נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

כבשן הכפור-עץ משחק [4/4][מו"ד 5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

כבשן הכפור-עץ משחק [5/5][מו"ד 5]

שליחה על ידי ג'וני » 22 מרץ 2020, 03:34

מארה מתכווצת לתוך הגלימה שלה כל פעם שמשהו מושך את תשומת לבם של האנשים אליה. הם אולי מריעים עכשיו, אבל זה לא בהכרח שהם יקבלו אותה לאחר שיראו את פניה.
"לא מצאתי נפחיה מספיק גדולה לתקן את הסיף שלי ועכשיו אני רואה שיש לכם פה מגן הזמר?" מארה משתדלת להביע מעט השתוממות בקולה לאחר שהברכות נגמרות.
META:
היסטוריה: 2 או 12 + 3=15 הצלחה.
נערך לאחרונה על ידי ג'וני ב 22 מרץ 2020, 23:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 22 מרץ 2020, 21:36

קול הנגינה של קסרהוקסן נשמע זר כמו כל הנגינה של הבארד, אבל בעוד הנגינה של הבארד משתלבת עם האווירה ומוסיפה לה כמו תבלין אקזוטי המשדרג מאכל מוכר, הנגינה של קסרהוקסן דומה לחריפות לא צפויה במאכל שגורמת לאוכל להשתנק ולחפש את הספל הקרוב.
הבארד ממשיך זמן קצר אחרי שקסרהוקסן מצטרף אליו לפני שהוא מניח את הכלי בצד ומסמל לקסרהוקסן לעשות אותו דבר, להקלתם של אלה היושבים בקרבת השניים.
"זאת פעם ראשונה שאני רואה כלי שכזה חברי, האם הכנת אותו בעצמך"? הבארד שואל את קסרהוקסן בנימוס ועם קול עשיר שרומז לכך שהוא מוכשר בהופעה ביותר מאשר נגינה על כלים.

בלי הנגינה קולות האנשים ממלאים את החדר, וזהו קול נעים בפני עצמו עבור טיפוסים מסוימים, אנשי הכפר לא מנסים לשמור על קולם נמוך או לנהוג בצורה שתיחשב מנומסת בחלקים אחרים בעולם, קול האכילה והשתייה (שבעצמם חזקים בהרבה ממה שחלק מהחבורה רגילה) נשמע בקושי תחת קול אנשים שמדברים בלהט, צחוק וצעקות.
קשה לאסוף מידע של ממש מהשיחות שמתחילות ונגמרות במהירות, אך אלה שמנסים להקשיב דווקא לאנשים שמדברים בשקט וברצינות יותר יוכלו לשמוע את הדאגה ליבולים שלא צומחים בגלל החורף הארוך, מאגרי האספקה שמתחילים להצטמצם וחוסר האנשים לבצע את העבודות הנדרשות בכפר.

אסביורן מניד בראשו כשהמנהגינה נעצרת כאילו כדי להוציא את הצלילים האחרונים.
"הא!, אני אקח זאת כמחמאה." הוא עונה לאדריק וטופח על כתפו ביד כבדה לפני שהוא שומע את דברי מארה ופונה אליה.
"או, הבארד רק עובר כאן כחלק מהסיבוב שלו בגלנטייס, אני לא חושב שתוכלי למצוא מישהו עם המיומנות להכין לך מגן שכזה בחוץ לדונבאג, אם בכלל. אבל את מזכירה לי משהו שכמעט שחכתי לעשות." הוא אומר בקריצה לפני שהוא קם והולך לאחד החדרים הצדדיים.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 22 מרץ 2020, 23:42

אם מבטי האנשים הפריעו למארה הנגינה של קסרהוקסן ממש הכאיבה לאוזניה הרגישות ומי שישב לידה יכל לשמוע את אנחת הרווחה שלה כשהעינוי נפסק.
לאחר שאסביורן קם מארה מביטה לעבר הדלת בערגה, אך מאחר שהיא יודעת שזה יחשב כפגם אם היא תעזוב באמצע הארוחה היא נשארת במקומה, בקושי נוגעת באוכל, ומסדרת את ברדס גלימתה באופן קבוע כל פעם שהיא חושבת שמישהו מביט לעברה.
מאחר והיא יודעת מה המנטור שלה היה חושב על ההתנהגות האנטי חברתית שהיא מפגינה מארה עושה חצי ניסיון לפתוח בשיחת חולין חברתית, "מצטערת שלא יצא לי להצטרף אליכם בבית המרחץ הייתי עסוקה בלחפש אחר מישהו שיוכל לתקן את הסיף שלי." לפי המחסור בכתמי דם ואבק על גלימתה והיעדר ריחות זיעה ודם די ברור לכולם שהיא דאגה להתנקות אחרי הביקור במכרה...
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 22 מרץ 2020, 23:48

קסרהוקסן עצמו רגע אחד מאוחר מדי, מבחין בכשלון שלו להכשל. הוא מתפתה להכנס להתקף זעם, לזרוק כסאות ולצרוח בתסכול.
אבל תגובה ידידותית... מרסנת אותו.
הוא מתנשף.
'...פחות או יותר.' קסרהוקסן מקרקר, בגאווה מעורבת במבוכה על ההופעה הגרועה.
'...כשנשמתי וליבי מצאו את השלווה שבתוהו, למרות גופי השבור... החליל..' הוא מנסה להסביר במילות דיבור פשוטות.
'הופיע. לעתים אני מרגיש שהוא מנגן בי, לא פחות משאני מנגן בו.'
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 25 מרץ 2020, 11:14

"קלין", פונה אליה לבסוף אדריק, לא לפני שאכל חתיכה או שתיים מהבשר שעל השולחן, "או, כבוד הריהל, כמובן. אפשר לשאול מה הלוחמים שלכם עושים בארצות הנהר?"
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 25 מרץ 2020, 11:55

"כן, כן, המנגינה היא מזון לנשמה". מחייך דורזייר. "אבל יותר מדי מזון יגרמו גם לבטן לכאוב ולראש לדאוב, אם אתה מבין למה אני מתכוון". ואכן, המבט החולני שהיה על פניו דמויות הלטאה של דורזייר הפך לחולני עוד יותר, אם הדבר אפשרי, וגם הוא נאנח בהקלה כשהמוזיקה הרועשת נגמרת, גם אם פניו נותרו חיוורות.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 25 מרץ 2020, 19:19

"אני מכיר את התחושות עליהם אתה מדבר." הבארד אומר ומניח בעדינות יד על קסרהוקסן.
"המוזיקה הגיעה אלי בצעירותי ושמעתי אותה בכל פעימת לב, אבל לקח לי שנים להבין את האמת, שנים שאני אנסה לחסוך לך עם השיעור הזה-המנגינה שלך באה מתוכך, וככל שאתה מכיר ושלם יותר עם מי שאתה, כך המנגינה שלך תהיה תהיה שלמה יותר."
יש מבט מועדד על פניו הזקנות של הבארד בהכרה על משהו שמחבר שני בני תמותה מעבר לגזע, מראה או מקום לידה.

"משיגים את מה שהכפר צריך כדי לשרוד עד האביב. זה היה עוד כשחשבתי שהחורף יעבור לבד."
היא עוצרת לרגע לפני שהיא קוראת לכולכם לשים לב לדבריה.
"מאז התגלו דברים שגרמו לי לפקפק בכך. קיבלתי דיוחים על כך שאם מתרחקים מספיק מהכפר דרומה או צפונה מזג האוויר משתנה לכזה שמתאים לעונה. ממה שהאנשים ששלחתי לנסות ולבדוק את התחום של החורף אומרים, נראה שהמרכז של מה שגורם לחורף הזה נמצא בתוך היער המזרחי. וכאן אתם נכנסים לעניין."
היא מניחה שק קטן על השולחן שממנו נשמעים קולות מטבעות מתנגשים, ולצידו היא מניחה 8 מטילי מתכת בצבע ירוק-שחור, במבט קרוב יותר אתכם יכולים לזהות את סמל שרשרת ההרים של קזה-גרים שמוטבעים בכל אחד מהם.
"הרווחתם את השכר הזה, ואני מציעה לכם הזדמנות להרוויח עוד.
יש סוחר שהיה אמור להגיע לכאן דרך הדרך מהזרחית שעוברת דרך היער. הוא מאחר כבר בחמישה ימים, ואני חושבת שזה קשור במה שגורם לחורף הארור הזה."
היא משלבת ידיים ומדברת בקול קודר.
"אני מציעה לכם 250 מטבעות זהב אם תמצאו את הסוחר והעגלה שלו ותביאו אותם לכאן, עם 50 מטבעות זהב נוספים לכל אחד מכם אם הסחורות יגיעו לכאן ללא פגע.
בנוסף לכך, אם תמצאו ביער את הגורם לקור ותביאו הוכחה לכך שטיפלתם בבעיה, אני אשלם לכם כ1000 מטבעות זהב נוספים."

OUT
מטילי המתכת הינם מטילי אדמנטיט, כל אחד מהם בערך בגודל של חבילת שוקולד, שוקל פי שתיים מברזל ושווה כ50 מ"ז. זה לא מטבע נפוץ מכיוון שהגמדים לא אוהבים להוציא את המתכת מחוץ לממלכה שלהם, וכל גמד בעל אמצעים יעדיף לקבל אדמנטיט ולהביא זהב עבורם, אבל הם ניידים בהרבה משקי הזהב הם שווים והם נחשבים מטבע כשיר בכל רחבי אנלמה.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 25 מרץ 2020, 20:35

אדריק משתתק לפתע. הוא מעיף מבט זהיר לכיוון רנה רנה, וללא מילים היא יכולה לקרוא את מחשבותיו. סיפור תהילה כזה הוא עוד צעד לקראת הגאולה הנכספת.
מבטו משתנה, הופך נחוש לצאת למשימה, אך הוא עדיין צריך לחכות לתשובתה של אחותו, בת הברית - ברית דמים - הטובה ביותר שיכל לקוות לה.
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 25 מרץ 2020, 20:43

קסרהוקסן מקרקר בכעס ללעגו של דרוזייר, אבל מרפה, מתעודד מהאמפטיה של הבארד הזקן.
"מה השם שלך?' הוא שואל בקרקור, ולאחר מכן מקשיב להצעה.

"הזהב נשמע לא רע, אבל הוא כאין וכאפס לתהילה שאצבור כאן! אני מסכים ללא היסוס!'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 25 מרץ 2020, 21:01

דורזייר מביט מבט תמה בקסרהוקסן, שוב מבהיר שהוא לא מבין את כעסו של דם הדרקון. "כמובן. כמובן. למרות שאני חייב להגיד שהזהב נשמע לי הרבה יותר טוב מאיזה פייטן חסר שיניים שיספר על הרפתקאותינו בעוד מאה שנים".
דם הדרקון החסון מגרד בראשו, מפנה את המבט התמה אל קורין. "תגידי, קור-, אה, כבוד הריהל, תוכלי לספר לנו כמה פרטים נוספים על ה-, אה, שליחות הזו?" הוא שואל, בהיעדר מילה נוספת. "נניח, מה הסוחר העביר? אילו סכנות אורבים ביער הזה, ולמה את חושבת שמקור החורף מקפיא הקשקשים הזה בא דווקא מהיער?"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 26 מרץ 2020, 01:11

"הקור באמת התחזק בימים האחרונים." מארה אומרת בעניין, אולי בכל זאת משהו יציל את הערב הזה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 26 מרץ 2020, 16:31

"אלביון מפרוקס" (from ferox, not mefrox) הבארד עונה לקסרהוקסן

"קרא לי קלין" קלין אומרת עם רמז לכעס בקולה, לא בטוחה אם דורזייר לועג לה בכוונה אבל לא משועשעת כך או כך.
"הסוחר היה אמור להביא סחורות וחדשות לקראת חג לת'הדון. לגבי סכנות ביער, הזאבים שם לרוב לא תוקפים בני אדם-" היא מסתכלת בדורזייר וקרסהוקסן "-ודומיהם, אבל החורף הארוך וחוסר המזון הפכו אותם לתוקפניים יותר.
כאשר התגלה שהקור הזה הוא משהו איזורי שלחתי אנשים לסייר באיזור. השינוי בטמפרטורות לא דרמטי ולכן לא הבחנו בכך קודם, אבל כשהם יודעים מה הם מחפשים, לא לקח להם הרבה זמן לקבוע שמזג האוויר משתפר ככל שמתרחקים מהיער."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 26 מרץ 2020, 18:27

"תהילה עושה אותך בן אלמוות. זהב משיג לך דברים שגם ככה אתה יכול להשיג.' אומר קסרהוקסן לדורזייר.
קסרהוקסן קד. "אלביון אשר בא מפרוקס.' הוא חוזר על השם, בצורה טקסית וגם כדי לרות את השם בזיכרןן.
'זה שם ששווה לזכור. העובדה שזכית להגיע לגיל כזה, תעניק לי תקווה."

הוא מקשיב לפרטים על ההרפתקה הקרובה, אבל כרגע אין לו מה להוסיף.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 26 מרץ 2020, 19:59

דורזייר נאנח שנית. "טוב, אני מניח שזה הזמן ללכת. אניח שתקראו לי לפני שנצא?". הוא שואל את החבורה. "יהיה מה שיהיה".
הוא קם מהשולחן, מסוחרר מעט, אף על פי שלא נגע בכוס השיכר שלו, שנשארה מלאה. כשהוא מגיע לכניסה, הוא עוצר לרגע, וחוזר לשולחן. "אל תשפטו איש לפי מה שהוא לא יודע. בורות היא לא חטא".

דורזייר מחפש מסבאה או אכסנייה טובה, עדיף אחת קרובה ככל האפשר לבית של הריהל, או למרכז של הכפר, מה שלא יהיה.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 26 מרץ 2020, 23:18

רנה מחזירה מבט לאדריק ומהנהנת לאט. זאת ההזדמנות המושלמת בשבילם.
"גם אני ואחי נצטרף, ריהל מכובדת. אנחנו שמחים לעזור." היא מחייכת חיוך קטן.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
שלח תגובה