• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק

האח אלכסנדר
החור השחור נותר פאסיבי אל מול ההתקפה, המחושים מתפתלים ומתלחששים כשמכותיו המדויקות פוגעות בהם. כשהאח אלכסנדר מתרחק, החור השחור רועד ורוטט לרגע, ואז מתנפח וגדל, המחושים נעשים עבים יותר, והוא מתפשט לאט לאט בחלל, ואכלסנדר מרגיש שהוא מתחיל להישאב אל החשכה...
Meta
גלגל הצלה. בכשלון, אתה נמשך שלוש משבצות לכיוונו

דורן
הנסיך נותר פאסיבי מול ההתקפה, נדחף לאחור, ומרים אצבעות נוטפות דם ''באת להרוג אותי שוב?" הוא פולט צחקוק, וראשו נשמט. עינין מקבלות גוון לבן מחליא, ולחישות מחרידות מתחילות להישמע באוויר, למרוט את עצביו של דורן ולגרום לו לאבד ריכוז, בעוד ידיים בלתי נראות אוחזות בבגדיו ובזרועותיו, מושכות אותו לאחור.
Meta
נגד רצון
[dice:ym77]726905:0[/dice:ym77]
בהצלחה, נזק מנטלי
[dice:ym77]726905:1[/dice:ym77]
ודורן מואט

ארכיון
האורקל נשען לאחור ומחייך ''אני מבין שה...תועבה, ידע אתכם בנוגע למצב שלי. יצור כמוך יודע את הכאב של מספר נפשות השוכנות בגוף אחד. זה לא כדרך הטבע. עכשיו, הגוף שלך בנוי בצורה מיוחדת, שלא הצלחנו...." הוא מעווה את פיו בבוז ''לשחזר''.

''בכל מקרה, אנחנו יודעים כמה תשמח להתשחרר מההצקות האינסופיות של הנשמות שלך, מהלחישות ההיסטריות שבאות מהחיים העלובים של עשרות אנשים חסרי חשיבות...אתה יכול להכיל בתוכך את הכוחות הגדולים ביותר בקוסמוס, ובמקום זאת, אתה מכיל בתוכך...את זה.'' הוא מצחקק

''וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. ביכולתנו להעניק לך בחירה - אתה תעזור לנו, ובתמורה אנחנו...נלווה את הגוף שלך, לזמן מה. לאחר שנשתמש בו, נוכל להעביר אותך לגוף חדש, או לקבל את הגוף הישן עם נשמה נוספת יחידה בתוכו, אחת שתוכל להועיל לך באלפי מונים מנשמותיהם של מאה איכרים''

''מה אתה אומר?"

האח אלכסנדר
2 בהצלה,
IN
אלכסנדר רץ שוב קדימה, מכה באחד ממוחשי החור ונוסג לאחור, שוב משאיר פרצה, שוב יגרור עונש אם הפרצה תמולא
META
קוברה מרקד, בגלל שהחקלתי אותו בסיבוב הקודם, אני זוכה ליתרון קרבי בזכות כישרון, וכן תוסף 1 להתקפה נגד מטרות שמעניקות לי יתרון קרבי
תנועה (9 משבצות) -4 מתוכם בשביל להגיע לF10, ואחרי ההתקפה עוד 5 כדי לחזור לF15
פעולת התקפה - נגד תגובה 28
אם פגע
13 נזק, ואם הוא מתקיף אותי במזדמנת הוא סופג עוד 4 נזק.

ללא פעולה - סערת חבטות ממוקדת 7 נזק אם פגעתי בהתקפה. והוא מוחלק לG9

דורן-
"לא הרגתי אותך באף שלב. ואתה לא הרוח האמיתית של אחי לנשק!" דורן מסתער על הרוח. נותן לה אגרוף בחזה ותופס את ראשו ביד השנייה. "למה" הוא מרסק את הראש שלו על הרצפה, מסתכל על פרצופו, על תווי הפנים. "למה היית צריך למות?" דורן שואל בקול חלש.
META
משתמש במלקחיים קהות.
התקפה: 8+17= 25 נגד דרג"ש. מסמן אותו בין אם פספסתי או פגעתי.
נזק: 11 נזק והוא הלום עד סוף תורי הבא. בנוסף אני מבצע התקפה משנית.
התקפה משנית: 6+17= 23 נגד קשיחות.
נזק: 7 נזק והוא נופל שרוע.

ארכיון:
"יש בידך טעות." ארכיון אומר בקולו הרך שנשמע כמו פעמוני רוח. "הינך מתייחס אל הגוף שלנו כאילו הוא ישות נפרדת מאיתנו. הינך טועה. גוף זה הוא קליפה, הבגדים אשר אנחנו לובשים ברגע זה, אך איננו יכולים להסירם מאיתנו. שנית, נצור פיך על על טבענו. אנחנו מאה אנשים שונים אחד מהשני, וגוף זה מכיל מעל לחמשת אלפים שנים מחוברות של זכרונות. אורקל או לא, אין בהישגך את החוכמה האמיתית אשר התגלתה אלינו. איבדנו את גופנו בניסוי ונכלאנו בתוך הקריסטל הזה. תוצאה מצערת אשר לא היינו מודעים אליה. אך בזכות זה קיבלנו הארה אשר מעטים מסוגלים לקבל."

ארכיון נעמד על רגליו ומסתובב סביב האזור לכמה רגעים. "אנחנו יודעים נשמה מהי. רגש זה עוצמה, וזכרונות הם שליטה בעוצמה. יש לנו שליטה כה רבה, עד שאנחנו מסוגלים להשתמש בקסם למרות שרק לשניים מהנשמות שלנו היה קשר למאגיה בחייהם, ולאף אחד מהם לא בצורה מעמיקה. רגש הוא עוצמה שהגוף הזה לא מסוגל לתעל. אנחנו מסוגלים ליצור קשר עם נשמות ודעות של אחרים ולהשפיע עליהם, אך לא יותר מכך, למרות שאת מה שאנחנו מסוגלים לעשות, אנחנו מבצעים ביעילות עילאית."

"אם נסכים להצעה שלך, האם יש לך דרך להבטיח שהגוף החדש שלנו יוכל לשרוד את נוכחות כולנו? ניסיונות קודמות להכניס יותר מנשמה אחת לגוף חי נגמרו בכישלון נחרץ."

ארכיון
האורקל מחייך "אני יכול לעשות יותר טוב מלהבטיח לך - אני יכול להראות לך. אבל בשביל זה, אני צריך שתיתן לי להכניס גשוש מחשבתי לתוך התודעה שלך. אתה מסכים?"

דורן
החבטה מרסקת העצמות פוגעת בו בקול מחליא בעוד הוא פולט צחקוקים מחרידים, והוא מתפתל בגמישות לא טבעית מסביב להפלתו התוקפנית של דורן. הוא פולט קולות של השתקה והרגעה, שולח אצבעות קפואות כמו המוות סביב גרונו של דורן "ששש...ששש...הכל בסדר, עשית את הטוב ביותר שיכולת. אבל זה לא היה מספיק טוב" הארס נוטף מקולו בעוד הוא מהדק את כף ידו סביב קנה הנשימה של הלוחם המתייפח
meta
התקפה נגד קשיחות
[dice:2i0]727240:0[/dice:2i0]
בכישלון
[dice:2i0]727240:1[/dice:2i0] נזק, ודורן אחוז (הצלה לסיום)

האח אלכסנדר
החור השחור פולט צווחות מזוויעות, וברקים רבגוניים נורים מתוכו, ניתזים בקליע מתערבל לכיוונו של האח אלכסנדר. המשיכה פנימה מתחזקת, ובעוד האח לאכסנדר רואה את החור מתרחב, נדמה לו שהוא רואה ניצוץ קטן במרכז. נקודה כתומה בוהקת בעמימות בתוך שמי הלילה הנצחיים שבפי חור התולעת.
זה...הבית שלו?
meta
התקפה נגד תגובה - פיצוץ שלוש, מוקד על המשבצת של האח אלכסנדר
[dice:2i0]727240:2[/dice:2i0]
בפגיעה
[dice:2i0]727240:3[/dice:2i0] נזק ברק

בנוסף לכך, האח אלכסנדר צריך לגלגל הצלה או להימשך שלוש משבצות לכיוון החור השחור

האח אלכסנדר
20 בהצלה. לא נמשך.
IN
אלכסנדר מנער את ראשו, הוא למד שהאויב מבלבל ומנסה להטעות, הוא לא יתן לאויב הזה להטעות אותו.
הוא שוב רץ קדימה, אותו סגנון, אותו הליך, אותה מכה, ואז חוזר.
META
קוברה מרקד, בגלל שהחקלתי אותו בסיבוב הקודם, אני זוכה ליתרון קרבי בזכות כישרון, וכן תוסף 1 להתקפה נגד מטרות שמעניקות לי יתרון קרבי
התקפה נגד תגובה
25
אם פגע
20 נזק. ואם הוא מתקיף אותי במזדמנת הוא סופג עוד 4 נזק.

ללא פעולה - סערת חבטות ממוקדת 7 נזק אם פגעתי בהתקפה. והוא מוחלק... לא באמת משנה לי לאן.

דורן-
דורן מתחמק מן ההתקפה, לוקח את הסיף שלו מהלהב ומכה בראש של הרוח עם הנדן. ״סתום את הפה!״ הוא שואג על הרוח. ״אתה לא אמיתי, אתה לא הוא!״ דורן תופס את אויבו בצוואר ומרים אותו. עושה בדיוק אותו מהלך שהרוח ניסתה לעשות לו. ״אתה לא התשובה שאני מחפש!״.
Meta
תגובה מיידית: מגן מאולתר, מקבל תוסף ששווה לערך הזריזות שלי לכל ההגנות. לכן ההתקפה מפספסת.
פעולה רגילה: תפיסה ודקירה.
18+20=38 נגד תגובה
נזק: 17 נזק והוא אחוז. הרוח לא יכולה להשתחרר עד סוף תורי הבא.

דורן
הרוח משתנקת וצוחקת ''אולי לא אתה החזקת את הלהב, אבל אתה יכולת להיות זה שעשה זאת. אתה הכרת אותי יותר טוב מכל אלד אחר...היית אמור לדעת'' המילים מהדהדות בראשו של דורן, והוא מרגיש את תודעתו נשמטת ממנו, בעוד ידיו מתהדקות בעוצמה הולכת וגוברת על החזיון המצחקק בטירוף...

ת'אן, יושב באוהל שלו, נותן לדורן חיבוק אמיץ לפני ליל המדיטציה הארוך, וטופח על גבו לשלום...
ת'אן, יושב באוהל, פניו מרצינות כשהוא מחזיק את הפגיון ששלף מחגורתו של דורן...
ת'אן, קצה הסכין מרקד על העורק הראשי שלו, ואז חודר פנימה בתנועה חלקה...
ת'אן, מתבוסס בדמו על הקרקע, מפרפר ואז דומם.

הצחוק האכזרי של הרוח חותך את דורן חזרה למציאות, ודורן רואה שבעוד הרוח נאבקת בו חלושות, הזוהר הלבן שבעיניה מהבהב, ודמעות זולגות מהן. מבין הצחקוקים דורן שומע לחישה ''בבקשה...תציל אותי''
Meta
1 טבעי בהתקפה, תורך

ארכיון
האורקל מהנהן ''אם כך, בוא נזוז. אין לנו הרבה זמן'' הוא מצליף בידו, וחתך לבן זורח נוצר באוויר. קבוצה של אלפים בגלימןת מרפאים יוצאים מתוכה, עיניהם לבנות וחיוכין קפואים על פניהם.

הם מלבישים על ארכיון ציוד דומה לזה שכבל את ביטארי אך יום לפני כן. לאחר מכן, הם גוררים גופה מכוסה בתכריכים על הקרקע, ומלבישים ציוד דומה עליה. האורקל מגחך ''נתראה...בגוף החדש שלך''
Meta
זו הזדמנות אחרונה לסרב/לערוך בדיקות/לתקוף, אם אתה רוצה. אני אומר מראש שזו לא מלכודת מוות - לכל בחירה יהיו יתרונות וחסרונות.

האח אלכסנדר
הפתח בקיום הולך וגדל, ומשחרר על האח אלכסנדר פרץ נוסף של ברקים. כעת, החור מספיק גדול כך שהאח אלכסנדר יוכל לראות בבירור שאם זה לא הבית שלו, אז מדובר באשליה מאוג אמינה. הוא מזהה את צריח הנחושת האדיר, מתנשא מעל פני כוכב השביט מלא המכתשים, ושירתו של הכוכב הכתום קוראת לו.

זוהי לא שירה של שמחה, או של עוז, או של גבורה
זוהי שירה של פחד
כוכבי הארד נמצאים בסכנה
Meta
התקפה נגד תגובה - פיצוץ שלוש, ממוקד על האח אלכסנדר
[dice:5884e]727374:0[/dice:5884e]
אם פגע
[dice:5884e]727374:1[/dice:5884e] נזק ברק

האח אלכסנדר חייב להציל או שהוא נמשך שלוש משבצות לתוך החור השחור

האח אלכסנדר
37/63
7 בהצלה, נמשך.
אלכסנדר חוזר על אותו ניגון, על אותו מהלך, על אותה פעולה.
META

התקפה נגד תגובה
31
אם פגע
17 נזק. ואם הוא מתקיף אותי במזדמנת הוא סופג עוד 4 נזק.

ללא פעולה - סערת חבטות ממוקדת 7 נזק אם פגעתי בהתקפה. והוא מוחלק... לא באמת משנה לי לאן.

ארכיון:
אם זוהי האפשרות שלי "להחליף" דמות, אז אני ממשיך עם זה. הנה הלינק לדפ"ד, בהנחה וכבר עלינו לדרגה 9 (אני לא זוכר כבר, מצטער.) http://pifro.com/pro/view.php?id=14522
החיסרון היחיד שצריך להיות הוא שפסיונים חלשים יותר מאשפים בכמעט כל אספקט. רק טיפה פחות חזקים, אבל זה מצטבר.

דורן-
״לא״ דורן משחרר את הרוח. ״זה לא יכול להיות״ הוא נכנס להלם, לשוק, מאבד את כל הרצון שלו להילחם. ״מה... מה אני צריך לעשות?״ הוא שואל. ״איך אני יכול להציל אותך אחריי שאיבדתי כבר הכל. אפילו אותך?״.
Meta
דורן לא פועל.

האח אלכסנדר
החור השחור מתערבל לאט יותר ויותר, נדמה שההתקפות מאיטות אותו. הברקים פוסקים, ולפתע אלכסנדר מרגיש נוכחות כבדה אופפת אותו
''אלכסנדר...אחיך משקרים לך. העולם שלכם אבוד, אני הסיכוי היחיד להצלתכם. פגוש אותי מהעבר השני, מראש צריח הנחושת, אתה חייב להקשיב לי'' הקול רועד לרגע ''הנוכחות שלי במקום הזה התגלתה, אני חייב ללכת''
הוא נעלם בהבזק ברק, והאח אלכסנדר שם לב שהקרקע רועדת

ואז, התקרה נופלת, וצחוק מוטרף נשמע באוויר

דורן
ת'אן משתנק, האור הלבן שבעיניו מהבהב ''הרוחות זועמות. הוא מחזיק את הנפש שלי כבת ערובה כדי שלא אוכל להוביל אותן. הסכין שלי נועל אותי. הבס את גארלוק, קח את המפתח שלו, או שכל העולמות יושמדו יחד.''
האור הלבן כבה לגמרי, ות'אן פולט שיעול גרוני ''אני כל כך מצטער על מה שעשיתי...האחריות...העולם הוא נטל גדול מדי לשאת אותו על כתפי. הפה המכלה, העין הרואה, הכוכב הכוזב. כולם רצו להשמיד אותנו, ואני לא יכולתי...'' הקול שלו דועך ''לא יכולתי לעצור אותם''

הגופה של ת'אן קורסת לרגליו של דורן, שמספיק להבחין ברעד קל בקרקע, לפני שהיא מתרוממת בפתאומיות ומרסקת אותו דרך התקרה

ארכיוו
ארכיון נשכב על הקרקע, ומרגיש את תודעתו זורמת לתוך הגוף החדש. הנשמות שלו נדחסות, מתעצבות, והוא מודע לתחושת הצריבה של הסמלים הזוהרים על עורו, מכילים את הכוח של הנשמות ומפזרים אותו סביבו, יוצרים הילה של אור רבגוני כאשר הן נכנסות לגוף ודועכות לזוהר קלוש.

הוא מרים את כפות ידיו, ורואה שהוא עדיין עטוי בתכריכים. ואז מבין כפות ידיו מופיעות פנים מוכרות...פניו שלו. האורקל מצחקק בטירוף מתוך הגוף החדש ''תודה לך, על המתנה''. ערפל לבן ממלא את הגוף הגבישי. ואז, בנקישת אצבע קלה, הוא מנחית את גופו החדש ועטוי הבדים של ארכיון דרך הרצפה

כולם:

שלושתכם נדחקים חזרה אל הזירה, ומעליכם מרחף גוף זהוב וגבישי, עטוי גלימות ומלא בערפל לבן. צחוקו הלא יציב של האורקל ממלא את הזירה, והוא מרחף מטה עד שהוא נמצא כמטר וחצי מעליכם

הוא מושיט את ידו הגבישית קדימה ''זה היה נחמד, לא? כל אחד מכם זכה לטעימה קטנה מהשקרים שסופרו לו, ואני מקווה שהבנתם למה אורקל כמוני, שיחשוף את האמת, כל כך חשוב'' הוא מוחא את כפיו וגל הדף לבן מקיף את הזירה

''אבל זה רק השלב הראשון. בשביל השלב הבא אני צריך משהו שברשותכם, משהו שהסתרתם ממני במשך זמן רב...את הפגיון, בבקשה?"

הוא מניף את ידיו לשחקים, ועוד ועוד ערפילים לבנים נמשכים אליו, נפלטים מפיותיהם ועיניהם של אנשי שבט המומים שנופלים על הקרקע, אחוזי בחילה וחלחלה. הוא מצביע עליכם, עטוי בסלילים של כוח קוסמי ''והפעם, אין לוחמי צללים בסביבה שיקחו את המכה בשבילכם''

Meta
יוזמה
[dice:7pe2c]727416:0[/dice:7pe2c]
הקרב נמצא בתיקיה חדשה בקובץ בשם ''קרב זירה-כולם''

ארכיון, תרגיש חופשי לתאר את הסרת התכריכים והמהפך שלך, אם אתה רוצה

אלכסנדר נכנס במידי לעמידת מוצא, הוא מוכה כף ויוצר סימן קאטה עם היידים שלו, "בשם אבירי הארד." הוא אומר בעודו נושם עמוק, ממקד את הצ'י שלו, "אני עוצר אותך." גופו מתכסה באחת באבן, עורו נעשה נוקשה כפלדה, בעודו שולח מכה מהירה לעבר האורקל, בודק את ההגנות של האויב שלו
META
משנית -ענק אבן- אני נכנס לעמדת ענק האבן, ועד סוף ההתקלות אני זוכה לתוסף 2 להגנה, ויכול לגלגל הצלות נגד מואט, משותק ומרוסן בתחילת תורי וגם בסוף תורי, כמו כן אני יכול להתעלם מתוואי שטח קשה,
תנעה- נע לD9.
פעולה רגילה- קוברה מרקד, 24 נגד תגובה
פספסוס.

אדם עטוף בתכריכים ניצב לצד אלכסנדר ודורן, בעוד "ארכיון" מרחף מולם, מוקף במראות המהפנטים.
התכריכים מוסרים ונופלים לאדמה, מגלים את גוף הדמות. עור שחום, שיער לבן בתסרוקת "מוהאק" מסורק לצד, ועיניים עם אישונים כל כך לבנים עד אשר קשה להבדילם בין הלובן הסובב אותם. חיוך קטן מתפשט על שפתיה באופן מוזר, כאילו אינה רגילה לשלוט בהבעות פניה, והחיוך נראה מאולץ ומעוות, אך בהחלט בטוח בעצמו. היא מתעלמת לגמרי מהקריסטל המרחף, ומתחילה למשש את כפות ידיה, רגליה, מותניה ופניה באיטיות.

"זה מרגיש... חי." היא אומרת בגמגום, בקול המזכיר פעמוני רוח. "זו הרגשה טובה."
אלכסנדר ודורן מרגישים מגע מוכר הנוגע במחשבותיהם, אך עדין יותר, יציב יותר, אך עוצמתי יותר, כמו טפיחה חברותית על השכם.
טבעת של אור נוצרת סביב ראשה של ארכיון בעודה לוקחת צעד קדימה ומסחררת את המטה שלה בביטחון ונעמדת לצד השניים אחרים.
"אנחנו היינו ארכיון, אך לאורה צדקה לאורך כל הדרך. עכשיו, אנחנו לא ארכיון יותר. אני היא ארכיון!"

META
יוזמה: 17+10 = 27

קבצים מצורפים

• Le1so8o.jpg
    Le1so8o.jpg
    98.5 KB · צפיות: 396
״הפסל הוא בחורה, לא יודע אם עוד משהו יפתיע אותי היום״. דורן פונה לאורקל, ״עוף. לי. מהדרך!״ דורן מזנק עליו, נותן לו אגרופים בפראיות זועמת. הוא צריך לשחרר את הנשמה של אחיו לנשק. אף אלף חולה לא יעצור אותו בדרכו. הוא תופס את היד שלנו ותוקע בה את הסיף, מסובב בעוצמה בעוד הוא ממשיך לתת אגרופים לפרצופו.
Meta
פעולה משנית: החזרת אגרופים חשופים. נכנס למצב בו כל פעם שמטרה מסומנת מפספסת אותי אני רשאי לתקוף אותה במזדמנת.
פעולת תנועה: נע לE9.
פעולה רגילה: לדחוף ולקרקע.
התקפה נגד האורקל: 18+20=38 נגד דרג״ש.
נזק: 18 נזק והאורקל אחוז עד סוף תורי הבא, בנוסף הוא מקבל מחסר 5 להתקפות כל עוד הוא אחוז.
פעולה חופשית: מסמן את האורקל.

האורקל מצחקק כמטורף בעוד אגרופיו הזועמים של דורן מנתצים חתיכות מגופו הקריסטלי. הוא נועץ את אצבעותיו הסדוקות והחדות להפתיע בזרועותיו של דורן, וערפל לבן זורם ממנו אל תוכו גופו ומוחו של דורן, מקיף את תודעתו אט אט, ומנסה ללכוד אותו בעבותות של עשן מסתחרר.
האורקל פולט צווחה, ומנופף את ידו באוויר. שישה רסיסי קריסטל נורים מתוך ידו, ננעצים בקרקע, ומתחילים לצמוח לדמויות שמזכירות מעט את הגוף הקודם של ארכיון - יצורי קריסטל זורחים שלחשושיהם הטלפתיים מכאיבים לאוזניכם.
Meta
חיילי הקריסטל נכנסים לקרב בסיבוב הבא ביוזמה:
[dice:3pwty4]727679:0[/dice:3pwty4]
כרגע הם נציבי גביש קטנים שצומחים במהירות.

התקפה נגד רצון על דורן
[dice:3pwty4]727679:1[/dice:3pwty4]
בפגיעה, דורן נשלט עד סוף תורו הבא של האורקל

ארכיון מחייכת בחדווה. מבחינתה, כל רגע היה מרגש בשבילה, היות וזו הפעם הראשונה מזה שנים שהיא יכלה להרגיש. האוויר על עורה ובתוך הריאות שלה, כיצד ליבה פעם כל שנייה והדם החם בעורקיה. היא אהבה במיוחד כיצד ליבה התחיל להאיץ ולהילחץ, כל העולם מאט כאשר האדרנלין מתחיל לזרום ברחבי גופה.
"אתה אפילו לא יודע כיצד לעשות זאת כמו שצריך!" היא קוראת אל עבר האלף שלקח את גופה, מסיחה את דעתו מהאחרים על מנת שיוכלו לחזור לריכוז בעוד היא תופשת את מלוא תשומת ליבו. היא מרימה את ידה, ואחד הקריסטלים הקטנים מוצא את עצמו נתפס בהילת עוצמה לבנה כנגד רצונו כאשר הטבעת המרחפת סביב ראשה של ארכיון התחיל לזהור.
"תראה איזו עוצמה נתת בידיי! אני חייבת להודות לך איכשהו!" היא צועקת, והקריסטל עף לעבר האלף במהירות הקול, ושניהם מתנגשים אחד בשני במטח שברי קריסטל רועם.

META
בתור הפרעה מיידית אני משתמש ב-Bastion of Mental Health לפני שהאלף מסיים את ההתקפה שלו, על מנת לתת לכולם תוסף +4 להגנת הרצון עד סוף תורי הבא. מקווה שזה עזר.
בתור פעולה רגילה אני משתמש ב-Living Missile. זה קצת ארוך אז אני אחלק את הכוח ל-2 חלקים:
חלק א' - 19+14 = 33 נגד קשיחות של האלף. בפגיעה, הוא נטוע (הצלה לסיום). בפספוס, הוא מואט (הצלה לסיום). אם ההתקפה כן פגעה, אפשר להמשיך לחלק ב'.
חלק ב' - כל עוד האלף נשאר נטוע, אני יכול להשתמש בפעולה משנית פעם בתור על מנת להחליק אותו עד 10 משבצות. אני בוחר מטרה משנית שהייתה סמוכה לאלף מתישהו בזמן ההחלקה (חייל הבדולח הסמוך לאלכסנדר), ומבצע נגדו התקפה. 17+14 = 31 נגד תגובה, בפגיעה חייל הבדולח סופג 18 נזק ונופל שרוע. ללא גלגול התקפה, האלף סופג 9 נזק, ונופל שרוע גם כן.

החייל בקושי מצליח לצמוח כאשר הכוח של ארכיון תופס אותו, משליך אותו כנגד האלף, ומרסק אותו בקול נפץ עוצמתי. החייל שרוע על האלף, שמצחקק בטירוף מהרגע שארכיון משכה אותו מהאחיזה של דורן

''תודה לך, גביש קטן. ששחררת אותי" הוא מתרומם לאט לאט על מרפקיו הסדוקים, ערפל לבנבן דולף ממנו ללא הפסקה, ואז פולט קול מתוסכל כשהכוח הטלקינטי של ארכיון והמשקל של החייל שמעליו דוחקים אותו למעלה. החייל מרים את עיניו הזורחות לכיוון ארכיון, גופו מגובש במלואו וזרועו השמאלית שבורה לגדם משונן.
Meta

אורקל נטוע ושרוע
חייל 1 שרוע

תור האח אלכסנדר

חזרה