נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 23 מרץ 2020, 00:09

זולג'ין מחזיר את הגרזנים לחגורתו ורץ לראזן, מוודא שהוא חי. "לואה המלכים חי!" הוא מכריז. "האקושין! רפא אותו! אנחנו לא נותנים ללואה המלכים למות. נל, רוצי לאחיותייך, הרן לך איתה כשומר ותוודא שהצייד לא משיג אותה. זוזו!" הוא צועק, הופך את ראזן כדי שפניו יהיו כלפי השמיים.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
padron

שליחה על ידי padron » 23 מרץ 2020, 00:25

"זולג'ין, לואה המוות רוצה את ראשו של רזאן - האם אתה בטוח שאתה רוצה לריב איתו? בנוסף, לפחות ככל שזה נוגע לי רזאן אחראי באופן אישי על כל המוות שהיה פה היום. אני לא מתכוון לקחת את חייו אם רצונך שיחיה - אני לא אריב איתך לגבי האל שלך אולם אני רוצה לציין שלואה אחת קוראת למותה של לואה אחרת - לואה שבגדה באנשיה פעמיים, שיתפה פעולה עם סירונה ומי יודע מה עוד. " הרן אומר לזולגי'ן בפשטות בעודו מקפל את נשקו ומנקה אותו.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 23 מרץ 2020, 01:35

"הלואה הזה אחראי על זה שאסטל שונאת את סירונה, הוא אחראי על זה שיש אנשים חיים בנמל חירות שיכולים להצטרף למלחמה שלנו ולסיום אני צריך אותו, איתו אני יכול להביא את האימפריה הטרולית, איתו אנחנו נוכל להשיב מלחמה אמיתית, לא השטות הזו שאלו שבמבצר בצלקת קוראים לה מבצע. בוסמנדי ירוויח מכל דבר והוא יודע שזה שעסקה אחת לא עבדה לא אומר שאי אפשר לבצע עסקה אחרת. ולכן כרגע אני אומר את המילה הסופית מאן, אנחנו לוקחים את ראזן מפה כהיחיד שהצטרף לציד ולצאת ממנו, ואנחנו הולכים להשיב אותו למקומו הראוי! כך זולג'ין אמר!" הטרול קורא להרן את החלטתו, יכול להיות שביותר מדי דרמטיות, אך זה לא מפריע לו במיוחד.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 46

שליחה על ידי אביעד » 23 מרץ 2020, 20:40

"אז שיקח את אסטל בחזרה אם הוא רוצה" אומר האקושין, ומתקרב לראזאן "אני עם זולג'ין כאן. הלואה הזה יכול להביא לנו את האימפריה הטרולית ולהתחיל מלחמה אמיתית נגד סירונה. ככה או ככה, מעולם לא הסכמתם לעסקה הזו עם בוסמנדי אז לא יקרה לכם כלום אם הוא יחיה." כשהוא מנסה לאבחן את פצעיו ולהחזיר לו את כוח החיים, הוא שואל אותו "לואה המלכים, יש דרך להוציא אותך מהציד הפראי?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 מרץ 2020, 20:57

ראזן משתעל דם שחור, "אין לכם את הכוח הזה, דרוש אשף חזק או התערבות של אל כדי לשנות את מה שאדון הצייד עשה. גופי שייך לצייד." הוא מביט בזולג'ין. "אבל... לא נשמתי."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 23 מרץ 2020, 22:14

"אז אנחנו הולכים לעשות חוזה מאן!" קורא זולג'ין, "אני אקח את כוח החיים מגופך ואשחרר אותך מהציד, בתמורה נשמתך תתמזג איתי ואנחנו נכה יחדיו כנגד סירונה!"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 מרץ 2020, 22:57

"אתה תצטרך צבא זולג'ין." עונה ראזן, "קולי לא יספיק לך, תצטרך לחזור הבייתה, תצטרך לתבוע את כס הלואה." הוא אומר בפרפורי גסיסה, "אתה תצטרך להראות להם שאתה חזק מהם."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 24 מרץ 2020, 01:58

ראזן ימות, ראזן יחיה זה פחות מעניין את נל מלמצוא את אחיותיה, אבל היא נשאר מספיק זמן כדי לשמוע שזולג'ין לא צריך אותה לפני שהיא שואלת את הלנה "את באה?" ומבלי להמתין לתשובה מתחילה למהר במורד המדרגות.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 24 מרץ 2020, 02:50

"ואת הכס זולג'ין ייקח! ביום זה זולג'ין הוא כבר לא אחד! ראזן כבר אינו מהציד! אנחנו אחד ואנחנו נכבוש את אשר שייך לנו בזכות!" קורא זולג'ין שהוא מוציא את אחד מגרזניו ותוקע אותו במרכז חזהו של הלואה במטרה שהם ישתלבו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 מרץ 2020, 11:21

גופו של רזאן מתמוסס באחת, הופך למה שנראה כמו אבק דחוס, האבק מטפס על זולג'ין, עולה על עורו, נכנס לגופו, חונק אותו לרגע.
ואוז באחת זה נגמר.

