• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

עם נפילתו של פנג, איוואקי מחייך בגאווה.
"אחד נפל! ואתם הבאים בתור!" הוא קורא בעודו מזנק מעל גופתו חסרת החיים של פנג, ומסתער על ליוואן, משתמש בייתרון הגובה על מנת להנחית מכת נונצ'אקו מצלצלת על ראשו.

META
פוסע 5 פיט, ומשתמש במכה מעלפת על ליוואן.
11+9 = 20 נגד דרג"ש. בפגיעה, הוא מגלגל הצלת קשיחות בד"ק 16 או מאבד את ההכרה.

IN
ליוואן נפגע מההתקפה, וגופו האדיר מתנדנד קדימה ואחורה. אבל רק ברגע האחרון, הוא מתעשת על עצמו, עיניו מתגלגלות בחזרה למקום המיועד להן, והוא מסתכל על איוואקי בשנאה.

META
ליוואן הצליח בהצלה.
תור נריוס.

נריוס, חלש מההתקפות הבלתי נפסקות של רוח הדובלין נופל על הקרקע מהדף הפיצוץ, הוא מנסה להטיל לחש בכוחותיו החארונים אך נכשל.
META
בדיקת תגובה-
[dice:13jw89t]731700:0[/dice:13jw89t]
שימוש ביכולת לגלגול מחדש-
[dice:13jw89t]731700:1[/dice:13jw89t]
הצלת רצון-
[dice:13jw89t]731700:2[/dice:13jw89t]
בדיקת ריכוז להטלת לחש ללא התקפה מזדמנת.
[dice:13jw89t]731700:3[/dice:13jw89t]
הלחש נכשל.
7 נק"פ
דרג 1- 1+1
דרג 2- 3+1

IN
המכשפה מצביעה על הראשון לקליגאני וצוחקת ברוע, ונראה שמתכוננת. היא מחכה שדבר מה יקרה, אבל הראשון לקליגאני לא מבין מה. אבל הוא מרגיש מעליו כוח רע, כוח ששולט בו ונועד לפגוע בו.

META
התקפות כנגד הראשון לקליגאני
מזל רע: הראשון לקליגאני מושפע מהלחש, ולכן מגלגל ב-2 גלגולי הק20 שלו את הקובייה פעמיים ולוקח את התוצאה הנמוכה יותר.

תור קאטסוהירו.

Meta
יוזמה: 13+4=17 הצלחה
In
קאטסוהירו מצליח לעמוד בפני הרעידה אולם נפגע מליוואן. "אם אני נופל, אתה בא איתי!" הוא נוהם ושולח את טפריו כנגדו.
Meta
לאחר הפגיעה של ליוואן וההתחדשות - עומד על 7 נק"פ.
תוקף את ליוואן עם 2 טפרים
התקפה 1: 19+8=27
נזק בפגיעה: 3+4=7 חודר וחותך
התקפה 2: 6+8=14
נזק בפגיעה: 6+4=10 חודר וחותך

IN
ליוואן נחתך בכול הלחי שלו, וצלקת ענקית נוצרת על פניו. הוא נראה עצבני, ואז הוא מחייך. "ידעתי שלשמור את הדם של המלאך יהיה יעיל" הוא אומר ומרים את חרבו מעלה, אומר "שנאה, תני לי מכוחך". החרב בוערת ואז הופכת לאדומה לחלוטין, ומתוכה דם מתחיל לרדת על גבי היד של ליוואן. כנגד חוקי העולם, הדם עובר דרך היד ועולה חזרה למעלה, אל פיו של ליוואן, ששותה ממנו. הוא נראה עוצמתי יותר, חזק יותר, ובריא יותר.

"אוני, עשית עכשיו את הטעות הגרועה ביותר שלך" אומר ליוואן.

בינתיים, רוח הדובלין נוגעת בנריוס. "זה נגמר, אלף ים" הוא אומר לו, כאשר הרוח נוגעת ומוחו של נריוס מרגיש כאילו הוא הולך להיקרע. הוא רואה את הסיוטים הנוראיים ביותר שלו מול עיניו, את הרגעים שבהם המזל שלו הציל אותו ואת התוצאות הנוראיות של מה היה מסוגל לקרות. מכאן, המזל שלו לא הציל אותו, והוא נופל אל הקרקע, העיניים שלו מתגלגלות בחוריהן.

אבל משהו משתנה. שדה הקרב עצמו רועד, התפיסה שלכם מתערפלת. כאילו המציאות עצמה פתאום לא נמצאת במקומה. זה לא מפריע לאף אחד מכם, רק גורם למבט שלהם להיות טיפה מחוץ לפוקוס. ברחובות ליד הקרב, אתם רואים נזיר אלף, עיניו עצומות, הולך בצורה ישרה, החלוק הלבן שלו יורד מטה. הוא הולך בדרך הגורל, ובצורה לא הגיונית זה הדבר שעולה בראשכם ברגע בו אתם רואים אותו. לו תעצמו עיניים, ותתחברו אליו, תתקדמו גם אתם לאן שהגורל רוצה אתכם.

META
נזיר הדרכים
כפעולת רגילה המעוררת התקפות מזדמנות, כול אחד מהמשתתפים בקרב מסוגל להשתגר בשדה הקרב לכול משבצת שהוא יחליט על פני הקרקע (לא גגות, באוויר או בתוך בתים). אתם מעוררים התקפה מזדמנת מכול מי שהייתם לידו לפני התנועה ומכול מי שאתם לידו בסיום התנועה.

התקפות כנגד נריוס
מגע מחריד: 20 נגד מגע. נריוס סופג 3+4+5=12 נזק. הוא נופל מטה.
על נריוס לגלגל הצלה ממוות בתורו.

ליוואן חטף 35 נזק לפני שהתרפא.
רוח הדובלין ספגה 7 נזק (ערטילאי).

תור נריוס, פרלם, הראשון לקליגאני ואיוואקי.

יוזמה מעודכנת: רוח הדובלין, נריוס (מעולף), פרלם, הראשון לקליגאני, איוואקי, המכשפה, קאטסוהירו, ליוואן.

הראשון מנקה את דמו של יוקו בחרבו בתנועה מהירה, מבטו פונה למכשפה בדיוק ברגע שבו היא מטילה עליו את הקללה, הוא יורק בבוז, וממהר לנוע לעברה, זו לא הקללה הראשה שהוא נתקל בה וגם לא האחרונה, הוא רק צריך לדעת מתי ואיפה לנצל את המזל הרע שהיא דחפה אליו, ומתי להיזהר.
הוא מגיע לעבר המכשפה, מחפש את הריכוז הנדרש כדי לחסות את הלהב שלו ברסיסי קרח, ואז להכות בה באכזריות.
META
תנועה לעבר המכשפה
כפעולה מהירה מנצל 1 מאנה כדי להוסיף לנשק שלי תוסף הקסמה של +1 לדקה הקרבה
כשאני לידה מטיל נשיכת כפור - מטיל הגנתנת 29 סה"כ בגלגול הנמוך - מצילח.
התקפה (בלי הלחש) -12+7=19 בגלגול הנמוך (ופה גם נגמר הגלגול הכפול)
6+2=8 נזק חותך
התקפה (עם הלחש) -10, מניח שפספס.

19/35 נק"פ.
2/5 מאנה

הראשון לקליגאני חותך קלות את המכשפה, אבל הלחש לא פוגע בה. העור של המכשפה קשה, רק מוכיח את חוסר האנושיות שלו.

META
ההתקפה הראשונה של הראשון לקליגאני פגעה.

ליוואן ספג 35 נזק לפני שהתרפא.
רוח הדובלין ספגה 7 נזק (ערטילאי).
המכשפה ספגה 8 נזק חותך.

תור פרלם ואיוואקי.

פרלם נעה קדימה, אל מרכז הרחוב. שם, היא זוהרת- והאור הקורן מרפא את פצעי חבריה- אך חורך את רוח הדובלין.
META
פרלם זזה עד שהיא במרחק של 9 מטר מקאטסוהירו ומנצלת שני שימושים בלהט בשביל תיעול אנרגיה חיובית שמרפא כל יצור בטווח 9 מ' ממנה.
קאטסוהירו ונריוס מרפאים... 1 נק"פ. הדובלין סופג 1 נזק קורן (ובתיאוריה אמור לגלגל הצלת רצון לחצי נזק אבל זה המינימום מילא)
אני לא בטוח איפה איוואקי נמצא, אבל אם הוא בטווח גם הוא מרפא 1.

