הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[סטארפיינדר] מכונות אבודות- עץ משחק [5\5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 25 אוגוסט 2019, 18:30

"אני חושש שנאלץ לראות את מכונות הכרייה עצמן כדי להשיג עוד מידע על המצב" נולין אומר למנהל. "אתה בטוח שאנחנו לא יכולים לגשת אליהן, אפילו בהשגחה מלאה של עובד מטעמך, אם הדבר נחוץ?
זה יהיה מצער אם הדיווח שלנו ל"מאראקס" יכלול חוסר שיתוף פעולה מצד ההנהלה"

מטא:
ספוילר
הצג
גלגול איום
deadalus גלגל 1d20+6 וקיבל תוצאה סופית של 8:
2

אם לא מצליח נולין ילך אל האנגר המכונות התומכות
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 25 אוגוסט 2019, 19:53

שס מחליטה להתלוות לפריסק, בתקווה ללמוד מידע מהרכב ולסייע לה להקיף יותר סוגי בדיקות
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 27 אוגוסט 2019, 00:23

ריידוקאמאריז שלוש עיניים לא נראה מורשם במיוחד מדבריו של נולין, "אתה צודק," הוא אומר. "אכן יהיה מצער אם הדיווח שלכם למאראקס יכלול שקרים." הוסק מביט בנולין ממרום גובהו, מפנה את המבט החודר שיועד לטאק לעבר הלאשונטה המלומד. "מכונות הכרייה הן עדינות. והציוד לראיית לילה שלהן עדין אף יותר- מספיק שקרן אור אחת תחדור והחיישנים שלהם ישרפו. אז לא, אתם לא תקבלו גישה אליהן."
משהו במילים שלו, או בנימה בה הוא מדבר, נשמע מוזר לויסקוראלון, אבל קשה לו להניח את האצבע מה בדיוק מפריע לו- פני האבן של ריידוקאמאריז קשים לקריאה.

לאחר כמה רגעים של שקט מתוח, אתם נפרדים- לבקשתו של מנהל התחנה, טולאר מטאסקווה קוראל מלווה את נולין אל ההאנגר בו שומרים את המכונות התומכות בעוד אחת מבני האנוש- ארגשקאל שמה- מלווה את פריסק ושס אל האנגר אחר, סמוך למקום הנחיתה שלכם.
בן האנוש השני- בחור בשם קאשאנג מכניס את ויסקוראלון אל המבנה העגול השחור שבמרכז השטח הפתוח שבין הבניינים, וטאק נשאר בינתיים במרכז הבקרה- עדיין עובד עם המחשבים. קרניה נותר כדי לשמור עליו, יחד עם ריידוקאמאריז שלוש עיניים עצמו.
פריסק ושס
הצג
ארגשקאל היא לא אישה גבוהה במיוחד- מעט יותר נמוכה מפריסק- ובעלת גזרה דקיקה בהרבה. למרות זאת, היא מקרינה תחושה מסוימת של אחריות מסביבה. בין אם מקורה בחליפה המגוהצת למשעי שלה, שמזכירה מדים צבאיים יותר מהמדים של חברת האבטחה ממנה הגעתם, במשקפיים הקטנות עגולות-העדשות שהיא מרכיבה על קצה אפה, או בשיער החום המטופח שלה- שנראה כמעט כאילו הוא זוהר ברכות. ארגשקאל לא מרבה במילים- היא ניגשת בצעדים קטנים אך מהירים אל דלת ההאנגר, מקישה את הקוד הסודי ומכניסה אותכן פנימה, הכל תוך כדי שהיא מגניבה מבטים מהירים בכן, מוודאת שאתן עומדות בקצב- אם כי פריסק מרגישה שהמבטים הללו מכוונים בעיקר אליה.

דלת ההאנגר נפתחת בקול חריקה, וברגע בו אתן עוברות את הסף- האורות נדלקים. במבט מהיר, נראה שההאנגר מחולק לארבעה איזורים- באחד נמצאות ספינות הכוכבים, שתיים מהן. באחר, ישנה ספינה נוספת- אך לא שלמה. פריסק ושס מזהות בקלות כלי עבודה פזורים על הרצפה בצורה לא בטיחותית במיוחד. חלקי ספינה נמצאים ביניהם בארגזים.
האיזור השלישי ריק כמעט לחלוטין, כולל רק ספה ומסך הולוגרפי ונראה כמו חדר הפסקה מסוג כלשהו, אך בניגוד אליו- האיזור הרביעי והאחרון, שהוא גם הקרוב ביותר אל הכניסה, מלא בצמיגים חלופיים השעונים על הקיר, כלי עבודה המסודרים בקפדנות, ושלושה רכבים שונים אך זהים במראם.

"זה הרכב." ארגשקאל סוגרת את הדלת אחריכן וניגשת אל אחד הרכבים, שבקושי ניתן לראות את הספרה "1" מרוססת עליו בשפת הוסקאריום. "ואת," היא פונה אל פריסק, "אני מכירה אותך מאיפשהו?"
נולין
הצג
עם אחת מארבעת ידיו, טולאר מטאסקווה קוראל מקיש את הקוד הסודי שפותח את דלתות ההאנגר, ויחד עם הדלתות- האורות נדלקים, אחד אחרי השני. חושפים את חלל ההאנגר בהדרגה, מטר אחר מטר. כל אחת מששת המכונות הנמצאות בו היא גדולה, גדולה כמו שוטאלאשו- חית רכיבה לטאית, טלפתית, הנפוצה בקאטסרוול. השוטאלאשו מגיעות לגובה של 3 מטרים, ושוקלות כחצי טון. בהערכה גסה, נראה כי המכונות הללו שוקלות בערך אותו הדבר, והגובה שלהן מתאים גם כן.

כל אחת מהמכונות היא בעלת מזקו"ם- מערכת זחלים, קפיצים ומרכובים- אשר נועדו לשטח הלא סלול שמתחת לפני הרקע, מלא הסלעים והבקעים. הן בעלות תא נהג, למרות שלהבנתו של נולין המכונות הן אוטומטיות. והדבר המעניין ביותר- מספר עמודים יוצאים מגביהן של המכונות, גורמים להן להראות כמו חיה בעלת קוצים או דורבנות. הידע של נולין במכונאות מאפשר לו להבין שמדובר במוטות תמיכה שהמכונה יכולה להאריך במקרה הצורך כדי למנוע ממערה להתמוטט.

"אנא, סלח לי על סקרנותי." הקאזאת'י שואל, נשען על משקוף הדלת. "האם אתה נולין אניול?" ניצוץ עובר בעיניו
ויסקוראלון
הצג
קאשאנג הוא אדם גבוה וכהה עור, בעל שיער שחור ארוך ועיניים מלוכסנות. הוא מחייך בביישנות מסוימת כשהוא מוביל אותך אל המבנה העגול המסתיר בתוכו את המעליות ופותח את הדלתות בפניך, נותן לך להכנס למבנה הממוזג.
בפנים, ישנה פלטפורמה גדולה במרכז החדר, פלטפורמה היורדת מטה מטה, אל המכרות עצמם. מעבר לה, ישנם מספר מסכים הולוגרפיים קטנים על הקירות, מקרינים תקנות בטיחות, סלוגנים מעוררי השראה ותקנונים לשמירה על סביבת עבודה בטוחה. קאשאנג ניגש ומביא זוג כסאות מתקפלים מאחד הארונות, מניח אותם על הרצפה לצד הפלטפורמה, ומתיישב- לא לפני שהוא מסמל לך להתיישב לצידו.

"כוהן של ווידאן?" קאשאנג מקיש באצבעו על עצם הבריח שלו, מסמל את המקום שבו תליונו של ויסקוראלון נמצא.
OUT
מזכיר, ספוילרים מבחינתי הם לנוחות בלבד- אתם רשאים להציץ בספוילרים של אחרים- אני סומך עליכם להפריד בין מה שהדמויות שלכם יודעות, למה שאתם כשחקנים יודעים.
דארקי הודיע לי שהוא לא יהיה זמין עד ה3.9, ככה שבינתיים טאק יישאר מאחור- ויצטרף אליכם ברגע שדארקי יחזור. אני לא רואה סיבה לעכב את המשחק עוד יותר בגלל עניין פעוט שכזה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 27 אוגוסט 2019, 09:13

פריסק ושס (פרשס?)
ספוילר
הצג
פריסק מחווירה כמו מתה ומטה את הראש שלה הצידה, מתחמקת ממבטה "לא... לא נראה לי שנפגשנו בעבר..." היא אומרת בעוד עיניה מתרוצצות לכל כיוון, לא קשה לראות שהיא נאבקת האינסטינקט טבעי השאלה, איזה? לתקוף? או לברוח?
"יתכן שהלכת לאוניברסיטה באבשלום?... יתכן שאולי ראית אותי שם" פריסק מסתכלת עליה מזווית עיניה מנסה להיזכר אם אי פעם נתקלה בה, אבא שלה שמר אותה מיחוץ לתקשורת ככול האפשר, אבל עדיין...
Out
בת כמה היא בערך?

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 27 אוגוסט 2019, 11:23

נולין
ספוילר
הצג

נו, באמת, חשב נולין לגבי דבריו של המנהל. איך הם מטפלים במכונות? איך הם מעבירים אותן מהמעלית להאנגר? משהו מוזר כאן...
עוד בדרכם אל ההאנגר נולין פונה למהנדס ואומר "זה ממש מקשה עלינו שריידוקאמאריז לא נותן לנו לראות את המכונות. אנחנו בכלל לא יודעים מה אנחנו מחפשים, מה יכול להזיק להן וכן הלאה. אתה יכול לפחות לתת לנו את שם הדגם של המכונות החופרות כדי שנקרא את המידע עליהן מהאתר של היצרן?"

"כן, זה אני" נולין משיב לטולאר, מופתע מכך שמהנדס מכיר אותו בשמו. "איך אתה יודע מי אני, אם אפשר לשאול"

נולין מתבונן במערכת המזקו"ם ובעמודי התמיכה, מנסה לשנן את צורתם כך שבמעמקי האדמה הוא יוכל לזהות האם מכונה תומכת עברה בקרקע או לא לפי העקבות.
"מה בעצם התפקיד של המכונות התומכות הללו? רק לחזק את המנהרה או שהן באות באינטראקציה ישירה עם המכונות החופרות?" הוא שואל את טולאר.

לאחר מכן, נולין עובר על כל מכונה ומכונה, מנסה לגלות סימנים של נזק או משהו אחר (שלא שייך למכונה) שיוכל לשפוך אור על ההתרחשויות במכרה.

מטא
ספוילר
הצג
גלגול (הנדסה) להבין את סימני המזקו"ם בקרקע ובתקרה, אם צריך
deadalus גלגל 1d20+9 וקיבל תוצאה סופית של 15:
6

גלגול לזהות (הנדסה) לזהות סימני נזק /או דברים שלא קשורים למכונה עצמה (אם צריך הבחנה אז תוריד 4 מהתוצאה)
deadalus גלגל 1d20+9 וקיבל תוצאה סופית של 21:
12
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 27 אוגוסט 2019, 18:34

פרשס
ספוילר
הצג
שס צועדת קדימה ולוחצת את ידה של ארגשקאל, לא מודעת לחלוטין לאווירה המתוחה ''נעים להכיר אותך ארגשקאל! קוראים לי שס!" ואז היא חולפת על פניה וניגשת לרכב, מתחילה לבדוק את מערכות המחשוב הבסיסיות שלו בניסיון לגלות עוד מידע, בנוסף לבדיקה כללית של מצב הרכב
Meta
הנדסה
yds גלגל 1d20+9 וקיבל תוצאה סופית של 23:
14

מחשבים
yds גלגל 1d20+10 וקיבל תוצאה סופית של 26:
16

זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 28 אוגוסט 2019, 11:03

הרפתקאות איש החרק-
ספוילר
הצג
ויסקוראלון מתיישב בנוחות, הרגליים שלו משולבות והידיים שלו נחות על רגליו. ״פניתי לדרכו של ווידאן לפני לא מעט שנים״ מגיב ויסקוראלון בשמחה לנושא השיחה. ״אני רוצה להאמין שהכהונה בחרה בי כמו שאני בחרתי בה. נתקלתי בדרכו של ווידאן בדיוק שהערערתי על הדרך בה אני אקח בחיים. דרך החופש והבחירה שהוא ייצג קרצו לי מאוד, זמן עבר, וכעת אני אחד מכהוניו״ מסביר השירן בהרחבה.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 31 אוגוסט 2019, 14:49