זולג'ין עומד באותו מקום, עוצמה מוזרה מעקקצת בו, תחושה שהוא קיבל יותר מרק את כוחו של לואה המלכים, הוא קיבל כוח מכל הלואות יחדיו.

זולג'ין
ספוילר
הצג
META, זולג'ין מקבל את יכולת המקצוע Animal Focus של הצייד והיה עם הארקטייפ Feral Hunter.
בכל מקום בו מופיעה המילה "דרגת צייד" זולג'ין מחליף אותה במילים "דרגת הדמות"
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 24 מרץ 2020, 14:10

״כוחם של הלואה נמצא בי!״ זולג׳ין קורא, עיניו החומות משנות את צבען לכחול זוהר ומלא עוצמה לא טבעית. ״אני קורא לכוחו של ראזן, אדון הלואה, שייתן לי מעט מכוחו!״ הוא אומר, ציפורניו משחירות וקעקועיו זוהרים באנרגיה קסומה בעוד נראה שהוא מקבל מן כוחו של ראזן, לואה המלכים. ״נעשה את הטקס ההולם אחר כך, כרגע אנחנו צריכים להציל את אסטל. זוזו!״ פוקד זולג׳ין ומתחיל לנוע בעצמו למקום בו אסטל נלחמת.
Meta
לוקח את אספקט הזאב.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 מרץ 2020, 15:04

ובאותו רגע אתם רצים החוצה, חוצים את הבורות, מדלגים מעל האדמה הרטובה, ובו בעת לא מסוגלים שלא להרגיש את העולם נלחם, את המים והאדמה נעים בעצמם במחול מלחמה אין סופי, אסטל וקירה נלחמות אחת בשנייה והעולם סופג את הנזק, המסדרונות המפוארים של האחוזה הרוסים, ציורי הקיר קרועים, הרצפה שבורה, הקירות התמוטטו, לוקח לכם כמה רגעים לפלס את הדרך שלכם, לא פעם עמוד כמעט נופל ומאיים לשטח אתכם, ולא פעם גל מים שובר את אחד החלונות
ואז אתם יוצאים החוצה סוף סוף...

נמל חירות נראה כעת כמו התוהו עצמו, ממקומכם הגבווה אתם מסוגלים לראות את הרציפים מוצפים, ואת העיר התחתית מלאה מים, הרים חדשים נוצרו יש מעין, וקניונים נפרעו בלב היבשה, גשם, שלג וברד קולות נופלים על האי, בעוד גלי גאות אדירים מקים בחופים שלו, האדמה רועדת בכל רגע, ואתם רואים נציבי אבן אדירים בוקעים ממנה מידי פעם, גבוהים כמעט כמו מגדלי הערים.

ובמרכז כל התוהו הזה, עומדות שתים, מצד אחד, עם גבה אליכם עומדת אסטל, מערבולת של מים מקיפה אותה, מאפשרת לה להיות מעל הקרקע, עייניה בועורת באור כחול, וכתר שנראה כאילו נוצר מעלים מכסה את ראשה, בכל תנועה שלה עוד גלי מים פורצים על האי, היא משגרת מטח של רסיסי קרח קדימה, בעוצמה כזו שיכולה לבקע פלדה.

מולה עומדת קירה, מבטה עליכם, עיינה לא בועורת, גופו לא מקווץ בעצמו, אם אסטל נראית מתאמצת לשלוט בעצמה, הרי שקירה רגועה ושקולה, כשמטח הקרח נורה לעברה, היא אפילו לא נעה כדי לגרום לגוש אבן אדיר לחצוץ בינה לבין אחותה, ואז לשגר את אותו גוש האבן לעבר אסטל, מטיחה אותו בה בקלות, גורמת לאסטל ליפול לקרקע.

"זה אפילו לא הרסיס של הכוח שלנו!" צועקת קירה, "את שורפת את כל העוצמה שלך על כאוס ותוהו, תחזרי הביתה אחותי" היא אומרת, "תני לאמינו ללמד אותך לשלוט במה שאת, בכתר שאת!"

