• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נקמת המנעולנים, גליון 001# [עץ משחק]

אני שולף גאג'ט נוסף המשרוול שלי ומשתמש בו.

הגאג'ט הזה הוא ספריי לביטול חיכוך, אותו הנוזל משתמשים בו להגנה עצמית.

אני מרסס את כל האופנוענים שמנסים לאגף אותי ומחזיר את תצומת הלב שלי במהירות לאופנוענים שמלפני.

אני בוחר בלהרשים את היריב.

"הוא צודק, מאנר תעזוב אותו" צועק ג'יימס. ג'יימס שולח את שתי ידיו קדימה ויוצר סביב המנקה בועה עמידה של אנרגיה קוסמית שגם מרחיקה ממנו את מאנר ולא מאפשרת לו לצאת.
META
שחרור מעצורים מוזר +2
[dice:43m0]725465:0[/dice:43m0]

מאנר לא מתייחס לבועת האנריגה יותר מדי. הוא צועק לג'יימס "תסיר את הבועה. זה יחסוך לנו הרבה זמן בעתיד." מאנר מנסה לשבור את הבועה בעזרת ידיו.
OUT
אני לא בטוח שהבועה עובדת על מאנר כי הוא די צמוד למנקה. אולי כלאת את שניהם בפנים?

טוב, סליחה שלא הגבתי, אבל המשפחה באה לבקר וקצת קשה לי למצוא את הזמן
In
יד השטן רץ אל התרמילים ומחביא אותם בזריזות מאחורי הבר, בתקווה שהמולת הקרב תשיח את דעתם של האופנוענים. אז הוא לוקח מצית מהבר, רץ החוצה לכיוון האופנועים, חוזר לצורה הרגילה שלו וצועק לאופנוענים "היי, מניאקים, תעזבו עכשיו, מהר, ואני אשקול לא לפוצץ את האופנועים היקרים שלכם, ותשאירו את המנקה מאחור, אנחנו נצטרך אותו"

IN
מאנר, אתה נזרק לאחור כאשר בועת האנרגייה של נובה בוי כולאת את המנקה בתוכה.

לורן, נראה שהאופנוענים מעדיפים לא להתקיף אותך. במקום זה, הם מתחילים לפנות לכיוון מאנר ונובה בוי.

יד השטן, אתה יוצא החוצה. על יד האופנועים עומד אדם גבוה בחליפה שחורה, כובע מגבעת מצל על פניו ואינך רואה אותן "ובכן, ובכן, ובכן, האין זה הכפפה השחורה החביב על כולנו."

OUT
אכן, רץ קצת מהר משחשבתי. אני לא אהיה זמין שבוע הבא עקב נסיעה, אבל אחרי זה אחזור ואשתדל להגיב לעתים תכופות יותר.

חזרה