• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 3/3- הסתיים

אתם עושים את דרככם במעלה העיר. קולות הסוחרים משתתקים כשהם רואים את ארימן מחלון המרכבה הפתוח. אוויר העיר המאובק והחם לא עושה טוב לאלף.

כולם להטיל להבחנה בבקשה.
אלישע
אתה רואה מהשמיים דמות לבושה שחור עושה את דרכה על הגגות בזחילה. היא מחזיקה קשת מוצלבת, ומבטה עוקב אחרי המרכבה.
"אל תגיד שום דבר לאחרים," אומר הקול המנחם, ונשמע קצת לחוץ. הטונים שלו עולים למעלה, והוא נשמע קצת נשי. "האלף חייב למות."
Out
אביעד- שאלת אותי שאלה, ועניתי לך.

היצור הכחול ממשיך לרחף מלמעלה, ואז אוצר לשניה, נראה שהוא ממלמל משהו.
זאב
(הקדמונים, השפה שהוא קיבל עקב השינוי) "את לא קול מעמקים, קול מעמקים לא מראה רגש, קול מעמקים קר כמו האוקיינוס" הוא מרים את נעד המים שלו ופותח אותו, מביט ההשתקפות המוקרת של העין המפלצתית במים.
Out אילה עם הקול יצליח לזהות את עצמו כ"הוא" בחצי שניה הקרובה תגיב מתוך הנחה שאני צועק "אויב" ומזהיר את האחרים

אביעד וטיילס, תגלגלו.
גרגויל-
הבזק תנועה משמאלך גורם לך לעצור. אצה מזהה ננס, לבוש שחור ובידיו קשת מוצלבת עוקב אחריכם מהגגות. הפנים שלו מכוסות ויש לו ברדס.
אלישע-
הקול אומר לך בטון הרגיל שלו "זה אני. עדיין אני. תמיד אני. אל תזהיר אותם. האלף חייב למות."
סלניוס עוצר, מבטו עובר על פני הסביבה שלכם עד שמתמקד על אחד הגגות.

Out
גרגויל-
הוא על גג של בניין, לא בשיחים...
ועדיף לגלגל בקוביות שלך.

In
חזיז האש שורק בכיוון הננס, אך זה מתחמק ממנו בקלות. הוא מכוון את הקשת שלו, ויורה. החץ ננעץ בארימן. מה אתה עושה?

אביעד-
חזיז האש מראה לך את הכיוון, ואתה רואה דמות נמוכה, מחזיקה קשת מוצלבת, עומדת על גג של בניין, ויורה חץ שננעץ בארימן. מה אתה עושה?

אלישע-
אתה רואה את הננס יורה בארימן. לרגע אחד אתה מרגיש... מתוקן. שלם. אתה מרגיש את הדחף לעזור, את הרגש ההוא, שגרם לך ללכת בעקבות היחידה שלך, את הרצון להועיל. אתה מביט למטה, ורואה שלולית מים. העין הזאת לא משתקפת ממנה.

יוראן מניח את ידיו על הפצע של ארימן, שמשמיע קול בכי של חיה פצועה. אור זורח מידיו, כשאנרגיית הריפוי עוברת דרכו.
Meta
סופי- 15
האור זורח, והנשימה של ארימן מתיייצבת. ואז, חץ שני פוגע בו, והוא מתמוטט סופית. ארימן מת.
Out
אלא אם למישהו מכם יש משהו לעשות, אביעד אלישע וטיילס.

זאב
ההרגשה ממלאת אותו לרגע, ואז מתחלפת בהבנה שהוא לבד בלי העין יצור בודד מל העולם כולו הוא מניד את ראשו ותמקד בננס, הוא צריך לשמור על סיפור הכיסוי שלו
וולרץ' מרים את ידו ומכוון אותה לעבר הננס, על ידי זונחת עין מחרידה היורה קרן כחולה על הננס ושוקעת חזרה לגופו.
Meta
יוזמה [dice:3biquuwe]728087:0[/dice:3biquuwe]
פרץ קמעי [dice:3biquuwe]728087:1[/dice:3biquuwe]
נזק [dice:3biquuwe]728087:2[/dice:3biquuwe]

רק רוצה להבין לפני שאני מגיב
לא ברור לי אם אתה מסליל למוות של השגריר האלף או רוצה שנציל אותו
מצד אחד:
lonewolf אמר/ה:
האור זורח, והנשימה של ארימן מתיייצבת. ואז, חץ שני פוגע בו, והוא מתמוטט סופית. ארימן מת.
מה שאומר לכאורה שיש כאן כמה הפרות של חוקים (שזה בסדר אם אתה חייב שהארימן ימות): 1. הננס מקבל 2 פעולות לפני שאני וטיילס הספקנו לקבל אפילו אחת או לגלגל יוזמה. 2. ארימן לא מקבל הצלות נגד מוות.
מצד שני:
lonewolf אמר/ה:
lonewolf אמר/ה:
אלא אם למישהו מכם יש משהו לעשות, אביעד אלישע וטיילס.
ה15 נראה כמו גלגול התקפה, אני טועה? ואתה מציע לנו למנוע את המוות של ארימן, וגם מתחיל את הקרב לפניו במקום אחריו, מה שגורם לי לחשוב שאתה לא בהכרח רוצה שהוא ימות.

אז אתה בעצם מתכוון להסליל שארימן ימות או שאתה מתכוון לתת לתוצאות הקרב לקבוע את זה?
כי אני רוצה לדעת אם לנסות לרפא את ארימן יועיל או שזה סתם מהלך סרק

Out
אביעד- אני בהחלט לא מסליל. אני מנסה להגיד שאם אתה או טיילס לא תפעלו, ארימן ימות. אתם לא בקרב כרגע, אבל עוד מעט תהיו. הטלת ה 15 לא הייתה אמורה להיות שם.... התכוונתי שהיא תהיה למטה. זו הייתה הטלת יוזמה של יוראן.
אגב, הטלתי הצלות נגד מוות, פשוט לא שיתפתי אתכם בהן... מכיוון שאין תורות עדיין, הטלתי ברצף.

ופעם הבאה שיש לך הערה או שאלה שלא קורה למשחק, כמו זאת למשל, תשלח בהודעה פרטית.

In
מחכה לאביעד ולטיילס.

אה, ברור שנפעל. את השאלה הזו שלחתי כאן כדי שגם האחרים יקראו אותה ויפעלו בהתאם, אם יש לי סתם איזו הערה אני שולח בפרטי.
ואני לא אהיה כאן בראש השנה וכנראה גם בצום שאחריו (בכל זאת צום) ויכול להיות שגם טיילס.
in
פבלו שולח תפילה לביאורן, מקווה שיצליח לרפא את ארימן.
meta
ריפוי פצעים על ארימן. 9 ריפוי.
יוזמה 4
ד"א הלחשים שהכנתי להיום
ריפוי פצעים
ענן ערפל
לכידה
הקסמת אדם

הפצע של ארימן נסגר, והננס,:שרואה שהקשת שלו לא יעילה, קופץ למטה ושולף חרב. ( מי שלא גלגל יוזמה, שיגלגל עכשיו.)

גלגול יוזמה של הננס: [dice:3636o]728223:0[/dice:3636o]
סדר פעולות:
1. אלישע.
2. גרגויל.
3. יוראן.
4. ננס
5. אביעד.
תקנו אותי עם אני טועה.

נראה שלקרוא לטיילס זה לא עובד, אז ננסה את זה:
[mention]tales quit wind[/mention], אתה מגיב?
ומי שיכול ליצור קשר עם טיילס שיזכיר לו להגיב בבקשה.

חזרה