פריסק ושס
הצג
הרכב קטן יותר מששס ציפתה, יש בו רק שני מושבים- ומאחוריהם ישנה תיבת אחסון קטן, מעין בגאז' שנועד לאחסן כלי עבודה. בניגוד לכלי העבודה שעל הקיר, המסודרים בקפדנות, התיבה המחוברת לרכב מבולגנת למדי.
שס בוחנת את הרכב, ולא נראה שהוא פגום- כל המערכות עובדות, כולל מערכת הניווט. אין בו שום פגיעה שניכרת לעין. בזמן שהיא מעלה את מפת המסלול האחרון של הרכב, פריסק וארגשקאל מחליפות מבט מתוח.

בת האנוש הדקיקה נראית כאישה באמצע שנות העשרים לחייה, וכשפריסק מזכירה את הפנימייה באבשלום, ארגשקאל עוצמת את עיניה לרגע- מתרכזת, מנסה להזכר.
"כן, זה כנראה מאיפה שאני מכירה אותך." היא אומרת, "אחי לומד שם, בטח ראיתי אותך כשביקרתי אותו."

שס בינתיים מצליחה להעלות את מפת המסלול האחרון של הרכב, ומגלה שהוא הגיע בערך לאמצע המכרות לפני שהוא פנה לאחור.
OUT
tkhag1, איפה פאפירוס נמצא? כמו כן, איך קוראים לפנימייה היוקרתית שפריסק למדה בה?
נולין
הצג
הקאזאת'י מסתכל על נולין עובד, המסיכה שעל פניו מסתירה את פיו. "קראתי מספר מהמאמרים שלך, נולין אניול." טולאר מטאסקווה קוראל אומר, "המאמר שלך על הרמה הטכנולוגית של לפני הפער מול הרמה הטכנולוגית שאחריו היה מרתק, עבודת מחקר מצויינת, ממש מעוררת השראה!"

בזמן שהקאזאת'י מחלק לו שבחים, נולין בוחן את המכונות. הוא לא בטוח שיצליח לזהות את עקבות המזקו"ם על הקרקע אך הוא מאמין שלא יהיה קשה לזהות את סימני העמודים התומכים בתקרה. עם זאת, הכל תלוי בדחיסות האדמה שמתחת לקרקע- אדמה דחוסה יותר אומרת שיהיה קשה יותר לזהות עקבות.
כמו כן, הוא מזהה נזקי אש בחלק מהמכונות, לוחות חרוכים או מפוחמים מעט, לא ברמה שיכולה לפגוע במכונה- אבל בהחלט משונה. ייתכן שבאמת מדובר ביסודני אש.

"סלח לי," קצין המכונות אומר ומבצע קידה משונה, "אין זה מקצועי מצדי- מכונות הכרייה מבצעות את עבודתן בצילן של מכונות התמיכה המוודאות כי התקרה לא תתמוטט על ראשן. אין אינטרקציה מעבר לכך."
ויסקוראלון
הצג
"אני מאמין של יארייזה בעצמי." קאשאנג אומר, "האמונה בווידאן היא לא יותר מכך- רק אמונה. אבל יארייזה לא דורשת אמונה, היא נותנת הוכחות."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 31 אוגוסט 2019, 17:21

פרשס
ספוילר
הצג
Out
אילה עם אני מציין באופן מפורש אתה יכול להניח שהוא איתי בכל עת אבל לצורך הנוכות עם זה משנה במקרה הזה אתה יכול להניח ששלחתי אותו להביא לי משהו מהספינה ששכחתי והוא בדיוק חזר, ובאשר לשם, החלטתי להשאיר את זה בידיים שלך אבל אם אתה רוצה שאני אמצא אז... כוכב הצפון? באמת שאני לא טוב בזה.
In
פריסק מחייכת חיוך לחוץ קלות אך אומרת בטון קליל "באמת? מה היה השם שלו? יתכן אני מכירה אותו"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 01 ספטמבר 2019, 18:04

נולין
ספוילר
הצג

"תודה" נולין משיב. "ומה מביא מהנדס כמוך לקרוא מאמר השוואתי בהסיטוריה עתיקה, אם אפשר לשאול?"

"מה הסימנים האלה?" נולין שואל בעודו מצביע על סימני האש שהוא רואה על המכונה.
"במרכז הבקרה אמרתם שלפעמים יסודני אדמה מגיעים לבסיס ואתם "מרחיקים" אותם. האם יכול להיות שיש יסודני אש במעמקי האדמה? ואם כן, איך המכונות מרחיקות אותם?
אגב המכונות, מאיזה דגם אמרת שהן?" נולין שואל את המהנדס שוב, מודע להתחמקות הלא אלגנטית שלו מהפעם הראשונה שהשאלה נשאלה, והפעם הוא שם לב לכל פרט קטן בשפת גופו של הקאזאת'י

מטא
ספוילר
הצג
גלגול אבחנה
deadalus גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 15:
10
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

שליחה על ידי Darki » 03 ספטמבר 2019, 21:02

היסוקי המעצבן
ספוילר
הצג
"נראה שלא הכול כשר במקום הזה..." טאק רוטן לעצמו, בשקט, מתחת לעינם הפקוחה של המפקחים על הטחנה. "לא יודע למה ציפיתי... אפילו יסוקי אחד אין במקום הזה...."

טאק ממשיך להסתובב בחדר, בוחן את המכונות, ומנסה להבין כיצד הם פועלות. מכונות אלה עשויות להציל את חייו, במידה והם יתקעו בתוך המנהרות. לאחר שעומד על טיב המכונות, טאק פונה לעבר המעלית, ממלמל לעצמו. "אני מניח שבמקום ארור כזה, ויסקוראלון עלול להזדקק לעזרתי". הוא מנפח את חזהו. "הוא זקוק לי, כמובן".

טאק מנופף לשלום לעבר מפקחי התחנה. "להתראות! היה נחמד להכיר אתכם!" הוא נכנס למעלית. לאחר שהדלת נסגרת, הבעת פניו משתנה לרגע. הופכת לזועמת יותר, כועסת יותר. "אידיוטים". הוא רוטן לעצמו, מחכה לסיום הירידה.

meta
Darki גלגל 1d20+8 וקיבל תוצאה סופית של 10:
2

ואציין שמטרת הגלגול היא בעיקר לעמוד על טיב המכונות, שבמידה ונמצא אחת מהן, נוכל להפעיל אותם ולמצוא כך את דרכנו חזרה.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 03 ספטמבר 2019, 23:11

הרפתקאות איש החרק-
ספוילר
הצג
"זו גישה מאוד מגבילה" אומר ויסקוראלון. "להחליט שכל שאר העוקבים אחר האלים הם רק מאמינים. איפה החופש שבדבר? אמונה צריכה לייצג רוח לכת, היא אינה דורשת הוכחות. האם בעיניך כל דבר בחיים דורש הוכחות? האם אתה צריך הוכחות מילדיך שהם אוהבים אותך? או הוכחות מהנוף שמראות שהוא באמת יפה למתבונן?" לא נראה שויסקוראלון נפגע, להפך, נראה שהוא מת על דיונים כאלה.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 ספטמבר 2019, 17:00

פריסק ושס
הצג
OUT
אם ככה, נראה לי ש"פולאריס" זה שם מתאים לאקדמיה. השם של כוכב הצפון בעולם שלנו. אחרי הכל, בעולמות הברית- כוכב הצפון הוא התת-מישור של דסנה, אלת המסעות והחלומות.
IN
"ארניסטו." היא עונה, נראית נינוחה מעט יותר- אבל עדיין לא זזה ממקומה."הוא לומד בוטניקה וזנולוגיה בפולאריס."
נולין
הצג
"המדעים הטכניים הם העבודה והתשוקה שלי, אך הם לא כל חיי." הקאזאת'י אומר ברכות, "ההיסטוריה מלמדת רבות- ואנו הקאזאת'ים תלמידיה."

"למעשה, ריידוקאמאריז שלוש עיניים ציין את הימצאותם של יסודני אש על הירח, וכי הם לא עוינים, אך זה קרה לפני שנכנסתם אל חדר הבקרה. אתה כנראה מתבלבל עם ההיפותזה של ויסקוראלון ידידך, כי יסודני אדמה הם אלה המפריעים לעבודה במכרה."

"בנושא המכונות," הוא אומר בהיסוס מסוים, "מדובר במספר רב של דגמים- האלורה, הלוטור, המרלה, הזארקון, הקוראן ועוד." טולאר מטאסקווה קוראל מרים אצבע לאחר שהוא אומר את שמו של כל דגם. נולין מרגיש כמעט כאילו הוא מציין שמות של דגמי מכונות כרייה אקראיים, אבל הוא מזהה כמה מהם- והם בהחלט לא עדינים ומשוכללים כפי שריידוקאמאריז טען.
ויסקוראלון וטאק
הצג
"וודאי!" בן האנוש אומר, "זה קל להאמין- אתה יכול להאמין במה שאתה רוצה, זה לא דורש כלום! אבל לראות את האמת, לקבל אותה, לחקור אותה ולחפש אחריה- זה דורש מאמץ!"

טאק נכנס באמצע הדיון, רואה את קאשאנג- בן אנוש גבוה וכהה עור, בעל עיניים מלוכסנות ושיער ארוך- יושב בכסא מתקפל ממול לויסקוראלון, לצידה של פלטפורמת המעלית. מסביב, מסכים הולוגרפיים מקרינים תקנוני בטיחות וסלוגנים מעוררי השראה. באחד מהם, ישנה תמונה של יצור פרוותי בעל שש ידיים שמרים אגודל למצלמה, סרט כרוך סביבו עם הכיתוב "העוזר הקטן של הוסקאריום", ומתחת לרגליו ישנו הכיתוב "תמשיכו להתבכיין, תמשיכו להיות חופשיים!"
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 05 ספטמבר 2019, 23:52

ויסקוראלון וטאק-
ספוילר
הצג
"אמונה מביאה מעשים. אם לא היינו מאמינים בחופש, לעולם לא היינו משתחררים מהנחיל. הסייבורגים היו נשארים עבדים ואנשים פה היו חסרי רוח. אמונה ותקווה הם חלק מהותי בחיים. חלק שאני בחרתי לתת ממנו לווידאן" אומר השירן.
סמל אישי של משתמש
deadalus

שליחה על ידי deadalus » 06 ספטמבר 2019, 09:24

נולין
ספוילר
הצג
"אכן", נולין משיב למהנדס, "רק חבל שחלק מהאנשים לא מוכנים ללמוד ממנה" הוא הוסיף בעצב.

יסודני אש, יסודני אדמה, למי אכפת, למה הוא מתחמק מלענות על השאלה? האם הוא מנסה להסתיר משהו?
"יכול להיות שאני מתבלבל עם ההיפותזה של חברי, אבל עדיין, מה לפי דעתך גרם לסימנים האלה?" הוא שואל בעודו מצביע על סימני השרפה על המכונות, ער לכל ניואנס דק בשפת גופו של הקאזאת'י

הם בטוח מסתירים משהו לגבי המכונות האלה, נולין חשב לעצמו, השאלה היא למה...
כשהם פנו לצאת מהאנגר נולין פונה למהנדס "טולאר, אני ממש מתנצל אם אני פוגע אבל אני מרגיש שאתם מסתירים משהו לגבי המכונות הללו, ואני רוצה להדגיש שאתם ממש לא צרכים, אנחנו לגמרי בעדכם. אתה יודע שהחוזה שלנו מחייב אותנו לשמור על סודיות לגבי העניינים של המאובטח, נכון? כל פרט מידע חריג הנוגע למכונות ישאר אצלנו בסודיות מוחלטת. אנחנו צרכים לראות את המכונות החופרות כדי שנוכל להחזיר את המכרה לפעילות מהר יותר, דבר שיעזור בראש ובראשונה לכם, האם נוכל לראות אותן בבקשה?"

מטא:
ספוילר
הצג
גלגול אבחנת מניע על ההסברים שלו לגבי סימני השריפות
deadalus גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 13:
8

גלגול שקר (אין באמת הסכם סודיות) כדי לשכנע אותו לתת לנו לראות את המכונות (אם צריך דיפלומטיה תוריד 4 מהתוצאה)
deadalus גלגל 1d20+6 וקיבל תוצאה סופית של 7:
1
שלח תגובה