• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (5/5)

אתם נכנסים לאט ובשקט אל תוך החדר. בין מבוך של ארונות וכלי בישול אתם רואים ארבעה אל מתים, גביהם מופנים אליכם. הם נראים אנושיים, כולם קרחים, בעלי עור חיוור ורקוב. קטעי עצם בולטים אצל חלקם מהכתפיים או מהגב, והם לבושים בבגדים קרועים ומלוכלכים. שלושה מהם עובדים עם סירים ומחבתות, נראה שמבשלים משהו, בעוד הרביעי, שלבוש בבגדי משרת יפים יותר אך גם כן קרועים, משגיח עליהם.

רוב הזמן האל מתים עובדים בשקט, אבל מדי פעם אייבל שומע את האלמת בבגדי המשרת מחלק פקודות כאלה ואחרות, "אמרתי לך להכניס רק שתי כפיות מלח, טיפש!" "לא, טיפשה, צריך לחמם את זה עוד כמה דקות, זה חייב לצאת מושלם!"

אתם מחכים עוד בערך עשר דקות עד שהאלמתים מסיימים לבשל, הם מעבירים את המזון לצלחות שונות ומניחים על מגשים גדולים. הארבעה שבישלו לוקחים את המגשים ויוצאים מדלת בצידו השני של המטבח, בעוד האל מת שפיקח עליהם נשאר במטבח, נשען בעייפות על אחד הדלפקים ונאנח לעצמו.

OUT
סבבה. דרגוניין, שכחתי להגיב לך - אתה לא כל כך מצליח לראות את האוכל מכאן, אבל בהחלט יש ריח רקוב במטבח
גלגול חקירה נגד האשלייה - 7
IN
האל מת מסתובב בהפתעה. "אוי לי..." אתם יכולים לשמוע אותו ממלמל, בעוד הוא יוצא מהדלת השנייה לכיוון הרעש

אייבל מרים את ידו ומסמן לאחרים לבוא אחריו במהירות, מנצל את זה שהאל מת עסוק כדי להתחכות אחרי המשלחת עם האוכל.
OUT
אני מניח שלא צריך לגלגל פעם שלישית התנגבות, אבל על כל מקרה (יחד עם התוסף של הלחש)
[dice:3p2gp]727339:0[/dice:3p2gp]
מזכיר שאנחנו לא משאירים אחרינו כל עקבות או סימן שעברנו שם.

OUT
חבר'ה, קצת קשה לי להבין מה אתם מנסים לעשות, יכול להיות שלא הבנו אחד את השני טוב. בשביל להבהיר את העניינים הנה ויזואלית איך המטבח נראה-
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Re1BJ47GT5oAJpwVkxXS2Y-9FgxtLihXbla-2ItZ2V0/edit?usp=sharing
לצורך העניין, האלמתים עם המזון יצאו מהדלת "דלת יציאה", וזוהאן יצר רעשים שכביכול מגיעים מחוץ לאותה דלת, כדי שהאל מת שנשאר במטבח יצא משם. אם אתם הולכים לצאת מאותה דלת אתם כנראה פשוט תפגשו אותו שוב, ולחילופין הוא יחזור חזרה פנימה ברגע שיבין שהקולות האלה לא מגיעים מבחוץ, לכן אני לא ככ מבין מה אתם מנסים לעשות.
בלי קשר, אין צורך לגלגל שוב התגנבות אם תצטרכו בהמשך

ליזי אמר/ה:
לצורך העניין, האלמתים עם המזון יצאו מהדלת "דלת יציאה", וזוהאן יצר רעשים שכביכול מגיעים מחוץ לאותה דלת, כדי שהאל מת שנשאר במטבח יצא משם. אם אתם הולכים לצאת מאותה דלת אתם כנראה פשוט תפגשו אותו שוב, ולחילופין הוא יחזור חזרה פנימה ברגע שיבין שהקולות האלה לא מגיעים מבחוץ,
^^
אתם לא יכולים פשוט להגיע אליהם, הם יצאו מהדלת ואתם לא רואים איפה הם כרגע, והדרך היחידה שלכם להוציא את ההוא שנשאר מהחדר היא להוציא אותו מאותה דלת...

חזרה