• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 3/3- הסתיים

Out
וולרץ' התעלמת מהפעולה הקודמת שלי, הטלתי על הננס פרץ קמעי ויצא לי 16 ונזק 5
In
וולרץ' מניף את שתי ידוי לעבר הננס, הוא מצביע עם יד שמאל על הננס והוא מרגיש משהו חלקלק ומצמרר על עורפו, הוא לא מצליח להיפתר מהתחושה בעוד העין נפתחת שוב על יד ימין לקרן כחולה נוספת נורת לעברו.
Meta
פעולת בונוס: Hex על הננס, אני בחור תכונה אחת (במקרה הזה זריזות) וכל בדיקת יכולת שמשתמשת ביכולת הזאת סופגת מחסר, בנוסף כאשר אני פוגע במטרה אני גורם נזק נמק נוסף של 1ק6.
פעולה רגילה: פרץ קמעי על הננס, גילגול פגיע [dice:1jndzs3]728228:0[/dice:1jndzs3] בפגיעה [dice:1jndzs3]728228:1[/dice:1jndzs3] נזק כוח+[dice:1jndzs3]728228:2[/dice:1jndzs3] נמקי

הננס נפגע מפרץ הקמאי, מהדק את שיניו בכאב עצור ורץ קדימה, רק כדי לספוג את פרץ האור השחור. אחרי הפגיעה, נראה שהוא מטושטש במקצת.

[dice:fijg]728248:0[/dice:fijg]- זריקת הצלה של הננס.

יוראן קם. הוא שולף את החרב מהחגורה, ונעמד במרכז הדרך. הוא מסתער לכיוון הננס ומכה בו.

[dice:fijg]728248:1[/dice:fijg]

נזק

[dice:fijg]728248:2[/dice:fijg]

lonewolf אמר/ה:
יוראן קם. הוא שולף את החרב מהחגורה, ונעמד במרכז הדרך. הוא מסתער לכיוון הננס ומכה בו.
להבא תבהיר מה פוגע ומה מפספס, אם הצלה הצליחה או לא, עדיף גם בMATE (ההתקפה מפספסת) וגם בIN (הוא מניף את חרבו אך הגובלין מזנק מנטיב הלהב בצווחה קטנה, בריא ושלם)

OUT
מתנצל על ההיעדרות, ראש השנה וזה.

IN
נייאן מתנער מהקיפאון שאחז בו. הוא פותח את הספר שלו, מדפדף בו ומתחיל לזמרר מילים בשפה נשכחת ומחרידה.

META
גלגול יוזמה: [dice:7qlf2g]728296:0[/dice:7qlf2g]

בתורי אני מטיל על הננס את הלחש 'לחישות מחרידות' (בעלות של פעולה ויחידת לחש), תקצור שלו בספויילר למען הנוחות:
אתה בוחר מטרה בטווח שיכולה לשמוע אותך. עליה לבצע הצלת חוכמה. בכשלון, היא סופגת 3ק6 נזק תודעה וחייבת להשתמש בתגובה שלה, אם זה אפשרי, כדי להתרחק במלוא מהירותה ממך. היצור לא יזוז אל תוך סכנה ברורה. בהצלחה, המטרה סופגת מחצית הנזק ולא צריכה לזוז. יצור חירש מצליח מייד.

אביעד לא צמוד עליו? מה שאמור לתת מתקפה מזדמנת?
אגב אתה מוכן להסביר לי בבקשה למה אתה מדלג על התור של טיילס כבר פעמיים? הננס פעל כבר שלושה פעמים, השאר פעלו פעמיים, טיילס לא פעל אפילו פעם אחת, אתה רואה את הבעיה?
להבא אני ממליץ לך להשתמש בחוקים בשביל מקרים כאילו.
תקרא בבקשה את החלק הראשון של הקרב, כתוב שם חוקים למקרים כאילו

לא, לאביעד אין התקפה מזדמנת. סמוך עלי. אם אתה רוצה הסבר, תשלח לי הודעה פרטית.

שנית, בגלל כמה בלבולים, טיילס, תפעל בבקשה בתור שלך, וגם בעוד 2 תורות אחרים. תכניס את עצמך איפה שנראה לך הגיוני. למשל, אחרי הפעולה הראשונה של הננס.

אוקיי, חבר'ה, תרגיעו. גם אם משהו לא נראה לכם, תפנו אליי בהןדעה פרטית, או תכתבו אותו בעץ ההרשמה. עץ המשחק הוא לא המקום. בכל אופן, טיילס, יש לך 3 תורות בגלל בלבול שלי. אחר כך אביעד, אתה פועל ואז הסבב מתאפס. בהצלחה.

