הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[מו"ד 5] מגפת האלמוות - עץ משחק 5/5 [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 15 אוקטובר 2019, 11:55

לורנס
ספוילר
הצג

"תודה שקיבלת אותי, הוד מעלתו, אנוכי הוא לורנס מבית לשמאור" לורנס אומר תוך קידה עמוקה.
"אני וחבריי נשכרנו על ידי... " לורנס עוצר לרגע, לא בטוח שהסידור בין הגבירה סילביין לנסיך ידוע בציבור, "... ידידתנו המשותפת כדי למצוא תרופה לקללת האלמוות.

נאמר לנו שעלינו למצוא את העתק הקרוי "שואב הנשמות" שנמצא כאן ביבשת, אולם אנו מתקשים למצוא עוד מידע לגבי מיקומו המדוייק של החפץ. קיווינו שהוד מעלתו הנעלה, שידיעותיו על עולמות הקסם נודעו למרחק, יוכל לשתף אותנו בידיעותיו ולהכווין אותנו בכיוון הנכון, בין אם בצורה ישירה או אפילו על ידי הכוונה לאנשים או שיטות שיכולים לשפוך אור ולעזור במציאת החפץ.

נודה מאוד לכל עזרה שעוד מעלתו ימצא לנכון לתת לנו."
לורנס מסיים את המונולוג שלו בקידה עמוקה נוספת, וממתין למוצא פיו של הנסיך

מטא:
ספוילר
הצג
גלגול שכנוע (רק אם צריך, אחרי הכל מדובר על עזרה לידידה שלו)
7+1=8
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 16 אוקטובר 2019, 21:27

מקדש
ספוילר
הצג
אליילין מביטה באוונדיר, ומבלי לחכות שואגת שאגת קרב ומחטיפה לו אגרוף ישר בפנים.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 אוקטובר 2019, 21:31

מקדש
ספוילר
הצג
אלאריק מחניק צחוק וממהר לזוז הצידה, מנסה לנצל את תושמת הלב שאליילין ואוונדיר מושכים מהסביבה כדי לחלוף בזריזות ליד הכוהן, ולנסות להיכס עמוק יותר למקדש מבלי שיבחינו בו.
META
1 טבעי... 6 סה"כ
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 17 אוקטובר 2019, 16:01

מקדש
ספוילר
הצג
אוונדיר מועד אחורה בצעקת כאב והפתעה. שולח את היד לאפו בתגובה אינסטינקטית.
הוא מתחיל לצעוק בכעס לעבר אליילין במה שנשמע כמו אש מתפצחת ואבנים נשברות ובבירור לא שפה שבני אדם יצרו.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 17 אוקטובר 2019, 21:09

