• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

המצוד - עץ הרשמה (מו"ד 5, 0/4)

שה"מ
רגניר והחשיכה בקשר קבוע - מערכת היחסים ביניהן אינה של אדון ומשרת, אלא של שותפים - החשיכה היא ישות רבת עוצמה, אולם היא מוגבלת במישור החומרי כך שאינה יכולה לפעול בו ישירות. מן הצד השני, רגניר ללא החשיכה אינו יותר מכורה פשוט ולא יכול לתקן עוולות כפי שנהייתה מטרת חייו. החשיכה היא יותר מרק מקור הכוח של רגניר - היא זו שמספקת לו את המיומנות הנדרשת כדי להשתמש בכוח, מדריכה אותו כיצד להילחם והיכן להכות. רגניר מנהל שיחות רבות עם החשיכה, ומוצא אותה (או אותו, הוא מעולם לא הצליח להבין כיצד להתייחס לפטרונו המיסתורי) כבת לוויה מוצלחת. אחת השאלות היחידות שהחשיכה מסרבת להשיב עליה היא מהי בדיוק - היא תמיד מתחמקת משאלה זו בטענה שהזמן טרם הגיע לחשוף את הסוד הספציפי הזה.
באשר לשבטו של רגניר, רגניר לא ממש מתגעגע אל השבט. עוד לפני הגירוש מהשבט, הוא הרגיש כיצד הגמדים האחרים (לרבות משפחתו) מתחילים להתנכר אליו, וזו אחת הסיבות שהוא הרגיש שאין דרך אחרת פרט ללחסל באופן אישי את האחראים למה שקרה לו. השבט היה שבט גמדי מסורתי - חשדנים כלפי זרים (החל מגמדים משבטים אחרים שאינם מוכרים כידידים מזה עשרות שנים ועד לא גמדים) ורבים מחבריו לחשו על החשיכה על פניה השונים ככוח האורב בעולם התת קרקעי - לפי האמונות הטפלות של השבט (שהתבררו כמבוססות) החשיכה הנוקמת הינה רק פן אחד של החשיכה הכללית שיכולה להיות ידידותית או עוינת, לטפל בהולכים לאיבוד או להשמיד אותם.
למרות שרגניר היה גמד יחסית אהוב בכפר (על אף שראו בו מעט מוזר שכן את רוב ימיו הוא בילה במערות במסגרת עבודתו) לאחר שובו עם סימני החשיכה על גופו הוא נהפך למצורע - החשיכה הנוקמת נתפסת בעיני הגמדים כישות מסוכנת שאין לבוא עימה במגע והיא מסמנת את הדבר השנוא ביותר בעיני הגמדים השבטיים - שנעשתה בגידה בתוך השבט. מבחינת רגניר, היחס הרע אותו קיבל מאנשי השבט - לרבות ידידיו הקרובים ביותר - שרף לחלוטין כל מה שהיה לפני כן ופתח דף חדש בחייו.

שה''מ
הארכון הוא...טיפוס מעניין, בלשון המעטה. לאורך השנים, הוא נעשה המדריך, המגונן, והמנטור של המשפחה.
כמובן, הןא היה עושה עבודה טובה בהרבה אם הוא לא היה מתנהג כמו השוטה הגדול במסה.
הוא לעולם לא סיפר לווינדריס את שמו האמיתי, אז זה מכנה אותו בכינוי החיבה ''ספארק''. ספארק הוא גשש מיומן, ונותן עצות טקטיות טובות, רק שלדעתו, ''טקטיקה טובה'' מוגדרת כ''התקפה מפוארת בראש לגיון פרשים לשדה הקרב''.

למרות שהוא לא חשף הרבה על עצמו, החשדות של אלזי וסבו הם שספארק הוא מלאך מלחמה ש...השתבש בשלב מסוים, ונשלח למשימה יחסית לא מזיקה בממלכות האנושיות.

