• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 3/3- הסתיים

out
רק מציין שהמפקד לא יכול להסתכל עליי כי אני לא נמצא במקום גלוי, זו הסיבה שבחרתי נחש צפע בתור צורה של חיית פרא.
in
פבלו מסנה להקשיב למה שקורה בפנים, צוחק בפנים על המפקד שחושב שהוא מחזיק את העולם בכף ידו.
meta
תפיסה 22

פבלו וולרץ'
"נו? אתם נכנסים?"
META
וולרץ, גלגל הבחנה.

בשבילי
שומר: 4... אוי לא.

פבלו
אתה שומע צחקוק מבפנים ואז "ששש! תהיה בשקט!" בקול שמתיימר להיות מהוסה.

סלסניוס:
מבט אחד במחירים מראה לך שהכסף שיש ברשותך לא מספיק אפילו למסכה אחת. "אתה יודע, אני מכין כל פריט ופריט בעצמי." אומר המוכר. על אחת מהגלימות אפשר לראות פתקית נייר שתפורה לגלימה, שמציינת שהגלימה הגיעה ממתפרה בהמשך הרחוב.

OUT
אמ, אתם יכולים להוסיף אותי לקבוצת הדיסקורד? שלחתי לכם ה"פ עם השם מתשתמש והסיסמה...

פבלו וולרץ'
"תקשיבו. אין לכם מושג למה אתם נכנסים. אל תעשו בעיות ותעופו לי מהעיניים, אם אתם לארוצים לדבר. לא צחקתי כשאמרתי שגורל העולם מוטל בידי." הוא מרים את היד. בידו הוא מחזיק מפתח. זה ללא ספק המפתח היפה ביותר שראיתם בחייכם. פיתוחי זהב כסף ונחושת של לוחמים מתים וגופות מהלכות, שלדים, דרקונים, וקרבות, כולם בגודל של ראש סיכה. מי שלא הכין את זה, הוא מוכשר מאוד.
סלסניוס
"על מה אתה מדבר... אני... בסדר. ואל תגלה לאף אחד. בבקשה."

וולף
סלסניוס דוחף את האיש בעדינות מדרכות, הוא
לוקח תחפושות בשבילו ובשביל וורלץ', כשזו של וורלץ' כוללת גלימה מסוימת, אחת שתוכל להסתיר את הכנפיים שלו, בנוסף לשתי מסכות, בגבול הטעם הטוב. ולבסוף, הוא מקנח בשלוש גלימות פשוטות, אף פעם לא מזיק.
"תודה רבה על העזרה שלך" סלסניוס אומר לאיש לפני שהוא עוזב עם ערמת הבגדים הקטנה, ויוצא מהחנות

זאב
Out
מזכיר שאין דרך לדעת שאני ואביעד ביחד כרגע.
וא

In
וולרץ' מחייך ורוכן לעבר ראש האבירים ולוחש לאוזנו "תגיד לי משהו אחד, משהו אחד שיגרום לי לסמוך עליך או מסקרן מספיק בשביל שאהמר על חיי, ואני אלך איתך פנימה'

הו שה"ם אדיר וכל יכול
דין מסתכל על המעטפה, מחייך לעצמו, ואומר בשקט "עד כמה טיפש הם חושבים שאני? מסתבר שהצגה טובה תמיד משתלמת". דין מנסה להריח ולשקול את המעטפה כדי לגלות אם יש בה משהו חריג.
Meta
הבחנה- 17 סופי

גרגויל-
"אתה נראה לי מוכר." אתה שם לב לכרזות מבוקשים של שלושתכם על הקיר. הן די מבולבלות, ונראה כאילו ציירו אותן מהר, אבל אפשר לזהות אתכם בעזרתה. בקושי.
דין-
במעטפה יש הזמנה. הזמנה לטקס האביב השנתי, שבו יהיו מכובדים מכל העיר. קצת מוזר שקיבלת אחת.

וולף
סלסניוס ,שעד עכשיו עמד בגבו לשומרים וממרחק. ממלמל כמה מילים ומסתובב, על כל הפנים שלו סימן של צלקת ענקית "אני די בספק שאני נראה דומה למישהו"
(מטיל פעלול בשביל ליצור סימן של צלקת על הפנים)

חזרה