• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] עיר של דם ודמעות - עץ משחק (3/3)- מוקפא.

סטטוס
נעול לתגובות.
ג'ונתן:
אוקיי.
אתה עצרת את גרים באשמת שיבוש הליכי חקירה, בטענה שהוא סירב לספר לך מידע שהיה ברשותו. עם זאת, הראיות הנוכחיות לא מספיקות כדי לתמוך בזה. הוא לא נשמע מספר שהמידע ברשותו אפילו פעם אחת, כך שאין לך כאן עילה אמיתית לחקירה.
אתה יכול להשתמש בלחש אמת כלשהו, אבל למרבה הצער, תקנה 305-C בחוקי האכיפה קובעת שתוצאה של לחש אמת אינה ראייה קבילה בבית המשפט, כיוון שיש דרכים להטות אותה. אתה מוזמן להשתמש בזה כדי לאשר את החשדות שלך, אבל שום דבר שגרים יאמר תחת השפעת לחש אמת לא יהיה קביל כראייה.
כדי להאשים אותו בזה, אתה צריך שהוא יתוודה. לחלוטין, אתה יכול ליצוא ראייה קבילה, כגון עד או הוכחה נסיבתית.
אתה יכול לנסות להאשים אותו בסחורה לא חוקית, אבל כיוון שזו לא סיבת המעצר הנוכחית שלו, אתה תוצב במצב משפטי בעייתי.

ניקולס וצ'אנדרווי:
צ'אנדווי וניקולס פוגעים בגובלינים, מפילים שלושה נוספים. ארבעת האחרים מנצלים את ההזדמנות כדי לברוח יחד עם השותף שלהם. הם נסים דרך הקהל, חומקים בין הראשים ונעים במהירות לכיוון הסמטה מצידו הימני של הרחוב.
תור צ'אנדרווי.

נאב
לחש אמת אינו קביל כראייה, מצד שני אני לא אחריו, אני אחרי התיק ג'ונתן חושב לעצמו בעודו נכנס לחדר החקירות ומתיישב מול הבחור שלו "אנחנו יכולים לעשות את זה יפה או שאנחנו יכולים לעשות את זה מכוער, תן לי את המידע ואשלח אותך הביתה, אם לא תיתן לי אותו אני ארד עמוק לתוך החיים שלך, ואין לי שמץ של ספק שיש שם משהו שמהווה הפרה חמורה של החוק" העיניים של ג'ונתן מצומצמות "אז מה זה יהיה? הדרך הקשה או הדרך הקלה? תבחר בקלה ותחסוך לשנינו זמן, תבחר בקשה ותבזבז את זמני בלהרוס את חייך" ואני מקווה שאתה לא מתכנן לשקר, לחש האמת והעיקוב עד לאימות המידע יפגע בך ג'ונתן חושב לעצמו כאשר מבטו לא מסגיר דבר

Meta
איום
[dice:gxl5]726645:0[/dice:gxl5]

ניקולאס וצ'אנדראווי
אאוט: אני מקווה שזה חוקי, פעם ראשונה שאני משחק דרואיד ואני מקווה דהבנתי נכון
אין:
"היכון לקפוץ עלי" אומר צ'אנדראווי לניקולאס והופך לטיגריס ומחכה רגע לניקולאס כדי לרדוף אחרי הגובלינים

ניקולאס וצ'אנדראווי
OUT
דרגוניין... יש לי רמח שאני מסוגל לרכוב עליו, שאני שולט בו, ושיש עליו ציוד, תסלח לי שאני חושב שלעלות על טיגיריס שלא נועד לרכיבה, כשאני עם שריון לוחות ומגן כבד...

שה"מ- אין לנו מזדמנות עליהם אם הם הגיעו עד אלינו ועכשיו בורחים?
IN
ניקולאס מרים את סמל הקודש שלו. הוא נשבע בשם המלאכית לצוד את הפושעים, הוא לא יתן להם להימלט. בעוד הוא עולה על וולקן ומתקרב ככל הניתן לגובלים, הוא משחרר פעימה קדושה מהסמל, שמקיפה את האיזור שלו, מונעת מהאויב לברוח
META
עולה על וולקן ומבצע את המהירות שנשארה לו כדי להתקרב לגובלנים
מפעיל תיעול קדוש- אתגר האלופים- כל מטרה שאני בוחר בטווח 30 פיט ממני צריך להציל חוכמה בד"ק 14, בכישלון הם לא יכולים להתרחק ממני יותר מ30 פיט (בגלל פעולה יזומה שלהם.)

טוב. אני רוצה להתנצל בפני כל השחקנים שלי. בשבוע האחרון התמודדתי עם עומס אישי לא קטן, ולא הצלחתי לפנות זמן כדי להמשיך את המשחק. אני מקווה מאוד שזה לא יקרה שוב.

ניקולס וצ'אנדרווי:
בעוד ניקולס רוכב קדימה, עוצמתו של הלגיון נובעת ממנו, לוכדת את תשומת הלב של הגובלינים. הגובלינים נעצרים ומסתובבים. כולם רצים קדימה ותוקפים בצווחה, לא מסוגלים לברוח. ניקולס הודף את רוב התקפותיהם, אבל גובלין נבזי אחד פוגע לניקולס בירך, מקיז דם.

ניקולס חטף 5 נקודות נזק. כל הגובלינים הושפעו.
תור צ'אנדרווי.

ג'ונתן:
OUT: אני חושב שהייתה אי הבנה. אין לחש אמת קבוע בחדר. אתה מוזמן להטיל בעצמך לחש אמת אם יש לך, אבל אתה לא יכול להשתמש במה שהוא אומר כבראייה בזמן שלחש האמת פועל עליו.
IN: אתה נכנס לחדר, מוכן לתחקר את הבחור, ומופתע לגלות שני אנשים בחדר. ביחד עם גרים יושב אדם גבוה וגרום, לבוש בחליפה הנפוחה האופיינית לאנשי ענף השיפוט של הסנאט. הוא מסתובב לכיוונך כשאתה נכנס לחדר.
"מביא חוק טורס, נחמד מצידך להצטרף אלינו. אני המושבע גייל. אני אדבר מטעם מר גרים."

זה בסדר עם יש לך עומס ואתה לא יכול לענות, אבל בבקשה להבא תידע אותנו, לשם כך פתחתי את קבוצת הוואטסאפ.

נאב
התכוונתי להטיל עליו לחש אמת מאוחר יותר, לא הנחתי שיש לחש אמת קבוע בחדר בהתחשב בכך שזה לא קביל כראייה.
אגב זה לא נורמלי שמישהו מענף השיפוט מיצג אותן נכון? זה כמו לזכור עורך דין ואני מניח שהסנאט לא ממן לך אחד ואתה חייב לממן אותו בעצמך נכון?
נ.ב. אני הולך לשאול שאלה שאלה אז אני מקווה שזה לא יתקע את המשחק.
In
ג'ונתן מחייך חיוך מאולץ נעים להכיר אותך אדון גייל, הבה נתחיל" הוא מתיישב ושולף עט נוצה ומסתכל על האצור "ענה ציין את שמך הפרטי שם משפחתחה מקום מגורים השתייכות לגילדה במידה ויש ומשלח או משלחי יד"

ג'ונתן:
OUT: זה בהחלט לא נורמלי. הסנאט לא סתם ממנים מישהו מטעם לייצג כל אחד.
IN: גייל מחייך. "אני רואה שאתה לוקה בחוסר הבנה על המעמד של מרשי. הוא נולד חסר גילדה, ואין לו שם משפחה. הוא מציג את עצמו בתור גרים. אין לו מקום מגורים קבוע, והוא עוסק כרגע בממכר עדיים ותכשיטים בעבודת יד."

ניקולאס וצ'אנדראווי-
צ,'אנדראווי הטיגריס רץ ומאגף, תוקף את הגובלין שפצע את ניקולאס, מזנק בטפרים לשסף ואז לנשוך

מטה: משתמש בניתור חתולי
התקפה
טופר
[dice:10okajx]727124:0[/dice:10okajx]
אם מצליח:
נזק
[dice:10okajx]727124:1[/dice:10okajx]
והמטרה גם נופלת. Prone
ואז נשיכה
[dice:10okajx]727124:2[/dice:10okajx]

נזק(?)
[dice:10okajx]727124:3[/dice:10okajx]

ניקולס וצ'אנדרווי:
OUT
אתה יכול בבקשה לרשום את הערך של ההתקפה גם? זה לא שאני לא מאמין לך, פשוט יש כמה יכולות תגובה שמעלות דרג"ש ולפעמים אני ארצה לדעת אם הן רלבנטיות (כמו שהלחש מגן של אשף נותן לו עוד 4 דרג"ש נגד התקפה)

[mention]dragonian[/mention] - תקרא את היכולת, אתה חייב לעבור 20 פיט בקו ישיר (מה שאני לא בטוח שיש לנו) והגובלין צריך להציל כוח, זה לא מפיל שרוע אוטמטית....
IN

ניקולס ממשיך להפיל את הגובלינים, הפטיש שלו והקרניים של וולקן פוגעות בהן האחד אחרי השני.
META
התקפה ראשנה (עם עזרה של וולקן ולכן יתרון)
[dice:1wdo2s]727126:0[/dice:1wdo2s]
או
[dice:1wdo2s]727126:1[/dice:1wdo2s]

אם פגע
[dice:1wdo2s]727126:2[/dice:1wdo2s]

התקפה שנייה
[dice:1wdo2s]727126:3[/dice:1wdo2s]

אם פגע
[dice:1wdo2s]727126:4[/dice:1wdo2s]

נק"פ
32/42

סטטוס