הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מחולל מבוכים מגניב

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

מחולל מבוכים מגניב

שליחה על ידי The oldman » 25 אוקטובר 2019, 10:21

נתקלתי היום באתר שיוצר לבד מבוכים קלאסיים - One Page Dungeon by watabou
נראה מעולה, ואפילו פתרון למשחק כנס / חד-פעמי / אם נתקעתם בבית עם חברים, קוביות, מיניאטורות אבל בלי מבוך.
זה מה שיצא לי:
forgotten_citadel_of_the_dark_titan.jpg
forgotten_citadel_of_the_dark_titan.jpg (146.29 KiB) נצפה 135 פעמים
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

מחולל מבוכים מגניב

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 02 נובמבר 2019, 10:41

נחמד, אבל לפעמים הוא יוצר חדרים ומסדרונות שלא מתחברים לשום מקום ואין אליהם גישה.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

מחולל מבוכים מגניב

שליחה על ידי ג'וני » 02 נובמבר 2019, 20:06

נראה נחמד, אבל אני מעדיף מחוללי מבוכים רנדומליים עם אפשרויות ניהול קטנות כדי לצמצם את זמן החיפוש למשהו טוב. השניים שאני מכיר הם: Kassoon ו- donjon שיש להם אפשרות גם למפלצות (ל-donjon בכמה מהדורות שונות, אבל ל-Kassoon יש אפשרות לתכנן כל חדר בנפרד אם תחפשו את האפשרויות בתפריטים).
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

מחולל מבוכים מגניב

שליחה על ידי פלאפי » 02 נובמבר 2019, 20:34

אני חושב שמה שהכי עובד במחולל הזה זה שהוא מאוד אסתטי, ואפילו נותן אפשרויות להתאים אישית את הלוק שלו. הבעיה שלי עם רוב המחוללים האקראים (כמו אלו ש@ג'וני ציין), זה שהם פשוט יוצרים מבוכים מכוערים שלא בא לי לשחק עליהם. וזה לא מאוד מפתיע בהתחשב בכך שהיוצר במקרה הזה מגיע מרקע של עיצוב וגרפיקה.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה