.

META
התקפות כנגד אשיגה
נשיכת הנחש: 28 נגד דרג"ש. בפגיעה 18 נזק ברזל קר, חודר וקסום, ועל אשיגה לגלגל הצלת קשיחות כנגד רעל.

תור אשיגה.
IN
גזע של מתבודדים בהרים, הייטים הם יצורים של קור בעלי כוח פיזי רב. שום מגע של קור לא ישפיע עליו, אבל דווקא אש עשויה לגרום לייטי לנזק נורא, ולכן הייטי נמנעים מאש ושונאים אותה.
IN
חסר השם עדיין מושפע ממשבי הרוח, שעוקבים אחריו. יש לו רגעים בודדים לפני שהרוח תתפוס אותו בגוף הציפור הקטנטן ותעיף אותו לכיוון בו היא חפצה. אבל הוא מצליח לזהות חלון פתוח. מבפנים, ניתן לראות מטבח ביתי קטן וצפוף.

אשיגה צועד צעד אחד אחורה ממאי לין ויורה שנית בזמן שהשלד שלו תוקף אותה מאחורה.
OUT
בדיקת קשיחות [dice:39ah36]734469:0[/dice:39ah36]
מבצע פעולת תנועה לקיחת צעד 5 פייט (שלא מעורר התקפות מזדמנות)
התקפה [dice:39ah36]734469:1[/dice:39ah36]
נזג בפגיעה (חודר וחשמל) [dice:39ah36]734469:2[/dice:39ah36]
התקפה מלאה של השלד [dice:39ah36]734469:3[/dice:39ah36]
נזק בפגיעה (חותך ואש) [dice:39ah36]1d4+1d6+4[/dice:39ah36]
תיקון (כי משהו במערכת לא שיבש את זה, מדובר ב1ק4+1ק6+4)
14
התקפה שנייה של השלד [dice:39ah36]734469:4[/dice:39ah36]
נזק בפגיעה (חותך ואש) [dice:39ah36]1d4+1d6+4[/dice:39ah36]
עוד תיקון- 10
אגב, כמה נק"פ יש לשלד? (הוא מתחיל עם חצי מנקודות הפגיעה שלי (36)) ומכיוון שהוא בוער כל מי שצמוד אליו חוטף 1ק6 נזק אש בתחילת התור שלו.

IN
מאי לין מזנקת ומתחמקת כמעט מכול אחת מההתקפות, למרות שאחד מהחצים חותך אותה. היא מסתכלת עליך, ומחייכת כאשר הפצע שלך הופך לירוק, וכאב משתק פתאום עובר דרכו.

"הרעל של הנחש מסוגל להפיל גם את הדרקון" אומרת מאי לין, ואז היא מעבירה את החנית שלה ליד השנייה. פעם נוספת היא מזנקת קדימה, מתעלמת לחלוטין מהשלד ונותנת לו הזדמנות נוספת לפגוע בה, בעודה מתקיפה אותך. "בקרוב הרעל יתקדם אל האיברים הקריטיים, הוא מזהה אותם והורס אותם אחד אחרי השני".

META
התקפות כנגד אשיגה
אתה סופג 2 נזק חוסן ו-2 נזק זריזות מהרעל. גלגל הצלה נוספת כנגד הרעל.

נשיכת הנחש: 17 נגד דרג"ש. פספוס.

מאי לין עוררה התקפה מזדמנת מהשלד.
תורך.

אשיגה לא עונה, במקום זאת הואמשתמש בכוח החדש שהוא השיג ומתרחק ממאי לין במהירות בזמן שהשלד שלו תוקף אותה שנית.
OUT
[dice:1oy38c6]734471:0[/dice:1oy38c6]
מבצע פעולת נסיגה כדי לנוע פי 2 מהמהירות שלי ומשתמש במהירות התעופה (60 פיט בצמרון מושלם) כדי להתרחק ממנה 120 פיט.
התקפות השלד (הראשונה מזדמנת, השתיים האחרות התקפה מלאה.)
[dice:1oy38c6]734471:1[/dice:1oy38c6]
[dice:1oy38c6]734471:2[/dice:1oy38c6]
[dice:1oy38c6]734471:3[/dice:1oy38c6]
נזק בפגיעה-
11, 11, 7 בהתאמה.
והיא סופגת עוד 1ק6 נזק אש.

