• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

למה יש מגבלה של 40 דקות על זום?

הילדים נהנים ומשתמשים בזום וזו נראית כמו אחלה אפליקציה לוידאו, כולל למשחקים.
הבעיה שאני רואה ומעצבנת בתוכנה זו המגבלה של 40 דקות כל פגישה. מישהו מכיר איך אפשר לעקוף את זה?
או כל פעם פשוט לפתוח שיחה מחדש?

בכלל, מה אתם עושים כדי לשחק בתקופת הקורונה?

The oldman אמר/ה:
מה אתם עושים כדי לשחק בתקופת הקורונה?
אני התחלתי להנחות בדיסקורד בסוף השבוע האחרון, ובינתיים אני די מרוצה. שקלתי לנסות את roll20, אבל היה יותר נוח לעבוד בפלטפורמה שכבר היו לרוב חברי הקבוצה משתמשים בה.

לי למזלי יש חשבון עסקי (של אבא שלי) ולכן אני פשוט מארח את הפגישה, גם אם אני לא משהם. גם לאחרונה בגלל השעמום בבית לבד התחלתי לשהם לאבא ולאח שלי, וזה נחמד באופן מפתיע, למרות שאבא שלי מנסה כל הזמן לחקות את תניס חצי אלף, השד יודע למה.

וואלה, לא ידעתי שזה מגבלה בגלל הקטע העסקי. זה אומר שאני צריך למצוא פתרון לזה ולברר למי יש חשבון עסקי.
זום ממש מרוויחים מכל משבר הקורונה, מי שמע עליהם בכלל לפני חודש? מצד שני הם מציעים שירות הרבה יותר נוח מפלטפורמות מקבילו שאני מכיר, למשל webex או hangouts.

אני מכיר את דיסקורד אבל לא כל כך התחברתי אליו. גם כי זה טקסטואלי כמו צ׳ט ואני מעדיף משהו שיש בו גם וידאו או לפחות אודיו.

בדיסקורד יש גם אודיו ווידאו, אבל באיכות נמוכה יותר מזום.
האמת ששיחקנו סשן בזום ואחרי שפתחנו שיחה בפעם השנייה קיבלנו התראה שאין לנו יותר מגבלה, יכול להיות שזה כי אחד מאיתנו פתח חשבון (לא עסקי), אבל לא יודע.

כן ממליץ לכם למחוק את האפליקציה, במיוחד אם אתם משתמשים במק. לפני שנה היה להם קטע שאפשר להם להשתלט על מצלמות מרחוק בלי ידיעת המשתמשים- הם ביטלו את זה מאז, אבל הם עדיין אוגרים מידע על כל מה שאתם עושים במחשב בזמן השימוש ועוד כמה דברים.

https://www.linkedin.com/pulse/zoom-mac-its-wider-implications-fennel-aurora/

אתה מדבר על זום או על דיסקורד שאוגר מידע על מה שעושים במחשב?
כרגע התקנתי במחשב הנייד בשביל הילדים, אבל אני מתעב את התוכנות שעושות את זה (לכן גם מתעב את פייסבוק ודומיו, שעוקבים אחרי כל פעולה שאתם עושים באינטרנט)/
ממה שקראתי באינטרנט על זום, נראה שאתה צודק ולא מצאתי הגדרה פשוטה כדי לבטל את זה. פשוט מעפן.
יש אלטרנטיבה?

חזרה