• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 3/3- הסתיים

''רגע רגע רגע, וורלץ'. אתה לא עף לשום מקום בלי שמסכמים איפה להיפגש - אם לא נהיה כאן מסיבה כלשהיא, ניפגש בעוד שלושה ימים בפתח הכניסה למעמקים, איפה שהשומרים לא יחשבו לחפש אותנו.'' בנוסף, פבלו מלמד אותו נקישה סודית, כדי להיכנס לבנין.
אז פבלו, בעזרת כל האחרים, בונה מלכודות לדלתות ולחלונות - אם השומרים ינסו להיכנס משם, הם יחטפו בעיניים קמח, מלח, או שמן רותח (או נעצים, או סירים, או כל דבר כואב אחר שיש לגברת בבית)

בדיקה כדי לקרוא בספר - 19

Out
ואו ואו ואו. חכה רגע. איזה מעמקים? אתם בדרגה 1. וחוץ מזה, אתה לא יודע איפה יש כניסה כזו. אני אגלה לך שהיא במקום שנקרא טנתיס. ארץ המוות. אני לא אעצור אותכם, אבל אני מבקש שלא תלכו לשם.

תטיל לידע כדי לראות אם אתה יודע איפה הכניסה.

Out
אני לא מנסה להיכנס למעמקים, אני מחפש מקום בטיחותי בלי שומרים. אם אתה מכיר אחד אחר כזה אשמח לשמוע.
התעלמת מהבדיקה שגלגלתי כדי לקרוא בספר. אשמח אם תתייחס לזה
בדיקה לדעת איפה המעמקים: ידע (מבוכים) 13

ספר- אתה מוצא די הרבה מידע על הקראקן.
אביעד-
הקראקן הוא יצור תת ימי. הקראקן עצמו היה אחד מכוחות הטבע, שייצג את הרוחות ואת הים, והשתגע. הוא נמלא זעם על האלים. זה כל מה שאתה יודע.
אתה יודע שהכניסה למעמקים נמצאת אי שם בטנתיס.

רגע.

In
וורלץ'-
אתה מעופף את דרכך לכיוון המשרדים. אתה רואה בדרך חבורת אבירים, נושאים את סמלם של אבירי הפנינה, רצים לצד שומרי העיר, בחיפוש אחריכם. הבניין עצמו, מרשים ככל שיהיה, לא תופש את תשומת לבך. מה שאתה רואה הוא את הלורד של העיר מדבר עם ראש אגף ההגנה של אבירי הפנינה. הם מדברים על משהו בלחישות.

כל השאר, תטילו הבחנה בבקשה. חוץ מגרגויל, שכבר גלגל. בואו נראה טם אתם מבחינים בשומרים.

כשפבלו מציץ החוצה אם יש שומרים, הוא מבקש מביאורן שיתן לו עיניים של נץ ואוזניים של חתול, כדי שיוכל לראות יותר טוב את האויב. הוא מפזר על הרצפה תפוחי אדמה, ומסתתר מאחורי ספה, מכין שק קמח כדי לזרוק על האויבים, אחרי שייכנסו לבית ויחטפו את המלכודות, כשהוא רואה אותם והם לא רואים אותו.

meta
מטיל guidance כשמסתכל לראות אם יש אויבים
תפיסה: 20
עם guidance - סה"כ 23

ההשפעות שפבלו יוצר (בכמובן נתונות לשיקול דעתך):
תפוחי אדמה על הרצפה - הרצפה היא תוואי שטח קשה.
מסתתר מאחורי ספה - יש לו מחסה והסתרה
מלכודות - השומר שנכנס ראשון בפתח עלול להיפגע מהמלכודת - היא עשויה לעוור אותו (מלח או קמח לעיניים) או לגרום לו נזק חמור (שמן רותח או מסמרים) והשפעות שונות כפי שתראה לנכון.

הבהרה - כל ההתקפות של פבלו מכאן ועד להודעה חדשה כל ההתקפות של פבלו נגד שומרי העיר / אבירי הפנינה שמורידות אותם ל0 נק"פ נעשות במטרה לעלף ולא להרוג, אלא אם אציין אחרת במקרים ספיציפים.

לפני שהוא יוצא וולרץ' ניגש לססיליה "אם השומרים יגיעו לכאן וימצאו אותנו או סימנים שהיינו כאן תתעני שנכנסו לכאן בניגוד לרצונך ןהחזקנו אותך תחת איומי נשק, בסדר? אני לא רוצה שתסתבכי בבלאגן שלי"
זאב
וולרץ מביט בחלון ואז מרחף לצידו מתחת לקוו הראיה שלהם, מתישב על פיסת אבן בולטת במידה ויש (כמו כרוב של חלון) ומאזין להם
התגנבות אם צריך 16

לא וורלץ'
סלסניוס מסתתר מאחורי אחת הספות, המטה שלו שלוף וזוהר באור לבן. הוא לא מתכוון לפגוע באף איש משמר. אבל אם הם יתקפו אותו הם יאלצו לשלם את המחיר.
Meta
מכין פעולה, אם איש משמר/ אביר פנינה יפגע בי בכוונה לעשות נזק קטלני, אני אטיל אליו קליע אש.
Out
רק מזכיר, אפשר לבחור לעלף מישהו רק אם תקפת אותו בקפא"פ (החוק מופיע בעמוד 198 בספר החוקים לשחקן)

בש"ס ( בית של ססיליה )
לגלגל הבחנה כל מי שלא גלגל.
ואביעד-
אתה שומע צעקות מבחוץ, דלת של אחד הבתים, כנראה זה שצמוד אליכם.

וורלץ'-
"אנחנו... לתפוס אותם... חלק חשוב בתוכנית... "בסדר...". זה מה שאתה שומע. ולא נראה שמישהו מבחין בך.

חזרה