• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 3/3- הסתיים

"אז וורלץ' - אני לא חושב שזה רעיון טוב, אבל אם אתה מתעקש אז לך. סלניוס - אל תדאג, יש לנו זמן עד המסיבה, ונמצא לך תחפושת הולמת בתור מלאך עליון של גום או משהו. עכשיו נלך ונסתובב בעיר, וננסה לאסוף מידע לקראת המסיבה. ניפגש במסיבה. אני חושב שכדאי שנתפצל לשתי קבוצות, מה אתם אומרים?" פבלו שואל. "אני יכול לקחת את הכוח של ביאורן ולהפוך לחיה קטנה שוורלץ' יכול לסחוב, אז כדאי שאהיה איתו כשהוא מתעופף לו לכל מיני מקומות"

פבלו ווולרץ'
המפקד מסתכל עליכם, נראה שהוא לא התכונן לתשובה הזאת. "אם אתה רוצה לדבר,"הוא אומר אחרי קצת מחשבה, "תיכנס פנימה."
קול רחש בוקע מבפנים.
Meta
אם אתם רוצים לשמוע יותר טוב מה קורה בפנים, תצטרכו להטיל להבחנה.
סלסניוס
"או! בוודאי! אדוארד ידאג לזה. בינתיים, אתה מוזמן להסתובב קצת."
Out
אם אתה רוצה להטיל לחש, זה הזמן, אלא אם תחליט לחכות עד שהוא יחזור.

פבלו ווולרץ'
"הקבוצה שלי כרגע מחזיקה במסמכים ה...מערערים על הנאמנות שלך המפקד, מה עוד שאחד מחברי הצוות שלי היה קשור במשרד שלך" וולרץ' מגחך "אתה צריך לשפר את האבטחה שלך, היא הייתה קלה בצורה מזוויעה, בכל מקרה אני מאמין שעקב המסמכים האילו אני ואתה צריכים לנהל שיחה רק שנינו לבד, המסמכים כרגע במקום בטוח, אבל אני לא מסכוון לצעוד אחריך גם כאשר אני מחזיק את קלף המיקוח הזה" וולרץ' מביט בו בקור "כי אני לא חושב שאצא משם בחתיכה אחת"

חזרה