• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נקמת המנעולנים, גליון 001# [עץ משחק]

לרן, אני מתנצל, זה אמור להיות גלגול מגננה. כלומר +מושיע.
גלגלת 8, כמה זה יוצא יחד עם תוסף המושיע שלך?
בחר אם להוסיף אחווה לצוות או לקבל השפעה על יד השטן.

בנוסף, אם יצא לך 7-9, בחר האם אתה חושף את עצמך בפני סכנה או מסלים את המצב.

כן, אני מתנצל. נפל עליי עומס, וקצב התגובות שלי יואט לזמן הקרוב.

אתה תופס את יד השטן. האש הולכת ועולה, מפרידה בינכם לבין הגבר בחליפה. הוא יורה באקדחו אבל מפספס אתכם. אתם נמלטים דרך הבר אל הדלת האחורית, ונפגשים עם השאר.

OUT

מוודא, השאר זה נובה בוי, האופנוען והמנקה.

IN

לורן מכוון את יד השטן ונובה בוי לאופנועים שהוא הכין מראש. יד השטן ינהג באחד, נובה בוי בסירה של יד השטן והמנקה נמצא בקרוואן שעוצב ככלא. לורן מכניס לפני כן את הדיסקיות שלו שמנטרלות את החליפה של המנקה ומפעיל אותן.

אחרי כן, הוא מכניס את האופנוען לקרוואן של האופנוע השני, ואנחנו נוסעים משם. נובה בוי ויד השטן נוסעים למחסן שבו נפגשנו לראשונה, ואילו לורן נוסע לבית מחסה כדי לחקור את האופנוען.

META

לא, אין צורך.

IN

אתם מתחילים בנסיעה, כשאתם שומעים כמה סירנות. מבט חטוף לאחור מגלה כמה ניידות משטרה שחורות שדולקות לכיוונכם. קול נשמע במגאפון: "זרקו את הנשקים והרימו ידיים!"

OUT

היינו מסתבכים גם אם הייתה נשאר איתנו. הנוכחות שלך לא משפיע על המזל שלנו.

IN

לורן מפעיל את המיקרופון והאוזניות בקסדה שלו כדי ליצור קשר עם הקסדות של יד השטן ונובה בוי. הוא אומר: "יד השטן, על הכפתורים שנמצאים מימין לבלם. הכפתורים הם לנוזל לביטול חיכוך, דוקרנים, מסך עשן ושינוי הצבע של האופנוע. בצומת הבאה נתפצל, נפעיל את מסך העשן ואז נשנה את הצבע של האופנוענים שלנו כדי לבלבל את המשטרה".

"ואני מניח שאני אעשה את מה שאני טוב בו" עיניו של ג'יימס זוהרות בצבע אדום. "אתה מסוגל" הוא חושב לעצמו בעוד שמחסום בגובה של חמישה מטרים בערך עשוי אנרגיה קוסמית אדומה מופיע קצת מאחורי הצוות ועולה גם על המדרכה. לא מאפשר לשוטרים לעבור אבל רחוק מהם מספיק כדי שיוכלו לבלום. "הם יוכלו לעקוף את זה בדרך צדדית אבל זה יעכב אותם" הוא אומר בקול עמוק יותר מהקול הרגיל שלו.

"תגידו, שוטרים, לא נמאס לכם שאני עושה ממכם צחוק? מה דעתכם על הסכם? אתם תסתובבו ולא תדחפו את האף לעניינים שלנו, ובתמורה אני לא אביך אתכם. שוב. אז מה אתם אומרים? יש לנו עסק או שאתם שוב תחזרו הביתה אחרי שאשפיל אתכם?"
Out
אין לי ממש מה לעשות, אז אני מעדיף לראות איך זה יתפתח

אוקיי, איפוס:

לורן נוסע בקראוון שבתוכו נמצא האופנוען, אל בית המחסה כדי לחקור אותו.

יד השטן נוהג באופנוע ונובה בוי בסירה, בקרוואן שלהם נמצא המנקה, שמנוטרל זמנית. נובה בוי משמר סביבו את הכלא. הם נוסעים אל המחסן.

שוטרים רודפים אחריכם; אתם מתפצלים בזמן שנובה בוי מנסה להרים מחסום אנרגייה.

מאנר נמצא במחסן, ודפיקות נואשות נשמעות על הדלת.

IN
נובה בוי, גלגל שחרור מעצורים.

לורן, אתה פונה בצומת ונראה שהצלחת לאבד את השוטרים- כנראה שהם ממשיכים לרדוף אחרי יד השטן ונובה בוי. לאן אתה ממשיך?

מאנר, קול נואש של אישה צעירה קורא לך: "בבקשה תפתח, הם עומדים להרוג אותי!"

IN

לורן מתכננן לקחת את האופנוען לבית מחסה חד פעמי, כזה שהוא משמש רק פעם אחת ואחרי זה נוטשים אותו, כדי לחקור את האופנוען.

אני אשתמש בהיפנוזה כדי לחקור אותו ואז אתן לו סם לערפול הזיכרון מ-24 שעות האחרונות, ואנטוש אותו באיזו שהיא סמטה במרחק כמה בלוקים מבית המחסה.

OUT

בהתאם למידע שתיתן לי, אני אחליט איך להמשיך.

חזרה