הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[מו"ד 5] מגפת האלמוות - עץ משחק 5/5 [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 15 ספטמבר 2019, 00:38

אונדיר ואליליין
ספוילר
הצג
אוונדיר מוציא מכיסו את כדור הבדולח, מזיז אותו בעדינות כך שהאור המועט מרצד על פני הבדולח.
הוא מסתכל באור בהרהור למשך מספר רגעים לפני שהוא מפנה את מבטו לאליליין.
"את חושבת שאנחנו צריכים לדעת יותר אחד על השני, או על מישהו אחר בחבורה, לפני שנצא לכיוון הג'ונגל?"
OUT
ידע (דת)-22, רק כדי לראות מה אוונדיר זוכר על סאבראס.
בזבוז של 20 טבעי.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 16 ספטמבר 2019, 19:53

אונדיר
ספוילר
הצג
out:
עכשיו אני צריך לתת לך את הויקיפדיה על סבראס... אגב, כמות הפעמים שיצא לי 20 טבעי שלא בקרב היא בלתי נסבלת...

in:
סבראס הוא אל המגים והאשפים בשירות מיסטרה, אל הקסם. מעט מאוד ידוע על אודותיו, אך הוא אהוב במיוחד בקרב חצי האי הצ'ולטאני, ואותו עובדים גם היואן טי, אנשי הנחש המסתוריים.
מספרים שבעבר סבראס היה מג פשוט, אם כי מהעוצמתיים שבהם, עת עבר בשער של raven's bluff.

out:
יש עוד מידע על סבראס, ואתה מוזמן לגשת לפה:Savras | Forgotten Realms Wiki | FANDOM powered by Wikia
אם אתה רוצה לדעת עוד, אבל בלאו הכי זה לא יעזור לך בעלילה, אולי מלבד מה שנתתי.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 18 ספטמבר 2019, 15:10

אונדיר ואליילין
ספוילר
הצג
"זה לא יכול להזיק. יש חוכמה בדבריו של הזקן - רק אם באמת נכיר אחד את השני, כפי שזאבים מכירים את אחיהם ואחיותיהם, רק אז נוכל לפעול כלהקה מאוחדת." אליילין מחייכת. "כך או כך, אין לי דבר להסתיר. עם זאת, אני חושבת שכרגע חשוב יותר שנלמד עם מה אנחנו מתמודדים. אחד על השנייה נוכל ללמוד בזמן המסע לג'ונגל - בין אם במהלך הקרב לשיחה מסביב המדורה."
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 18 ספטמבר 2019, 22:28

אונדיר ואליילין
ספוילר
הצג
אונדיר מחזיר חיוך ומכניס את כדור הבדולח לכיסו.
"אמת, לא משנה לאן המשלחות הקודמות נשלחו, נראה שהמסע יעניק לנו מספיק זמן להיכרויות, בדרך זו או אחרת."
הוא (ואליילין אני מניח) מתחילים לנוע חזרה לכיוון הפונדק.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 23 ספטמבר 2019, 17:24

אונדיר מתעורר בשעה מאוחרת, בבוקר, ויוצא מן חדרו. הוא מגיח אל חדר האוכל, שם הוא מוצא את אליליין, לורנס, אלאריק ומאווי, אשר הגיע בשעת בוקר מוקדמת. למזלם, נראה שהפונדקאי לא מתייחס למקרה אתמול, בו מאווי "היכה" את המלצרית - אף על פי שהוא והמלצריות מביטים על הברברי במורת רוח.
"חיכינו לך". אומר לורנס. "וכעת, לאן דרכנו מובילים אותנו?"

out:
תיאלצו לסלוח לי על כך שאני מדבר בשם הדמויות שלכם. זה יקרה מפעם לפעם.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 ספטמבר 2019, 17:33

"נראה שהכוהן הגדול של סאבראס ידע על המחלה הזו ראשון" אומר אלריק בעודו שותה משקה שבוודאות מוקדם מידי בשביל לשתות, "אני מתכנן ללכת לרחרח שם, אני אשמח לדעת עוד עליו ועל האגודה שהוא חבר בה." הוא מסביר את התוכנית שלו למשך היום, "אגב, דיברתי עם מורה דרך, יש לי הצעת מחיר והכל, אבל מבלי לדעת את היעד זה פחות יעיל, ברגע שנדע לאן ללכת, נוכל להשתמש בשירות שלו בתשלום." הוא מעדכן
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 23 ספטמבר 2019, 19:20

מאווי מקשיב בשקט לעדכון, לא מעיף מבט במלצרים.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 23 ספטמבר 2019, 20:26

"זה מתאים למה שאנחנו גילינו."
אוונדיר עונה לאלריק בעודו מתיישב ומסמל למלצרית להביא את מה שהפונדק מגיש לארוחת בוקר.
"אני ואליליין נפגשנו איתו אתמול, הוא עוד לא מסר את המידע שבידיו, אבל הגענו להסכמה שניפגש איתו היום, ושאם הוא יפנה אותנו לכיוון הנכון אנו נשתף את מה שנלמד במסע כאשר נחזור לעיר."
הוא עוצר לקבל את הצלחת עם האוכל וממשיך בדבריו בקול שקט יותר.
"הוא גם הציע לנו "להיטהר מהסודות שלנו" וללמוד יותר על הטבע והעבר של האנשים איתם אנו נצא, כך שאם למישהו כאן סוד שעלול לפגוע במשימה שלנו, כדאי שהוא יספר אותו לפני שניכנס למקדש של אל הידע."
הוא מעביר את מבט רציני על לורנס, אלאריק ומאווי לכמה רגעים לפני שהוא מחייך חיוך רחב שמראה את חוסר הרצינות שבדבריו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 ספטמבר 2019, 20:31

"אני מקווה שלא אכפת לכם שאבוא איתכם." אומר אלאריק, "לא ביקרתי בכנסייה כבר הרבה זמן, אני צריך לראות איך המקום נראה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 23 ספטמבר 2019, 20:38

''אין לי סודות'', מאווי מודיע. ''מה יש לי להסתיר מכם?''.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 23 ספטמבר 2019, 20:49

לורנס משחק עם האוכל בצלחת שלו, פניו עייפות ובגדיו שהיו חדשים כשנפגשתם לראשונה, מראים סימני לכלוך ובלאי.
"לצערי אני לא יכול להגיד שהתקדמתי בצורה משמעותית" אומר לורנס כששפתיו קפוצות.
"ניסינו, אלאריק ואני, להיפגש עם אחד האצילים של העיר, הנסיך אוטמאו ששולט על סחר בחפצים קסומים, אבל מסתבר שכל אציל כאן חושב את עצמו להיות הלורד של מי-מצולות, אם לא יותר. לארגן פגישה איתם זה דבר שיכול לקחת חודשים...
אני יכול להמשיך לנסות להיפגש איתו בדרכים קצת יותר יצירתיות, אולי באמצעות הגבירה סילביין, אבל יכול להיות שהוא בכלל לא יודע כלום, וכל הזמן הזה יתבזבז לשווא.

מה אתם אומרים? ללכת איתכם לכוהן סאבראס או שזה מיותר שכולנו נלך אליו, ובעצם כדאי לי לנסות להיפגש עם האציל הזה?"

"אגב", לורנס מוסיף ופונה למאווי, "גילית משהו שיכול לעזור לנו בזמן שהלכת להרוויח לעצמך קצת כסף?" הוא שואל בנימת קול נייטרלית, אבל ההאשמה במילותיו ברורה
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 23 ספטמבר 2019, 21:02

''אם תהיה נחמד יותר אלי, אבזבז מהכסף גם עליך'', מאווי עונה לו.

סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 ספטמבר 2019, 21:08

"אני מניח שאתה מומזן להמר עליו, או כנגדו." מציע אלאריק כשהוא שומע את הדיון של לורנס ומאווי. "בנתיים כסף לא צריך להיות השיקול שלנו."
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 24 ספטמבר 2019, 15:27

"באמת נראה לך שאני צריך את הכסף שלך?" לורנס שואל את מאווי בקור. "מה שאני כן צריך זה שתעשה את העבודה שהתחייבת לעשות."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 24 ספטמבר 2019, 16:07

''דבר אליי בכבוד, סמרטוטון'', מאווי אומר לו בנימה קרה. ''אני התחייבתי להילחם, לא לשכנע אנשים. זה הקטע של העלף עם החיוכים שמעלפים בחורות. הקטע שלי הוא לפצפץ דברים''.

שלח תגובה