• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 3/3- הסתיים

היצור הכחול נוחת לצד האלף וממלמל לעצמו משהו בשפה העתיקה והמוזרה שלו, ואז מביט באחרים "איש-ילד הוא מתנקש? אבל מי קנה את איש-ילד? ארץ אנשיי-ילדים? מחודד אוזניים שלא רוצה שלום עם וורודים? או וורודים שלא רוצים שלום עם מחודדי אוזניים?"

אחרי שסלניוס מרפא את האלף הוא מסתובב לגופת הננס, ורואה משהו שצד את עיניו:
סמל של חרב מצביעה כלפי מטה על צבא צועד. הסמל של אבירי הפנינה. הסמל שלכם. הסמל תפור על זרועו של המתנקש.

Meta
גרגויל, תטיל להבחנה לראות מה אתה מוצא על הגופה.

אלישע (פעם הבאה בספוילר):
לדעתי זה נחשב סיבוב הפתעה. מכיוון שאף אחד לא אמר שהוא מגיב לאמירה שלך, אני אתייחס לזה כאילו הם לא חושבים שהתכוונת לזה ברצינות. אבל תחכה לשאר הקבוצה. נראה מה הם יגידו. ותעביר את ההודעה שלך לספוילר. גם שחקנים מוכשרים כמוכם פועלים מידע השחקן שלהם בלי לשים לב לפעמים.

פבלו אומר לכולם: "תהיו ערניים, עוד לא הגענו ליעד בשלום. שמישהו שמבין בזה יוריד לננס את הסמל מהיד. מישהו מנסה להפליל את אבירי הפנינה.'' בינתיים פבלו מסתכל לראות אם יש עוד איומים מיידיים על האלף
Meta
תפיסה 20
Out
על כמה נק''פ ארימן?

ואחרי התגובה של אלישע

נראה לי יוזמה, אם יש סיבוב הפתעה נראה לי שבדיקת תובנה מצידנו נצרכת כדי לזהות את הכוונה שלך, אז מגלגל שנייה
תובנה 15

ואחרי התגובה של וולף אין לי מה להוסיף כי הוא לא אמר לי כלום

וולף
הוא לא ירה באלף קודם עם משהו?
בכל אופן אני לוקח את ששת המטבעות
"אני מניח שמישהו ממש רצה שניכשל שוב, לא משנה מה היו התוצאות. או שמישהו מהמסדר רוצה להתחיל מלחמה."
הוא פונה אל פבלו "היי, פבלו. תוכל זרוק את הננס הזה על הגג של העגלה. אני לא חושב שכדאי שהגופה תיעלם. וכדאי שנראה אותה לחברה מהמסדר בשלב מסוים- אם הוא מתחזה או אם מישהו יודע עליו משהו אולי נוכל להבין מאיפה הוא בא. אבל ביינתים- כדאי שנביא את השגריר למקום שאליו הוא אמור להגיע."
סלסניוס קולט מה וורלץ' אמר ואומר "אנחנו לא אמורים להרוג אותו וורלץ'! אנחנו אמורים להביא אותו למקום בטוח. אנחנו לא רוצים להכשל בעוד משימה!"

OUT
אררר... לא היית אמור לראות את ההודעה של אלישע. תפריד ידע דמות שחקן בבקשה.
אלישע, וכולם, קחו לתשומת לבכם: OUT שמיועד לי, בספוילר.
IN
"או שהוא באמת מאבירי הפנינה," אומר יוראן. "במקרה הזה אנחנו צריכים ל..." הוא מגרד ברכתו. "מה צריך לעשות?"

פבלו לא רואה שום דבר חשוד, אבל כל הסוחרים שמסביבו, שנהרו קדימה אחרי שהקרב הסתיים, קצת מסתירים את החנויות והבתים שמסביב.

OUT
אנחנו מפרידים, לכן עשינו גלגול תובנה כדי לראות האם נשים לב למעשים של וורלץ' בזמן והאם התייחסנו אליו ברצינות
IN
"אני אומר שכדאי להראות את הגופה ללא התג. אם מישהו מזהה אותו כאביר פנינה אז אנחנו יכולים לשאול את האנשים שמכירים אותו, ואם הוא לא אז צריך לבדוק מי רוצה להתנקש בו וגם עם גישה לזייף תג כזה

OUT
גרגויל- הסצנה לא תדרדר לזה, ואם כן, הסיפור ידאג לזה שזה לא יקרה. בכל אופן:
IN
"אבל אולי... אולי הוא באמת באבירי הפנינה..." אומר יוראן. הוא מתנער לרגע. "אני לא חושב שצריך להרוג את מר ארימן. אני לא מוכן לעשות את זה. אם אתם תרצו לעשות את זה, תצטרכו לעבור אותי!" הוא קורא ונעמד מולכם בחזה בולט וידיים על המותניים. הוא נראה די מגוחך.

חזרה