• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 3/3- הסתיים

Out
רגע, המקום שאילו היינו צריכים להביא את ארימן הוא מגדל המשמר?
In
"ואיך אתה מתכוון לברוח מכאן- אף אחד מאיתנו לא יודע לפרוץ מנעולים, אני בספק אם למישהו מאיתנו יש לחשים מספיק חזקים כדי לפרוץ קיר אבן ופבלו לא חזק מספיק כדי לפרוץ סורגים" הוא אומר ואז מתחיל לצעוק "שומרים! זו שערוריה שאתן מחזיקים אותנו כאן! זו לא הסמכות שלכם!"

Out
לא אמרו לכם לאן אתם צריכים להביא אותו. כן אמרו לכם שאתםצריכים להביא אותו לכיכר כלשהי בעיר העליונה, ככר שמחברת בין שני רחובות: הלורד בינסטוק, ורחוב הירפור. השומרים יקחו אותו משם.
In
השומר היחיד שבחדר המעצר לא אומר דבר.

out
אז אנחנו הובלנו את האלף לאן שהיינו צריכים וביצענו את המשימה ועכשיו אנחנו בכלא.

2 שאלות:
1.לא הבנתי אם אמרו לנו לאן אנחנו צריכים להביא אותו
lonewolf אמר/ה:
לא אמרו לכם לאן אתם צריכים להביא אותו.
lonewolf אמר/ה:
כן אמרו לכם שאתםצריכים להביא אותו לכיכר כלשהי בעיר העליונה, ככר שמחברת בין שני רחובות: הלורד בינסטוק, ורחוב הירפור.
2. איזה שומרים?
lonewolf אמר/ה:
השומרים יקחו אותו משם.

in

פבלו מתכונן לבריחה מהכלא - אין לו שום תכנית להישאר שם עד למשפט שתופרים לו תיק. "אדוני השומר, אנחנו רוצים מים, עוד מעט נמות כאן מצמא!" הוא מתחנן.
אם השומר לא עונה, פבלו מטיל עליו הקסמת אדם.

out

שכל אחד בבקשה ישלח את דף הדמות המכאני בתגובה הראשונה, זה מאוד יעזור לי לתכנן את הבריחה שלנו.

Out
אמרו לכם לאן לקחת אותו, אבל לא ליעד הסופי שלו. אמרו לכם שמשמר העיר יגיע לשם וישלים את המשימה.
אביעד:
לשומר יצא 6. עכשיו, אני לא מכיר את הלחש עד הסוף, וקראתי את ההסבר שלו בספר. מה ד"ק הקושי של הקסם? או שאתה מטיל? לא ממש הבנתי.

אלישע-
הישות הרבת עוצמה הזאת לא רגילה שמתווכחים איתה. בד"כ אנשים מסכימים איתה בלי היסוס. אתה.הראשון שהתווכח איתה, והיא לא ממש יודעת איך להגיב.

In יהיה עוד מעט.

Out
אז שיקחו אותו, אנחנו בסך הכל שכירי חרב, מה שחשוב לנו זה לצאת הביתה ב17.00 בול :D
וולף
ד''ק הקושי של כל הלחשים שלי הוא 13. הנחתי שתלך שנייה להסתכל בדף הדמות שלי כדי לראות, מתנצל שלא רשמתי כאן את הד''ק. להבא ארשום פרטים על הלחשים שלי.
השומר צריך לגלגל הצלת חכמה ואם יוצא לו 13 הוא מתנגד ללחש. מכיוון שיצא לו 6 הוא מוקסם על ידי.

ד''א אני שואל אותך בפרטי כבר כמה פעמים אם אתה מגיב בדיסקורד בשרת שפתחת על אורלן, שאלתי שם משהו.

out
מי זה הלורד?
in
"ולמה הלורד ביקש את זה?, בוא, תן לי את המפתחות, ותסביר לי מה הם פותחים. חבל שתסחב אותם סתם. בינתיים תסביר לנו את כל מה שאתה יודע על המשמר העירוני - ולמה הם מנסים להפליל אותנו."
out
בינתיים תספרו לי כל מה שאתם יודעים על המשמר העירוני וולף כתב לכם בספוילרים - אני יודע מה שכתוב בעץ ההרשמה.
בנוסף, אם יש למישהו משהו לבקש מהשומר תבקשו עכשיו.

Out
אביעד, קראת את מה שכתבתי בעץ הרשמה?
בכל אופן, הלורד הוא השליט של העיר מטעם בית המלוכה.

In
"אולי נעזוב אותו בשקט ונחזור לבניין הגילדה?" שואל יוראן. "ואם אנחנו בורחים מכאן, אני מציע שנכלא אותו בתוך התא."
"הוא.. סגר עסקה עם הארגון שלכם... אני לא יודע יותר מזה." לוחש השומר. ונותן לך, פבלו את המפתחות.

Out
פספסתי את הקטע של הלורד של אורלן - הייתי בטוח שיש שם כמה לורדים שכפופים למושל או משהו.
In
''יוראן, זה רעיון מצוין לחזור לבנין הגילדה! תחזור לשם מהר לפנינו, יש לנו משהו לסדר בעיר לפני כן." אומר פבלו ליוראן. אחרי שיוראן יוצא, הוא אומר לשומר: "עכשיו, אדון שומר, תעמוד ליד הסורגים, וכשאני אספור עד ג'אנגו אתה תירדם, ותשכח את כל מה שקרה כאן. אחת... שתיים... ג'אנגו!" אחרי שהשומר נרדם ושיוראן כבר רחוק, אנחנו נוכחים את התא ובורחים, אבל לא כדי לחזור לבנין הגילדה - הם זוממים משהו נגדנו ומכשילים לנו את כל המשימות. במקום זה, חכמת הצבים של פבלו מחפשת מקום אחר ללכת אליו.
Out
בבקשה תן לי רעיון מוצלח יותר מהמעמקים, זה המקום היחיד שעולה לי בראש...

וולרץ' מביט בהם בהיסוס ואז אומר "אני יכול לדאוג למשהו... תעקוב אחרי" הוא מוביל את לחצר אחורית של בית באזור היפה של העיר, ואז מביט בחלון הגבוהה בהיסוס, "חכו כאן" הוא אומר בעודו מרחף לעבר החלון ודפוק בעדינות על הזגוגית
Out
מוביל את החבורה לבית של ססליה.

חזרה