בסדר גמור, אם כך.

IN
אני מתנער מהקפאון שאחז בי, פותח את הספר השחור ומתחיל לדפדף. אני מתחיל לזמרר מילים בשפה לא מוכרת, שנשמעת מקוטעת ומשונה לאוזניים, בעודי מצביע על הננס בעיניים מזרות אימה.

לאחר מכן אני סוגר את הספר, מרים את שתי ידיי, אור אדום מתחיל לזרוח מהן, ואז בתנועה חדה אני מצביע על הננס ומשלח לעברו חזיז אדום-שחור. אחר כן אני נע לאחור כדי להתרחק ממנו.

לסיום, כמה מלמולים בשפה לא ברורה, יחד עם כמה תנועות ידיים מורכבות, ואור אדמדם זוהר לרגע מסביבי ונעלם.
META

תור ראשון- מטיל על הננס 'לחישות מחרידות' (לחש דרג 1, פעולה). עליו להצליח בהצלת חוכמה נגד ד"ק ההצלה מלחשים שלי (13). בכשלון, הוא סופג 3ק6 נזק תודעה, ואם זה אפשרי הוא חייב להשתמש בתגובה שלו כדי להתרחק במלוא מהירותו ממני. בהצלחה הוא סופג רק מחצית הנזק ולא צריך לנוע.

בתור השני- מטיל על הננס 'פרץ קמאי' (לחשון, פעולה).
[dice:10f0]728449:0[/dice:10f0]
תוסף התקפה +5 (זאת אומרת סה"כ 14). אם אני פוגע, אני גורם לו 1ק10 נזק תודעה. לאחר מכן אני נע את התנועה שלי לכיוון ההפוך ממנו, כדי להיות כמה שיותר רחוק.

בתור השלישי- אם הננס עדיין בחיים, מטיל 'הגנה מלהבים' (לחשון, פעולה). למשך סיבוב יש לי עמידות לנזקי נשקים חודרים, חותכים ומוחצים.

פבלו תוקף את הננס במלוא העוצמה עם הסימיטר שלו ועם טפריו החדים. אין סיכוי שהוא יתן לעצמו להיכשל במשימה הזו.
meta
טוב, אז לפי הסיכום עם וולף גם לי מגיעים כרגע 3 תורות כולל הנוכחי
תור 1
תנועה: אם הננס התרחק מטיילס אני נע אליו את מהירותי.
פעולה: התקפה (סימיטר) נגד הננס: 20 טבעי, סה"כ 26 נגד דרג"ש. 7 נזק.
פעולת בונוס: התקפה בנשק יד חלשה (טופר) נגד הננס: 10 נגד דרג"ש. אם פגע 4 נזק.
תור 2
פעולה: התקפה (סימיטר) נגד הננס: 19 נגד דרג"ש. בפגיעה 7 נזק.
פעולת בונוס: התקפה בנשק יד חלשה (טופר) נגד הננס: 7 נגד דרג"ש. מניח שפספס.
תור 3
פעולה: התקפה (סימיטר) נגד הננס: 22 נגד דרג"ש. בפגיעה 5 נזק.
פעולת בונוס: התקפה בנשק יד חלשה (טופר) נגד הננס: 15 נגד דרג"ש. בפגיעה 4 נזק.

הננס מצרכז לרגע, נראה ששומע משהו שאתם לא שומעים. לאחר מכן נרגע, ובדיוק בזמן כדי להתחמק מפרץ הקמאי שלך, טיילס, ואחרי שהמכות נגמרו, הוא פונה חזרה לאלף, לסיים את העבודה. לרגע הזה אתה חיכית, פבלו. מכה אחר מכה, אתה פוגע בננס שוב ושוב, וזה מתמוטט על האדמה, חסר חיים.

"מתנקש אדיוט, טיפשי ממלכת הננסים לחשוב ששליחת מתנקש כנגד שגריר האלפים. אבל כדאי שנבדוק עם יש לו בעלות על משהו חשוב." סלסניוס ניגש אל גופת המתנקש- לחפש חפצים בעלי ערך ומידע על מקורו. אז הוא שם לב אל השגריר הפצוע- והולך אליו "אתה בסדר?" סלסניוס לוקח את המטה שלו, שמתחיל לזהור באור צהוב- לבן ומצמיד אותו בעדינות למצח של האלף.
META
מטיל ריפוי פצעים- ריפוי של [dice:c1ou3]728474:0[/dice:c1ou3]

חזרה