• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נקמת המנעולנים, גליון 001# [עץ משחק]

OFF

היי, חזרתי!

IN

בינתיים, במקום אחר, אדם לבוש מדים מעשן סיגרייה במשרד חשוך. הוא קורא כמה טפסים, עליהם מופיע סמל הבלאק ספארו.
הטלפון מצלצל. הוא עונה, וחיוך עולה על פניו.

ובחזרה אלינו...

מאנר, גלגל עימות חזיתי.
יד השטן, איך אתה מצית את האפונועים?
לורן, אתה רוצה להעיר ולתחקר כאן את האופנוען או לגרור אותו למקום אחר?

IN

אני קודם כל מוודא שהמנקה מנוטרל ולא יכול לברוח, להתאבד או לבצע פעולות אחרות.

אני שולף מזרק ובקבוקים של חומרי הרדמה ושיתוק, מוצא וריד מתאים באחת הידיים של האופנוען, ומזריק את שני החומרים.

אחרי זה אני אומר: "אתה יכולים לטפל בבקשה במנקה? אני צריך לוודא שלא הייתה דליפת מידע על בלאק ספארו."

"אני אקח אותו למיקום אחר לחקירה ובינתיים תיקחו את המנקה למקום שבו נפגשנו לראשונה, כי קיימת האפשרות שמקום המפגש הקבוע שלנו נחשף."

לורן לוקח את כל הגאג'טים שהוא שתל לפני כן, מוודא שאין ראיות שיובילו אליהם כמו צילומי אבטחה, טביעות אצבע, דם, שיער וכדומה. ואז לורן לוקח את האופנוען ונעלם לתוך הלילה.

out

אי אפשר להיות יותר מידי פרנואידי במקצוע שלנו. חוץ מזה, דליפת מידע יכול לסכן לא רק את בלאק ספארו, אלא גם אתכם.

אז הגיוני לזמן הקרוב שלא לחזור למחבוא של יד השטן, אבל גם צריך מיקום שכולנו מכירים והוא יכול לשמש לנו כמחסה זמני. עד שהחקירה של דליפת המידע תסתיים והדליפה תיסתם.

OUT
אני מניח שהבקשה של לורן הייתה לג'יימס כי אני מחזיק את המנקה בבועת האנרגיה
IN
עיניו של נובה בוי נוצצות באור ארגמני "אין בעיה" הוא אומר בקול מעט יותר עמוק ממה שאתם רגילים לשמוע ממנו. הוא מכווץ את ידיו לאגרופים בעוד שהבועה שמקיפה את המנקה מתכווצת סביבו ולא מאפשרת לו לזוז.
META
שחרור מעצורים
[dice:bgpz]726542:0[/dice:bgpz]

META

נובה בוי, אין צורך בגלגול.

מאנר, אני מזכיר לך שאתה באמצע מאבק עם האופנוענים, ולכן גלגלת עימות חזיתי; תבחר מבין האפשרויות ברשימה.

לורן, אתה יוצא מהכניסה הקדמית או מהדלת האחורית? ואיך אתה גורר אתך אופנוען מגודל?

יד השטן, מה אתך?

IN

נובה בוי, מאנר ולורן, הבסתם את כל האפונועים, והם שוכבים מחוסרי הכרה או פצועים על הרצפה. עם זאת, הברמן נעלם- לא שמתם לב לאן ומתי.

לורן רוצה לקחת את האופנוען שדיבר על אבא שלו ולתחקר אותו. מאיזה דלת תצאו? קדמית או אחורית? או שאתם רוצים להכנס לחדר אחר בבר (נגיד למטבח או לשירותים).

יד השטן, מה קורה איתך?

IN
לורן קורא ליד השטן מבחוץ ואומר: "השלמנו את המשימה, בוא נתקפל מכאן כמה שיותר מהר לפני שהשוטרים מגיעים".

לורן מוביל את שאר חברי הצוות דרך הדלת האחורית, כאשר הוא סוחב את האופנוען. הוא סוחב אותו כפי שכבאי סוחב פצועים כדי שהידיים שלו יהיו חופשיות לפעולה במידת הצורך.

לורן אירגן לפני המבצע שני אופנועים עם סירה בצד וקרוואן קטן מאחורה (מי שרוצה תמונה להמחשה http://3.bp.blogspot.com/-Sdzkwo3rwhQ/TVajWMSKQII/AAAAAAAAC2g/_5W2fiuf1Jk/s400/funny+sidecar+camper1.jpg) כדי שהם יוכלו לברוח מזירת הקרב במהירות, כי השוטרים יגיעו כדי לחקור את אי הסדר שנגרם. לאופנועים יש לוחיות זיהוי מזויפות, הקרוואן מעוצב כדי שיוכלו לנעול מישהו מבחוץ והם גם עוצבו באופן אישי ככה שלא קל לאתר את הדגם המקורי של האופנוע.

האופנוענים נמצאים במרחק בלוק אחד מהבר, ככה שאפשר להגיע אליהם במהירות ולברוח מהזירה.

עכשיו נשאר לחלק מי ייסע עם מי. קודם כל, לורן רוצה את האופנוען איתו לחקירה. ונובה בוי מחזיק את המנקה בבועת אנרגיה כדי שזה לא יוכל לברוח. אז רק נשאר למאנר ויד השטן להחליט עם מי הם יסעו.

לורן יוריד בדרך את מי שיסע איתו במחסן הנטוש כי הוא רוצה לקחת את האופנוען לבסיס סודי של בלאק ספארו לחקירה, ולכם אין את הסיווג הביטחוני כדי לדעת על הבסיס הזה.

ולפני שמישהו רוצה להתלונן, לורן תכנן את זה מראש, ככה שסיכויי ההצלחה של דרך הבריחה שלו שהם גבוהים יותר מאשר של כולכם. אלא אם תכננתם גם דבר כל שהוא.

וגם, אנחנו לא רוצים למשוך תצומת לב של עדי ראייה עם נשתמש בכוחות שלכם, אז עדיף לשמור על פרופיל נמוך.

וכפי שציינתי לפני כמה תגובות, אתם תקחו את המנקה למחסן שבו נפגשנו, ולורן ייקח את האופנוע לבסיס לחקירה מאותן סיבות שציינתי מקודם.

האם אתם מסכימים לדרך הפעולה שאני מציע?

מאנר צועד בהבעה זועפת למדי לאופנועים. מאז הקרב, ואתם יודעים איזה קרב, לא ראיתם אותו כל כך עצבני. אפילו יד השטן, שלא מחבב את מאנר כ"כ, פוחד לדבר איתו. השמש בדיוק בזווית הנכונה, אז אתם רואים נצנוץ מתחת לכפפות של מאנר. זה נראה חשוד.

Out
לא זוכר מה טיילס כתב בהתחלה, אבל אתם לא יןדעים מה יש מתחת לכפפות של מאנר. טיילס, בבקשה תאשר לי את זה...

לורן אומר למאנר: "תקשיב, אני יודע שאתה עצבני, על המנקה, ההתנהגות שלי, ועוד דברים שאני ככל הנראה לא הבנתי. אבל, בהתאם

למצב, צריך להתאים את ההתנהגות ואת צורת החשיבה שלך. הסיבה שתקפנו את הבר היה כדי להשיג מידע, לא כדי להרוג את המנקה.

המטרה שלנו זה להפיל את כל ארגון "המנעולנים", אם אנחנו נטפל בקבוצות קטנות כל פעם או שאנחנו נתקוף מקומות בעל חשיבות

נמוכה, המנעולנים, כמו שממית, יוכלו לגדוע את הזנב שלהם ולברוח. במהלך קרב, לך ככל הנראה יש את הניסיון הרב ביותר, בזה אני

מודה מעומק ליבי. אבל, ההכנות לקרב, איסוף מידע וניתוחו, אסטרטגיות ותוכניות בריחה, זה משהוא שאני טוב בו. אז תסמוך עלי שאני

אשמור על גבך כפי שאתה שומר על הגב שלי במהלך קרבות".

OUT
אני לא יכול לא להשתמש בכוחות שלי כי אני חייב להמשיך להחזיק את המנקה. אבל התוכנית נשמעת אחלה.
IN
"אני סומך עליך לורן אבל אני לא יכול לנהוג" ג'יימס אומר ומתיישב בסירה בלי שהוא מוריד את עיניו אפילו לרגע מהמנקה שנשאר קרוב אליו. "מאנר תנסה להבין שאנחנו לא יכולים לפעול מתוך זעם. הזעם מעוור אותך והורס אותך מבפנים." ג'יימס אומר "בואו נעוף מפה ונלך לחקור אותם."
OUT
מה שעשיתי נחשב התגרות במאנר?

זה לא נחשב התגרות בעיני מאנר, אבל הוא לא אוהב את זה.

OUT
תקשיבו, מאנר לא פועל מתוך זעם. הכעס שלו הוא לא הכלי שלו כדי לנצח. הוא עושה את מה שצריך, כי בתכלס, ואני לא מעביר עליכם ביקורת, סרטי גיבורי על היו נגמרים הרבה יותר מהר אם הגיבורים היו הורגים את הנבל בהתחלה.

OUT

כשתגמרו להחליט ביניכם לגבי תכנית הבריחה שלכם, נתקדם.

מאנר, אכן, הם לא יודעים מה יש מתחת לכפפות. נובה בוי, זו החלטה שלך איך בדיוק פועלת בועת האנרגייה- האם אתה צריך לגעת בה או שמספיק קשר עין.

בכל מקרה, יד השטן- אנחנו באמצע סצנה שלך; יצאת החוצה ופגשת שם איש שקרא לך בשם 'הכפפה השחורה' (תסתכל טיפה אחורה אם אתה לא זוכר). עד שלא נסיים את הסצנה הזו אתה לא יכול להצטרף אל שאר החבר'ה.

חזרה