הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

משתה מהאגדות (feast of legends) משחק תפקידים של Wendy’s

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 06 אוקטובר 2019, 08:40

רשת ההמבורגרים והמזון המהיר האמריקאית Wendy’s שחררה פרסומת חדשה - משחק תפקידים עומד בפני עצמו בשם משתה מהאגדות.
למרות שזה נשמע רע, לפי מקורות זרים מדובר למעשה במשחק תפקידים טוב שמבוסס על המכאניקה של ק20 בגדול עם ת׳מה של מזון מהיר - למשל התכונות מגולגלות ב 4ק4 שזה נקרא 4 ב 4$. הגיבורים מצטרפים למסדרים שונים לפי סוגי האוכל (עוף חריף, בייקונטורים ועוד) על תקן מקצועות, הם משרתים את המלכה Wendy ויוצאים להרפתקאות בשם המזון הטעים ונגד האוכל הקפוא והממלכות Creepingvale ו united clown nations.
CEB82C0F-220C-43F1-96B4-58862F9C0522.png
CEB82C0F-220C-43F1-96B4-58862F9C0522.png (530.51 KiB) נצפה 872 פעמים
הקובץ כולל כל מה שצריך כדי לשחק, ואף הרפתקה - The Fight Against Frozen Beef | Feast Of Legends Wendy's Role-Playing Game

אז מי מריץ משחק של זה בכנס (או בבית 🥶)?
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 06 אוקטובר 2019, 09:14

זה נשמע מדהים - פרסומות שכאלה זה תמיד נהדר למשחקי התפקידים, ומראה כמה זה דבר משמעותי (שחברת המבורגרים מנסה למשוך את הקהל שלנו אליהם עם שיטה חדשה).
אקרא את זה בהזדמנות, אם מישהו יריץ את זה בפורום אני אהיה שמח.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 06 אוקטובר 2019, 18:15

אני לא. זה נשמע לי יותר מדי ילדותי, יותר מדי... נדוש זו לא המילה. טיפשי. פרסומי. נואש.
נשמע כאעלו בעלי החברה החליטו לשווק את עצמם בדרך אחרת, מקורית אומנם, אבל לא מוצלחת במיוחד. אני לא חושב שאשחק בזה, בטח שלא בשנה הקרובה.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 06 אוקטובר 2019, 23:38

שיווק גאוני, הם הוציאו משחק תפקידים הומוריסטי בודד וקיבלו פרסומות בלא מעט אתרים (הם אפילו הגיעו לפה), הופיעו בחדשות, זכו לחד"פ בקריטקל-רול (מישהו מתכנן לצפות או צפה?) והצליחו לעשות את זה בלי ליצור הרגשה של ניצול כשאפילו הביקורות על המשחק אומרת שהוא שווה משהו.

אפילו חברות אחרות מדברות על זה:

בתכלס, מה שראיתי כשרפרפתי על ה-PDF גרם לי לצחוק, ובאמת חייב לומר שחלק מהציורים שם מושקעים...

מה שעצוב זה שאני לא רואה אף חברה ישראלית ישראלית מנסה לעשות משהו דומה וזה אומר משהו על היחס למשחקי תפקידים בארץ לעומת חו"ל.
מצד שני, אם חברות ישראליות השקיעו פעם במשחקי מחשב לכל מיני מוצרים כמו: הבמבה של אסם, השוקולד של ורד הגליל, אולי מישהו יפתיע אותי...
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 07 אוקטובר 2019, 00:03

ראיתי את החד"פ של CR, סאם ריגל והשחקנים ידעו בדיוק איזה סוג משחק הם משחקים וצחקתי בקול כמה פעמים במהלך השידור.
מכיוון שסאם לא ממש שה"ם שעוקב אחרי החוקים קשה לי לומר איך הם, אבל בדומה לכל משחק פארודי קשה לי לראות קבוצה שתשחק במערכת החוקים הזאת במערכה ארוכה.
תמיד משמח לראות כמה משחקי התפקידים נכנסו לmainstream בארצות הברית ואין דבר שיותר מסמל את זה מאשר זה שחברה מסחרית ענקית מאמינה ששווה להשקיע את הכסף בפרסום עבור הקהילה שמכירה את התחום.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 62
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 07 אוקטובר 2019, 08:58

מזכיר גם את הפעם ש-old spice הוציאו מקצוע דמות למהדורה 5 של מבוכים ודרקונים. זה ממש מטופש, אבל עם הרבה הומור עצמי. בסך הכל זו אחלה פרסומת אפילו אם אף אחד לא ישחק בזה לעולם, ואם החוקים דווקא סבבה - אז בכלל מגיע להם ח"ח.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 08 אוקטובר 2019, 21:04

ג'וני כתב:
06 אוקטובר 2019, 23:38
זכו לחד"פ בקריטקל-רול (מישהו מתכנן לצפות או צפה?
אני מתכנן לצפות, הבעיה שכרגע זה לא פתוח לצפייה פומבית, אלא רק מי שמנוי לערוץ שלהם או ראה את זה בלייב.
הבנתי שזה פרק משעשע בטירוף. וזה נשמע מתאים לשיטה - היא באמת נראית לי הרבה יותר מתאימה לחד"פ בכנס או משחק ליום כיפור מאשר בתור מערכה.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 10 אוקטובר 2019, 16:43

ייתכן שזה לא יהיה אפשרי, לפי מה שאני רואה הסרטון הורד מערוץ הטוויץ' שלהם והוא לא הועלה ליוטיוב, למרות שבדרך כלל הם מעלים את הסרטונים 3 ימים לאחר ההקרנה שלהם.
הם חטפו חום מה"מעריצים" שלהם מכיוון שהם עבדו עם וונדי שלא משלמת מספיק כסף למגדלי העגבניות שלה ובתגובה לכך הם הודיעו שכל הכסף שהם הרוויחו מהעסקה עם וונדי ילך לארגון שעוזר לחקלאים.
ייתכן שהם מנסים למחוק את כל האירוע.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 12 אוקטובר 2019, 12:59

אני ממש בספק שזה המצב, הבנתי שיש מיעוט מעריצים זועמים, אבל בחייאת - זה כולה משחק תפקידים ברוח מגניבה. חבל שהאינטרנט הרחב הגיע לקריטרים ...

גם לא כלכך ברור לי איך דווקא מאשימים את וונדי באי תשלום למגדלי העגבניות. זה משמע כמו משהו שבאומות הליצנים המאוחדות יטענו 🤡
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 13 אוקטובר 2019, 17:10

יוטוב די השתגע.
גם ערוצים שמשדרים היסטוריה מוגבלים עד חנק, רק מלהזכיר את קיומם של מושגים ספציפים
כן. באסה.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 16 אוקטובר 2019, 18:52

למעשה זה לא קשור בכלל ליוטיוב (שחלק גדול מהפעולות שלהם זה מרצון להילחם בסרטי נאצים, דאעש וימין קיצוני) ממה שקראתי זה החלטה של קריטיקל רול שנוסעת בגלל זעם לא ברור וקצת הזוי לטעמי של האוהדים שלהם.

קצת מבאס למעשה.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 07 נובמבר 2019, 00:10

אני רואה עכשיו את הפרק של קריטקל רול (בקישור כאן: cr_fol.mkv ~ Pixeldrain file )
א) הפרק ממש אדיר ומשעשע.
ב) זה אשכרה משחק שצריך לשחק עם ארוחת מקדונלדס או משהו (אין וונדי) בארץ. ועדיף עם שליטה טובה באנגלית כי כל הבדיחות תלויות. וכמובן, המצב רוח הנכון. נראה אדיר
ג) יכולות הקול של הקאסט של קריטקל רול ממש מרשימות. גורם לי חשק לעשות קורס או משהו. זה ממש כיף לשמוע את כל המבטאים השונים.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
סמל אישי של משתמש
TheKnightWhosaidKnit

שליחה על ידי TheKnightWhosaidKnit » 08 נובמבר 2019, 23:08

תגובה בשביל לקרוא מתי שהוא - אני חייבת לציין שהרעיון של להוציא מ"ת בשביל לקדם רשת המבוגרים נשמע מעניין יותר מהמוצר כרגע.
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 09 נובמבר 2019, 12:05

The oldman כתב:
12 אוקטובר 2019, 12:59
גם לא כלכך ברור לי איך דווקא מאשימים את וונדי באי תשלום למגדלי העגבניות. זה משמע כמו משהו שבאומות הליצנים המאוחדות יטענו
בשנות התשעים מקדונלדס הצליחו לכופף למשרד החקלאות את היד בנוגע לזן תפוחי האדמה שהם משתמשים בו לצ'יפס שלהם.
הרבה רשתות גדולות עובדות עם ספקים יעודיים. זה הרבה יותר נוח מללכת כל בוקר לשוק הסיטונאי ולתהות מה תמצא שם.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה