• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סוני ומארוול השלימו - לבינתיים

אחרי מריבות פומביות וחילופי האשמות בין מארוול (דיסני) לבין סוני, הצדדים הגיעו לפשרה שספיידרמן ימשיך להיות חלק מהעולם הקולנועי של מארוול:
https://variety.com/2019/film/news/sony-marvel-tom-holland-spider-man-1203351489/
בקיצור: דיסני יקבלו קצת יותר כסף, יהיה עוד סרט ספיידרמן בסדרה הנוכחית (והשלישית במספר בעשרים השנה האחרונות בערך) וספיידרמן יופיע בעוד סרט של MCU.
מדהים כמה סערה הדבר הזה עורר ברחבי האינטרנט.

במילים אחרות-טקטיקת ההתמקחות של דיסני (לתת לסוני להתבשל קצת ולחטוף באקלאש ממעריצים) עבדה, כמו שכולנו ידענו שיקרה.
אני פשוט מופתע שאנשים חושבים שדיסני היא הטובה בסיפור, או שאלה חדשות מפתיעות.

אין טובים בסיפור- דיסני רצו עוד כסף, סוני שמרו על זכויות היוצרים שלהם. בגלל שאנשים מתים על ספיידרמן, הם יאשימו כל מי שמנסה להרע לו מחוץ לסרטים. לפחות עכשיו ספיידרמן יקבל סוף נורמלי, לא כמו שהיה ברחוק מהבית. רחוק מהבית הרגיש לא גמור, ואני מחכה לראות מה יעשו לספיידרמן בסרט הבא.
במיוחד עכשיו, כשיודעים מי הוא.
ספוילר לרחוק מהבית ↑

בכלכלה אין טובים ורעים. דיסני רצו עוד כסף וקיבלו אותו. אישית אני לא חובב ספיידרמן אז לא כזה אכפת לי מה הולך שם.

חזרה