• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 3/3- הסתיים

אלישע-
שאגת הרוח באוזנייך מחרישת אוזניים. אתה רואה בעיני רוחך עין אדומה, מסתכלת עליך בשעשוע, שהופך במהרה לפחד. כנפיך נפרשות, ואתה נוחת על הגג.
"אל תעשה את זה שוב. אולי... אולי נוכל להגיע לכמה הסכמים."

בש"ס
סלסניוס ניגש אל קבוצת השומרים וצועק [
b]"הכנעו בפני! בני תמותה עלובים!"[/b] כפרץ קול פוגע בשומרים
Meta
מטיל "גל רעם"- השומרים צריכים להצליח בהצלת חוסן בד"ק 14 או לקחת 9 נזק רעם ולהדחף אחורה 10 ft, בהצלחה חצי נזק ואין הדיפה

בש"ס

נייאן רץ אל המדרגות ומטפס בהן, ומצביע בידו על האביר שנפגע מהלחש הקודם. פרץ של אש אפילה נורה לכיוונו.

META
נע את מהירותי אל המדרגות ועולה כמה שאני יכול, ואז מטיל 'פרץ קמאי'. גלגול התקפה: [dice:33]729710:0[/dice:33]. אם פגעתי, גלגול נזק: [dice:33]729710:1[/dice:33] נזק כוח.

הבית של ססיליה
lonewolf אמר/ה:
אין הרבה תפוחי אדמה בבית הזה. אתה יכול לפזר עשרה בערך, אבל זה מעט יחסית. בגלל שלא מדובר בסירים ענקיים של שמן רותח, אני חושב שנזק לא יכנס כאן. אחד מהם כן מקבל חסרון להטלה אחת לבחירתך.
אוקי, קיבלתי את הנימוקים. אם אין הרבה תפוחי אדמה אז שמתי כיסאות במקומם כדי שיפריעו להם להתקדם בקו ישר.
תורי אמור להגיע, רק מחכה לאישור
(כמה נק''פ כבר הורדנו לשומר?)

בש"ס-
מאשר את תורך. עשיתם עד עכשיו:
אביר 1: 22 נזק
אביר 2: 9 נזק
אביר 3: 4 נזק
אביר 4: 4 נזק
IN
האבירים נכנסים פנימה, "מה קו..." אחד מהם מתחיל לשאול משהו, אבל אז מתחילות המכות. אתם צצים מאחורי הספות והכוראות, ופוגעים בהם אחד אחרי השני. השוט הקוצני מפיל אחד לרצפה, גלי הכוח שפוקדים את הבית מפילים את השאר, ופבלו, תורך לפעול. 2 אבירים כרגע שרועים על הרצפה, ושניים שולפים חרבות ונעמדים מולכם. קול צעקות נשמע מבחוץ כשחבורת אבירים מגיעה לרחוב וקולטת את המהומה.
וולרץ'-
"אני יכול להגיד לך ש (קולו משתנק מעט) ש... *שיעול*, אסור לי להגיד לך מה קורה. הם לא נותנים לי. בכל מקרה, אני רוצה שתעשה מה שאני אומר לך. אםאתה מתנגד לעשות את זה, תסביר לי למה. נראה אם נוכל להגיע להסכמה. ואל תשכח, אתה וולרץ'. יצירה שנתתי לעולם. אל תאכזב אותי שוב, כי בפעם הבאה אני לא אציל אותך.

זאב
"אתה חזר תועלת" וולרץ' נוהם ואז מביט אל עבר המגדל... הוא חוזר לחדר של ראש אבירי הפנינה במגדל בודק שאין שם אף אחד ואז נכנס, משימות בעלות חשיבות כנראה יעברו דרכו יישמרו איתו בחדר, ואין ספק שהמשימה שלהם היא החשובה ביותר כרגע, אז סביר להניח שהוא יוכל למצוא את נוסח המשימה האמיתית ואת הדוחות השותפים עליה

כן, אני יודע. אלישע אמר את זה לוולף, לא יכלתי להתחבר השבוע עד יום שישי ואז לא היה לי שמץ זמן.
פבלו אומר את מילות הקסם ויוצר שוט קוצני שמשתולל באוויר ומנסה לתפוס את אחד השומרים העומדים - השוט נכרך מסביבו ומנסה למשוך אותו לעבר פבלו.
"אולי כדאי שנברח אחרי שננטרל מ=את השומרים האלה, כך נדמה לי."
meta
שוט קוצני 9 נגד דרג"ש. אם במקרה פגע 6 נזק והשומר נמשך 3 מטר.

וולרץ'
אם היית מפקד ארגון לוחם, שיש לו אויבים, כמה כניסות היית שם למשרד שלך? בכלאופן, מאיפה אתה נכנס? אין חלון במשרד, והדלת האחת נשמרת כל הזמן. אתה מוזמן לתאר איך אתה נכנס.

בש"ס-
השוט נכרך סביב האוויר הריק ונעלם בענן שבבים.
אבירים:
האבירים 3 אבירים מסתערים לכיוונכם, בעוד השלישי צועק לאבירים שבחוץ להזדרז.
אביר 1: 3 האביר מסתער על אביעד, אך חרבו מפספסת אותך.
אביר 2: 15 אם פוגע: גרגויל, אתה חוטף 4 נזק חותך.
אביר 3: 16 טיילס, אם פוגע אתה חוטף 5 נזק חותך.

גרגויל, תורך.

מתנצל על העיכוב, קצת עומס בלימודים.

חזרה