במהלך השנים, ספארק נותר קרוב מאוד לווינדריס ומשפחתו, וקרני האור המעוורות שלו הצילו את אלזי מבריוני השכונה יותר מפעם אחת. ההתנהגות והטונים שלו מזכירים את אילו של שועל קרבות ותיק אחרי כוס בירה אחת יותר מדי. מזל שרק אלזי יכול לשמוע אותו בדרך כלל...
(מבחינת מטא, תחשוב משהו בין מושו ממולאן לבין crazy vodka aunt)

הוא נוהג לתת רצפים בלתי פוסקים של עצות, רעיונות, ותגובות כלליות על כל מה שאלזי עושה. החל מעצות שימושיות לקרב, דרך מחמאות ו/או עלבונות ליריביו ובעלי בריתו, ועד לטיפים (לא שימושיים בעליל) לשיחה עם בחורה.

הם לא יודעים מה האג'נדה האמיתית שלו, אבל איך שהוא הכריז על עצמו, המטרה שלו היא להאדיר ולפאר את שמה של האדונית שלו, אלה זוטרה/מלאכית עוצמתית שתחומי השליטה שלה נוגעים בגבורה, קרבות, וטוב.

בנוגע למפגש עם ווינדריס...לאלזי היו כמה תהיות, אבל גם ספאקק וגם סבו דחו אותן על הסף. לפי הסיפור ששניהם נהגו לספר לו (לפעמים שניהם במקביל), ספארק ירד מהשמים בענן של אש וחשמל כדי לסייע לאנשי העיר החפים מפשע, וווינדריס פשוט היה במקום הנכון ובזמן הנכון.

החשדות של אלזי לא לגמרי חסרי יסוד, מאחר שבמהלך השנים, יצא לו לצותת לסבו ולארכון משוחחים על...''שבועה שקוימה"? אבל הוא סומך על סבא שלו, אז אין לו דחיפות לחקור ולברר את העניין, אם כי הוא בהחלט מתכנן לבדוק זאת.

אבל כעת, ההרפתקה מחכה!

מירטוקן
לגבי הגעת המשפחה שלו לא ידעתי שאין כל כך בני מחצית בסליני.
אבל אין בעיה. ידיד טוב של אבא שלי (בן אנוש) גר יחד איתו באותו כפר דייגים בילדות (סנפיר). הזמין את אבא לבוא לגור בסליני בגלל שכדאי לו לעבוד איתו בספינת הסחר שלהם אבא הסכים כי באותה התקופה הוא חיפש קצת משמעות לחיים ואחרי שעבד בספינה בערך שנתיים אמא שלי שעד אז גרה בכפר אחר בסביבה (בית הסלמון) יצאה למין טיול בילוי בסליני והיא ואבא נפגשו לגמרי במקרה, התאהבו והחליטו לגור ביחד בסליני.
השם הוא טד מצטער, התבלבלתי עם משחק אחר שאני משחק.
טד בקושי חרג מהקוד. יצא לו לא מעט פעמים לגנוב מאנשים ממעמד הביניים. הוא מעולם לא גנב מחסרי בית (לא שהוא יודע בכל אופן). אבל היה יום ארור אחד שבו טד הרג שני אנשים בשביל שלא יתפסו אותו. עד היום הוא זוכר את היום הנורא הזה שבו הוא הרג את וויליאם קול שהוא הבן של אחד מעשירי העיר הפחות משמעותיים ואת השומר שלו שהוא אפילו לא יודע מה שמו. הוא רק רצה לגנוב מוויליאם למרות שהוא ידע שזה מסוכן כי הוא עלול לזהות את פניו. הוא מבקר הרבה ב"עין הדג" והוא וטד נפגשו שם פעמיים. למרות זאת היא ניסהלכייס אותו. משם הכל קרה כל כך מהר השומר הוריד את המסכה של טד, וויליאם אמר "קרספיחלבובסקי" (כן זה בכוונה לא כמו בדפ"ד) תוך כמה שניות הוא והשומר מצאו את מותם. לעיתים קרובות טד נזכר ברגע הזה, נזכר שהוא מפלצת.

דף דמות
*הערה אני יודע שאמרת שבני האנוש מזכירים את המזרח הרחוק אבל יש כמה מהם שיותר בכיוון הארופי? כי הסיפור הזה מבוסס יותר סביב הרעיון של מבני האצולה באזור אירופה.

נ.ב. מצטער על צורת הסיפור הדרמטית והארוך אבל שאר הצורות שניסיתי פשוט לא העבירו את הדמות כמו שצריך, אני מקווה שזה בסדר מבכינתך, עידנתי כמה שאני יכול את זה והפחתי את הקטעים היותר בעייתיים למרומזים, הם בפנים בשביל לחזק את הרושם הראשוני מהדמות.
נ.ג. סליחה מראש על שגיאות הכתיב

שם הדמות: אנדרו פיילנג (and-ro fey-leng) החמישי, בקצרה דרו או פיי עם מדובר באנשים קרובים במיוחד.
גזע: בן אנוש (גרסה חלופית)
מקצוע: דרואיד (מעגל ירח)
תיאור הדמות: עור לבן בהיר עיניים כסופות בוהקות כמו ירח (סיבה ברקע) ושיער בלונדיני-חום-נחושתי
רקע כללי:
(עדיין לא מושלם כי הוא קצת ארוך, אני אודיע לך כאשר הוא גמור אבל בנתיים תוכל לקרוא את החלקים שכבר נכתבו, נראה לי שזה מעביר את האופי ההתחלתי שלו (לפני השינוי הגדול באופי שלו) בצורה טובה:

https://docs.google.com/document/d/1o9PdaLNzIeT4KIPwRfBYrlprxyIrXB5uRUYIHo_EAXc/edit?usp=sharing

אופי (כולל נטייה): ניטרלי, הדמות מחזיקה בקוד מעוד מורכב ומסובך של ארכים הן מהחינוך שלו והן והתקופה שלו בפרא, הוא מאמין שהחזק שולט וראוי לקחת את מה שהו רוצה משתי הכיוונים אבל הוא לא מסוגל לסבול שחיטות וריקבון מלא, הוא בעצמו עדיין מנסה להבין איפו הוא נמצע בקוו הזה, הוא יודע שהוא חזק ונעלה על אחרים הן בכוחו והן במעמדו, אך כבר כמעט ולא חש צורך לנצל זאת.
ציפיות:
אני מצפה לפתח את הדמות והמוסר שלה, לא לכיוון טוב עליה יותר לכיוון שלונה לימדה אותו, אני גב אשמח עם הוא יפגוש אותה או את אחד מהאחים שלו במהלך המשחק.

אתה יותר ממוזמן למתוח את הגבולות ולהמציא דברים, אבל הפנתיאון בעץ ההרשמה רלוונטי רק למסה ולתושביה.
אולי הוא מצא חפץ יקר בשיוטוטיו ליד הכפר, וזקן הכפר בחן אותו והכריז שמקור החפץ הוא במסה? אולי איזשהו זר מסתורי הגיע לכפר והציע לארים הצעה מוזרה...
אני זורק רעיונות, אתה יכול להחליט אם משהו מהם מתאים לך או להמציא סיבה משלך.

מעולה. ראיתי שהתחלת לפרט עוד על הרקע שלו. אשמח אם תמשיך להרחיב ולתאר קצת את התקופה שלו בשממות, אולי לספר על חוויה מלמדת אחת או שתיים, שעיצב את האישיות שלו או קיבל קיבל ממנה ידע מסוים.

אתה כשחקן רוצה שלחשיכה תהיה אג'נדה מסוימת? או שלא אכפת לך אם אתן לזה טוויסט משלי?
בנוסף, אשמח אם תספר קצת על החוויות של רגניר במעבר בין הצפון למסה, מה הוא למד מהן, ואיך הוא מסתדר בארץ שבה כולם מדברים שפה זרה. בכל זאת דרגה 4 לא באה ברגל.

ומה שמה של מלאכית הקרב? את מי/מה היא משרתת?
אתה כשחקן יודע מה השבועה שקוימה, או שאתה מעדיף שזה יהיה up to me?

הכל בסדר. שים לב שאתה קורא את פרטי עץ ההרשמה כמו שצריך לפני הגשת הדמות.
טיול נופש ביבשת אחרת זה לא משהו טריוויאלי, במיוחד לא כשאין הרבה דרכי תקשורת עם המקומיים (שפות שונות, אין ממש שפה בין לאומית). המשפחה שלו לא חייבת להיות מסליני או ממסה, אבל צריך סיבה טובה למה הוא הגיע לשם (ואיך הוא הסתדר עם פערי השפות).

אכן רקע מושקע ודמות מאוד מעניינת.
הנה השאלות:
- מה הביא את אנדרו דווקא לסליני? אתה מתאר קפיצת מדרגה ענקית מהשלב שבו הוא קיבל את הכוחות שלו ועד לרגע שבו הוא מגיע לסליני. מה קרה בין לבין?
- איך הוא מתכוון להסתדר ביבשת שלמה שלא דוברת את אותה השפה? הוא למד אותה איפשהו? זה לא זול, אין הרבה מורים כאלו מחוץ למסה.
- הוא השפיל ופגע פיזית בחברו הטוב. יש בו הרבה מהפראיות שבטבע (הגיוני, אחרי מה שעבר). הוא מסוגל להתנהג ככה גם כלפי זרים? או שיש לו יכולת איפוק מסוימת מולם?

שים לב גם שאין אלפים מחוץ למסה. לונה יכולה להיות יצור קסום אחר, אבל אלפים לא נמצאים ביבשת של בני האדם (לפחות לא באופן קבוע).

מירטיקון
א'
הוא בילה הרבה זמן ב"לנקות" את הנחלה/טריטוריה ודי חיסל שם את השחיתות (עקב שילוב של העובדה שהוא היה "בלתי נגיעה" בגלל המעמד שלו והמוניטין שהוא השיג בתור "צייד" כולם יודעים מי אחראי לכך שכל אנשי הקרטל נמצאו נשוכים/מורעלים/מרוטשים למוות אבל אף אחד לא אומר על זה כלום, מכיוון שהשיחה שבה הוא פועל מזהה אותו הוא החליט ללכת למקום רחוק בו לא יזהו את השיטה שלו, מעבר לזה הוא מקווה מאוד להיתקל בלונה ולכן מכל המקומות הוא בחר בארץ האלפים.
ב,
הוא אציל מבית חשוב למדי, המימון של המורה הוא לא דבר קשה במיוחד עבורו ואף יתכן שהוא למד את זה עוד קודם. (הוא כמעט ולא שולף את הקלף של "אני אציל" כדי לפתור בעיות אם אנשים)
ג'
הוא לא יכנס למצב שהוא לא יכול לצאת ממנו, לדוגמה אם הוא יראה אציל מקומי בעל יותר השפעה ממנו או בארץ אחרת בה לתואר שלו אין כוח מתנהג בצורה נגד המוסר שלו הוא לא יצא ראש בראש, אבל יש סיכוי גבוהה שהמשרתים ימצאו את האציל הזה מרוטש במיתתו למחרת בבוקר, ולפעמים השילוב בין המזג הפראי שלו והשקפת העולם שלו שהוא מעלה מאחרים עלולים לפגוע בשיקול דעתו ולשלוח אותו לעשות משהו טיפשי (אם זה משהו שנפגע במשחק אני אצמצם את זה, אבל לדעתי משחק מעניין הוא כאשר הדמויות עושות בחירות לא חכמות בגלל הערכים שלהם).

לונה הייתה ביער ההוא באופן זמני, זה לא מושב הקבע שלה, יתכן שהיא בכלל אצילה כמוהו והמשפחה שלה לא יודעת דבר וחצי על מה שהיא עושה, הדבר היחיד שהוא יודע עילה במאה אחוז שהיא דרואידיות רבת עוצמה וחברות הטובה ביותר

שה"מ
לך על זה עם הטוויסט. רק צריך שזה יסתדר הגיונית עם מה שיהיה הפטרון מכאנית. מבחינת הנדודים שלו, רגניר למד כי הגזע השונה לא בהכרח מעיד על מצב שונה מבחינת הצדק בחברה - משיחות עם נוודים אחרים במסעותיו ועם תושבי המקומות אליהם הוא הגיע הוא הסיק כי לא משנה מה אתה ומאיפה אתה - תמיד יש את אלו שיישאפו לכוח ועושר גם במחיר דריסת אחרים. את השפה של מסה שהינה זרה לו הוא למד בדרכים במאמץ רב מאחרים שדוברים את שתי השפות. הוא התחיל ללמוד את השפה עוד בארצו מסוחרים אשר הגיעו מחוצה לה ברגע בו הוא התחיל לשקול לעזוב את הצפון. כיום רגניר יודע את השפה ברמה סבירה יחסית ומסוגל לקרוא אותה (למרות שהכתיבה בה מעט מסובכת לו שכן האותיות שונות מאלו אליהן הוא רגיל). במהלך מסעותיו, רגניר סייע לאלו שהיו זקוקים לעזרתו - בין אם כנגד שודדים שתקפו הולכי אורח או כנגד מושל מקומי שעושק את אנשיו. למעשה, הסיבה היחידה שרגניר יודע לכמה אנשים היא סייע היא מנהג של השבט שלו אותו הוא ממשיך לקיים לפיו על כל מעשה ראוי עליו להשחיל חרוז על צמה בזקנו. ראוי לציין שרגניר לא תמיד פותר אי צדק באלימות - הפתרון הראשון שלו הוא לרוב לנסות לשוחח עם המעורבים במטרה להגיע לפשרה. בצורה זו יצא לו לפשר מספר פעמים בסכסוכים בכפרים ואף במקרה אחד לשכנע כנופיית שודדים אחת שיותר משתלם להגן על כפר מפני כנופיה שניה מאשר לשדוד.

מירטוקן
אולי לא הסברתי את עצמי טוב אבל שני ההורים נולדו בכפרים שנמצאים במסה וקרובים לסליני יחסית (או שאין ממש בני מחצית בכל מסה). אז נראה לי דווקא די הגיוני לעשות מין טיול מהכפר לעיר הגדולה. מבחינת השפה הנחתי שכולם מדברים אותה שפה כי בכל זאת זה אזורים קרובים.

תודה רבה!
אני חושבת שהפחד העיקרי שלה, כמו שאמרתי, הוא לאבד את החירות שלה שוב. זה מה שבאמת מפחיד אותה, להיות בשלשלאות שוב, להיות חפץ במקום אישה חופשייה. מעבר לכך פחדייה מעטים, אך בכל זאת יש לה ראש על הכתפיים, ועל אף שהיא חובבת הרפתקאות היא לא ממש מחפשת מוות מהיר.

אוקיי. תוסיף את זה לרקע (ותשלח אותו שוב בבקשה). תרגיש חופשי לתאר ולהמציא עוד דברים.

אז הוא מחפש את לונה בעצם? או שהוא מחפש צדק? הוא הגיע לסליני כדי למצוא אותה?
כשחקן, מה אתה חושב שלונה מחפשת? מה המטרה שלה בחיים האלה?

איך אנשים אחרים מגיבים לקסם של רגניר? בכל מקום שהוא מגיע הוא דחוי, גם אם הכוונות שלו טובות?
יש משהו נוסף שרגניר מחפש, מעבר לעשיית צדק? אולי הוא מתגעגע לימים לפני שהכיר את החשיכה, והוא מחפש דרך לחזור לשם?

אין בני מחצית בכלל במסה, הם ביבשת אחרת לגמרי.
אתה לא צריך שכל המשפחה של טד תהיה מסליני. טד יכל להגיע לשם בעוד הרבה דרכים. אולי הוא גנב מהשבט שלו בניגוד להבטחתו, ואז הוגלה? וכשלא היה לו שום מקום לחזור אליו הוא החליט לקפוץ על ספינה מזדמנת והגיע במקרה למסה? אולי שמע סיפורים על אנוטה המופלאה והחליט להגיע אליה, אבל בדרך אבד והגיע לסליני?

הגיוני סה"כ, בהתחשב באופי שתיארת לה.
איך בת אנוש משתלבת בחברת אלפים, ועוד אחת עם קסם עוצמתי כל כך.
הם נרתעים ממנה? מעריצים אותה? פוחדים ממנה? איך היא למדה את השפה המדוברת במסה?

עוד שאלה קריטית - קראתי את הרקע שוב, ושמתי לב שלאנה ופיין "התאהבו". הכוונה באהבה כמו בני זוג, לא חברות חזקה במיוחד, כן? היא לסבית, בי?
זאת לא בעיה, אני רוצה לדעת מה רמת הבגרות שאצטרך לדרוש משאר השחקנים בהתחשב בזה.

הוא לא מחפש את לונה, הוא מחפש את עצמו, הוא במסע בנסיון להבין למה לונה התכוונה ולהבין את מה שהיא ניסתה ללמד אותו, הסיבה שהוא בחר בארץ האלפים היא שהוא לא היה יכול להמשיך את המסע הזה בבית והוא מקווה להבין טוב יותר את מה שהיא ניסתה ללמד אותו בארץ המוצא שלה, וגם הוא יותר מישמח לפגוש אותה שוב.

