• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4 - המשחק נסגר

זולג'ין ממשיך להתמקד על ראזן, שולף גרזנים ומשליך עליו בעוצמה. הגרזן הראשון נע ישר אל המטרה וכמעט ופוגע לראזן במרכז החזה, אך במזל הוא נע בזמן וגורם לו לפגוע בנקודה פחות חשובה. את הגרזן השני זולג'ין זרק בתנועה סיבובית, והוא פוגע בידו של ראזן, נותן לדם הלואה להישפך על המים. עוד שני גרזנים נוצרים על חגורתו של זולג'ין והוא שולף אותם ומסובב, מוכן למה שיבוא בהמשך.
META
זולג'ין נכנס לזעם מכך שחטף נזק. הוא מקבל תוסף 2 לכוח ולחוסן ומקבל מחסר 2 לדרג"ש.
כפעולה מלאה, זולג'ין תוקף את ראזן פעמיים.
התקפה ראשונה: 20 טבעי, 1 טבעי בוידוי קריט, אז פגיעה רגילה.
נזק: 17 נזק חותך וקסום.
התקפה שנייה: 12+12=24 נגד דרג"ש.
נזק: 16 נזק חותך וקסום.

כשראזאן קופץ הוא משאיר את עצמו חשוף לגמרי להתקפה, והאקושין מנצל את זה. מכה אחת לרגל הלואה בעודו לאוויר, מכה שנייה אל הטורסו, הוא מנסה לגרום נזק רב ככל האפשר. אם הלואה כאן אפשר לטפל בו ואז באביר של הפיות.

meta
התקפה מזדמנת נגד ראזאן לפני שאני מבצע את תורי.
התקפה: 19.
בפגיעה 11 נזק.

נק"פ 10
לחשים:
דרג 1: 4
דרג 2: 3
גמישות קרבית: 4
דרג"ש מחודש: 19, מגע 10, נטוע במקומו 19.
תוסף התקפה חדש: 6+ (7+ מכה לא חמושה)
נזק מחודש: 2ק6 + 4.
לוקח התקפת התמחות במגן ככישרון נוסף (1+ לדרג"ש)

כשהיא רואה את ראזן פוגע בהרן והאקושין נל גורמת לדם שלה לבעור ולכתר הלהבות לגבוה והיא משתמשת באנרגיית האש להכנת פצצה אותה היא זורקת לכיוונו של האקושין.
META:
פעולה רגילה: פצצה קסם דם נפיצה ומדויקת ל- L5 | התקפה: 13+11=24 מגע
בפגיעה ישירה: נזק 17+7/2=12 ריפוי נק"פ והמטרה עולה באש 1ק3 ריפוי לסיבוב. בזכות מדויקת מוציא את ראזן מהרסס, אז רק הרן וזולג'ין.
רסס: הצלת רפלקס מול 16 | 1 נק"פ בהצלחה 3 נק"פ בכישלון.
בהחמצה: 3, הפצצה נופלת בM5 והאקושין וזולג'ין סופגים את הרסס.

לאחר שהאקושין מחטיא את ראזן, הפגיעה בו קשה, אז בזכות הריפוי של נל הוא מסוגל לעמוד על הרגליים ולהילחם בו. הוא מבין שראזן מסוכן מאוד, ולכן כדאי לנטרל אותו. הוא מכין את ידיו, מעביר אותן על העיניים של ראזן ולוקח מהן את החיים. אז הוא הולך לעמדה ממנה הוא יוכל להגן על זולג'ין ונל.
meta
יצא לי 1 בריפוי
מטיל מגע מעוור, תוקף את ראזן בקפא"פ.
18 מגע, 20 טבעי בדיקת מטיל, על ראזן להצליח בקשיחות ד"ק 15 או להתעוור לסיבוב אחד.
נע לL4
נק"פ 23
לחשים:
דרג 1: 3
דרג 2: 3

Meta
מפעיל כתגובה להתקפה Hunter's Grace כדי לקבל תוסף 4 לדרג"ש (תוסף Deflection) - ההתקפה מחמיצה.
בנוסף,הרן לוקח צעד 5 רגל לאחור ונע לJ5.
In
הרן לא בטוח בדיוק כיצד אולם הוא מרגיש את ההתקפה של רזאן שניה לפני שהיא מתרחשת ומזנק לאחור כך שהיא מחטיאה. הוא לוקח צעד נוסף ושולח את שרשרת נשקו אל עבר רזאן.
Meta
לוקח צעד 5 רגל לI5
התקפה נגד רזאן עם מתקפת עוצמה ללא מחסר עקב Furious Focus: 13+8=21
נזק בפגיעה: 5+2+9=16 חותך

