• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

יוצא המטריקס 4 עם קיאנו ריבס וקארי אן מוס

פלאפי

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
o_O

לא האמנתי שאני אגיע ליום הזה... בתור מעריץ מטריקס אובססיבי השאלה האם יהיה סיקוול מטרידה אותי כבר 15 שנה, ועכשיו כשזה מגיע אני לא בטוח איך אני מרגיש לגבי זה. מצד אחד ברור שאני אראה את זה על השנייה שיהיה אפשר, מצד שני יש לזה פוטנציאל להרוס את העולם כמו שנעשה בהרבה סיקוולים מיותרים אחרים. מצד שלישי, אף אחד לא ביקש המשך לבליידראנר ובכל זאת בליידראנר 2049 היה תוספת מוצלחת. בקיצור, אני צופה שחיי מעכשיו עד לבכורה יהיו מתח על גבול הפאראנויה עם הרבה ליקוט מידע אובססיבי.

וסתם בשביל הכיף, מצורף פרוייקט הגמר שלי בקורס פוטושופ מהלימודים - פוסטר פיקטיבי לסיקוול למטריקס (גם המצאתי לו עלילה שלמה שאני בטוח שלא תהיה קרובה בכלל לעלילה האמיתית).

The Matrix Reborn Uri Gil.jpg

מסוקרן למען האמת.
השאלה המהותית זה האם 2 ו-3 הם חלק מהקאנון או שהם יחליטו להמציא מחדש?
ההימור שלי הוא שהם ימשיכו, ויפרפלו את הסדרה 10-15 שנה קדימה. קיאנו ריבס עדיין משחק, ועם הסרטים האחרונים שלו גם מצליח. אני מהמר הימור שני, שאם הסרט הראשון (רביעי) יצליח, נראה עוד שני סרטי-המשך (שישה סה"כ).
יודעים כבר מי התסריטאים/במאים הפעם?

הסרט הראשון היה ממש מגניב ומיוחד.
ואז הגעתי לסרט השני, מלא בציפיות. זה היה כזה "וואו! נראה סוף סוף את ציון! העיר החופשית האחרונה!" ואז הם מגיעים לציון ו.. כל העסק הופך לקליפ טראנס מביך וארוך, עם חיתוכי מצלמה לסצנת יחסי מין גרועה במיוחד בין ניאו לטריניטי שמדגימה היטב את כל החסרונות האסתטיים של הפרעות אכילה.

על הסרט השלישי ש
בשיאו ניאו הופך לצלב מפואר
עדיף לא להכביר מילים.

The oldman אמר/ה:
יודעים כבר מי התסריטאים/במאים הפעם

לפי מה ששמעתי ברדיו - האחיות וואשובסקי, לשעבר האחים וואשובסקי.

אם ניאו וטריניטי לא היו חוזרים, הייתי מהמר שהם הולכים לעשות אדפטציה לאחד מסיפורי הצד שנכתבו כתוספת לקאנון (היו קומיקסים למיטב זכרוני...?)

קשה לי לראות איך הם יכולים לחדש בסיפור של הדמויות שעקבנו אחריהן טרילוגייה שלמה, אבל אני אחכה לטריילר לפני שאחליט מה דעתי על הסרט

וגם, עוד הזדמנות לראות את קיאנו ריבס על המסך! :)

המפקד האלמוני אמר/ה:
לפי מה ששמעתי ברדיו - האחיות וואשובסקי, לשעבר האחים וואשובסקי.
נראה שהפעם רק אחת מהן תביים - לאנה וואשובסקי. לא ראיתי שום התייחסות לגבי לילי, או כל במאי אחר.

חזרה