• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה- עץ הרשמה (נסגר)

רגע אם אלישע לא בפנים אז מי השלישי?
כי בינתיים רק אני וטיילס שלחנו דף דמות, והסף הישן של גרגויל מפוצץ בדברים לא מהספר הבסיסי (ואני מרסן את עצמי בכוח כדי לא להכניס כלום מספרים אחרים, חוץ מהגזע שהוא בשביל הדמות)

דף דמות מקוצר
שם: וורלץ' (נקסוס לשעבר)
מקצוע: מכשף 1 (קראקן)
גזע: זד (מכונף)
נטייה: נייטרלי תוהו.
שליטה: +2
תכונות: כוח 12 (+1). זריזות 16 (+3). חוסן 13 (+1). תבונה 14 (+2) חוכמה 8 (-1) כריזמה 20 (+5)
הצלות: כוח 1. זריזות 3. חוסן 1. תבונה 2. חוכמה 1. כריזמה 7.
דרגש: 14.
מהירות: 6 משבצות (גם תעופה)
קוביות פגיע: 1ק8.
יכולות: תעופה 30 רגל (6 משבצות)
+2 לכריזמה ו+1 לתבונה (מחושב בנתונים)
ראיית חושך 18 מ'
עמידות מן השאול. יש לך עמידות לנזק אש.
פטרון מעולם אחר (קראקן)
לב של חשיכה: מי שמסתכל בעיניך יכול לראות שעומדת בפני אימה בלתי נתפסת ושאינך זר לחושך. למרות שהם עשויים לחשוש מכם, פשוטי העם ינהגו בך נימוס ויעשו ככל יכולתם לעזור לך. אלא אם כן גרמת לעצמך להראות כסכנה עבורם, הם אפילו ילחמו לצדך במידה ותמצא את עצמך נלחם באויב לבד.
אחיזת הקראקן

לחשונים
פרץ קמעי
אשליה מינורית

לחשים (דרג 1)
קללה ( Hex)
הקסמת אדם

יחידות ליום: 1 מדרג 1

טוב מסתבר שלא שמתי לב בגלל כל התגובות שוורלץ' אמר שהוא רוצה להרוג את ארימן, מה שהיה משנה את התגובה שלי, אבל נזרום על זה. אני מאחל בהצלחה לשני הצדדים :D
(כרגע אין לי מה להוסיך ומחכה לטיילס)

אגב שמתי לב שכתבת את השלל לגרוגיל בספוילר (לא הצצתי בו אבל בהתחשב בתגובה הקודמת שלו זה לא סוד) ובהתחשב בכל שהוא לא שיתף אותנו אני מניח שהוא החליט לשמור את השלל לעצמו (מה שיהיה מוזר אם הדמות שלו בעלת נטיה טובה).
בכל מקרה זה פותח את הדלת להרבה מאוד ריבים, אתה בטוח שאתה רוצה להמשיך עם זה? כי זה רק עניין של זמן עד שיתעצבנו על מי שאוגר את השלל ויפשיתו אותו מכל הציוד שלו.

חזרה