• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק פורום - morrowind [ הופסק ]

סטטוס
נעול לתגובות.
אני אבל ערכתי!...בלאט אינטרנט מעצבן.
--------------
ר'וויר שממשיך לנסות לעופף
"שיקוי להיות מטומטם לא לעבוד טוב שיקוי..." אומר ר'וויר ברטנות.
כשהוא נוחת הוא ממשיך לרטון ומנופף את פגיונו בעצבנות
----------
אני באמת ערכתי אבל זה לא עבד :cry:

טוב ערכת, אבל זה לא התקבל ועכשיו אתה גם לא עושה ממש משהו. יש לכם עוד שני סבבי תגובות עד שאלדיס וווין נעלמים באופק (זאת אומרת פעמיים שכל אחד מכם שולח תגובה).

the clock is ticking

"אותם כבר לא נתפוס", אומר קורניוס, חוזר למרפסת, וחכה שהשפעת השיקוי תחלוף. "אה כן, כדאי לטפל באורק".

שמישהו יחליף אותי בזמן שאני לא פה
-------------------
ר'וויר נזכר בבקבוקים שאלדיס ווין לקחו והוא מתחיל לחפש אותם על המדף כשהוא מוצא אותם הוא זורק אחת לקרוניוס ואת השני הוא שותה.
"אני להיות מקווה שזה לעבוד" אומר בעצב ר'וויר כשהוא לוגם את השיקוי.
כשהשיקוי הספיק להשפיע ר'וויר יוצא למרדף אחר אלדיס ווין

אחרי השיקוי הכחול שכל אחד לגם, רא'וויר זורק לכל אחד שיקוי ירוק בהיר, אותו אתם לוגמים בחוסר רצון מכיוון שהוא מר ודביק. אבל התוצאות לא מאחרות לבוא. אתם מרגישים פרץ חיות נכנס בכם. כל כך אדיר שאתם לוקחים כל שיקוי פעם נוספת. אתם יודעים שזה זה. אחד אחד, אתם רצים במהירות מסחררת לעבר המעקה, וכל אחד בתורו מתנתק ממנו בבום מחריש, ומעופף במהירות מסחררת לעבר שני הנמלטים. אתם מצמצמים את הפער בניכם לכדי טווח חצים, אך החץ שזהיירן שולח צונח למטה הודות להתנגדות האוויר במהירות שאתם מתקדמים בה. אלדיס מציצה אחורה, נבהלת לרגע, ואז היא וווין מתנתקים. היא פונה צפון מערבה, והוא פונה צפונה. זוהר חשוד נראה ליד גופה

"תתכוננו!", קוריוס אומר, "היא עומדת להטיל קסם! עופו בזיג זג!!". תוך כדי התקדמות הוא שולף את חרבו (זה בסדר מבחינתך, איל? או שגם הפעם אני לא שולף אותה?),

OOC: כן, שכחתי:
----------------------
"לכו שניכם על ווין, אני אנסה להתמודד מול אלדיס".
----------------------
OOC: איל, אני רק בודק. כבר קרו דברים מעולם

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה