• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאת הארורים [פאת'פיינדר] (3/3)

ארפנוס לוחש מילת קסם, והאוויר סביבו מסתחרר עד שזה נעלם מהעין. לאחר מכאן הוא נע במהירות אחורה, יוצר מרחק מהמקום בו עמד לפני רגע.

באותו זמון ברייקר רץ קדימה, מנסה לחסל את היסודן שנלחם בלינה.
META
ארפונס- מטיל על עצמו היעלמות מעין. ועושה פעולת תנעוה לD16

ברייקר מנתר קדימה, תוקף את היסדון בוץ 1

התקפה טפרים - [dice:47hlte]732810:0[/dice:47hlte] אם פגע [dice:47hlte]732810:1[/dice:47hlte]

קווי מטיל את הלחש שלו על היסודן במטרה לחסל אותו סופית. יסודנים כאלה עמידים להתקפות פיזיות, לכן קסם יחסל אותם היטב.
meta
מטיל קליע קסם, 4 קליעים מכוונים על יסודן 1. 3,4,3,4 נזק, סה"כ 14 נזק.

לחשים מוכנים:
דרג 1: עירנות מוגברת, מגן, קליע קסם, ריפוי שטני, הגדלת אדם, Adjuring Step.
דרג 2: ראיית הנעלם, Boneshaker, התנגדות ליסודות, זימון מפלצת 2.
דרג 3: Clairaudience/Clairvoyance, האצה, הירואיזם.

משאבי דמות:
נק"פ 41/41
מאגר מאגי 6/10
לחשים:
דרג 1: 3/6
דרג 2: 6/6
דרג 3: 4/5

אייג'ווין מתעצבנת כאשר הלחש שלה לא עובד על היסודן. היא שולפת את רובה הקשת שלה ומשחררת קליע לכיוונו. אם הקליע ימצא את מטרתו, ליסודן יכאב במיוחד בעקבות מבטה המייסר.
META
התקפה עם רובה קשת על היסודן, 15+9=24. בפגיעה הוא חוטף 4 נזק ועוד 5+5+3=13 נזק מpainful stare - סהכ 17 נזק. בנוסף הוא צריך להציל בהצלת חוסן דק 19 או להיות fatigued לתור אחד.

לינה פולטת נהמה פראית בעוד הלחש של קווי מחדיר את כוח לשרירים שלה. היא מתחילה למעוך חלק מגבו של היצור בזרועותיה וניביה, יוצרת איזור שלאט לאט נמעך עד שהוא מתםרץ החוצה בקול חבטה מחליא, מותיר את היסודן נרעד ומעורער בעוד היא מחדירה את שיניה חזרה לאיזור החשוף
Meta

שתי פעולות תנועה - גלגולי היאבקות כדי להזיק, הפעלת תכסיס מלוכלך (הראושנה כדי לעשות shaken, השניה sickened)

1.
גלגול להזיק - 22+2=24
גלגול נזק - 3+9=12
גלגול תכסיס מלוכלך - 4+22=26

2.
גלגול להזיק - 18+22=40
גלגול נזק - 2+9=11
גלגול תכסיס מלוכלך - 22+5=27
משך מצב

סיכום תור -
היסודן חטף 23 נזק
היסודן shaken לסיבוב 1, +1 לכל 5 נקודות בהן תוצאת גלגול התכסיס המלוכלך גבוהה יותר מההת''ק שלו, והוא יכול לבטל את המצב כפעולה רגילה
היסודן sickened ל3 סיבובים, +1 לכל 5 נקודות בהן תוצאת גלגול התכסיס המלוכלך גבוהה יותר מההת''ק שלו, והוא יכול לבטל את המצב כפעולה רגילה

היסודן צורח תחת מטר ההתקפות בעודו מעבר לברוח, אך נכשל עומד בקושי תחת מטר ההתקפות

משאבי שה"ם:
יסודן 1 68/11 מסובך ובהיאבקות עם לינה. -2 לרצון -4 לבדיקות יכולת ומיומנויות. לצשך סיבוב אחד (הצלחה בהצלה) מחסר 6 להתקפה והוא תשוש (-6 לזריזות ולכוח)
יסודן 2 68/26

בצעקה פראית לינה מסתערת לתוך היסודן, חותכת אותו באמצע ומחסלת אותו. היא מבצבצת מתוך שלולית הבוץ הענקית וצוחקת ''לא נהניתי ככה מאז הזירה!"
Meta
גלגול להזיק - 2+22=24
גלגול להזיק - 20+22=44

גלגול נזק 1
3+9=12
גלגול נזק 2
3+9=12

לינה מהנהנת בסיפוק ופוסעת החוצה מהלשולית, מתנערת מהבוץ. ''היקש מצוין, ילד עצמות'' היא טופחת בעוצמה על כתפו של ארפנוס
''אני מציעה שנחגוג את החופש שלנו בלמצוא את הממזרים שתקעו לי סכין בגב כדי שאוכל להשתלט על הבר שנמצא מעל הבסיס שלנו, ואז נוכל לקבל משקאות בחינם. מה דעתכם?"