מגעו של האקושין לא משפיע, עיניו של ראזן לא נעצמות, עד למצב שהוא מספיק לזהות את השרשית שנעה לעברו, ולהתקופף מהר, בפעולה שבבירור בלעדיה לא יכול היה לחמוק, הוא מחייך חיוך מלא שינים, לא הייתה לו הזדמנות לקרב כזה הרבה זמן, וכעת בזכות גווין הוא מסוגל להילחם, הוא מסגול לקטול.
ראזן שומט את האקדח שלו, ובתנועת מרפק מהירה מושך את ידית הגרזן שלו, שמתארך והופך לנשק מוט ארוך ודו ידני, אז הוא לימינו של האקושין במהירות כמעט מפחידה, הגרזן שלו נגרר על הרצפה ברעש, יוצר ניצוצות, עד שהוא מנחית אותו בקשת על הבחור הגדול, המכה בתחילה מצחצת את השיריון של האקושין, אבל ראזן מספיק לאזן אותה במהירות, על חשבון דיוק ותוקף,במכה שמסוגלת לנוע ולחצות אותו ולהגיע לזולג'ין.
META
תנועה של ראזן לM5
פעולה רגילה- התקפה על האקושין
14 בהתקפה, בגלל שראזן מפספס הוא יכול לבחור לגלגל מחדש את ההתפקה במחסר 5, התוצאה הסופית שלו היא 18, די בטוח שזה פגיעה.

התקפה על זולג'ין
24, מניח שפגע.

נזק להאקושין
22,

נזק לזולג'ין
27, וראזן מקבל נגדו ניסיון הכשלה כפעולה מהירה 31 נגד CMD, מניח שהצליח וזולג'ין נופל שרוע

אביר הדמועת נשאר במקמו, כמעט ניתן לראות אותו מחייך מתחת לקסדה.
לעצמי
אביר דמועת -2/3
ראזון
3/4
8/9

זולג'ין מרים את רגליו וקופץ מעמדת שכיבה לעמידה, יחד עם התנופה שהוא צובר הוא משליך גרזן ישר על פרצופו של ראזן, אם הוא ייפגע זה יהיה קטלני אבל לראזן יש את האפשרות לזוז מתקיפה כזו ישירה.
META
זולג'ין קם פעולת תנועה.
כפעולה רגילה הוא משליך גרזן על ראזן.
התקפה: 9+14=23 נגד דרג"ש.
נזק: 14 נזק חותך וקסום.

ראזן שוב משאיר את עצמו חשוף להתקפה מצד האקושין, שמכוון את המכה לעיניו, אך מחטיא ולא כחוט השערה.
אז הוא פונה אל זולג'ין, מחזיר לו את כוח החיים שאבד ממנו בלי שראזאן יתקוף אותו חשוף.

meta
קוביית ריפוי - 2
מזדמנת 8 מגע. פספוס
מטיל ריפוי פצעים בינוניים על זולג'ין. ריכוז 24, הצלחתי להטיל הגנתית. 10 נק"פ.

נק"פ 25
לחשים:
דרג 1: 3
דרג 2: 2

"אז אני רואה שאני לא היחיד שיודע להשתמש בנשקים עם טריקים רזאן. אני אוהב את הגרזן שלך - מזכיר לי את הנשק שלי, רק ששלי עם טווח טוב יותר." הרן אומר בעודו מתקדם מעט לכיוון רזאן. הוא מסובב את נשקו מעל ראשו עד שהשרשרת מגיעה לשיא אורכה ושולח אותה מעבר לכתף של האקושין אל עבר רזאן.
Meta
נע לJ5
תוקף את רזאן: 13+8=21
בפגיעה: 4+1+9=14 חותך

נל עובדת במהירות ומשתמשת בפחות מבחנות להכנת הפצצה אותה היא זורקת על ראזן.

META:
פעולה רגילה: פצצה מדויקת ל- M5 | התקפה: 5+7=12 מגע
בפגיעה ישירה: נזק 5+7=12 נזק אש. בזכות מדויקת מוציא את האקושין מהרסס.
רסס: הצלת רפלקס מול 16 | 3 נזק אש בהצלחה 7 נזק אש בכישלון.
בהחמצה: 4, הפצצה נופלת בN6 ורק ראזן סופג את הרסס.

ראזן חומק מההתקפה של הרן, הוא מדלג מעל הפצצה של נל ואפליו מצליח לחמוק לחלוטין מהרסס, אבל הגרזנים של זולג'ין פוגעים בו עמוק, מעוררים בו משהו חייתי. מסוכן.
ראזן שואג, הגרזן שלו נופל לרצפה, הוא רוצה לצוד, הוא רוצה לחסל, הוא רוצה להרוג.
ואז האנושיות שהייתה בו נעלמץ.
הוא גדל, טפרים חדים בוקעים מידיו, עורו נעשה מכוסה קשקים ירוקים, שיניים חדות בוקעות מהפה שלו. והוא שואג בזעם, הטפרים והנשיכה שלו נשלחים קדימה, מחפשים את המטרה החלשה ביותר.
META
ההתקפה של הרן פספסה, ראזן הצליח בהצלת התגובה ובזכות יכולת רתיעה לא סופג בכלל נזק.
שינוי חייתי - כשרזאן יורד לפחות מ1/3 נק"פ הוא עובר שינוי חייתי, הוא הופך לגדול ומקבל התקפות טפרים ונשיכה.