אסטל שואגת, במה שנשמע כמו גל מתנפץ בעוצמה על האדמה, האור הכחול שבוקע ממנה יוצא גם מפיה, בעוד היא מרימה את שתי ידייה וגורמת לשבר ענן מעל האי, מאיימת להציף את כוולו במים. היא לא פועלת בחן, היא לא פועלת בצורה שקולה, זה נראה כמו קרב בין ילד רגזן לבין לוחם מנוסה. קירה אפילו לא צריכה להגן על עצמה בשביל לא לספוג נזק מההתקפה הפראית הזו.

"כרצונך" היא אומרת, ונציב אבן שחורה מתחיל להיווצר מתחת לרגליה, מגביה אותה מעל המיים הגואים. "אני אקח אותך הבייתה, גם אם אצטרך להביא אותך כגופה שסיורנה תחייה!" היא צועקת ומצביעה על אחותה, וגושי סלע בוקעים מהאדמה, נעים לעבר אסטל כאילו היו כרישים השוחים בסלע, חודרים את המערבולת שלה, מטיחים אותה שוב ושבו בקרקע, אם היה בגופה דם, סדקים מתחילים להופיע על גופה.

"זה נגמר." קירה אומרת. "ראזן מת!" היא צועקת ויורה עוד גוש סלע באסטל, "נמל חירות נהרסה" היא צועקת ושולחת עוד מטח, "והעולם יגמר!" היא שואגת שוב, שולחת גוש סלע מחודד לעבר אחותה, מוכנה לשבור את גופה של נסיכת המים לרסיסים. היא תחזיר אותה הבייתה, בדרך זו או אחרת.

וגוש הסלע הופך לפרפרים.
"מספיק קירה."
הוא אומר, בקול חלש, נינוח, רגיש. מבוגר.

הוא נעמד בין האחיות, חוצץ בינהם עד כמה שגובהו הקטן יכול לחצוץ בין שתי האחיות, כנפי הפרפר של בן המחצית נראות חסרות צבע, כמעט ישנות, הוא לבוש בבגדים פשוטים, לבנים, אם לא היו נקיים ולבנים הייתם יכולים לחשוב שהוא חסר בית שנעמד בין שתי האחיות. בת האנוש והזאב שהגיעו איתו מורחוקת משטח הלחימה כמעט בלא לשים לב, אף אחד לא שם לב אליהם. לא כרגע.

"אתה" אומרת קירה, "חי?!" היא ספק שואל ספק אומרת בתסכול.
"אני פה קירה." עונה בן המחצית. "קישטה" הוא אומר לה.
תווי פניה של קירה עוברים מזעם לבוז, כמעט לצחוק. "אתה רציני? אתה חושב שיש לך את היכולת לגרש אותי?"
היא מצביעה אליו, חרוט אבן נוצר מהאדמה, עומד לטוס לעברו.
"מיילו." הוא אומר, "לא יסלח לך." וברגע בודד גוש האבן מתפורר.

השקט סורר לכמה רגעים.
"אני אשיג דם." היא אומרת
"אני יודע."
"אני אשמיד אתכם, אותך ואת כל רעגיה."
"כנראה"
"זה נגמר אלטון."
"זה ייגמר קירה, אבל עכשיו זה לא. לכי מפה."
קירה מביטה באסטל, ואז מביטה בכם, וחוזרת להבין בבן המחצית המוזר. "קנית לעצמך זמן, לא יותר." היא אומרת ונעלמת, כאילו האדמה בלעה אותה באותו רגע.

בן המחצית מסתובב אליכם. "בואו." הוא אומר, "הגיע הזמן להבין הכל."
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 24 מרץ 2020, 22:52

נל בוחרת להתעלם מבן המחצית כאשר היא ממהרת אל אחותה כשהיא מכינה את עצמה נפשית להשתמש באש שלה למקרה שהיא תצטרך לרפאה.
"את בסדר?" נל שואלת את אסטל כשהיא מגיעה ומביטה עליה במבט סוקר בוחנת אותה מלמעלה עד למטה גם עבור פצעים, אבל בעיקר כדי לנסות להיזכר או לבדוק אם היא מצליחה להרגיש כלפיה כפי שהיא זוכרת שהרגישה כלפי בת דודתה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 מרץ 2020, 23:12

"היא תהיה בסדר" עונה בן המחצית. "היא צריכה זמן להחלים, אני חושב שאת מירב הנזק היא עשתה לעצמה, כוח פראי כל כך בלי שליטה.." הוא מתקרב אל נל בצעדים איטיים, "היא תצטרך לנוח. אבל אני מניח שהיא במצב טוב ביחס לשאר האנשים פה." הוא מסתכל על ההרס הרב, נמל חירות נפלה, וזה אפילו לא היה בידיה של סירונה. "את לא צריכה להצית מחדש את האש שלה, אם כי אני חייב להגיד שזה היה מזל שהשתמשת בכוח שלך, אחרת לא הייתי יודע להגיע הנה." הוא מניד בראשו שוב, כמעט בעצב. "אני חושב שעיקר הריפוי שהיא תצטרך לעבור זה מהנזק שהיא גרמה והצער שזה יגרור, אם היא תרצה להודת בזה או לא, תמיד יחרסם בליבה החשש שמה היא אשמה בסיפור, ושהמתים פה הם מעשיה ידיה."
הלנה בנתיים מספיקה להגיע לצד לנל, חרב מופנת לעבר בן המחצית באיום, אבל הוא מרים ידיים במהירות, "אין לי שום רצון להרע לה, " הוא מביט מהר בנל, "או לך." הוא מוסיף "איכשהו שתיכן נס, אני בחיים לא ארצה לפגוע בכן." הוא לוקח כמה צעדים ומביט באחרים, "יש הרבה על מה לדבר, הרבה על מה לעשות, אם תרצו ואם לא נראה שהפכתם כרגע לסיכוי הטוב ביותר של העולם הזה להתמודד מול סירונה, אני אצטרך שאתם תסיימו את מה שאני לא הצלחתי לעשות לפני 500 שנה." הוא אומר ומביט לעבר האופק לרגע, "לעצור את הפיות ולהעיר את מיילו." הוא אומר בשקט. כאילו המילה הזו כואבת לו. "בואי טיירה" הוא צועק לעבר בת האנוש שהופיע קודם (OUT-YDS יתאר את עצמו) "הגשם הזה ימשך עוד זמן, וזה לא מקום טוב לדבר." הוא מתחיל להתקדם וחולף לצד נל לכיוון האחוזה ההרוסה. "ותעזרי להם להביא את נסיכת החורף בחזרה לביתה. היא זקוקה למנוחה יותר מכולנו."
הוא ממישך להתקדם, "אני מבטיח שאסביר הכל, אבל אני זקן מידי לעמידה דרמטית בגשם."

OUT
YDS- תתאר את עצמך, אתה בפנים.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 24 מרץ 2020, 23:36

טיירה פוסעת לכיוונכם בצעדים חזקים וארוכים, כמו חיית טרף. היא מתעכבת לרגע אחרון ליד בן המחצית המעופף ואז ניגשת לכיוון הנסיכה הנופלת, מעבירה עליכם עיניים צהובות ובוחנת אתכם מכף רגל ועד ראש, משלבת ברגע אחד מבט של אם מודאגת שבוחנת את ילדיה ולוחמת מנוסה שמחפשת נקודות חולשה. היא נעצרת ליד הפיה ומצקצקת בלשונה, משעינה אותה על כתף שריון הפרווה שלה, שנראה כאילו נתפר מפרוותיהן של שבע חיות שונות. השיער האפור-כסוף שלה נרטב לגמרי בסופה שהתחוללה קודם לכן, אבל לא נראה שזה מפריע לה.
המאפיין הבולט ביותר לעין הוא סדרת הצלקות הארוכות שמתמשכות לאורך כל הגופה - זרועות, צוואר, פנים ורגליים, עד שנראה כאילו מישהו הכה את כל גופה בשוטים. היא לא נושאת נשק, אבל על ירכה מגולגל חבל ארוך שנראה כאילו הוא עשוי מקנוקנות חומות ומיובשות עם ניבי וטפרי חיות מלופפים דרכו.
היא מסיימת לבחון אתכם ומתחילה לסייע לנסיכה לצלוע את דרכה לכיוון הבית, מתעלמת בנחישות מכל מחאה שאולי יש לה.
"אולי את נסיכת החורף, אבל גם להתגשמות האמיתית של הכפור בעולם הזה לא יזיק ספל מרק. בואי עכשיו" היא ממשיכה למלמל ולרטון ולא מפסיקה להסתכל עליכם באותו מבט חודר ומשונה שמערב סקרנות, חשד, ו...רחמים?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
שלח תגובה