• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עלילות גיבורי ארבוריה [מו"ד 5] - עץ משחק (4/4)- מוקפא.

סטטוס
נעול לתגובות.
אווינאשי ווואלארי
"אשתו של הלורד הנרצח אמרה שהוא הסתכסך עם פושע בשם 'השוחט', שכנראה שלט על סחר בקשקשי דרקונים. אף פעם לא ראיתי דרקון..." וואלארי מהרהרת ואז מובילה את אווינאשי אל תוך מפקדת האוכפים.
"שלום שוב. התגעגעת?" וואלארי עוקצת את הפקיד בשעמום כשהן נכנסות. "לשם החקירה שלנו, אנו נזדקק לכל המידע שיש לאוכפים אודות אינדיווידואל בשם 'השוחט'."

אליאס ושורטאן:
"קשרים טובים? אל תצחיק אותי, ננס." היחס שלה אליך מורע אחרי שהיא מבינה שאתה לא לקוח. היא רוטנת לעצמה. "אני אענה לשאלות שלכם."
היא מסתובבת לכיוון המדרגות המובילות למעלה וצורחת. "בלייד! רד לפה! יש לנו אורחים!"
במדרגות יורד נער, כבן תשע עשרה, עם שיער שחור מתולתל וארוך. הוא לבוש בז'קט עור. הוא מסתכל עליכם.
"האנשים האלה פה לשאול על אדריאן," אומרת האישה, ובלייד מרצין.

וואלארי ואווינאשי:
הפקיד מגחך. "השוחט? מה שתגידי. אני אתן לך את כל המידע שיש לנו."
הוא מושיט לך מגילת קלף. כשאת פותחת אותה, את מגלה שהיא ריקה.
הוא צוחק. "השוחט הוא רוח רפאים. אני רק פקיד פה, ואפילו אני יודע את זה. החבר'ה פה ניסו לתפוס אותו כמה פעמים, אבל לא הצליחו אפילו פעם אחת. בכל פעם הם נתקלו במבוי סתום. אי אפשר לתפוס אותו, אז אני מציע שלא תנסו."

אווינאשי ווואלרי
"והוא בכל זאת מצליח למצוא קונים, נכון?" אומרת אווינאשי. "אם נצליח לגרום לו לחשוב שאנחנו רוצים לקנות ממנו משהו הוא יגיע, אני מניחה. ואז נתפוס אותו."

אליאס נדרך כשהוא רואה את הנער. מראה אומר המון, והמראה של בלייד לא מצא חן בעיניו. אבל הוא חייך אליו והמשיך בכל זאת.
"תהיתי אם ידוע לכם על אנשים שלורד טאנר...הרגיז אותם, בלשון המעטה, ויכולה להיות להם סיבה לרצות לחסל אותו, באופן הברוטאלי שבו חוסל".

OUT
חשבתי שקוראים לו אדוארד? או שאדריאן זה הבן שלו?

וואלארי ואווינאשי:
"כן, בטח. לכו על זה. אני בטוח שזה יעבוד." אומר הפקיד, ציניות עזה בקולו."

שורטאן ואליאס:
OUT: תחזור כמה עמודים אחורה, לשיחה עם הלנה טאנר. תרענן את הזיכרון.

IN: הזקנה נושפת אוויר מהאף, עצבים בקולה. "הטאנר הזה היה איש טוב. לא היינו בקשרים טובים עם המשפחה, כנראה בגלל הבן המאוס שלו דיוויד, אבל הוא היה איש טוב."
בלייד מגלגל עיניים. הזקנה ממשיכה. "אני לא יודעת מה אתם חושבים שאתם תמצאו כאן. כל קשר שהיה לנו לטאנר נפסק לפני כחודש, כשדיוויד ואדריאן הוצאו להורג."

אליאס מהנהן, עיניו רצות בין הזקנה לנער.
"אני מבין. אם כך נמשיך לחפש בקפדנות אחרי רמזים נוספים. אם תראו או תשמעו משהו חשוד, תנו לנו לדעת".

META
בדיקת תובנה על הנער. מחפש סימנים של לחץ ומתח.
1ק20 = 5

וואלארי ואווינאשי
"אולי זה לא רעיון כל כך רע... יש לי גם רעיון איך נעשה את זה. בואי." מבלי להודות לפקיד, וואלארי מתחילה להוביל את אווינאשי בעיר לכיוון הסדנה של אביה.

OUT
מה השעה עכשיו? כבר עלה הבוקר?

כשהם יוצאים מהחנות, אליאס פונה לשורטאן.
"הנער הוא החשוד העיקרי כרגע. יש לו מבט והתנהגות של אדם שיכול לרצוח. יש לו גם את המניע, כנראה היה מאוד קשור לאחיו", הוא שולף פגיון מחגורתו ומתחיל לשחק איתו, "אתה צייד בטבע שלך. אתה חושב שתוכל לעקוב אחריו?"

"מצוין", הוא משליך את הסכין באוויר, מוחא כף ותופס אותה, "איך אתה הולך לעשות את זה?".
תוך כדי ששורטאן מדבר, עיניו של אליאס נעות לעבר הבית של משפחת סמית', לראות אם הנער צופה בהם מאחד החלונות.

META
בדיקת תפיסה:
1ק20 + 2 = 10

"אם כך, בוא נתמקם שם", הוא מצביע עם הסכין שלו לגג של מבנה סמוך שמשקיף על הרחוב. הוא מתחיל ללכת לכיוונו, בודק מקומות לטפס עליהם.

META
אתלטיקה (טיפוס):
1ק20 - 1 = 5
לא הולך לי טוב בתקופה האחרונה...

שורטאן ואליאס
שורטאן פשוט מחפש מקום שאפשר להסתכל ממנו על הבית, רחוק מספיק כדי שלא יראו אותו מהבית, אבל מקום שהעיינים החדות שלו יראו ממנו את הבית.
META
תפיסה (כדי להיות מסוגל לתצפת על הבית למרות המרחק) 6+5=11 סה"כ

טוב. אני רוצה להתנצל בפני כל השחקנים שלי. בשבוע האחרון התמודדתי עם עומס אישי לא קטן, ולא הצלחתי לפנות זמן כדי להמשיך את המשחק. אני מקווה מאוד שזה לא יקרה שוב.

אווינאשי ווואלארי:
השמש כבר עלתה על ארבוריה בשלב הזה. בשעת בוקר מוקדמת זו, אנשים מתחילים לצאת מבתיהם בדרכם אל שגרת היום. העיר מתחילה לנוע בעצלתיים.
מה אתן עושות?

שורטאן ואליאס:
בלייד לא עוקב אחריכם כאשר אתם עוזבים את החנות, וגם לא צופה בכם. שורטאן ואליאס יושבים לצפות בחנות.
כמה שעות חולפות בלי שקורה דבר. לקוחות נכנסים לחנות וקונים דברים. דרך החלונות, מצליח שורטאן להבחין בבלייד כמה פעמים, משרת לקוחות. הוא לא רואה שום דבר מחשיד.
מה עכשיו? אתם ממשיכים לצפות, או פונים לעשות משהו אחר?

OUT
הכל טוב, אבל אם אתה רואה שזה קורה שוב, בבקשה לעדכן אותנו, שלא נהיה בערפל.
רציתי להציע האמת לפתוח קבוצת סקייפ/וואטסאפ/דיסקורד. ככה גם יהיה יותר קל לעדכן אם מישהו נעלם לתקופה, וגם יעזור לנו להיות מתואמים בקרבות. מה דעתכם?

IN
אליאס מסמן לשורטאן שאולי הגיע הזמן לעזוב. בלייד לא ירד מרשימת החשודים, אבל הם ייצטרכו לחכות להזדמנות מתאימה יותר. אולי יחזרו לשם בלילה...

OUT
אני לגמרי בעד קבוצת אאוט, אם אפשר בוואטסאפ (אני לא סובל דיסקורד ואף פעם לא הצלחתי להסתדר עם זה, ואין לי סקייפ...)
וכמו שאמר מירטוקן, אשמח לעדכון בפעם הבאה שאתה חושש שתעלם, פשוט שנדע שלא נטשת אותנו ;)
IN
אווינאשי וואלארי
אווינאשי ממשיכה אחרי ואלארי, מחכה לראות מה התוכנית שלה.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה