נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

ההתפרקות - עץ משחק [חופשיטה] (3/3) נסגר.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
nautti

ההתפרקות - עץ משחק [חופשיטה] (4/4) *פעיל*

שליחה על ידי nautti » 29 דצמבר 2019, 09:48

כן
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

ההתפרקות - עץ משחק [חופשיטה] (4/4) *פעיל*

שליחה על ידי המגדל הבודד » 30 דצמבר 2019, 20:54

קונראד
ספוילר
הצג
סר ארצ'ר מהנהן ויוצא, ואחריו גם השליח.
(לאחר כחודש)
קונראד יושב בחדרו, מעיין באחד מספריו האהובים, כשאחד השומרים נכנס פנימה.
"אדוני, הגיע מסר מהמתנקשים" הוא אומר, ומושיט לו קלף מגולגל.
המשימה בוצעה בהצלחה. נחלת הכופרת מוצפת כעת באנשים חולים וגוססים, יחד עם צרות נוספות. קבוצת שכירי חרב, הידועה בשם 'דרקוני המערב' התקיפו את אדמות הנחלה וזרעו הרס בחלק מהמכרות שלה.
אבל הישמר לך, אדוני הלורד. מרגלינו מצאו סימנים לכך שהמתנקשים שלה לא רחוקים ממך בעצמם.
קנטינר
ספוילר
הצג
META
קשתי אויב: 10
גילוי: 12
כוחות ההסחה מצליחים להפיל עוד לוחמים מהחומה, אבל הכוח המתגנב מתגלה ברגע שהוא מתקרב לשער האחורי. חיילים צועקים ורצים לחסום את התקדמותכם בעזרת רמחים ארוכים. השער האחורי קטן, ורק שני אנשים יכולים לעבור בו באותו זמן. הרמחים חוסמים אותו והאנשים מתכוננים להסתערות כדי להיכנס לשער.
ברנור
ספוילר
הצג
לאחר כחודש כל הסידורים הושלמו, הספינה, ששמה הוא "רומסת הגלים" נקנתה וכבר השלימה את המסע לאיים. כמובן שדוכסות מינד דרשה מס מעבר, ולאחר שהוא שולם המסע יכל להמשיך.
ארווין, שהתלווה אל ברנור למסע, פורס את מפת האיים על השולחן שבתא הקפטן. לידו עומד קפטן הספינה, אדם גבוה מהאיים השחורים, בעל ראש מגולח וזקן מגודל בשם אמבו.
"אני מציע להגיע לעצור באיים קטנים ומרוחקים אחד מהשני. רוב האנשים באיים הגדולים כבר בטח נמצאים ביבשת, כי רוב המעסיקים לא טורחים לבקר במקומות קטנים. אבל מהיכרותי עם המקומיים, עדיף לך ללכת אל האיים הקטנים שמרוחקים יחסית אחד מהשני, כדי שלא תיקלע למריבות שבטיות בתוך הכוח שלך. איים רחוקים יותר הם בעלי סיכוי נמוך יחסית למלחמות שבטים בין האיים השונים" אומר אמבו, ומצביע על כמה איים כדוגמה.
"אבל זה יצמצם את כמות הלוחמים! אני מציע שפשוט נפליג מאי לאי, נאסוף כמה שיותר לוחמים ונחזור במהירות ליבשת. מסע כמו שאתה מציע יאריך את שהותנו כאן הרבה מעבר לנדרש!" אומר סר גאווין, אחד מהאבירים שהארכידוכס הקצה לברנור כדי שישמשו כקצינים.
דארקי מועף מהמשחק לאחר שלא היה מחובר זמן רב.
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
lonewolf

ההתפרקות - עץ משחק [חופשיטה] (3/3) *פעיל*

שליחה על ידי lonewolf » 30 דצמבר 2019, 21:00

קנטינר -
ספוילר
הצג
קנטינר מורה לאנשיו לסגת, ולאלה שסוחבים סולמות לטפס על החומות ולהיפטר מהשומרים שחוסמים את הכניסה. הוא שולח את מרבית הכח ל"פעולת ההסחה" שהפכה ברגע זה להתקפה האמיתית, ומשאיר איתו כ50 חיילים
Meta
סולמות: 19
"פעולת הסחה": 4
החיילים שעל החומות: 15
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 31 דצמבר 2019, 13:04

קונראד
ספוילר
הצג
זה הזמן לפעול. קונראד מזמן אליו את אחד ממשרתיו האישיים. ''מצא לי ילד כפרי, כזה שחייו ומותו לא משנים לאף אחד, ואחד שלא עושה שטויות. הוא יזכה לחיים נוחים ומרווחים, וישמש כטועם המזון שלי''. קונראד לא לוקח סיכונים. הוא מתכוון לטעום מהמזון רק אחרי שעה שהרעל לא השפיע על הטועם. הוא למד את לקחיו של הקיסר המנוח.
''אמור לספרן הטירה לארוז לי ארגז ספרים מוגן. ארבעה חמישה ספרים טובים, הוא מכיר את הטעם שלי. אמור לו שיפתיע אותי. ותביא לכאן את המפקדים שלי. משוחרר''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 04 ינואר 2020, 20:15

קנטינר
ספוילר
הצג
OUT
השומרים לא חוסמים את הכניסה מהחומות. אם התכוונת לזה שהם יעלו על החומות ויירו בהם משם, אז 50 איש זה לא רעיון כל כך טוב. הרבה מהם ייפלו בתהליך...
בכל מקרה, הסולמות רק מטפסים בינתיים, לא הגיעו כבר לחומות.
META
קשתי אויב - 13
הפלת סולמות - 11
אבנים - 5
IN
הכוח מתפצל ומצטרף לכוחות ההסחה, בעוד המגנים יורים עליהם חצים וזורקים אבנים, וכמה לוחמים נופלים.
החיילים שנמצאים עם קנטינר מתחילים לטפס על הסולמות ומתקדמים במהירות לראש החומה בעוד חיילי המבצר מנסים להדוף את הסולמות ללא הצלחה.
קונראד
ספוילר
הצג
המשרת רץ למשימתו, ולאחר כחצי שעה מגיעים מפקדי הצבא של קונראד.
"למה קראת לנו, אדוני הלורד?" שואל סר ארצ'ר, ונראה שהשאר גם הם תמהים לגבי הקריאה הפתאומית.
"יוצאים לרסק עוד ראשים של דרומיים? אני בעד" אומר דאגמאר בצחוק פראי, וסר הונדריך מעווה את פניו בגועל.
"מה קרה, סר נכבד? הדרך שבה אני נלחם היא לא לטעמך?" שואל אותו בלגלוג הדוברייני הענק, והונדריך מאדים.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 05 ינואר 2020, 20:43

קנטינר -
ספוילר
הצג
הלוחמים שלמטה מנסים לפרוץ פנימה, ואלה שעולים על החומה טובחים בחיילים שעליה.
פעולת "הסחה" ממשיכים לירות חיצים על החיילים שעל החומות.
Meta
קנטינר- 16
חיילים למטה-5
הסחה- 3
חיילים על החומות- 13
nautti

שליחה על ידי nautti » 06 ינואר 2020, 00:15

ספוילר
הצג
סר גאווין צודק. מסע לאיים מרוחקים יאריך את המסע. אני מציע שנעצור אמל כל אי, או שבט, שניים, ככה שלא יהיו שבטים שכנים בצבא, אבל המסע ייקח מעט זמן.
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 06 ינואר 2020, 18:58

קנטינר
ספוילר
הצג
כמה שכירי חרב ומינדים נופלים מהחומה, בעוד אלו שנשארים עליה שוחטים את הלוחמים המעטים מבני הטירה. מהר מאוד הלוחמים במבצר מרימים ידיים ונכנעים. המבצר שלכם!
OUT
שבויים: 40 חיילים, חציים עם חרבות וחציים עם רמחים.
אבידות: 20 קשתים מינדיים, 8 נושאי חרב מינדיים, 5 אבירים.
ברנור
ספוילר
הצג
אמבו מהנהן ויוצא לקבוע מסלול לעבר האי הקרוב.
לאחר כמה שעות הספינה מגיעה אל אי קטן בשם טאן. היא עוגנת בנמל הקטן של האי, וברנור ואנשיו יורדים אל המזח.
"נוכל לנסות לשכור את שירותי הלורד המקומי, או היארל, בשפתם, או אולי לגייס לוחמים עצמאיים, אדוני" אומר גאווין.
OUT
כמה כסף יש לך? וכמה הכנסה?
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 06 ינואר 2020, 20:07