"רעיון מעולה. בואו נמשיך לטי טוואן להבין מה קורה כאן עד שנקבל הוראות מסיבירוס ומאיירן. שמעתי דברים על עריקים בעבר והגהינום לא מוותר עליהם בקלות." אומר קוויס בעודו ממשיך בדרך אל העיר.
out
אז מה קוויס שמע על עריקים?
ידע מישורים 16+17 = 33

"אנחנו כרגע בלי כלום" מסביר ארפנוס, "גם אם אנחנו רוצים לקחת בחזרה מה ששלנו, ולבנות מחדש את העולם בדמותנו, אנחנו צרייכם להתחיל מקטן. אפשר לכבוש מחדש את ארגון הפשע, או שאפשר להקים אחד חדש שיבלע את הישן כשיגע הזמן. כך או כך, להגיע לכפר ולהשתלט עליו יהיה התחלה פשוטה ויעילה. זה גם יגרום לנו לדעת מה כוחות הטוב באיזור יהיו מוכנים לעשות. במקרה הכי גרוע תמיד נוכל למות וללכת להגנום ולהגיד שזו הייתה הדרך הכי מהירה לחזור"

לינה מרימה גבה ''אני לא חושבת שלהשתלט על כםר זה רעיון טוב. זה ימשוך תשומת לב, ואני לא בטוחה שנוכל להתמודד איתה. אני מציעה שנישאר שקטים עד שנגיע לארגון שלי, ומשם יהיה לנו בסיס כוח יציב. אם אתם תסייעו לי לכבוש מחדש את הארגון שלי ולהעיף את מי שדקר אותי בגב, אני אתן לכם משקאות על חשבון הבית בבר!". היא עוצרת לרגע
''ואנסה לעזור לכם עם מה שזה לא יהיה שאתם רוצים מהעולם הזה"

כשהיא שומעת את החלק האחרון בתכנית של ארפנוס היא מזעיפה פנים ''לא יודעת מה איתך, אבל אני לא מתכננת לחזור לרצועה אחרי שברחתי ממנה. אם החברות שלנו רוצות לתפוס אותי, שיביאו שרשרת פלדה הפעם.''

אייג'ווין נושמת לרווחה. "הוו, חופש מתוק!" היא מחייכת. "סוף סוף אני יכולה להפיץ את נשיקתה של ט'הירה בעולם!"
לארפנוס היא עונה, "זה נשמע לי כמו רעיון נפלא... אבל עכשיו כשאנחנו חופשיים, למה אתה צריך אותנו איתך בעצם? איך נבטח בך אם אתה יכול לשלוח את הדובון שלך לחסל אותנו בשנתינו ברגע שתחליט שאנחנו לא מתאימים לך יותר?" היא מרימה גבה בחשדנות

לינה טופחת על הגב של אייג'ווין ''אל דאגה. הוא ראה מה אני יכולה לעשות לאנשי הבוץ האילו...אני בטוחה שהוא יודע שאני אוכל לעשות את זה גם ליצור שלו'' היא מגחכת ''וחוץ מסה, למה לנו לבגוד אחד בשני? זה יהיה ממש לא םרודקטיבי! הכל זה עניין של יעילות. כל עוד נדאג להיות מספיק יעילים אחד בשביל השני, לא נצטרך לדקור אף אחד בשנתו! קוראים לזה "חברות", כדאי שתתחילו לתרגל את זה אם אתם רוצים להסתדר בעולם''

''בכל העניינים האלה נדון אחר כך. כפי ששמתם לב יש להם יחידה לטיפול בעריקים, והיא מתפקדת איכשהו. אנחנו צריכים להתחבר ולאסוף מידע בעדיפות ראשונה'' אומר קוויס כשהוא מתקדם לעבר העיר

לינה עוצרת רגע וחושבת. ''נקודה טובה, קווי'' היא מהנהת ומתחילה להתקדם לעיר, מסדרת את שפתיה ככה שהניבים לא יבלטו גם אם היא תחייךב כל עוד היא לא תתחיל לצחוק, ומנסה להשחיל את הזנב שלה דרך המכנס כדי שלא תנופף בו מעבר לגלימה בזמן שהיא הולכת
Meta
בדיקת התחזות כדי להראות כמו בת אנוש רגילה
+5 כי זה שינויים מינוריים, -2 כי זה להתחזות לגזע אחר, +1 מיומנות ותכונה - סה''כ +4

גלגול
[dice:5ebx3qms]733143:0[/dice:5ebx3qms]

אתם מתחילים לצעוד לעבר טי טוואון, בעודכם צועדים אתם עוברים על פני שתי גשרים, אחד כדי לעזוב את אדמות היער הנטוש והשני כדי להיכנס לעיירה.
אתם עוברים את הגשר שחף משומרים ומגיעים לעיירה המנומנמת, זו שעת בוקר מוקדמת ואין הרבה אנשים ברחוב, ציפורים מצייצות והרחוב נקי ויפה, מה אתם עושים?

חזרה