• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 3/3- הסתיים

וולרץ' נוחת במשק כנפיים ומביט יוראן "זה נשמע כמו רעיון טוב, תשמור עליה כאילו חייך תלויים בכך" הוא מביט בססילה "זה בסדק מבחינתך?"
הוא מרים את המפתח "מכיוון שאני בספק אם אוכל להשתלב במסיבה ללא אמצעי קסומים אני חושב שמומלץ שאשמור בחוץ, אפתח עין מהתגובה והמפתח ישאר איתי"

יוראן מושך בכתפיו.

אתם הולכים/עפים לכיוון העיר, ומגיעים לאזור המסיבה. סלסניוס, אתה עומד בחוץ ומבין שיש שני שומרים בכניסה. שלושתכם רואים אזור מרובע, מלא באנשים, עם כיבוד קל ודוכן נואמים באמצע.

Out
תטילו להבחנה.

פבלו וסלסניוס
בזמן שאתם הולכים לעיר, אתה מבחינים שלא היו הרבה שומרים על החומות. קצת מוזר.

אחד השומרים מבחין בסלסניוס, ומסמן לך לבוא.

Out
נורא מצטער על העיכוב, הייתה לי בעייה באינטרנט בבית, אז לא הייתי מחובר. נקווה שהבעיות פסקו.

ואלישע, מחכה לתגובה שלך.

"ווהו! תרד ממני! לא! חתול רע! לא!" השומר מתפתל ומנסה לנער אותך מעליו.
השומר השני מגחך מעט, ופונה לסלסניוס. "אפשר לראות את ההזמנה שלך בבקשה? הזהירו אותנו ממתנקשים, ואנחנו רוצים לוודא שלא יקרה כלום. אם רק תוציא את ההזמנה שלך?"
Meta
אביעד, בהצלחה. גלגל בדיקת כוח. בתור חתול, יש לך -4, אלא אם אתה שומר את הסטטים שלך. דרגת קושי 15.

Out
[mention]tkhag1[/mention]? מחכה לתגובה :)

אלישע, אתה רשאי לקרוא את הספוילר שיועד לאביעד ולגרגויל.
ולא הייתם אמורים לעלות רמה. המפקד לא מביא המון xp.
IN
"בלי הזמנה לא תוכל להיכנס. ולשאלתך, המלצרים צריכים להציג תעודה מזהה כשהם נכנסים. בכל אופן, ממי קיבלת את ההזמנה? אולי הוא פה בפנים. אני אדבר איתו, ואז תוכל להיכנס." השומר מסתכל עליך בציפייה.

אביעד:
OUT
שאלה קטנה- גרגויל מקבל גם את ה XP שאתה ואלישע קיבלתם? אני לא בטוח.

פבלו, אתה נמצא בפנים.
הרבה אנשים, הרבה אוכל והרבה דיבורים. לכולם יש מאפיין אחד: כולם אציליים. גברים בבגדים עשויים משי וקטיפה, נשים בשמלות ערב ומלצרים לבושים בהידור. מה אתה עושה?

סלסניוס
תטיל להצלה מחוסן. ד"ק 10.
שומר
9. זיהום קל.

חזרה