IN
מאי לין מסתכלת על אשיגה הנוסג, ״אם כך, אלמד אוצך שיעור״ היא אומרת, כאשר החנית שלה ננעצת עמוק בתוך ראשו של השלד.בתנועה מהירה נוספת, והיא חותכת דרך הצוואר שלו את כול העצמות המתות של עמוד השדרה.

META
התקפות כנגד השלד הבוער
נשיכת הנחש: 20 טבעי, וידוי פגיעה חמורה 21. בפגיעה חמורה 28 נזק ברזל קר, חותך וקסום.
נשיכת הנחש: 19 נגד דרג"ש. בפגיעה 10 נזק ברזל קר, חותך וקסום.

החנית חותכת את עצמות השלד והאש שלו מתחילה לדעוך-לפני שהיא מתחזקת ומחברת מחדש את העצמות לשלד אחד עם גולגולת בוערת שצוחקת בפניה של מאי לין בזמן שהוא תוקף אותה.
אשיגה מתקרב מעט קדימה ויורה במאי לין פעם נוספת.
"אי אפשר להרוג מה שכבר מת."
OUT
השלד מת, משתמש בפעולה מיידית כדי להחזיר אותו למקסימום נק"פ. (מזל שהשקעתי בנקרומנסיה היום.. יש לי עוד 2 נקודות, בהנחה שראשיד השמיד את השלד פעם אחת)
תנועה 10 פיט לכיוון שלה כדי שהיא תהיה בטווח הקשת.
התקפה של אשיגה [dice:i7x5x3]734473:0[/dice:i7x5x3]
נזק בפגיעה- [dice:i7x5x3]734473:1[/dice:i7x5x3]
התקפה מלאה של השלד
[dice:i7x5x3]734473:2[/dice:i7x5x3]
[dice:i7x5x3]734473:3[/dice:i7x5x3]
נזק (בהתאמה) 8, 10

IN
״הישאר למעלה, והאנשים שלך ישלמו. כך או כך, הרעל מתקדם בעורקיך״ היא אומרת כאשר החץ פעם נוספת חותך אל לא פוגע בנקודה קריטית, ולפתע אתה מרגיש את העצמות שלך עוצרות במקומן ומתעוותות, כאשר הרעל חודר עמוק יותר.

מאי לין בינתיים מעיפה את השלד ממנה סאמצעות מכה מתכוננת, ואז מזנקת על אחד מהאנשים של האגודה. אתה מכיר את האיש, אחד מההרפתקנים הצעירים שמאוד חיבבו לבלות בספרייה של האגודה, וראית מספר פעמים מסייע ליאמאדיאן. ראשו מתעוות כאשר הגולגולת שלו נעצה לשניים. להב הפרפר שלידו גם הוא סובל ממכה מכוונת.

״כול זמן שאני לא אתקיף אותך, אני אתקיף אחד מהם״.

META
אתה סופג עוד 1 נזק לכוח, לחוסן ולזריזות. גלגל הצלה כנגד הרעל.

התקפות כנגד השלד הבוער
מהלך מלוכלך: 16 נגד דרג"ש. השלד סופג 7 נזק ברזל קר, חודר וקסום, ונדחף 6 מטר.

תורך.