מאווי
ספוילר
הצג
פאשלה שלי, אבל אני צריך רק שתודיע לי איזה ציוד אתה קונה. אם אתה רוצה, אגב, אפשר לעשות מערכת מיקוח שמתבססת על הטלת שכנוע. נוכל להריץ את הביקור שלך בשוק פיזית, ולעבוד כך על מיקוח באמצעות הטלות שכנוע על מנת להוריד, או להעלות את המחיר, בהטלה גרועה. איך זה נשמע לך?
לורנס
ספוילר
הצג
הנסיך מביט בך לרגע, המום למראה משטף הדיבור, ומתחיל לצחוק בקול גדול. עוזריו מתחילים לצחוק יחד איתו, והקהל המחכה לנסיכים בתור דומם, עד שמתחילים לצחוק גם הם, אף על פי שלא ברור אם הם מבינים על מה, או על מי, הם צוחקים. אפילו הנגנים מפסיקים לנגן לרגע, וממשיכים לנגן שנייה אחר כך עם מנגינה קצבית ושמחה יותר. בצד השני של הבימה, הנסיך הסוחר הזקן מביט באוטמאו בכעס, אך אינו מוחה על דבר.
הנסיך מפסיק לצחוק לבסוף, וקולות הצחוק נמוגים, חוזרים לשאון הרגיל. "אתה משעשע, בחור". אומר ווקאנגה. "כמעט שכחתי את הרשמיות של בני מי-מצולות". הוא קורץ קריצה ידידותית לעבר לורנס. "אבל הסר דאגה מלבך, איני מעז להראות חוסר כבוד כלפי אצילים ממי-מצולות, ובית לשמאור ידוע בשל שושלת האשפים רבת השנים שהוא העמיד לאקדמיה".
הוא גוחן לעבר לורנס, מנמיך מעט את קולו. "ידידי, המקום הזה אינו בטוח לדיבורים. הציטוט קל כשמש בפורט ניאנזארו. בוא לבקר באחוזה שלי, היום בערב, שעה לפני שקיעת החמה. ידידתנו המשותפת תהיה שם גם היא.
אונדיר ואליליין
ספוילר
הצג
הכוהן הטאבאקסי מגיע אליכם במהירות, מניף את ידו. "אין אלימות במקדש סבראס!" הוא אומר, ומוסיף כלאחר יד, "החוצה!". המילה נשמעת חזקה מהרגיל, ואונדיר ואליליין מרגישים את כוח הרצון העז של הטאבאקסי המכריח אותם לצאת מהמקדש. ברקע, הם מזהים את אלאריק, המובל על ידי כוהנת צעירה אל נבחי המקדש.
meta:
לחש פקודה. גלגלו הצלת חוכמה בד"ק 12, או שעליכם לעשות כמצוותו.
אלאריק
ספוילר
הצג
כוהנת צעירה, בת אנוש בעלת עור לבן, המורה על היותה מחוץ לצ'ולט, תופסת בידו של אלאריק. "שמעתי את השיחה שלכם. בוא אחרי, או שלעולם לא תיכנסו לאף מקדש של סבראס בכל חייכם!" . שיערה בגוון בלונדיני אדמוני, האופייני לאילוסקנים, ועיניה בצבע שקד, המחוות על היותה בעלת דם אלפי, גם אם מעוט. במבט שני, ניתן להבחין שאוזניה מחודדות מעט, ושלמרות איומה הנחרץ היא נראית מעט נחרדת, לא בטוחה שאכן תוכל לממש אותו.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 17 אוקטובר 2019, 23:46

אונדיר ואליליין
ספוילר
הצג
אוונדיר מנסה שנייה להתנגד לפקודת הכוהן לפני שהוא מרפה ונותן לעצמו לצאת.
הוא שומר על פרצוף כועס עד שהוא ואליילין יוצאים משדה הראייה של הכהנים לפני שהבעת הכעס שלו הופכת לחיוך המופנה אליה, הוא בודק בעדינות את אפו לוודא שהכל נשאר במקום תוך כדי שהוא מדבר.
"זאת בהחלט הייתה הסחת דעת טובה, גם אם נראה שהיא לא הספיקה עבור אלאריק כדי להתחמק פנימה בלי להיראות.
לאן את חושבת שהם לוקחים אותו?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 אוקטובר 2019, 01:04

אלאריק
ספוילר
הצג
אלריק עובר לחיוך הכובש שלו ועוכב אחרי הכוהנת הספק אלפית, הוא יראה לאן זה מוביל, בנתיים.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 18 אוקטובר 2019, 09:28

אלאריק
ספוילר
הצג
הכוהנת מובילה את אלאריק אל נבכי המקדש, דרך מסדרונות מעוטרים בציורי קיר ופסיפסים. מרבית הציורים מתארים מעשי מאגיה וכשפים, אך נראה שישנה התייחסות גם לתרבות הצ'ולטאנית, עם ציורים המתארים את גיבוריהם ואגדותיהם.
לאחר דקות מעטות, השניים מגיעים לחדר קטן, מעוצב בפשטות. מלבד מיטה קטנה בצד השני של החדר, ארון בודד ליד המיטה, וכיסא ושולחן במרכז החדר, נראה שהחדר ארעי כמעט.
הכוהנת מתיישבת, ומורה לאלאריק להתיישב גם היא. "אני אינט". היא אומרת. "אחת מפרחי הכמורה של סבראס. שמעתי שאתם מחפשים את האב זיטמבה, כמדומני?" היא שואלת את אלאריק.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 אוקטובר 2019, 12:02

אלאריק
ספוילר
הצג
"אנחנו מחפשים את הכוהן שיוכל לדבר איתנו על המגפה." אומר אלאריק בפשטות, בעיקר כי הוא לא לקח מאונדייר ואלילין את השם של הכוהן שאיתו הם דיברו, "ועכשיו הוא החליט לדחות את הפגישה איתנו בשביל להתעייץ עם עצמו." הוא מוסיף.
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 18 אוקטובר 2019, 14:12

לורנס
ספוילר
הצג
לורנס מהדק את לסתותיו בכעס, משוכנע שהנסיך לועג לו ולבקשתו, אולם הוא נרגע במהרה כשהוא שומע את שאר דברי הנסיך.
"אהיה שם" הוא אומר לנסיך בקול נמוך, ואז הוא נעמד, קד קידה, קצת פחות עמוקה מהקידה הקודמת ואומר בקול רגיל "הרשמיות היא דרכנו להפגין כבוד. תודה על זמנך, הוד מעלתך" הוא מסיים בחצי חיוך, ופונה ללכת.

