• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כמה כסף אתם מוציאים בשנה על משחקים

בהשראת פוסט של בחור כאן שגילה שהוא הוציא מעל 3000$ בשנה החולפת על משחקים - https://boardgamegeek.com/thread/329131/holy-crap-i-spent-much-money

חשבתי כמה כסף אני מוציא בשנה על משחקים... וזה יצא משהו בין 1500 ל-2000₪ בשנה. אבל, אני גם לרוב מוכר משחקים שאני לא משחק בהם יותר, באיזה 1000₪ בממוצע.
אז נטו, זה לא יותר מ-1000₪ שזה סבבה לגמרי

אבל אז נזכרתי ב dwarves forge וביתר אביזרים, שרק זה יוצא עוד איזה 2000₪ בשנה בשנתיים-שלוש האחרונות :gah:
מזל שאני כבר כמעט בלי מקום לאחסון שלהם 😇

אני חושש מאד לחשב :) אני אפילו קצת לא רוצה.
אבל זה הרבה על ספרים ומיניאטורות.
מה שמעניין הוא ששום דבר מהם לא חייב כדי לשחק ולהנות, אבל עדיין בשביל התחושה אנחנו רוצים בהם.

מתוך סקרנות, הזמנת מאמזון או מאתר אחר? באופן כללי אומרים שעקב ריבוי החבילות הדואר בקריסה, אבל גם שהם מתעדפים את אמזון...

בדבאג, זה נשמע ... מפחיד - בעיקר מיניאטורות שיכול להיות בור ללא תחתית.

אוכל ודלק לא נחשב 🤖
אחרת אני גם יכול לספור נסיעה לאנגליה לכנס UKGE אבל זה לא ממש רלוונטי לטעמי - בדיוק כמו כל פעילות חברתית אחרת אוכלים שותים וצריך להגיע לאנשהוא.

יותר מדי בהתחשב בזה שאין לי קבוצה, אבל לא סכומים מטורפים. בשנתיים האחרונות קניתי את כל הספרים ל5e לא כולל ההרפתקאות (ואולי גם את הספר בעברית של פאת'פיינדר, אני לא זוכר מתי הוא יצא), אבל עם הנחות של אמאזון/בוקדיפוזטרי אני חושב שזה מגיע לקצת פחות מאלף שקל, לשנתיים.

כשלושה ספרים בשנה בממוצע, קצת על קוביות נוספות (למרות שלא יותר מידי, רק שיש משהו מיוחד), ואני מניח שמשחקי כנסים שאני נרשם לרוב לאחד בכנס בממוצע. בין 500 ל-600 שקל, שזה לא הרבה בכלל ביחס לתחביב שאני משקיע עליו כול כך הרבה שעות :)

The oldman אמר/ה:
מתוך סקרנות, הזמנת מאמזון או מאתר אחר?

בוק דיפוזיטרי.
הזמנתי בנובמבר. הגיע אתמול. ליתר דיוק - לא באמת הגיע. מה שהגיע היה מעטפה רטובה שבתוכה עיסת נייר ספוגת מים שהייתה פעם ספר. נזרק למיחזורית ובוק דיפוזיטרי הבטיחו להחזיר את הכסף.
אז לא קניתי שם דבר של משחקי תפקידים ב2019 בסופו של דבר.

חזרה