• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הוכרז המשך ל Spider-Man: Into the Spiderverse

ב-8 לאפריל 2022, ההמשך מגיע!
https://twitter.com/SpiderVerse/status/1190373194374377472
בדיוק סיימתי לצפות לפני שעה קלה עם הילדים בסרט, וזה פשוט סרט מעולה. ספיידרמן הכי טוב שהיה בקולנוע (טוב, לא ראיתי את Amazing spiderman 1/2.. אבל מבין שלא פספסתי). סרט חכם, מצחיק, עם הומור עצמי, נוגע ללב ואחלה דמויות.
וכמו שאני עושה אחרי שאני רואה סרט טוב, הרצתי עליו גוגל - ונתקלתי בהכרזה על ההמשך, איזה כיף :clap:

נ.ב. וזה בדיוק סוג הסרטים שאין על לצפות בו בקולנוע ביתי איכותי עם בלו-ריי עשוי היטב.

אכן סרט נהדר, אבל אני לא באמת יודע מה אני חושב על ההמשך. הסרט עומד נהדר בפני עצמו. מצד שני, אם עושים המשך כנראה יכניסו את ספיידרפאנק ואולי את פאביטר ההודי או משהו מעניין אחר. יש כמה אנשי עכביש מעניינים מיקומים אחרים (כמו למשל- Spiders-man, נחיל עכבישים רדיואקטיבי שאכל את פיטר פארקר ועכשיו חושב שהוא הוא!)

ספיידרמן הכי טוב שהיה בקולנוע היה הראשון של סאם ריימי, או אולי השני.

וזה חדשות סופר צפויות. לא היה שום מצב שלא יעשו המשך לסרט הזה אחרי ההצלחה שלו. בימינו אפשר לחזות די בקלות איזה סרט יקבל המשך על בסיס ההכנסות שלו.

לא אתגר גדול להיות ספיידרמן טוב, הטרילוגיות הקודמות היו נוראיות. מה שבאמת טוב במימד העכביש זה שהוא מציג נבחרת של גיבורים שונים שבקלות אפשר להבין מה הסיפור שלהם ולפתח כלפיהם אמפתיה. במילים אחרות, הוא הצליח לעשות באלגנטיות את מה שסרטי אקסמן ובעיקר הנוקמים נכשלו באופן עקבי.

SandChicken אמר/ה:
לא אתגר גדול להיות ספיידרמן טוב, הטרילוגיות הקודמות היו נוראיות. מה שבאמת טוב במימד העכביש זה שהוא מציג נבחרת של גיבורים שונים שבקלות אפשר להבין מה הסיפור שלהם ולפתח כלפיהם אמפתיה. במילים אחרות, הוא הצליח לעשות באלגנטיות את מה שסרטי אקסמן ובעיקר הנוקמים נכשלו באופן עקבי.
נשמע ששני העשורים האחרונים בתחום סרטי הקומיקס חלפו לך מעל הראש...

חזרה