איוואקי זוכר כיצד המהלך הקודם שלו מקודם הצליח, והוא ניסה לעשות אותו שוב. הוא התקדם אל ליוואן בזהירות, מוודא כי תנועתו לא משאירה פתח בהגנה שיאפשר לליוואן לסיים את חייו קצת יותר מוקדם, ומתחיל לסחרר את הנונצ'אקו שלו בתנועות מהירות ומסובכות, לפני שהוא משחרר את אחד הנונצ'אקו, שעפים בקו ישר אל תוך פניו, מהממים אותו בעוצמה כאשר פלדה פוגשת בגולגולת.

META
שימוש שני ב-מכה לא צפויה, 15+8 = 23 נגד הת"ק. בכישלון, הוא מעוור לתור 1 וסופג מחסר -2 לכל התקפה שלא כוללת את איוואקי.
סערת המתאבק: 10+9 = 19 נגד דרג"ש, 8 נזק בפגיעה.
18+9 = 27 נגד דרג"ש, 7 נזק בפגיעה.

IN
ליוואן צועק ומתעוור, נפגע מהתקפתו של איוואקי, אך הריפוי שהחרב שלו העניקה לו מאפשר לו לעמוד גם במכה הזו.

בינתיים, המכשפה מתרחקת מהראשון לקליגאני. "אני לא נהנית במיוחד מריקוד צמוד" היא אומרת, ואז היא עוצמת את העיניים והולכת קדימה. הראשון לקליגאני ממצמץ, ופתאום היא במקום אחר, באותו הרגע שהוא הפסיק להסתכל היא עברה מקום. הוא מחפש אותה במבטו, אבל הוא כבר לא רואה אותה. כעת פרלם רואה אותה, עומדת ליד נריוס ורוח הדובלין, מוכנה לפגוע ממרחק.

META
ליוואן ספג 43 נזק לא כולל הריפוי שלו, והוא מעוור וסופג מחסר 2- לכול ההתקפות שלא כוללות את איוואקי למשך תור אחד.
רוח הדובלין ספגה 8 נזק (ערטילאי).
המכשפה ספגה 8 נזק חותך.

תור קאטסוהירו.

"אתה מוכן למות כבר?" קאטסוהירו שואל את ליוואן בעודו שולח את טפריו לעברו. נראה כי היריב שמסרב ליפול מתחיל ממש לעלות לקאטסוהריו על העצבים.
Meta
מחדש 2 נק"פ עם התחדשות - עומד על 10 נק"פ
תוקף עם 2 טפרים:
טופר 1: 11+8=19
נזק בפגיעה: 5+4=9 חותך וחודר
טופר 2: 19+8=27
נזק בפגיעה: 2+4=6 חותך וחודר

IN
"אני אצוד אותך, אוני" אומר קאטסוהירו, כאשר הטופר הראשון חותך אותו, "אני אחסל אותך, גם אם אמות אני ארדוף את הנשמה שלך לעד!" הוא שואג בכעס, ואז הטופר השני חותך לו את הצוואר. העיניים שלו מתגלגלות, והוא נופל על הקרקע, מדמם למותו.

הקרב מסביבכם גועש, ואתם רואים אויבים וחיילים נלחמים. ולפתע, אתם רואים קבוצה של אנשים פשוטים, מונהגים בידי מנהיגת פוהדק בשם קטרינה. האנשים הפשוטים נלחמים בעבור גוקה, כוחותיהם מעטים ולא מיוחדים, אבל הם נלחמים, מעוררים השראה.

רוח הדובלין נעלמת לרגע מעין, ואז משב רוח אפלה מגיע מהמקום הנוכחי שלה ליד נריוס אל עבר פרלם. פרלם מוצאת עצמה אל מול רוח הדובלין, והפחד הנורא נוגע בה. היצור הערטילאי מחייך ברשעות, ופרלם מרגישה את הגוף שלה מתמלא בצמרמורות של אימה.

META
גוקה הקטנה והחמימה
פעולות תמיכה באחר בתור זה מעניקות תוסף של 10+. בנוסף אתם זוכים בנק"פ זמני כך:
איוואקי זוכה ב-5 נק"פ זמני, פרלם זוכה ב-4 נק"פ זמני, קאטסוהירו זוכה ב-4 נק"פ זמני, הראשון לקליגאני זוכה ב-1 נק"פ זמני.

התקפות כנגד פרלם
הילת פחדנות: פרלם סובלת ממחסר 2- לגלגולי הצלה כנגד השפעות פחד.
מגע מחריד בהסתערות: 14 נגד מגע. בפגיעה 3+6+5 נזק וגלגלי הצלת רצון בד"ק 17 כנגד השפעת תודעה מבוססת פחד. בכישלון, פרלם מזועזעת [Shaken] למשך דקה.

תור איוואקי, פרלם והראשון לקליגאני.

הראשון מקלל את המכשפה על הטריק המלוכלך שלה, וכאשר הוא מבין שהוא תקוע רחוק מהאחרים בגלל הקיר, הוא מבין שהוא צריך לעשות פתרון אלגנטי.
כשברכת מוח הקרב של הכוהנת עדיין פועלת עליו, הוא מרגיש כיצד הוא מחליף את הדיוק במהירות, כיצד השרירים ברגליו נדרכים מחדש, כיצד הוא מסוגל לנוע שוב מרחק גדול יותר.
והוא רץ קדימה, לעבר הקיר, החשיכה מקיפה אותו בעודו מנסה לנתח את המרחקים, מנסה לשאר מתי אליו לזנק וכיצד אליו לזנק.
הוא נושם עמוק וקופץ מטרים ספורים לפני הקיר, מנסה להצליח להתייצב על הקיר.
META
מחליף את הברכה למהירות, כתוצאה מכך המהירות שלי עולה ל40 פיט.
כפעולת תנועה רץ 8 משבצות עד שאני מגיע ל2 משבצות לפני החומה,
כפעולה רגילה מגלגל אקרוטביקה, +3 מהזריזות, +4 בגלל שהמהריות שלי היא 40 פיט, ו-2 מחסר שיריון.
12+5=17 סה"כ. אם נכשלתי ב5 ומטה, אני יכול לגלגל תגובה כדי לנסות להיאחז בקצה. מגלגל על כל מקרה. 13+5=18 (מניח שנכשלתי בתגובה כי הד"ק אמור להיות 20)

META
1 טבעי בהצלה, כמובן.
פרלם שומטת את הלחש סיוע כדי להטיל ריפוי פצעים בינוניים על הדובלין, הוא סופג 20 נזק קורן או חצי נזק בהצלת רצון בד"ק 14.
IN
מעורערת מהדובלין, פרלם קוראת לכוחו של אבאדאר אליה, שולחת אותו ברוח הרפאים. "תמשיך הלאה." היא לוחשת מבעד לשיניים רועדות.

איוואקי שואג בניצחון למראה האויב המובס השני שלו, ומתמלא בעוצמת לחימה מחודשת. הוא מסתובב 180° אחורנית, ומסתער במלוא המהירות אל עבר רוח הרפאים. הוא לא ידע עד כמה שימושיות ההתקפות שלו יהיו, אך הוא לא יברח רק בגלל שלא היה בטוח בעצמו. הוא הרגיש כיצד רוח הלחימה שלו התחילה לזלוג אל תוך הנונצ'אקו שלו, הופכת את מוטות המתכת לזוהרים, ומסוכנים באופן קטלני כנגד רוחות רפאים.

META
משתמש ביכולת גיוון קרבי על מנת לקבל גישה לכישון Ghostslayer.
ואז נע אל עבר רוח הרפאים ומסיים את תורי.

IN
רוח הדובלין נראית כמעט מתפרקת כאשר הכוח של פרלם פוגע בה, "לא! אני לא אתקדם הלאה! אני לא מוכן למות כך..." שואג הדובלין מבעד לכאב.

למרות הפגיעה בו, כאשר איוואקי מתקרב לרוח הרפאים, גם הוא מרגיש את הפחד המופץ ממנה. הוא יודע שהיצור הזה עוצמתי, ולמרות שהוא לא מבין את הטבע של כוחו, איוואקי לא בטוח שזה בטווח יכולותיו להביס אותו.

בינתיים, המכשפה מטילה על פרלם לחש, רואה את הכוח שלה כנגד הרוח, לא רוצה לאפשר לה להתאושש מן העניין.

META
התקפות כנגד איוואקי
הילת פחדנות: איוואקי סובל ממחסר 2- לגלגולי הצלה כנגד השפעות פחד.
התקפות כנגד פרלם
לחש מהמכשפה: על פרלם לגלגל הצלת רצון.

תור קאטסוהירו.

חזרה