• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [נגמר]

רייז נוהם, דם זולג על עורו- שפרווה צומחת ממנו. הוא נופל על ארבע, השינוי שלו נהיה מהיר יותר ויותר. טפרים בוקעים מאצבעותיו, שיניו מתחדדות, אוזניו משנות מקום. הוא הופך לדוב, אך אחד בעל כפות גדולות מהרגיל, רגליים קצרות, והרבה יותר נחישות בעיניו. "שלי." רייז שואג ומסתער על השדים שמולו, משסף שד אחר שד, מתעלם מלהביהם.

META
פעולה מהירה- צורת חיה
פעולת תנועה- ממיר לפעולה מהירה- היבט הגרגרן. רייז זוכה בתוסף 2 לכל ההגנות, ויכול לנצל התאוששות כפעולה מהירה פעם בקרב. בנוסף, הוא גורם 1ק6 נזק נוסף כשהוא פוגע באויב עם יותר נק"פ מלו.
פעולה רגילה- התקפת חיה נגד קבוצת שדי החרבות.
25 נגד דרג"ש, 28 נזק, 33 נזק אם יש להם יותר מ45 נק"פ.
דרג"ש 20, פיזית 21, מנטאלית 18
45 נק"פ
3 התחדשויות
1ק6 נזק נוסף לאויבים עם יותר נק"פ מלי
יכול לנצל התאוששות כפעולה מהירה פעם בקרב

סאוואלה נלחצת לאחור משדי החרבות התוקפים אותה, אך היא מצליחה להתחמק מהתקפותיהם כששריון הלהבות המגן עליה מסיח את דעתם של השדים. מאחר וסאוולה ראתה כמה קרובה היא הייתה להיפגע היא ממהרת לחזק את הגנותיה ומזמנת טופר דרקון בוער עליו היא ממהרת לטפס כשהוא מרחף באוויר. סאוואלה לא מסתפקת בטופר הזהוב ומחזקת את שריונה ברונה אותה היא קיבלה מסליסקה.
כשהיא מסיימת לחזק את הגנתה סאוואלה מטילה לחש נוסף המזמן לשונות אש המצליפות באוויר סביבה.

META:
למעשה יחד עם +4 להגנה מריצוד סאוואלה לא נפגעה מההתקפה.

פעולה: טופר זהב - לחש טווח קרוב - בונוס +2 לכל ההגנות ובנוסף כל פעם שסאוואלה נפגעת מקפא"פ היא לתקוף עם הטופר הבוער כפעולה מפריעה.
פעולה מהירה: משתמש ברונה על השריון. 91: +2 לדרג"ש ואפשר לנצל התאוששות כפעולה מהירה
תנועה - המרה לפעולה מהירה: לחש לשונות האש המצליפות: 20 נזק אש מתמשך ל-4 האויבים שתקופים בהתקפה אי-זוגית טבעית.

דרג"ש 26, פיזית 24, מנטאלית 22 (לאחר פגיעה במידה ואני לא משתמש ביכולת כל ההגנות יורדות בשש)
נק"פ 80/80
התחדשויות 3/3
תעופה - עד גובה הראש.
אפשר לנצל התאוששות כפעולה מהירה

לחשים מנוצלים:
טופר זהב
מטרה: האויב שפגע בסאוואלה בקפא"פ.
התקפה: +9 מול דרג"ש
פגיעה: 6ק10
19-20: 15 נזק מתמת למטרה או למטרה אחרת בטווח קרוב והלחש מסתיים.
החמצה: 5 נזק

רייז, בצורת גרגרן, צד את השדים בהצלחה: אחד מהם כבר נופל מת, בעוד ששני נפגע קשות, ואילו סאוואלה מחזקת את הגנותיה. אליה זוחל לאיטו נחש עם שלושה ראשים. כשהוא מגיע, כל אחד מהראשים תוקף אותה בנשיכה חזקה. בה בעת, הוא מתחיל להישרף.

כלב השאול מלקק את הדם שבסביבה של סאוואלה ומיד גדל שוב עוד יותר. הוא כבר באותו הגודל כמו רגנארוק.

האדונית מלחששת, ורייז וסאוואלה מרגישים את המחשבות הכי מודחקות שלהם - האירועים הכי מטרידים, הכשלונות הכי מתסכלים, והזכרונות הכי לא נעימים - עולות לחזית תודעתם, ונחשפות לעיניה של האדונית. היא מתענגת כמו שיכורה מהמחשבות המגיעות אליה משני הכיוונים.

שדי החרבות ממשיכים להתקיף את רייז וסאוואלה, אבל אף אחד מהם לא מצליח. גם הם עולים באש שהתחילה להצית בהם ברגע שהם התחילו את התקפתם, ואחד מהם מת מיד.

META
יש לשדי החרבות פחות נק"פ מלרייז

שד נחש מול סאוואלה (3 התקפות): 13+12=25, 4+12=16, ו-20 טבעי. פגיעה אחת (8 נזק), פספוס (נזק פספוס 2), ופגיעה קריטית (16 נזק), סה"כ 26 נזק רעל. פגיעה אי-זוגית אחת, ולכן 20 נזק אש מתמשך לנחש. הצלה נגד האש: 6, כישלון. סאוואלה יכולה להשתמש בפעולה מפריעה אחת

האדונית נגד רייז וסאוואלה (1ק2=2 מטרות): נגד רייז 8+12=20 מול הגנה נפשית, הצלחה. נגד סאוואלה 18+12=30 מול הגנה נפשית, הצלחה. 12 נזק תודעה כל אחד

שדי חרבות נגד רייז: 12+11=23, הצלחה. 18 נזק. פגיעה אי-זוגית, ולכן 20 נזק אש מתמשך. עוד אחד מהם מת מעצמו. הצלה: 6, כישלון.

שדי החרבות נגד סאוואלה: 8+12=20. כישלון בהתחשב בתוסף לדרג"ש

בטווח רחוק: פרדאן
בטווח קרוב: כלב שאול קטן, אדונית נוזפת
בקפא"פ: רייז עם שדי חרבות קבוצה 1, סאוואלה עם שדי חרבות קבוצה 2 ושד נחש

הסלמה 2
כלב שאול קטן
אדונית נוזפת
שד חרבות X1 (מוקים, קבוצה ראשונה - 20 נזק אש מתמשך)
שדי חרבות X2 (מוקים, קבוצה שנייה)
רייז
סאוואלה

שד נחש (20 נזק אש מתמשך)

קללות פעילות: לשונות האש המצליפות: 20 נזק אש מתמשך (התקפה אי-זוגית טבעית) X2

עריכה: לשון

OUT
אוקי הייתי בטוח לכמה דקות שאני זה שסופג את הנזק המתמשך. זה היה מפחיד.
בכל מקרה, על 15 נק"פ.
IN
רייז שואג כשזכרונותיו מזנקים לחיים מסביבו. הוא רואה את הוריו משאירים אותו מאחור, על גבול היער. הוא רואה את חיות האימים שראו בו טרף. הוא רואה את השדים שכמעט וחיסלו אותו יותר מפעם אחת. הוא לא ייתן להם להצליח. לעולם לא.
קוצי אבן בוקעים מעורו, עולים כמו הרים מעמוד השדרה שלו. זנבו גדל, מתקשח, נראה כמו כוכב-שחר. הוא מסתכל על שדי החרבות שמולו, אלו שחתכו ושיספו אותו. הוא זועם. זהו ביתה של אימו. ביתם של הדרואידים. והדיאבוליסטית חושבת שהיא יכולה להקיז דם על האדמה המקודשת ולא לשאת בהשלכות?
זנבו נע מצד לצד כשהשרירים שלו משתנים. הוא נהיה מהיר יותר, חינני יותר. עיניו משתנות- הופכות לעיניים חתוליות. הוא מלקק את שפתיו עם לשון מחוספסת כמו נייר זכוכית, ומזנק על השדים, תולש את החרבות מעורם, זורק אותם אחד על השני ולעבר האדונית הנוזפת.
META
פעולה מהירה- היבט חייתי, היבט הבהמות'. בגלל שאני מדמם, אני מגלגל הצלה קשה- 1 טבעי, כשלון. אני בוחר אחת משתי האופציות- אני בוחר לנצל התחדשות. עולה ל41 נק"פ, ומקבל תוסף 2 לדרג"ש ולהגנה פיזית.
פעולה מהירה- (מומרת מתנועה) היבט חייתי, היבט הנמר. אני מקבל תוסף 2 לדרג"ש ותוסף 5 להצלות נגד המצבים daze, stun, ו-stuck. בנוסף כשאויב מפספס אותי עם גלגול של 1-4 טבעי, אני מקבל פעולה נוספת בתורי. היכולת לא מצטברת.
פעולה רגילה- התקפת חיה. 21 נגד דרג"ש, 36 נזק, 41 אם יש להם פחות נק"פ מלרייז. משתמש בטופר הדוב כדי לרפא עוד 10 נק"פ כפעולה חופשית. על 51 נק"פ.

דרג"ש 24, פיזית 23, מנטאלית 18
51 נק"פ
2 התחדשויות
+5 להצלות נגד stun, daze, stuck
מקבל פעולה נוספת בתורי אם אויב מפספס אותי עם גלגול של 1-4

כבר בתקיפתו של שד הנחש סאוואלה ראתה כמה חיזוק ההגנות שלו הייתה פעולה חכמה כשהראש הראשון מסתבך עם הטופר עליו היא מרחפת ובקושי שורט את עורה ואילו הראש השני למשמע קללת הגנאי של סאוואלה הצליח לשפד את עצמו על הטופר. אם זאת הראש השלישי פוגע בסאוואלה כשזיכרונותיה הגרועים ביותר פוקדים אותה וכמעט מפיל אותה מטופר הדרקון המרחף ורק בשניה האחרונה סאוואלה מצליחה להישאר עליו.

למרות הגנותיה המחוזקות סאוואלה מנסה להתחמק מהשדים המקיפים אותה, אך ללא הצלחה. לכן היא שולפת את שרביטה ומזמנת שני נחילי שדי אש כאשר הראשון מבניהם מחוזק בהשפעותיו של השרביט מסתער לעבר שד הנחש החוסם את נסיגתה של סאוואלה ואילו השני מסתער אל עבר שדי החרבות המפריעים לה אף הם.

META:
אם ההתקפה הראשונה של שד הנחש היא מול דרג"ש היא לא פגעה בסאוואלה שעם כל הבונוסים יש לה דרג"ש של 26 (בינתיים אני מחשיב את זה כהחמצה ו-2 נזק - אם תגיד לי שזה מול הגנה פיזית יש לי חפצ"ק שארצה להפעיל).
בנוסף לא ניתן לנצל פעולה מפריעה מאחר והיא מנוצלת על לשונות האש.
מאחר והיו 2 פגיעות ההגנות של סאוואלה שומרות על המצב הקיים.

לפני התור:
קללת הכאוס: שד הנחש זרק ארבע טבעי, לכן סאוואלה מפעילה את קללת הכאוס (זה נחשב 1) והוא חוטף חצי נזק ומסוחרר עד סוף תורו הבא (dazed - מינוס 4 להתקפות) (זה גם אמור לבטל את הנזק שסאוואלה סופגת כי אחד טבעי זה כישלון אוטמטי ולא החמצה. תעדכן אותי אם להוסיף גם את הנזק הזה).
בנוסף בגלל שזה אחד טבעי הוא זוכה להפעיל לשון אש נוספת.

אם אני מסכם: בסה"כ 30 נזק לסאוואלה + שמירה על החיזוק בריצוד.

תנועה: התנתקות: 4 - כישלון
פעולה: שדי האש המסתערים (לחש טווח קרוב)- מול (1ק3=2 מטרות):
שד נחש: 12+9+2=23 מול הגנה פיזית. בפגיעה: 30 נזק אש.
שדי חרבות: 7+9+2= 18 מול הגנה פיזית. בפגיעה: 30 נזק אש.
בנוסף בפעם הבאה שאחד האויבים זורק 1-5 כל האויבים בטווח הקרוב אליו חוטפים (5ק6) 20 נזק אש כשהשדים מסתערים בשנית.
חיזוק - שרביט האש הקודחת - סאוואלה מחזקת את ההתקפה מול שד הנחש והוא חוטף בנוסף 25 נשק אש מתמשך (הצלה רגילה)

דרג"ש 26, פיזית 24, מנטאלית 22 (לאחר פגיעה במידה ואני לא משתמש ביכולת כל ההגנות יורדות בשש)
נק"פ 50/80
התחדשויות 3/3
תעופה - עד גובה הראש.