התקפות על האקושין
טפרים- 21, מניח שפגע -11 נזק
התקפה על זולג'ין
התקפה שנייה של טופר - 20 , 9 נזק.
התקפת נשיכה 25, 9 נזק

והאביר ממשיך להמתין לו בשקט, השיריון שלו ממשיך להתחדש, לתקן עצמו. להיות מוכן.

"הו הו הו הו!" צוחק זולג'ין בעוד הוא ממשיך לזרוק גרזנים על ראזן, אתם לא בטוחים אם הזעם שיגע אותו או שמשום מה הוא נהנה מהקרב הנורא הזה. גרזנים ממשיכים להיווצר על החגורה שלו, מגיעים משום מקום. והוא ממשיך לזרוק אותם על ראזן, גופו של ראזן כבר מעוטר גרזנים וזולג'ין מתגלגל מהטווח שלו, זורק עוד גרזן ישר לעיניו של התפלץ.
META
זולג'ין מבצע כפעולת תנועה בדיקת אקרובטיקה כנגד ההת"ק של ראזן, בהצלחה הוא נע לI5.
בדיקה: 13+13=26 נגד הת"ק. במקרה ולא עברתי יש לו עליי התקפה מזדמנת.
זולג'ין מבצע התקפה על ראזן
התקפה: 14+14=28 נגד דרג"ש.
נזק: 16 נזק חותך וקסום.

נל כועסת שהפצצה הקודמת שלה לא פגעה מתרכזת קצת יותר בפצצה הבאה והפעם היא מוסיפה מעט יותר מבחנות כדי שהרסס יתחזק. נל מתרכזת ומכוונת את הפצצה לעבר גבו של ראזן.

META:
פעולה רגילה: פצצה נפיצה מדויקת ל- N5 | התקפה: 11+7=18 מגע
בפגיעה ישירה: נזק 9+7=16 נזק אש והמטרה עולה באש 1ק6 נזק לסיבוב. בזכות מדויקת מוציא את האקושין מהרסס.
רסס: הצלת רפלקס מול 16 | 3 נזק אש בהצלחה 7 נזק אש בכישלון.
בהחמצה: 7, הפצצה נופלת בM6 וראזן והאקושין סופגים את הרסס.

-cGZOEspgvDGpFal8S2aS-&index=27

ברצף מכות ראזן נופל על ברכיו, גופו דואב, שבור, מרוסק. חלש.
מבטו של אדון הלואה בוחן אתכם, את כולכם. מבטו כמעט מעורר חרמים, מזוויע.
אין עוד ברק בעיניו, אין עוד רעם בליבו, אדון הלואה מצא יריב וראוי ונפל, ואז כאשר הפנו אותו נגד אחרים, הוא נפל גם מולם.
"הדם" הוא לוחש. בעוד דם שחור נוזל ממנו, בעוד פצעיו מגלידים, עורו מתקלף מהאש. "הדם..." הוא לוחש.

ואז אתם שומעים את צליל הרעש הנוראי, את המתכת פוגשת באבן, רועמת בעודה משאירה אחרי שובל של פחד. אביר הדמעות פוסע קדימה, אתם מרגישים את הפחד גועה בכם שוב, אתם מרגישים את עורכם מתפורר, אתם דמכם נידום. אביר הדמעות בכלל לא מניף את חרבו, ומשהו בו מרגיש חזק מידי. אם קודם לכן הייתם צריכם להיאבק בכוחה של קירה כדי לא לכרוע ברך, אתם כעת נאבקים בכוחו שלו כדי לא למות.
הוא מרים את חרבו, עומד להכות באחד מכם, כל אחד מכם באותו הרגע מקווה שזה יהיה במשיהו שהוא לא הוא. כמעט מוכנים בנשמתכם להקריב את חבריכם למוות מולו, זה הכוח של אביר הדמעות.
ולפני שהחרב נוחתת בעוצמה על אחד מכם, ראזן נעמד בחזרה, וזוג ידיו מכוסות הטפרים פוגשות את הלהב, אוחזות בו משני צדדיו במיומנות של טורף. הוא נוהם והאביר נדחף אחורה. "הישארו, הישארו מאוחר." אומר ראזן, נשמע כמעט כאילו תפיסתו שווה עליו, הקרב למוות החזירה את הצייד הישן לפעול.
האביר נכנס לעמדת לחימה, חרבו עולה לתנוחת דקירה, בעוד ראזן מספיק להרים את הגרזן הענקי שלו, שכעת נראה קטן כל כך בידיים של יציר הכלאיים, והם מסתערים האחד לעבר השני.

וכאילו הזמן קופא, אתם רק רואים אותם עומדים בסוך ההסתערות, כל אחד עומד מהצד השני של העולם ההרוס. ראזן עם גרזנו, אביר הדמעות עם חרבו. הם ניצבים בגבם אחד על השני, והזמן נחתך בעצמו בקרב בינהם, מדמם עד ששניות הופכות דקות הופכות שעות הופכית שנים.
וראזן הוא הראשן ליפול, תחילה על ברכיו, אחרי זה על חזהו, ולבסוף רואשו נשמט לרצפה באיפסת כוחות.
והאביר מסתובב בחזרה לכיוון שלכם, חרבו נוטפת דם שחור, דם שנספג בתוך הלהב, משאיר את התער נקי וזך.
אבל לראשנה מבטכם פוגש במבטו של אביר הדמעות
קסדתו נופצה ממכת הגרזן של ראזן, ושברי זכוכית שקופה מתפזרים בכל עבר.
זוג עיניים מביטות בכם, אין בהם ולו רמז של חן, רמז של אלמוות.
עורו מתחת לשיריון שחום ממסעות בשמש החמה, שיערו שחור, עינו שחורות. אתם מזהים את תווי הפנים הרעגים.
האביר נוגע ביד האחת בפניו החשופים. ובאחת מחזיר את חרבו לנדן, בתנועה אחת הוא מזנק לאוויר, שובר את הגג במעופו.
נעלם.

וראזן משתעל, גופו עדיין תקוע בתוצרה המחליאה שגווין הפך אותו אליה.
אבל הוא חי.
בנתיים.

זולג'ין מחזיר את הגרזנים לחגורתו ורץ לראזן, מוודא שהוא חי. "לואה המלכים חי!" הוא מכריז. "האקושין! רפא אותו! אנחנו לא נותנים ללואה המלכים למות. נל, רוצי לאחיותייך, הרן לך איתה כשומר ותוודא שהצייד לא משיג אותה. זוזו!" הוא צועק, הופך את ראזן כדי שפניו יהיו כלפי השמיים.

"זולג'ין, לואה המוות רוצה את ראשו של רזאן - האם אתה בטוח שאתה רוצה לריב איתו? בנוסף, לפחות ככל שזה נוגע לי רזאן אחראי באופן אישי על כל המוות שהיה פה היום. אני לא מתכוון לקחת את חייו אם רצונך שיחיה - אני לא אריב איתך לגבי האל שלך אולם אני רוצה לציין שלואה אחת קוראת למותה של לואה אחרת - לואה שבגדה באנשיה פעמיים, שיתפה פעולה עם סירונה ומי יודע מה עוד. " הרן אומר לזולגי'ן בפשטות בעודו מקפל את נשקו ומנקה אותו.

"הלואה הזה אחראי על זה שאסטל שונאת את סירונה, הוא אחראי על זה שיש אנשים חיים בנמל חירות שיכולים להצטרף למלחמה שלנו ולסיום אני צריך אותו, איתו אני יכול להביא את האימפריה הטרולית, איתו אנחנו נוכל להשיב מלחמה אמיתית, לא השטות הזו שאלו שבמבצר בצלקת קוראים לה מבצע. בוסמנדי ירוויח מכל דבר והוא יודע שזה שעסקה אחת לא עבדה לא אומר שאי אפשר לבצע עסקה אחרת. ולכן כרגע אני אומר את המילה הסופית מאן, אנחנו לוקחים את ראזן מפה כהיחיד שהצטרף לציד ולצאת ממנו, ואנחנו הולכים להשיב אותו למקומו הראוי! כך זולג'ין אמר!" הטרול קורא להרן את החלטתו, יכול להיות שביותר מדי דרמטיות, אך זה לא מפריע לו במיוחד.

"אז שיקח את אסטל בחזרה אם הוא רוצה" אומר האקושין, ומתקרב לראזאן "אני עם זולג'ין כאן. הלואה הזה יכול להביא לנו את האימפריה הטרולית ולהתחיל מלחמה אמיתית נגד סירונה. ככה או ככה, מעולם לא הסכמתם לעסקה הזו עם בוסמנדי אז לא יקרה לכם כלום אם הוא יחיה." כשהוא מנסה לאבחן את פצעיו ולהחזיר לו את כוח החיים, הוא שואל אותו "לואה המלכים, יש דרך להוציא אותך מהציד הפראי?"

חזרה