קנטינר -
ספוילר
הצג
קנטינר מורה לכמה מהחיילים, כעשרים מהם, לבדוק את המבצר ולערוך רשימה של אוצרות וציוד. הוא בנוסף מורה לערוך משמרות לכל אורך הטריטוריה, במטרה לתפוס את הלורד הפושע. אחרי שהוא מארכן את הכל, הוא חוזר למינד, לקבור את המתים ולראות מה קורה עם ההחלטה האחרונה של מועצת הגילדה.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 14 ינואר 2020, 16:07

קונראד
ספוילר
הצג
קונראד, כהרגלו, קר רוח ולא מראה רגשות. ''רוכבים מזרחה, לסמידין. אנחנו נעבור את מטול חרב, נגייס לוחמים נוספים, ונרכב משם מזרחה. נבזוז, נתקיף, ניקח דמי כופר ובני ערובה, ונחזור הביתה. אני רוצה שכולכם תארגנו את אנשיכם לצעידה. ניקח איתנו חצי מלוחמינו - חוץ ממך, דאגמאר, קח את כל הדובריינים שלך. נצא בימים הקרובים. משוחררים''.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 20 ינואר 2020, 19:13

קנטינר
ספוילר
הצג
במצודה יש כמה עשרות חרבות ורמחים, כשלושים קשתות וכמה מאות חצים. יש בה אספקה שתספיק להאכיל כמאתיים לוחמים במשך חודש ואוצרות בשווי של 2000 מטבעות זהב (חפצים וכלים יקרים), המחולקים שווה בשווה בין שכירי החרב למינד. כמעט ואין מטבעות, ככל הנראה רובם נלקחו בידי הלורד.
שבוע של חיפושים אחר הלורד מגיע לקיצו, והלורד לא נמצא בכל רחבי הנחלה שלו. קנטינר יושב בחדר האוכל יחד עם אנשיו כשאחד מהלוחמים המינדיים ניגש אליו.
"הגיע שליח מדוכסות קסיר, אדוני. הוא דורש לראות את מי שאחראי על המצודה ומיד. שלחתי איש שייקרא למפקדים שלי, והשליח לווה לחדר הישיבות של המצודה" הוא לוחש באזנו.
קונראד
ספוילר
הצג
"סמידין יהיו מאורגנים יותר הפעם, לורד. אתה בטוח שעלינו לתקוף? אולי עדיף לחכות שהם יתקפו כמעשה נקמה על מטול חרב, ואז נוכל לבחור את שדה הקרב בקלות רבה יותר כך שהיתרון יהיה לטובתנו" אומר הונדריך.
"בוודאי שנתקוף! אם נחכה זה רק ייתן להם עוד זמן לארגן צבא, ועוד זמן לבזבז את מטבעותיהם! נבזוז עכשיו, ניקח שבויים ושלל ונחזור אחורה" אומר היארל בלהיטות.
"אדוני, יש שמועות שהארכידוכס מעוניין לקבץ מועצת מלחמה בקרוב. אולי כדאי לשמור את כוחותינו למה שיוחלט במועצה? או שאתה רוצה להגיע אליה מעמדת כוח חזקה יותר?" שואל אלווין.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 20 ינואר 2020, 19:47

קנטינר-
ספוילר
הצג
"איך הוא נראה?" קנטינר אומר בעודו קם, ומסמן לאנשיו שהכל בסדר, לפחות לעת עתה.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 20 ינואר 2020, 20:19

קונראד
ספוילר
הצג
קונראד מקשיב, כובש את הדחף שלו להזכיר להם שלא ביקש עצות. לורד חכם שומע לבעלי ניסיון. ''נשמור את הכוח העיקרי כאן בקן העיטים, ונשלח את הדובריינים וחלק מהאבירים ומהקשתים. נבזוז את הכפרים, נהרוס את החקלאות של סמידין, נתגרה בלורדים לפעול בפזיזות. אם יחליטו לנסות להתקיף את הבוזזים, ננסה לטמון להם מארב. שאר הכוח יישאר כאן כעתודה. אני אפקד על הכוח, דאגמאר וסר ארצ'ר יבואו איתי. סר הונדריך וסר אלווין יפקדו על הכוח העיקרי, שיישאר כאן'', הוא מורה, מדבר באיטיות, חושב ומנתח תוך כדי דיבור. חשוב לו, מכל מקום, להפריד לזמן מה את האביר משכיר החרב. ''ארגנו את כוחותיכם. שירתתם את הלורד שלכם נאמנה בפגישה הזו'', הוא מודה להם בדרכו הזהירה והרשמית. ''משוחררים''.

nautti

שליחה על ידי nautti » 20 ינואר 2020, 20:34

מגדל. ברנור, אל תטרח לקרוא, אתה כבר יודע את כל זה.
ספוילר
הצג
יש לי הכנסות של 3000 מ"ז לחודש, יחד עם בערך 25000 מטבעות זהב, מינוס הוצאות מסע, פלוס הרווח של המפעל שכרגע קניתי
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 29 ינואר 2020, 18:04

קונראד
ספוילר
הצג
לאחר כמה ימים הכוחות מוכנים לצאת לדרך. אווה ומרגרטה באות להיפרד מקונראד, אם כי מרגרטה נכנסה למרה שחורה מאז הויכוח שלה עם בעלה. היא נושקת לו על לחיו ומנופפת לו לשלום בעוד הכוחות מתרחקים מהטירה.
לאחר כמה ימים של צעידה, מגיעים הכוחות למטול חרב, שם מארח אותם הלורד בטירתו.
הסעודה שארגן לכבוד שליטו מרהיבה, גם אם צנועה יחסית. מיטב המנות של מטול חרב מוגשות לשולחן, ויינות משובחים מהצפון נמזגים לגביעים יחד עם שיכר דרומי.
באמצע הסעודה, תוך כדי שהם אוכלים ומאזינים למשורר דוברייני ולהקת קרנות הנשיפה שלו, רוכן הלורד אל קונראד ושואל אותו בלחישה: "אז, אדוני, לאן פניך מועדות? אתה יוצא למסע כיבושים נוסף, אם יורשה לי לשאול?".
קנטינר
ספוילר
הצג
"גבוה, קירח, עם עור בהיר מאוד ושפם שחור מטופח, אדוני" אומר החייל.
תוך כדי שהם מדברים, קנטינר רואה את דלתות חדר הלורד, אליו הם נכנסים. החדר מרוהט בטוב טעם, עם כל מיניקישוטים מוגזמים המאפיינים את מי שהתעשר בפתאומיות - שטיחים עשויים מאריג זיקית*, משנים צבע מדי פעם, כיסאות בעלי רגליים משנהב לוויתן חד-שן ומהגוני ושולחן בעל פסי זהב.
ליד השולחן עומד איש גבוה וקירח, בעל שפם עבות כמובטח ועם מבט עצבני בעיניו.
כשהוא מבחין בנכנסים לחדר הוא מתנפל על קנטינר בלי שהיות, מתיז רוק מפיו: "מה זה אמור להיות, לכל הרוחות? מינד אף פעם לא התערבה במלחמה, והאדון שלי דורש שזה יישאר ככה! תוקפנות שכזו היא בלתי נסלחת, ואתם חייבים להתפנות מפה מיד לפני שיינקטו נגדכם ונגד הדוכסות שלכם צעדים משמעותיים, נבלות!".
ברנור
ספוילר
הצג
OUT
המפעל כרגע מניב לך 1000 מ"ז לחודש, אחרי הוצאות, והספינה עלתה לך 600 מ"ז יחד עם הוצאות מסע, והתחזוקה שלה היא 100 מ"ז לחודש.
סבבה, אז המאזן שלך הוא כרגע 24,400 מ"ז בקופה ו3900 בהכנסות. עכשיו תגיב על ההתרחשות, ללא קשר לזהב, זה פשוט היה בשביל שאני אדע כמה שכירים תוכל להחזיק.
שלח תגובה