יש לו עוד מספר שעות עד הפגישה בבית הנסיך ולורנס מחליט להצטייד למסע בג'ונגל, שכרגע נראה כבלתי נמנע.
הוא פונה אל השוק ומתחיל לחשוב בראשו על רשימת דברים שהוא זקוק להם, רשימה שהולכת ומתארכת בגלל שכשחושבים על זה, אין לו שום ציוד מתאים למסע שכזה.
הדברים הראשונים שאני אצטרך זה מזרון שינה, שמיכה, כלי אוכל ואוכל, נראה לי לעשרה ימים זה יספיק, בשלב הראשון. נאד מים זה גם חשוב.
אני ארצה גם לקנות בגדים נוחים יותר למסע, יהיה חבל ללכלך עוד יותר את הבגדים האלה.
בנוסף, אני אצטרך גם מקור אור כלשהו,
לורנס חושב לעצמו, מצטער לרגע שהוא לא טרח לשנן את הלחש שמייצר אור במהלך לימודיו. עששית ושני בקבוקוני שמן אמור להספיק.
חבל פשוט עשוי להיות שימושי, ולבסוף, צריך לוודא שיש לי מלאי מספיק של כל הרכיבים ללחשים שלי
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 19 אוקטובר 2019, 23:25

אלאריק
ספוילר
הצג
"טוב, האב זיטמבה כבר זקן, והזקנים נוטים למשוגות ליבם..." היא אומרת, וצוחקת מעט. "סלח לי. אמרה ישנה מביתי הישן. אני למעשה אינני מפורט ניאנזארו, כפי שאתה רואה. ולא הבאתי אותך לפה בגלל שמעניין אותי מה מעשיכם בפורט ניאנזארו. הבאתי אותך בגלל שאני צריכה עזרה, והעזרה שלך תינתן תמורת השתיקה שלי".
לורנס
ספוילר
הצג
העלות הכוללת היא 14 מ"ז ו1 מ"כ, והמשקל הוא 23.5 ק"ג.
אתה יכול לנסות לפעול בשיטה של הטלת שכנוע על מנת להתמקח על המחיר, ככה שתוצאה נמוכה תוביל לעליה במחיר ותוצאה גבוהה לירידה(כמובן שאם אפשרות לבינוניות) או פשוט לקחת את המחיר הנוכחי. לא לשכוח להוסיף את הנתונים לדפ"ד.
אגב, אחרי שתענה בקשר לשכנוע, תרצה שנריץ לפגישה עם הנסיך?
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 אוקטובר 2019, 23:28

אלאריק
ספוילר
הצג
"אוקי," אומר אלאריק במשכית כתפיים, "אז מה את צריכה ממני?" הוא שואל
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 20 אוקטובר 2019, 10:21

אלאריק
ספוילר
הצג
"לא משהו רציני". היא אומרת, מתרווחת בכיסאה. נראה שהוקל לה שאלאריק הסכים. "רק ליווי לאגן האלדאנים. אני צריכה קבוצת הרפתקנים מנוסה שתגן עלי, ואני מניחה שאתם לא מנסים למגר את מגפת האלמוות מתוך תאוות פרסום. במידה ותלוו אותי לאגן האלדאנים, אתן לכם 100 מטבעות זהב, ואת זכות השתיקה שלי. סבראס לא מחנך לכפיות טובה". היא מביטה בו, ועיניה מקשיחות. "סבראס לא מחנך לכפיות טובה".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 אוקטובר 2019, 11:10

אלאריק
ספוילר
הצג
"אז את רק רוצה ליווי." הוא אומר במשיכת כתפיים, "תוספי פנימה פגישה מסודרת עם האב ההוא וסגרנו עניין, רק תגידי מתי ואיפה."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 20 אוקטובר 2019, 12:10

מאווי
ספוילר
הצג
מאווי קונה את הדברים מהרשימה של לורנס, בנוסף לעוד 10 מנות קרב ונאד או שניים של אלכוהול שנשמר טוב לדרך.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
שלח תגובה