וכשחשבתי על לונה חשבתי שיש לה מערכת מאוד יחודית של מוסר, היא מאמינה שהחזק ראוי לשלוט (מצד הטבע, יתכן שגם מצד חינוך רגיל) אבל גם מאמינה שיש לעצור את אילו ההורסים את הסביבה (לא רק סביבה טבעית, היא מאמינה שיש להיפטר מראש עיר מושחט שמדרדר את העיר לעוני מחריד), היא לא עובדת על טוב ורע ויתכן שהיא תהיה בצד של הרעים לצורך המטרות שלה (גיבור כל שהוא גרם לאזור להיות שקט מדי ועכשיו כולם שם נהיו חלשים ומנומנמים, או לחילופין היא מנסה למנוע מחיקה של הטרולים המקומיים), היא לא עובדת בצורה של איזון עילה מאתרת נגעים בעולם ונפתרת מהם, הטבע אכזרי וחסר רחמים וכך גם החברה לעיטים קרובות וזה טבעי לחלוטין בעיניה, אבל כשמשהו באמת פוגע בהכל בצורה דרסטית היא תתערב.

שה''מ
מלאכית הקרב זה משהו שאני מעדיף להשאיר במיסתורין, במיוחד כי אין סיכוי שאלזי ידע משהו כזה. הוא מעריך שהמוטיבים שלה הם ''פלדיניים'' במהותם, להביא טוב וצדק וכו', להגן על החלשים, בדרך...לוחמנית יותר מהרגיל.
מעבר לזה, אין לו שמץ, ובכנות לא ממש מעניין אותו, העיקר שהוא יכול להמטיר אש וברק על האויבים שלו!

שה"מ
עדכנתי את הרקע, זה מופיע באותו קובץ אחרי האופי ותחת הכותרת "תוספות"

מצרף פה קישור חדש במקום שתחפש מחדש.
https://docs.google.com/document/d/1ZINwGu-1JiiNgHOrxADaQrWAh7XBubDNih6nd3mgY2c/edit?usp=sharing

עקרונית הרקע של רומלוס הוא "צייד ראשים עירוני" הוא סייר סופית, והחייה המלווה שלו (כרגע) היא APE. תלוי בדרגה שנתחיל, אבל יכול להיות שיהיה לרומלוס גם דרגה אחת בתור נוכל.

הבנתי. נשמע טוב סה"כ.
עדיין אשמח אם תפרט על התקופה שהוא הפליג לסליני. אדם יכול ללמוד עוד דבר או שניים בתקופה כזאת ארוכה.

אוקיי, אז כנראה שאני אמציא לה כמה דברים, ברשותך.
איך אתה חושב שהוא יגיב לפעם הראשונה שלו מחוץ לבית? או, חלילה, לפעם הראשונה שהוא יקיז דם?

אז הוא בעצם התחיל כצייד ראשים והמשיך לחיות לבד בשממות כשהמזל לא שפר עליו? חבל שאין עדיין מקצוע gunslinger ב5, היה יושב עליו בול.
המסע הזה קצת מזכיר את המסע של קסטור ואביו למצוא את התיבה הישנה מהאגורה שטבעה. האם הוא רואה את זה ככה? לא רק מסע ליצירת שם, אלא מעין מסע מתקן, כדי להוכיח לאחיו ואביו שהוא כן שווה משהו, והם גם היו צריכים לקחת אותו בפעם הראשונה?

Dragonian:
יש ארבעה מקומות פנויים סה"כ.
עדיין לא מאוחר מדי להגיש דמות, ואפילו רצוי. "תחרות" לא צריכה להיות לדעתי שיקול בהגשת דמות, רק הרצון שלך להשתתף במשחק.

מירטיקון
האמת ששקלתי לעשות נספח שהוא בעצם פרקי בונוס של גל מני נקודת בחיים שלו שקצת הרצתי ברקע, הם לא יהיו מסודרים בסדר כרונולוגי (אבל את הפרק הראשון אני העשה על ההפלגה), אתה תהיה מעוניין לקורא אותם? אם אתקבל אני אמשיך את זה בזמני הפנוי כפרויקט צד בשביל להרחיב על הדמות, אתה לא חייב לקרוא את זה אם אתה לא מעוניין אבל תוכל להשתמש בזה בשביל להבין את הדמות יותר או כ"קרסים"

חזרה