לחשים מנוצלים:
טופר זהב
לשונות האש המצליפות.
שדי האש המסתערים.

יכלות וחפצ"קים מנוצלים:
קללת הכאוס.
שרביט האש הקודחת
התקפה: +9 מול דרג"ש

השדים שסאוואלה שולחת שורפים את כל האויבים הקרובים אליה. שד אחד מקרוב מת מיד, ושד הנחש כבר כולו להבה מרוב האש שלוהטת אותו. שד הנחש, שיודע שקרב קיצו, נושך את סאוואלה בכל אחד מראשותיו בכל הכוח שנשאר לו - ומסתתבר שלא נשאר לו הרבה. אחרי שלוש נשיכות קלות, הנחש הופך לערימת אפר.

רייז כיסח את השד האחרון שנטפל בו. לפני שהוא מוצא טרף חדש, הטרף שלו מוצא אותו: כלב השאול אימתני, כבר גדול יותר מכל חיה אחרת ועם פרווה לוהטת אש, החליט להתעמת עם רייז. למזלו של רייז, הכלב הענקי לא מצליח לכוון את התקפותיו כנגד רייז הקטן.

האדונית גם היא מנסה להתקיף את סאוואלה, אך ללא הועיל.

צחוק שטני מביא את תשומת לבכם לזירת הקרב הסמוכה. עשן מכסה את האתר ומונע מכם לראות אותו, אבל גופות של דרואידים מושכבות על האדמה לא נותנות רושם של ביטחון.

META
לפני התור: שד הנחש ספג 40 במקום 20 נק"פ.

שד נחש מול סאוואלה (החישוב כולל -4 מהתור הקודם): 6+8=14, 8+8=16, 11+8=19. שלושה כישלונות רצופים, וגם מפעיל את הקללה האחרונה של סאוואלה (20 אש מתמשך). 6 נזק פספוס. 80 נזק מתמשך, מת.

כלב שאול נגד רייז (2 התקפות): 11+11=22, 7+11=18. עוד שני כישלונות.

כיוון שהיא פגעה ברייז וסאוואלה, האדונית זכאית להשתמש בהתקפה מיוחדת נגדם. נגד סאוואלה: 1 טבעי.

שד חרבות נגד סאוואלה: 19+11=30. כיוון שהוא גלגל יותר מ-16 טבעי, השד זכאי לעוד התקפה כפעולה חופשית. 4+11=15, פספוס. 9 נזק

OUT
כשסאוואלה השתמשה בחיזוק מהשרביט להוסיף נזק מתמשך על שד הנחש, שד הנחש כבר עמד למות מנזק מתמשך. אני מניח שסאוואלה הייתה יודעת את זה, אז אתה יכול להשתמש בזה על שד החרבות שנשאר (משמע שמת בסוף תורו האחרון), או לחסוך אותו להבא.

ג'וני אמר/ה:
אם ההתקפה הראשונה של שד הנחש היא מול דרג"ש היא לא פגעה בסאוואלה שעם כל הבונוסים יש לה דרג"ש של 26 (בינתיים אני מחשיב את זה כהחמצה ו-2 נזק - אם תגיד לי שזה מול הגנה פיזית יש לי חפצ"ק שארצה להפעיל).

צדקת. הסתכלתי בפעם הראשונה בנתונים בדפ"ד במקום אלה שבפוסט שלך, ולא זכרתי את התוסף.

בטווח קרוב: אדונית נוזפת
בקפא"פ: רייז עם כלב שאול, סאוואלה עם שד חרבות

הסלמה 3
כלב שאול - הילת פחד (מי שבקפא"פ איתו עם 30 נק"פ ומטה פוחד)
אדונית נוזפת
שד חרבות X1 - מוק
רייז
סאוואלה

רייז שואג, מעיף מבט אל עבר האדונית הנוזפת. היא מסוכנת בהרבה מהכלב שמולו- והוא מנסה לזנק לעברה, אבל הכלב שם לב לזה, ורייז מוצא את עצמו מתעמת עם היצור הזאבי. מעיף אותו במכה אל הקרקע.
META
התקפת חיה: 15+9+3= 27, פגיעה. 15 נזק, או 17 נזק אם לכלב השאול יש פחות מ41 נק"פ.
תנועה- מנסה disengage. יצא 2 טבעי, כשלון. רייז נשאר במקום.

סאוואלה נושמת לרווחה כשהלבות שורפות את אחרון השדים המקיפים אותה ועכשיו כשיש לה קצת מרחב לפעולה היא קוראת לצל ואחרי כמה שניות בו נראה כאילו הם מתחברים הצל משתנה לשד דורס הממהר לעבר האדונית המזמנת.
כשהיא רואה שכל יריביה עסוקים סאוואלה לוקחת את הזמן לקשור מטלית על החתך במקום בו שד החרבות חתך אותה.

בזמן הזה השד הדורס מנסה לפגוע באדונית הנוספת בטפריו פעם אחר פעם ולאחר שהוא מצליח לעשות זאת בפעם הראשונה הוא משחרר צווחה מזעזעת המזכירה לכולם שהוא זה עתה הגיע מהגיהנום...

META:
אוקיי, נעביר את השרביט לשד החרבות.

לפני התור: מנצל את הכישרון ריצוד כדי לשמור על ההגנות של סאוואלה בפלוס למרות שנפגעה. סאוואלה מדממת.

סאוואלה:
פעולה: זימון שד דורס
פעולה מהירה: התאוששות - 14+8=22
סאוואלה כבר לא מדממת

שד:
זכאות לצווחה שדית: 1ק3= 1
תנועה: נכנס לקפא"פ עם האדונית
פעולה: טפרים מזוהמים: 2 התקפות מול האדונית:
התקפה 1: 14+10+3= 27 מול דרג"ש פגיעה: 7 נזק + 5 נזק רעל מתמשך וזכאות לצווחה שדית כפעולה חופשית.
התקפה 2: 14+10+3 = 27 מול דרג"ש פגיעה: 7 נזק + 5 נזק רעל מתמשך.
פעולה חופשית: צווחה שדית: מספר אויבים: 1ק3=3
מול האדונית: 13+10+3=26 מול MD
מול הכלב: 5+10+3=18 מול MD
בפגיעה: 3 נזק תודעה והמטרה פגיעה (vulnerable) - טווח הפגיעה הקריטית גדל ב-2 עד סוף הקרב.
הגרעה: 4ק6= 14

נק"פ 57/80
התחדשויות 2/3
תעופה - עד גובה הראש.

לחשים מנוצלים:
טופר זהב
לשונות האש המצליפות.
שדי האש המסתערים.
זימון שד דורס

יכלות וחפצ"קים מנוצלים:
קללת הכאוס.
שרביט האש הקודחת
ריצוד
התקפה: טפרים מזוהמים +9 מול דרג"ש
דרג"ש 19, פיזית 16, מנטאלית 16
נק"פ 68/82
הגרעה: 4ק6

התקפה: +10 מול דרג"ש 2 התקפות
פגיעה: 7 נזק + 5 נזק רעל מתמשך.
פגיעה זוגית: אפשרות לבצע צווחה שדית כפעולה חופשית.

- מנוצל
צווחה שדית: +10 מול הגנה מנטלית ל1ק3 אויבים.
פגיעה: 3 נזק תודעה והמטרה פגיעה (vulnerable) - טווח הפגיעה הקריטית גדל ב-2 עד סוף הקרב.
מגבלה: 1ק3 פעמים בקרב כשהוא בשליטה (לא מגובל אם הוא משתחרר)

כלב השאול תוקף את רייז שוב, והפעם הוא למד מכישלונו הקודם. הוא שורט בו בשתי ידיים, ומקצת מהאש שבוערת בתוך פרוותו עוברת לרייז, שמסוגל הרבה פחות מאשר הכלב לסבול אותה.

האדונית מלחששת סיוטים, אבל המוח של סאוואלה חסין מדי, ואין להם פתח להיכנס אליו. האדונית מאבדת סבלנות אחרי כישלון שני, ושורקת בזעם.

דממה מפתיעה שוררת פתאום ליד האזור שבו אתם נלחמים, אבל ענן כבד מכסה את המקום משדה ראייתכם.

META
לכלב השאול יש יותר נק"פ מרייז

כלב שאול מול רייז: 18+11=29, 16+11=27. שתי פגיעות, ביחד 28 נזק, ועוד 15 נזק אש מתמשך (הצלה 11+) בגלל הפגיעה הזוגית הטבעית (פעם בתור)

אדונית נוזפת, בדיקת התנתקות: 17, הצלחה. נגד הגנה נפשית של סאוואלה: 6+12=18, כישלון. סופגת 10 נזק מתמשך. הצלה: 9, כישלון.

הסלמה 4
כלב שאול - פגיע (טווח פגיעה קריטית 18+), הילת פחד (מי שבקפא"פ איתו עם 30 נק"פ ומטה פוחד)
אדונית נוזפת - פגיעה (טווח פגיעה קריטית 18+), 10 נזק רעל מתמשך
רייז
סאוואלה

רייז נוהם ונסוג לאחור, שורשים משתרגים מהאדמה מכסים את גופו. מחזקים אותו ומונעים ממנו ליפול, כמה מהם אפילו מגיעים אל סאוואלה- תופרים את פצעיה במהירות. שיקוי אדום מופיע בכפו, והוא שופך אותו על עצמו. מנסה לכבות את הלהבות האוחזות בפרוותו. למרות שהוא לא מצליח, נראה שהפרווה שלו נהיית מתכתית יותר, חסינה יותר לחום.
META
יורד ל23 נק"פ. מה שאומר שאני פוחד.
פעולת תנועה- התנתקות. יש לי תוסף 5 מאספקט הנמר. 22, הצלחה. זז כמה שאני יכול, ככה שאני עדיין בטווח קרוב לסאוואלה ויכול לחסום את הכלב אם הוא הולך אליה.
פעולה מהירה- עוצמת האדמה. מוטל כדרג 3, אני וסאוואלה יכולים- להתרפא באמצעות התחדשות (אם אנחנו מדממים) או לקבל תוסף 4+ לגלגולי התקפה ונזק עד שנסיים את תורנו מדממים או עד סוף הקרב (אם לא מדממים)
כיוון שאני מדמם אני מתרפא באמצעות התחדשות, מה שמעלה אותי ל41.
פעולה רגילה- שותה את השיקוי של עמידות לאש. מה שאומר שיש לי עמידות 16+ לנזק אש. ההתקפה שלו עדיין עברה את זה אז אני סופג את מלוא הנזק המתמשך, מה שמוריד אותי ל26.
הצלה נגד הנזק המתמשך- 4,כשלון.
דרג"ש 24, פיזית 23, מנטאלית 18
26 נק"פ, עמידות 16+ לאש, 15 נזק אש מתמשך
1 התחדשויות
+5 להצלות נגד stun, daze, stuck ולבדיקות התנתקות
מקבל פעולה נוספת בתורי אם אויב מפספס אותי עם גלגול של 1-4

סאוואלה מביטה ימינה ושמאלה וכשהיא רואה שאף אחד לא הולכת להתקיף אותה בקרוב היא נכנסת לעמדה קצת יותר נוחה על טופר הזהב שזימנה, מתרכזת ומטילה לחש הגורם לבשר אויביה לבעבע ולהתמוסס.
השד הדורס ממשיך לרדוף אחרי האדונית ומנסה לשסע אותה פעמיים בטפריו.

META:
התוסף + 4 רלוונטי ללחשים? כי לא הוספתי אותו בכלל...

סאוואלה:
פעולה: לחש - בשר נמס - מטרה אויבים בטווח קרוב עד 160 נק"פ (מניח שזה כולל את שניהם, אבל אם זה עובר את זה רק הנק"פ הנמוך מותקף).
נק"פ נמוך: 8+9+4=21 מול הגנה פיזית. פגיעה: 21+4=25 נזק רעל ועוד 12 נזק רעל מתמשך + תקוע (stuck) ומוכשל (hampered) - לא יכול לזוז ומוגבל להתקפות בסיסיות. החמצה: 12 נזק
נק"פ גבוה: 13+9+4=26 מול הגנה פיזית. פגיעה: 16+4=20 נזק רעל ועוד 12 נזק רעל מתמשך + תקוע (stuck) ומוכשל (hampered) - לא יכול לזוז ומוגבל להתקפות בסיסיות. החמצה: 10 נזק

