הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

השקת קמפיין וורהאמר פנטזי מהדורה רביעית - The Enemy Within

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
תשובות: 3
יצירת קשר:

שליחה על ידי rui » 17 אוקטובר 2019, 18:34

לאחר המתנה מרובה מצד קהל מעריצים גדול, השיקה Cubicle7 את החידוש שלה לקמפיין המפורסם ביותר של וורהאמר פנטזי - "The Enemy Within". הקובץ זמין כבר ב - PDF. לא התאפקתי וקניתי, נראה מצוין, על אף שיש עוד דרך רחוקה עד היום שבו אצליח להנחות וורהאמר מהדורה 4.

Warhammer Fantasy Roleplay Fourth Edition Enemy Within Campaign - Volume 1: Enemy in Shadows - Cubicle 7 Entertainment Ltd. | Warhammer Fantasy Roleplay Fourth Edition | DriveThruRPG.com
ENEMY.JPG
ENEMY.JPG (109.74 KiB) נצפה 222 פעמים
מארז הפריום מכיל את כלל ההרפתקאות ומגיע במחיר מטורף של 675 יורו, כשעל כל כריכה מצוירים קלפי טארוט. אני דווקא אוהב את האיור המקורי יותר.

Enemy Within Collector’s Edition – Volumes 1-5: The Complete Collection – Cubicle 7
תמונה

גם למהדורה השלישית בזמנו יצא חידוש של הקמפיין הפופולארי, אבל החידוש עצמו לא זכה להצלחה רבה (כמו כל המהדורה השלישית). רק מראה שCubicle7 הם חברה רצינית. שמח שהם רכשו את המותג ועושים לו כבוד.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 02 נובמבר 2019, 18:56

למעשה בדיוק קניתי לפני כמה שבועות את ערכת ההתחלה של וורהאמר פנטזי 4, לצערי היא עדין יושבת על המדף סגורה אבל אני ממש רוצה לשחק בה. עשיתי חשבון עם עצמי שאמרתי שהרבה יותר סביר שאמצא זמן לפגישה או שלוש מאשר לשחק במערכה לטווח ארוך בוורהאמר.

החידוש נראה ממש מעניין, זה בהחלט נחשב לאחת ההרפתקאות המפורסמות ביותר בעולם משחקי התפקידים - למרות שאישית לא קראתי או שיחקתי בה מעולם.
המחיר של 700 דולר הוא ממש גבוה, בדומה למשחקי לוח, מראה שכנראה יש שוק למוצרי פרימיום ... אני זוכר שגם יש חברה אמריקאית שמפרסמת מעין סט אביזרים מהודרים לכל הרפתקה רשמית של מכשפי החוף שעולה איזה 100 או 200 דולר - למנחים שרוצים להשקיע יותר במשחק שלהם.

נ.ב. לזכרוני המוצר של מהדורה שלוש הוא לא היה חידוש אלא מעין המשך / בהשראת הקמפיין המקורי, לא?
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
תשובות: 3
יצירת קשר:

שליחה על ידי rui » 03 נובמבר 2019, 07:28

ייתכן ואני טועה אבל אני חושב שמדובר בחידוש עם שינויים (גם כאן נכתב שבוצעו מספר עדכונים בכדי להפוך את ההרפתקה לטובה יותר). בכל מקרה, זה מצטרף לגל המוצרים המוכחשים של המהדורה השלישית.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה