• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [נגמר]

סאוואלה מרגישה את המזל לצידה כששיניו של שד המלתעות ננעצות בשרביט שלה במקום בירכה ומנצלת את ההזדמנות להתרחק מהשד בפעם הרביעית. לאחר שהיא מצליחה להתרחק היא לוקחת כמה שניות כדי להירגע ולחדש כוחות. בזמן הזה כלב השאול שזימנה מסתער אל עבר השד ומנסה לנשוך אותו.

META:
השד תקף את סאוואלה בהתקפה אי זוגית אז בגלל חוסר המזל סאוואלה לא נפגעה.

תנועה: התנתקות: 16 הצלחה.
פעולה: התאוששות: 17+4= 21 נק"פ

כלב שאול:
התקפה על שד מלתעות 2: נשיכה פראית: 7+9+4=20 בפגיעה 6 נזק .

הגרעה: 7

נק"פ: 33/60
התאוששויות: 1/3
הגנות (קטנות ב-3 לאחר פגיעה): 16AC 16PD 14MD
התלקחות: 3/4

מנוצל:
הגנה מרצדת,
לשונות האש המצליפות
חיקוי
קללת הכאוס
זימון כלב שאול
גביש
חוסר מזל
התאוששות
נק"פ: 27/58
הגנות: 17AC 15PD 11MD
הגרעה: 3ק6
פעולות:
נשיכה פראית: +9 | נזק 6 | בזריקה זוגית (פגיעה או החמצה) יכול להשתמש בנשימה לוהטת כפעולת בונוס.
נשימה לוהטת: +9 מול PD | נזק: 1ק3 אויבים 8 נזק אש.
התנגדות לאש 16+

"ועכשיו אתם סתם מביכים את עצמכם... תיכנעו וזהו." פרדאן ממשיך לירות חיצים, האשפה שעל גבו נהיית יותר ויותר קלה עם כל רגע חולף. רגנארוק נראה שבע מבשר השדים שהתענג עליו, וגם הוא אינו מסוגל להמשיך עוד זמן רב כאשר הוא מסתער לעזרת רייז.

META
כוח גזע: 4, הצלחה עוד הפעם.
התקפה כפולה כנגד שד מלתעות 2: 19+9+5 = 33 נגד דרג"ש, 12 נזק בפגיעה, ללא התקפה שנייה.
התקפה כפולה כנגד שד מלתעות 1: 20 טבעי. וואו. 17 נזק, מוכפל ל-34. התקפה שנייה 10+9+5 = 24 נגד דרג"ש, 9 נזק.
התקפה של רגנארוק נגד שד מלתעות 1: 19+10+5+1 = 35 נגד דרג"ש, 20 נזק בפגיעה.

הפגיעות של פרדאן ורגנארוק נגד שד המלתעות הראשון, הבריא והשלם, מצליחים להביא אותו למותו בתוך כמה שניות. עכשיו המלתעות שלו נקרעו לשני חלקים, שמתגלגלים על האדמה עד שהם נחים זה לצד זה.

השד האחרון קרוב למותו, אבל עדיין מצליח לעמוד למרות כל הפגיעות שהוא ספג.

הסלמה 5
פרדאן (פגיע)
רגנארוק
רייז (פגיע)
שד מלתעות 2 (מדמם)
סאוואלה (פגיעה)

כשהשד האחרון מת, אתם נשארים היחידים במקום, לאחר ששאר השדים שעדיין קיימים פוחדים מדי מאשר להתקרב אליכם או אפילו לחשוף את עצמם לעיניכם. ברור לכם שמי ששולטים בחור הגיהינום ברגע הזה הם לא השדים בעצמם.

המרכז של חור הגיהינום נראה עכשיו בעליל. כיפה שחורה מכסה על חדר פנימי מרובע שסגור מכל צד, בלי אפילו דלתות. בשלוש מהפינות, יש גביש גדול וזוהר במיוחד, שנראה כמו הגביש של סאוואלה. בפינה הרביעית יש חור איפה שיש גביש בצדדים האחרים. בדיקה מקיפה מעלה שאין ירידה נוספת מכאן בקומה הזאת, לפחות מחוץ לתא הסגור.

OUT
הקרב הסתיים. תגלגלו התאוששויות עד כמה שאתם רוצים.

בנוסף: במקום לעלות רמה, תקבלו עכשיו התקדמות הדרגתית. תבחרו אחד מאלה:

- תוספת נק"פ כמו שיהיה לכם ברמה הבאה
- גלגולי רקע +1
- יכולת או לחש נוסף של הרמה הבאה
- פעלול (feat)
- חפץ קסום נוסף. או לחלופין, תבחרו חפץ קסום אחד שכבר יש לכם שיעלה דרגה (מ-adventurer ל-champion), וחפץ קסום נוסף ברמת adventurer (תציינו איזה חפץ קסום או איזה סגנון אתם רוצים אם יש העדפה)

META
אגלגל התחדשות אחת- 12 נק"פ, מה שמעלה אותי ל44.
OUT
לצערי אין לי ממש זמן עד יום שישי לעבור על כל הכשרונות והדברים ולראות מה הכי מתאים לי כהתקדמות.

כמו כן, נראה לי שנעלמה לך מילה בתיאור:
צ'ואי אמר/ה:
בשלוש מהזוויות, יש גדול וזוהר במיוחד, שנראה כמו הגביש של סאוואלה.
בכללי, לא בטוח שהבנתי למה הכוונה בזוויות. הקירות של התא?

OUT
Nextorl אמר/ה:
לצערי אין לי ממש זמן עד יום שישי לעבור על כל הכשרונות והדברים ולראות מה הכי מתאים לי כהתקדמות.
יש זמן לפחות עד שהקרב הבא יתחיל, אז שישי לא יהיה מאוחר.

Nextorl אמר/ה:
כמו כן, נראה לי שנעלמה לך מילה בתיאור:

Nextorl אמר/ה:
בכללי, לא בטוח שהבנתי למה הכוונה בזוויות. הקירות של התא?

נכון, המילה שנעלמה היא "גביש". הזוויות הן הפינות. מצטער שזה לא היה ברור. הכנסתי את השינויים לפוסט.

לאחר מנוחה קצרה סאוואלה מתקרבת אל הכיפה, בוחנת את הגבישים ואת החור הנמצאים בפינותיה ומנסה להבחין אם האנרגיה שלהם זהה לאנרגיה של הגביש שלה ואם יש אפשרות לשחררם מהמבנה.

META:
בחינת הגבישים: גלגול: 20 טבעי סה"כ: 33

התאוששות (האחרונה שנשארה לי): 17+4=21 נק"פ: 54/60

לשונות האש המצליפות (16+) - 9 כישלון
זימון כלב שאול (16+) - 17 הצלחה
גביש (16+) - 5 כישלון
חוסר מזל (6+) - 2 כישלון

OUT:
בנוגע לעליית רמה אני אחליט אחרי שאני אבדוק את האפשרויות. אולי אם האנרגיה שונה אני אקח גביש נוסף או אנסה לאחד בין הגבישים...

סאוואלה יכולה לראות שכל הגבישים זהים במבנה זה לזה, וכנראה שכולם נפלו יחד עם נפילת שמי-חושך על יער הפרא.

כשסאוואלה נוגעת בגבישים, היד שלה מתחילה להישרף, עד שהיא מסירה את ידה. מי ששם את הגבישים על פינות החדר נזהר להגן עליהם בקסם הזה ובאחרים כדי למנוע את הוצאתם. בכל זאת, יש עדיין סיכוי קטן למשוך קצת מהאנרגיה מתוך הגבישים האחרים באמצעות הגביש שכבר יש לה עם טקס מתיש (אני משאיר את זה כאפשרות למקרה שסאוואלה תבחר לאחד בין הגבישים בתור התקדמות, אבל אחרת לא).

בנוסף, כשהיא מתקרבת לפינה שחסרת גביש, סאוואלה שמה לב שהגביש שלה נמשך אל הכיפה. היא מצליחה להשאיר אותו בידה, אבל ברור שהכיפה נועדה לאכסן את כולם ביחד. סאוואלה יכולה לראות שהחדר אמור להיפתח, לפחות איך שהוא מתוכנן, רק עם ארבעת הגבישים על מקומותיהם. חולשות אחרות במבנה יוכלו אולי לגרום לחדר להיפתח בדרכים אחרות.

META
החלטתי לשדרג את הטלת הלחשים שלי- מה שנותן לי להטיל לחשים דרג 5.
IN
כשרייז חוזר לצורת בן המחצית שלו, הוא מחייך ומביט מסביבו. בוחן את המבנה. הוא מתקרב לבסוף לפינה ללא הגביש, בודק את החור- האם מדובר פשוט במקום ריק לגביש, או שזה חור של ממש במבנה- ואפשר לעבור דרכו?
META
מגלגל בשביל יד הדוב (11+)- 5, כשלון.
מגלגל בשביל היבט הטיגריס (16+)- 20 טבעי, הצלחה.

החור הוא לא חור של ממש, אבל בגלל החור יש חולשה מסוימת בנקודה הזאת של המבנה. אם הכוונה היא לפרוץ אל החור בכוח, זה המקום להתחיל, אבל לא יהיה קל.

OUT
אפשרי להרחיב את החור עם כלי מתאים (אפשר להניח שנמצא כזה על אחד מהשדים שנהרגו), אבל קשה מאוד (25+) בלי עזרה נוספת מעבר לכלי.

לאחר שסאוואלה מסיימת לבחון את הגבישים היא מניחה שאם היא תצליח להעביר את האנרגיה מהגבישים שבמבנה לגביש שלה היא תצליח להחליש את האנרגיה המחזיקה את המבנה ולכן היא מנסה לעשות זאת מתוך סקרנות כדי לבחון מה יקרה..

OUT:
באמת לא היה לי זמן לעיין בספר, אז אני פשוט אזרום עם גניבת האנרגיה מהגבישים כדי לחזק את הגביש שאצלי וגם כי זה יותר מגניב מלהכניס את הגביש לחור...

הרבה אנרגיה יוצאת מהגבישים שבמבנה, ומתכנסת בתוך הגביש של סאוואלה. המבנה עצמו נחלש, ולכן גם יהיה יותר קל לפרוץ אותו.

OUT
הקושי לפרוץ במקום שרייז איתר יורד ל-20.

סאוואלה: ההתקדמות הזאת אומרת להוסיף לגביש שלך את הכוח של חפץ קסום ברמת champion, או להוסיף כוח ברמת adventurer ולהגביר את הכוח שכבר יש לו ל-champion? יש העדפה בשביל מה להוסיף (או סגנון או חפץ קסום ספציפי)?

רייז מתקרב אל האיזור החלש יותר, משתמש בחנית שלו כדי ליצור חור בקיר- כמה שיותר גדול. הוא נזכר בזמן שבו הוא צד שדים, והיה צריך לחדור את העור הקשה של אחד מהם. כמו אז, גם הפעם הוא ממקד את הדקירות שלו באותה הנקודה- מחליש אותה עוד ועוד עד שהיא נשברת.
META
מגלגל כוח עם רקע צייד שדים.
18
IN
לאחר שהוא יוצר חור, גם אם קטן יותר משהוא רצה, הוא הופך לעכבר ונכנס פנימה, מסייר בפנים.
META
מנצל שימוש יומי בצורת הגשש שלי.

META
אני אבחר ביכולת של התקפת קפא"פ כפולה.

IN
פרדאן מביט קרוב יותר בגבישים. הם הזכירו לו משהו, והוא חשב שאולי הוא יוכל לראות דרכם עם העיניים שלו. אולי איש הזאב הזקן יצר את העיניים שלו מאותם הגבישים.

META
תכונת חוכמה עם רקע עיניי קריסטל: 19+8 = 27

חזרה