נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

כבשן הכפור-עץ משחק [4/4][מו"ד 5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

כבשן הכפור-עץ משחק [5/5][מו"ד 5]

שליחה על ידי מירטוקן » 17 מרץ 2020, 07:21

בית מרחץ
הצג
"אני אוהב להגיד שאנשים זה הכל. אני אוהב את הבלאגן שהם מביאים איתם. הטבע והשממה יכולים להיות יפים, אבל אחרי יותר מדי זמן השקט יוציא אותי מדעתי. יש יופי במה שאנשים בונים, אתה לא חושב?. מסחר, בניינים, קהילה. אנחנו תלויים זה בזה יותר משאנחנו אוהבים לחשוב. אבל אני חושב שזה הכוח שלנו כאנשים".
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 17 מרץ 2020, 08:00

בית המרחץ
ספוילר
הצג
"המסווה הזה של תלות אחד בשני הוא מה שמוציא את דעתי באנשים. אנשים אוהבים לראות את הטוב במה שהם בונים, אבל בד בבד הם מסתירים את הרוע:שחיתויות, עבדות, עוני, מוות. בטבע הכול כל כך פשוט. יש רק חוק אחד:אל תמות. אין חוקים, אין הגבלות. במובן הזה, העצמאות שמעניקה הטבע, היכולת לבחור, היא המעלה הגדולה ביותר שלנו, החיים בשממה".
דורזייר עוצר לרגע, מביט ממושכות באדריק. "אתה נולדת באדרן, כפי שאני מבין. ואומנם אחותך מאמינה בליידי, ואני מאמין שגם אתה מאמין בליידי או בלורד. הכוחות הללו אינם תלויים בדבר. הישויות שאתה מאמין ועובד, אינם מתייחסים אליך באותה צורה. וזאת יצרה התרבות".
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 17 מרץ 2020, 12:02

בית מרחץ
הצג
"מחוץ לעיר האפשרויות שאתה יכול לבחור בהן מעטות. מה, לבחור בין לגור ביער או בביצה?", הוא מגיב לדבריו הראשונים של דורזייר.
"אני לא בטוח שירדתי לסוף דעתך, אבל אני יודע שהלורד והליידי שומרים עלינו, ומביאים לנו איזון", הוא שולח ידו לתליון העורב שנשאר על צווארו, ממלמל תפילה קצרה.
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 17 מרץ 2020, 13:39

בית המרחץ
ספוילר
הצג
"אז שיהיה הלורד, אם כך. אתה מאמין באמת ובתמים שללורד שלך איכפת ממה שקורה לך? כאינדיבדואל?" שואל דורזייר, קופץ את אגרופיו. "אתה יודע רק מה שלימדו אותך, ועל כן החשיבה שלך מוגבלת. כשאתה חי מחוץ לעיר, בדד, עליך ללמוד הכול בעצמך. אני למדתי כיצד לחשוב. אני יודע דבר אחד. יצורים רבי עוצמה, אלים או דרקונים, לא יסורו לקריאתך כמו עבד לאדוניו. אם הלורד שלך עונה לקריאתך בכל פעם, אזי אתה הלורד, והעבד זה הוא".
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 18 מרץ 2020, 12:34

בית מרחץ
הצג
"ואיזה לורד לא דואג לנתיניו? הלורד שומר על מאמיניו בחסד, ובתמורה דורש שנקדיש לו את חיינו. אין בעולם הזה קשר שבו רק צד אחד נותן וצד שני מקבל. מי שחי לבד - מת לבד", ניצוץ של כעס נשמע בקולו של אדריק.
"לא משנה. אתה נלחם טוב, ואני יודע להעריך את זה. זו תכונה נדירה בימים האלה. נסכים בינתיים שלא להסכים", הוא יוצא מהמים ומתחיל להתנגב.
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 18 מרץ 2020, 15:13

בית מרחץ
ספוילר
הצג
"כולם מתים לבד, מהמלך בשדה הקרב ועד לאיכר במיטתו". דורזייר משפשף את ראשו המוארך במבוכה, נשאר עדיין בתוך המים. "מצטער, אני לעתים מפריז קצת בוויכוחים. עבר זמן מה מאז שפגשתי אנשים שיודעים יותר ממתי לשתול את החיטה, ונדיר שהם יודעים גם מתי להניף חרב... חברי אומרים שאני חסר כל חוש עידון, וכפי שראית, לפעמים זה גורם למקרים מביכים, כמו עם קסרהוקסן ידידנו".
דורזייר יוצא מהמים, לובש את בגדיו. "שנלך לפגישה המתוכננת?"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 18 מרץ 2020, 16:44

בית מרחץ
הצג
"לא נורא, אף אחד מאיתנו לא מושלם", מחייך אדריק, "ולמרות זאת, נראה לי שנסתדר טוב ביחד", הוא מוסיף בעודם יוצאים לכיוון הארוחה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 19 מרץ 2020, 14:54

מארה
הצג
אדלוס מניד בידו בביטול.
"אה, לכולם יש תירוץ כזה או אחר למה הם יצאו לדרך. אבל אני יכול לזהות עיניים שרוצות לראות דברים חדשים ורגליים שרוצות ללכת במקומות שאיש לא הלך בהן, וזאת מספיק סיבה בשבילי."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 19 מרץ 2020, 17:59

רנה
ספוילר
הצג
רנה מהנהנת, לוקחת את הזמן להרהר בדבריו. "תודה לך על השיחה המלבבת, אסביורן. בהחלט עזרת לי להבין דברים רבים אודות אנשיך ותרבותכם. כעת אני מציעה שנשטוף ידיים ונמהר לסעודה - אלא אם איחור אופנתי הוא נהוג בגלנטייס." היא מחייכת, למרות שלא בטוחה שאסביורן יבין את המושג.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 19 מרץ 2020, 22:14

מארה
ספוילר
הצג
"אם אתה אומר." מארה מוותרת בחוסר רצון, "יש משהו נוסף שאני צריכה לדעת עליהם לפני הארוחה במקרה ויעלה הרעיון לשיתוף פעולה בהמשך?"
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 21 מרץ 2020, 21:44

מארה
הצג
אדלוס חושב מספר רגעים על השאלה של מארה.
"אני הייתי מקשיב יותר לרנה מאשר לאדריק כאשר מחלטים כיצד לפעול. אני חושב שהוא היה מהילידם שרודפים אחרי ארנבות לתוך המחילה בלי לבדוק אם הם יכולים לצאת ממנה."
לאחר מכן אדלוס נפרד ממארה בנפנוף וחיוך לפני שהוא בודק האם התה מוכן.
OUT
אני הנחתי שסיימת, אם אתה רוצה להמשיך את השיחה עם אדלוס נעשה זאת במקביל לסצנת הסעודה עם כולם.
רנה
הצג
אסביורן צוחק. "בדרך כלל מי שמאחר לארוחה נשאר רעב, אבל אני לא חושב שאת צריכה לדאוג לזה הפעם."
הוא מסיים להתארגן ומוביל אותך במעלה הגבעה אל היכל השתייה.
לבד ובזוגות אתם עולים לעבר היכל השתייה. מבנה העץ הגדול ביותר בכפר בנוי צמוד אל המצוק המתנשא מעלה שתוחם את הכפר.
אור הלהבות שנראה מדלת הסגורה למחצה וקול הצחוק והשיחות של האנשים בפנים מבטיחים שינוי מבורך מהלילה הקר והשקט.
כאשר אתם נכנסים אל היכל השתייה אתם מוצאים את עצמכם בחדר מרכזי עם בור אש מלבני במרכזו ומספר שולחנו ארוכים מסודרים סביבו במעין ח . בשולחן המרכזי יושבת קלין שקוראת לכם לשבת לצידה כאשר אתם מגיעים. (כולל אסביורן אשר מתיישב לצידה).
בשולחנות הצדדיים יושבים בערך 20 אנשים ונשים מהכפר שמניפים כוס בברכה כאשר כל אחד מכם נכנס, נראה שהסיפור על הזרים שהגיעו לכפר והסתכנו במכרה כדי להציל את חבריהם ובני משפחתם התפשט מהר.

מארה היא האחרונה להגיע אל היכל השתייה וכשהיא מתיישבת בשולחן המרכזי קלין קמה על רגילה קולות השיחה משתתקים כשהריהל מדברת.
"היום איבדנו אנשים טובים" היא אומרת בקול מעשי. "עם החורף שלא נגמר והלוחמים שלנו שעדיין לא חזרו מארצות הנהר אנחנו נמצאים בתקופה לא קלה. אבל אנחנו לא זרים לקושי. אנחנו ילדי הסערה ואנחנו נשרוד ונצליח, לא משנה איזה אתגרים יעמידו אותנו האלים.
היא מניפה את ספלה והאנשים מניפים את ספלם בתגובה, חלק בצעקה אך רובם בשתיקה.
קלין מורידה את זרועה ולפני שהיא מספיקה להתיישב או להמשיך לדבר אסביורן קופץ על רגליו "ולחיי הגיבורים שהגיעו לכפר!" הוא קורא ומניף את ספלו ושאר האנשים מניפים את ספלם שנית, הפעם בצורה נמרצת יותר ובקריאת שמחה ותודה.
אסיורן וקלין מתיישבים, אסביורן בחיוך וקלין עם הבעה קפואה על פניה.
קולות השיחה בחדר מתחילים מחדש ואחד האנשים היושבים בפינה בין השולחן הצדדי למרכזי הלובש נזר מעץ (סמלם של הבארדס של גלנטייס) מוציא כלי נגינה מוזר הנראה כמו זוג מגני מתכת צמודים זה לזה ולתופף עליו בעדינות, מפיק מוזיקה זרה אך לא צורמת שממלאת את ההיכל.

OUT
למי שלא מכיר, מדבור בכלי Hang
בדיקת תבונה (היסטוריה) לגבי הכלי. למארה יש ייתרון בגלגול.
למי שעובר ד"ק 10
הצג
הכלי נקרא "מגן הזמר" או פשוט מגן, מקור הכלי הוא בגמדים של קזה-גרים ונדיר לראות אותו מכיוון שאין כמעט אנשים בגלנטייס עם הכישרון בנפחות כדי ליצור את הכלי והוא כמעט ולא מוכר בשאר העולם.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 21 מרץ 2020, 22:35

אדריק, מיד עם ההזמנה לשבת לשולחן, מקבל אותה בברכה.
מיד לאחר גל התרועות השני שאסביורן הביא, הוא קם וקורא בשאגה כמעט, "ולחייכם, אנשים אמיצים, ולקבלות הפנים שאתם יודעים לערוך!".
הוא שם לב לכלי הנגינה המוזר, ולאחר מכן הוא מתיישב ופונה לאסביורן, "אתה יודע, אתה ואחותך מאוד מזכירים לי את אחותי, תשמור עליה הליידי, ואותי".

META
היסטוריה:
1ק20 - 1 = 16
סמל אישי של משתמש
The Red Hand

שליחה על ידי The Red Hand » 21 מרץ 2020, 22:41

דורזייר מתיישב גם הוא לצד השולחן, ומתיישב בהבעת בחילה קלה. הרעש וההמולה לא עושים איתו חסד. הוא מרים כוס של שיכר בהבעת בחילה קלה, ולאחר התלבטות קצרה, מניח את הכוס בחזרה במקומה.
הוא כן משתדל להקשיב לשיחות שמסביבו, גם של בני החבורה וגם של המקומיים. בשהותו הקצרה בגלנטייס הוא לא הספיק ללמוד הרבה על האזור, וכל פיסת מידע עשויה לעזור.

Meta
תפיסה:
The Red Hand גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 19:
16
נערך לאחרונה על ידי The Red Hand ב 22 מרץ 2020, 11:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 21 מרץ 2020, 23:00

קסרהוקסן שנכנס קודר לאולם, מתעורר לחיים עם השבחים לחבורה.
הוא מניף את הספל שלו. "לחיי קסרהוקסן וחבורתו!'
ואז למרות הרעב, המוזיקה מושכת אותו. הוא שולף את החליל המוזר ומצטרף לנגנים, מלווה את נגינתם בכלי המוזר שמתאים רק למי שיש לו שש אצבעות.

---
תבונה
dragonian גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 2:
2

הופעה
dragonian גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 7:
2
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 22 מרץ 2020, 00:09

רנה מתכווצת כשקסקהורן מתחיל לנגן בחליל, אבל משתדלת לשמור על ארשת פנים מחוייכת. היא מתיישבת ליד אחיה ומביטה מהוססת בסועדים האחרים, בבירור רגילה לסוג אחר של סעודות ולא ממש יודעת איך להתנהג כאן.

META
היסטוריה - 14+2=16
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
שלח תגובה