"אז את מצפה שאני אתן לך לתקוף אותי כדי שתוכלי לחסל אותי ואז אותם במקום פשוט לחסל אותך?"
קולו של אשיגה חסר טון בגלל המסיכה שעל פניו, אבל זה לא מקשה לזהות את הסרקזם.
הוא תוקף אותה שוב יחד עם השלד שמזנק עליה.
OUT
הורדה של 9 נקודות מהנק"פ המקסימלי בגלל הורדת החוסן.
[dice:cfljn906]
התקפה מלאה.
[dice]734476:0[/dice:cfljn906]
[dice:cfljn906]734476:0[/dice:cfljn906]
נזק, בהתאמה.
[dice:cfljn906]734476:1[/dice:cfljn906]
[dice:cfljn906]734476:4[/dice:cfljn906]
[dice:cfljn906]734476:2[/dice:cfljn906]

התקפת השלד (רק פעם אחת בגלל התנוכה)
[dice:cfljn906]734476:3[/dice:cfljn906]
נזק-10
(16 זה הדרג"ש של השלד, לא זוכר אם בpf זה נחשב פגיעה או לא)
עריכה
בדיקה נגד הרעל-
[dice:cfljn906]734476:5[/dice:cfljn906]

"אני מצטערת, אבל אין לנו זמן להעצר מול חומות." שינה אומרת וגומעת במהירות נוזל כתמתם ממבחנה, ומיד לאחר מכן נושפת להבות על הייטי. מסמלת לחיילים שלה להקיף אותו כך שהדרך היחידה שתוותר פנויה לו היא האחת שמובילה אותו הרחק מהמטרה שלהם.

IN
החצים והמכות הבוערות פוגעים במאי לין, שמתנשפת בכבדות. "זה לא שווה את זה" היא אומרת, מסתובבת ומתחילה לזנק במהירות קסומה, לברוח. "עד הפעם הבאה אשיגה! אגודת מגלי הארצות עוד תשל..." היא מתחילה לומר שלפתע מתוך סמטה שלא זיהית מופיע ארסלן, שחיכה לרגע הזה. הוא חותך בזוג להבי הפרפר שלו בתיאום מושלם דרך גופה ופיה של מאי לין, והיא אפילו לא מקבלת רגע לחמוק לפני שהיא נופלת אל הקרקע בשלולית מלאת דם. "כפי שמגיע לה" אומר ארסלן בעודו מעיף ממנה את החנית למקרה והיא עוד תצליח איפשהו להתאושש ומתקרב אליך. אתה רואה שהקרב כבר מנוצח, להבי הפרפר וכוחות האגודה הצליחו לאגד כוחות לעוצמה מזהירה וכעת הצפעים ותומכי היורש נסוגים.

ארסלן שולח לך הודעה באמצעות חפץ קסם קטן 'אני יכול לכוון את האנשים שלי להמשיך להשתלט על השכונה, להציל את האנשים, או לקחת אותם עם האנשים שלך- ולמצוא את היורש הזה, בתקווה לתת לך את מירב הסיוע שנצליח עד אשר תגיע אליו בעצמך' הוא אומר לך בקול טלפתי 'הבחירה היא שלך'.
IN
האש מסתירה אותו ושורפת אותו, אבל כאשר היא מסתיימת הייטי הענק מופיע מאחוריה. "אם מעט אש הייתה מסוגלת לעצור אותי, לא הייתי מקבל את הכינוי שלי" הוא אומר ומכבה כמה קצוות פרווה שנדלקו. הוא מחזיק את הנשק שלו ביד אחת, ואז תופס בשנייה את אחד מהחיילים של שינה שניסו להקיף אותו והתקרב יותר מידי. ממש כשם שהיה זה רהיט חסר משקל הוא זורק אותו היישר לכיוון שינה, בכוח ופראיות.

"את לא הולכת לעבור את האזור הזה, לא משנה כמה חיילים יהיו לך. אני הוא החומה!" מכריז הייטי ורוקע ברגלו, מרעיד את הרצפה.

META
על שינה לגלגל הצלת תגובה על מנת שלא לספוג נזק מהחייל שהושלך עליה.

חזרה