עריכה (לאחר ההודעה של נקסטרול):
נק"פ נמוך: 25 ... פגיעה: 29 ... החמצה: 14
נק"פ גבוה: 30 ... פגיעה: 24 ... החמצה: 12

שד:
התקפה 1: 5+10+4= 19 מול דרג"ש פגיעה: 7 נזק + 5 נזק רעל מתמשך.
התקפה 2: 15+10+4 = 29 מול דרג"ש פגיעה: 7 נזק + 5 נזק רעל מתמשך.
הגרעה: 4ק6= 9

דרג"ש 26, פיזית 24, מנטאלית 22 (לאחר פגיעה כל ההגנות יורדות בשש ופגיעה נוספת מחזירה אותן)
נק"פ 57/80
התחדשויות 2/3
תעופה - עד גובה הראש.
אפשר לנצל התאוששות כפעולה מהירה - מנוצל

לחשים מנוצלים:
טופר זהב
לשונות האש המצליפות.
שדי האש המסתערים.
זימון שד דורס
בשר נמס

יכלות וחפצ"קים מנוצלים:
קללת הכאוס.
שרביט האש הקודחת
ריצוד
נק"פ 59/82

- מנוצל
פגיעה: 3 נזק תודעה והמטרה פגיעה (vulnerable) - טווח הפגיעה הקריטית גדל ב-2 עד סוף הקרב.

סאוואלה והשד שלה פוצעים פציעות רציניות באדונית, שצורחת בכאב מהרעל, וצורחת שוב כשהיא מגלה שהיא לא מסוגלת לבטא במילים את הלחש שהיא הכינה. היא שורטת את השד בטופר לא אנושי שעד עכשיו כוסה בשרוולה, אך שוב היא לא מצליחה לכוון את התקפתה.

לכלב השאול יש קצת יותר מזל. הוא נובח ותופס את רייז שוב לאחר שהלה ברח ממנו, ונושך אותו. אך מאחר שרייז שתה משיקוי, הלהבות כואבות לו הרבה פחות.

META
2 נק"פ לכלב מהתור הקודם של רייז
בשר נמס: יש להם יותר מ-160 נק"פ אז רק האדונית מותקפת

כלב שאול נגד רייז: 14+11=25, 8+11=19 נגד דרג"ש, פגיעה אחת. 14 נזק. פגיעה זוגית ולכן גם 15 נזק אש מתמשך, אבל בגלל העמידות לאש, הנזק המתמשך יורד ל-7.

אדונית נגד שד: 4+12=16 נגד דרג"ש, פספוס. 27 נזק מתמשך. הצלה נגד נזק מתמשך: 11, הצלחה

בטווח קרוב: סאוואלה
בקפא"פ: רייז עם כלב שאול, שד דורס עם אדונית נוזפת

הסלמה 5
כלב שאול - פגיע (טווח פגיעה קריטית 18+), הילת פחד (מי שבקפא"פ איתו עם 30 נק"פ ומטה פוחד)
אדונית נוזפת - פגיעה (טווח פגיעה קריטית 18+), מדממת, תקועה, מוכשלת
רייז
סאוואלה

OUT
תגלגלו רקע שקשור לראייה, הבחנה או אשליה.

IN
רייז שואג בפחד וכאב. הוא מעולם לא נלחם בשד כה חזק עדיין. הוא מוציא מהפרווה שלו בקבוק נוסף, שופך גם אותו על הפרווה שלו- גורם לה להפוך לאפורה, כמו ברזל. היא נהיית קשיחה יותר, חסינה יותר. הוא שואג פעם נוספת ומרסק זוג אבנים עם כפותיו, אבני רונות שגורמות לטלפיים שלו לזהור באור זהוב וחם.
בשביל רייז, האור הזה מזכיר את הלטא הזהוב. ואת ההבטחה שאדון הדובים העניק לו. הזמן להקרבה קרב, ואם רייז יגיע לסף מוות- הוא יעשה את זה. ימלא את ההבטחה, ויקריב את עצמו ואת הקיום שלו.
ועם ההבנה הזו, הוא מזנק. משסף את הכלב פעם אחר פעם. האש עוד לא מוכנה לשחרר את אחיזתה בו.
META
יורד ל12 נק"פ מההתקפה של הכלב
פעולה מהירה- שופך שמן, מקבל תוסף 2 לדרג"ש.
פעולת תנועה- מומרת למהירה- משתמש ברונה על הנשק שלי, מקבל תוסף 1 להתקפה ונזק, ותוסף אקראי נוסף- גורם 1ק4 נזק אנרגיה נוסף. אני בוחר נזק קדוש.
פעולה רגילה- התקפת חיה. 18 נגד דרג"ש, אם פגע אז 34 נזק, או 35 אם יש לו יותר נק"פ מלי. בנוסף, עוד 3 נזק קדוש.
במקרה של פספוס- 20 נגד דרג"ש.
במקרה ש20 נגד דרג"ש עדיין מפספס, 5 נזק.
בהנחה ופגעתי, אני מרפא 10 נק"פ באמצעות יד הדוב. מה שמעלה אותי ל22 נק"פ.

גלגול הצלה- 3, כשלון. אני סופג 15 נזק, מה שמוריד אותי ל7 נק"פ.
OUT
אם אני מנצל נקודת יחס של 6, האם אני מקבל 2 התאוששיות (כלומר כמות ההתאוששויות שיש לי עולה מ1 ל3) או שאני מקבל את ההשפעה של שתיים (כלומר מרפא 10ק6+6 נק"פ)?

סאוואלה מבחינה שרייז בצרות ומרחפת לעזרתו על טופר הדרקון שלה וכשהיא מגיעה היא פונה ישירות לכל השאול ובעזרת כמה תנועות ידיים ומילים בשפה לא מובנת תכריכים בוערים עוטפים את כל השאול ולא נותנים לו לזוז למספר שניות.
בזמן שסאוואלה עסוקה עם הכלב השד שזימנה ממשיך במשימה האחרונה שנתנה לו, רודף אחרי האדונית וכשהוא משיג אותה הוא מכה בה בפעמיים בטפריו.

META:
יש צורך לגלגל הצלה כדי להפסיק את האפקטים של בשר נמס (תקועה ומוכשלת)

סאוואלה:
תנועה: נכנסת לקפא"פ עם הכלב
פעולה: לחש - תכריכי להבה - 18 טבעי - פגיעה קריטית זוגית - 50 נזק ובוחרת לא להשתחרר.

רקע אשליה (לימודים באקדמיה + int תכונה + דרגה): 8+5+4+5=23

שד:
התקפה 1: 5+10+5= 20 מול דרג"ש פגיעה: 7 נזק + 5 נזק רעל מתמשך.
התקפה 2: 16+10+5 = 31 מול דרג"ש פגיעה: 7 נזק + 5 נזק רעל מתמשך.
הגרעה: 4ק6= 19
השד מדמם

דרג"ש 26, פיזית 24, מנטאלית 22 (לאחר פגיעה כל ההגנות יורדות בשש ופגיעה נוספת מחזירה אותן)
נק"פ 57/80
התחדשויות 2/3
תעופה - עד גובה הראש.
אפשר לנצל התאוששות כפעולה מהירה - מנוצל

לחשים מנוצלים:
טופר זהב
לשונות האש המצליפות.
שדי האש המסתערים.
זימון שד דורס
בשר נמס

יכלות וחפצ"קים מנוצלים:
קללת הכאוס.
שרביט האש הקודחת
ריצוד
נק"פ 40/82

- מנוצל

OUT
Nextorl אמר/ה:
אם אני מנצל נקודת יחס של 6, האם אני מקבל 2 התאוששיות (כלומר כמות ההתאוששויות שיש לי עולה מ1 ל3) או שאני מקבל את ההשפעה של שתיים (כלומר מרפא 10ק6+6 נק"פ)?

אתה מקבל שתיים, לא חייב להשתמש בשתיהן בו זמנית.

אני גם לא רואה שגלגלת רקע בקשר לזה:
צ'ואי אמר/ה:
תגלגלו רקע שקשור לראייה, הבחנה או אשליה.
אפשר לראות את תוצאת הגלגול?

OUT
אז אני יכול להשתמש בהן כחלק מה"קבלה" שלהן? הבנתי נכון?

בנוגע לגלגול רקע, פספסתי אותו. מגלגל עכשיו:
META
מגלגל חוכמה עם הרקע "גדלתי בפרא", כדי לשרוד- רייז היה צריך להיות חד הבחנה.
סה"כ 24!

חזרה