• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ההתפרקות - עץ משחק [חופשיטה] (3/3) נסגר.

סליחה על העיכוב, פשוט הייתי בטיול בלי קליטה.

סלאפקווה:
OUT
החרבות שלכן מורעלות, לא? הוא די הולך למות...
META
התחמקות מתנקש- 8
התקפת מתנקש- 18
התחמקות אמנית להב- 9
התקפת אמנית להב- 6
IN
שני פצעים עמוקים נפערים בבטן המתנקש בעקבות ההצלפות של סלאפקווה, אך לא נראה שהוא חש בכאב. הוא מסתער לעבר אמנית הלהב, מצמיד את ידו אל צווארה. היא צורחת בכאב לאחר שנייה וכושלת לאחור, כשצווארה מנוקב בכמה חורים קטנים, מהם נוטף נוזל ירקרק.
המתנקש עוצר, מביט בלוחמות שמולו ומחייך. כשעוד כמה אמני להב רצים אל תוך החדר הוא מרים את ידו ונוקש באצבעותיו. אחת מידיו נעלמת בפתאומיות, מלווה בזעקת כאב מצידו, והחדר מתפוצץ.
OUT
ד"ק 12 להצלה.
קונראד:
META
התחמקות אויב- 17
ירי בדובריינים- 16
התחמקות דובריינים- 13
ירי במשמר הבית- 13
התחמקות משמר הבית- 19
IN
קשתי האויב יורים במגדלי המצור המתקרבים, חודרים את מגניהם ופוגעים בכל אזור חשוף. הדובריינים חוטפים מכת אש שהורגת להם חמישה עשר לוחמים.
אנשי משמר הבית מצליחים לעמוד במטר החצים, וכך גם הקשתים שעל החומה.
קנטינר:
OUT
למה שהוא ישמור כסף במכרה? לא באים לשם וקונים, אלא משנעים את היהלומים אל מקומות אחרים...
הם היו שני חיילים שלכם.
ושכחת את המשימה שלך. אתה היית אמור לאיים על הלורד בנוגע להברחות, לחכות שהוא יעשה זאת שוב (או פשוט לחכות שבועיים ולהאשים אותו סתם) ולכבוש את המכרה, לא רק לבזוז אותו.
ברנור:
ה'יתקוך מהנהן ויוצא. לאחר כיום הוא חוזר, מגיש לברנור רשימה.
1) מחסן גדול באירקד, העיר הדרומית ביותר בדוכסות, שמחיר המחסן בה זול בגלל קרבתה לגבול. 1500 מטבעות זהב.
2)מפעל בדים ישן בקירת', עיירה גדולה במזרח. הוא בא יחד עם הציוד, כך שמחירו הוא 5000 מטבעות זהב.
3)מבנה בינוני בעיר הבירה, שמחירו הוא 3000 מטבעות זהב.

סלאפקווה
in:
אומנם אומני החרב מתחמקים בהצלחה, אך סלאפקווה, תשושה מפצעה,לא מצליחה לחמוק מן הפיצוץ שמזעזע את החדר, ונופלת שדודה. לרגע קט, צבע עיניה נראה כקלדיסקופ, והוא משתנה לאפור. לאחר מכן, עיניה נעצמות.

meta:
התחמקות לסלאפקווה:10
התחמקות לאומני להב:13(בהנחה שתוסף הזריזות הוא 5)

קנטינר:
הסיירים נשלחים, ולאחר יום וחצי, כשכל החיילים של קנטינר כבר נערכו כמו שצריך במבנה הגנתי במכרה, הם מגיעים.
"הלורד הזה, האציל מה-שמו מגיע, המפקד. הוא מלווה בשלוש מאות חיילים" הם מדווחים.
סלאפקווה:
"נו, סלאפקווה? מתי תתחילי למלא את חזוננו? הרי לא יכול להיות דאת סתם מתפללת אלינו בלי לצפות שנבקש ממך משהו בתמורה..."
הקולות נשמעים מתוך הערפל המקיף את סלאפקווה, שיודעת בבירור שהיא כבר לא נמצאת בחדרה. יד נשלחת מתוך הערפל, שואבת ממנה את תחושת הכאב המלובן שפועם בתוכה.
"טובה תחת טובה, סלאפקווה... טובה תחת טובה" ממלמלים הקולות, והיא מתעוררת.

"סלאפקווה! תודה לאל! את בחיים! המרפאים אמרו שלא תצליחי לעבור את זה, וגם אם כן תהיי מצולקת לכל החיים, אבל הם טעו! אני כל כך שמח שהם טעו!" אומר דמון מעליה, מביט בה בשמחה.
שאר האנשים בחדר ממלמלים תודות חרישיות לאלים, אבל סלאפקווה יודעת טוב מאוד מי השאיר אותה בעולם הזה.
ברנור:
"אני אוכל להשיג מזון וציוד נוסף בכמה שעות, ואני מעריך שנצטרך לפחות עוד שני שומרים ועגלה, כי כל כך הרבה כסף לא לוקחים בידיים, ושודדים ישמחו להניח עליו את ידיהם. מחר נוכל לצאת לדרך לקירת', לאחר שנודיע על עזיבתנו לארכי דוכס".

קנטינר-
"זה לא טוב" אומר קנטינר. "למישהו יש רעיון מה לעשות?" "לי יש רעיון," אומרת מילרה. "מה דעתכם שהקשתים יחכו נסתרים על החומות (OUT- יש עצים בסביבה?), וכשה'אציל' נכנס פנימה, ירו מתחי חצים על אחורי צבאו, בזמן שהאבירים ונושאי הכלים יסתערו משני כיוונים על הצבא הקטן של הלורד, וינפצו אותו. אחר כך ניקח את הלורד בשבי, נזהיר אותו, נבזוז את הלוחמים המתים ונלך משם." "זה רעיון טוב" אומר קנטינר. "מה דעתכם?"
OUT- מטיל עכשיו קוביות. בסדר?
META
אבירים- 6
קשתים- 17
קנטינר- 9
שכירי חרב- 20

סלאפקווה
סלאפקווה קמה ממיטתה.
"כן, כן, תודה לאלים". היא זורקת לעבר המרפאים. "איזה יום היום?" היא שואלת את דמון. "המועצה כבר התחילה? מה קרה לשומרות שלי?" היא חוזרת, ממטירה מטר של שאלות על בעלה.

קנטינר:
OUT
לא. לא. לא. מילרה היא לא לשיקולך (אתה לא משחק אותה, מה גם שאין סיכוי שהיא מגיעה איתך למלחמה, היא או אחד השותפים האחרים. הם לא לוחמים.
לא קרה עדיין כלום, אז אל תטיל. אין חומות, את זה כבר אמרתי, אבל יש עצים.
סלאפקווה:
"עברו יומיים, יקירתי. המועצה חיכתה להחלמתך. השומרת שלך נהרגה, אבל האחרות בסדר.
בינתיים הגיע אלינו משלוח. כדאי שתראי אותו בעצמך" הוא אומר, מלווה אותה אל כמה שקים שמחזיקים חיילים.

קונראד
Out
נשמע לי קצת מאולץ לגלגל להתחמקות שלי או של האויב כשאין להם יותר מדי מרחב להתחמק. גם במו״ד פשוט משווים לד״ק בדרך כלל.

In
החיילים ממשיכים לבצע את הפקודות. המגדלים מתקדמים לחומה, גשרי הנחיתה מורדים והחיילים מסתערים מתוכם - משני עברי הטירה. הקשתים מחפים על חבריהם. קונראד מאזין בסיפוק לקולות הקרב, בוחן בעניין.

Meta
דובריינים
[dice:jo1h]726047:0[/dice:jo1h]
משמר הבית
[dice:jo1h]726047:1[/dice:jo1h]
קשתים
[dice:jo1h]726047:2[/dice:jo1h]

קונראד:
META
לחימת האויב בדובריינים- 5.
לחימת האויב באנשי משמר הבית- 8.
הגשרים מורדים אל החומות, והחיילים מסתערים פנימה. הקשתים מתקשים לירות בלי לפגוע בחבריהם, אבל מצליחים להוריד כמה עשרות לוחמים. הדובריינים עושים שמות בחיילים שבצד שלהם בחומה, זורקים חיילים מהחומות ויוצרים ערימות חללים. חמישה דובריינים נהרגים, וזה כשחיילי האויב היו עם מזל.
אנשי משמר הבית גם הם נלחמים היטב, אבל נשקיהם הארוכים ואימונם להילחם במבנה הם בעוכריהם במצב הזה. החומה הצרה לא מאפשרת להם להתארגן ביחידות, וקבוצות קטנות נלחמות כל אחת לחוד. עדיין האויב מאבד לוחמים רבים, ויש פחות ממאה חיילים על החומות.
ברנור:
לאחר כמה ימים של רכיבה, אתם מגיעים לקירת'. שני לוחמים, שהית'קוך מכיר אישית, מלווים אתכם ואת העגלה שאיתכם. שודדים לא ניסו לתקוף אתכם, באופן מוזר, אבל אין על מה להתלונן.
"ובכן, אדוני, הגענו. אני אלך להכין את סידורי שהייתנו כאן, ואתה תלך לראות את הנכס?" שואל הית'קוך.
קנטינר:
חיילי הלורד מתקרבים אל המכרה, והסיירים מדווחים על כך שיש כארבעים אבירים, רובם ללא סמל, שמתקדמים עם הכוח. יש גם קשתים רבים, מצויידים במגנים לשימוש בעת טעינה וברובי קשת כבדים. השאר הם לוחמים חמושים בהאלברדים, המתקדמים במבנה פלנקס.
"להישאר עם התוכנית, המפקד?" שואל אותך ארוד.

קונראד
OUT
חיילי משמר הבית מצוידים על החומה בגרזנים. אני מניח שמאמנים אותם גם בנשק קפא''פ, אפילו אם זה לא הנשק העיקרי שבו הם מוכשרים.

IN
קונראד צופה בסיפוק בקרב. הוא לא נותן פקודות חדשות, אלא נותן לחייליו להמשיך במלאכתם.

META
קשתים - 20
דובריינים - 19
משמר הבית - 18
וואו.

קונראד:
META
קשתי אויב- 20.
לוחמי אויב מול משמר הבית- 13.
לוחמי אויב מול הדובריינים- 20.
IN
חיילי האויב נטבחים בחצי הקשתים ובידי אנשי משמר הבית, אבל הדובריינים נתקלים בהתנגדות קשה. עשרה דובריינים נופלים, אבל הם משמידים את מתנגדיהם. הקשתים במגדלי השמירה מצליחים לקצור באנשי משמר הבית. שלושים לוחמים נופלים, מתים או פצועים קשה. השערים בקרוב יהיו בידי הצבא, אך חייל הנמצא למרגלות החומה מדווח לאחד האבירים כי האויב מארגן חיילים בשער ולמרגלות הירידה מהחומות במבני פלנקס, למחוץ את מי שיגיע משם.
קנטינר:
קנטינר ואנשיו מתקדמים אל עבר כוחות הלורד, כשהקשתים מתמקמים בעמדותיהם. כוחות הלורד עומדים במבנה פלנקס, מתקדמים באיטיות, כשבמרכז המבנה עומדים נושאי רובי הקשת הכבדים.

קונראד
OUT
כמה יש לאויב? וכל האבידות נופלות עליי או גם על אנשי הטופר?

IN
העיט השחור מהנהן למשמע הבשורות. ''אתה, נושא כלים! עלה על הסוס. תמסור למפקדים להסתער במבנה ראש חץ על הפלנקס. צא!''. הוא משגיח בשימת לב על מהלך העניינים, מתפלל חרישית לאלים לניצחון. ראש החץ יאפשר למסתערים להיכנס בין הרומחים ולנצל במלואו את אפקט ההסתערות שלהם. ובתקווה, זה יגרום להם למקד את מלוא מאמציהם כנגד חיל הרגלים ויאפשר לאבירים להסתער ולכתר אותם.

META
בבקשה אל תפיל לי את השליח. זו פשוט דרך משחקית לתאר את הפעולות של הצבא.
דובריינים - 18
משמר הבית - 18
קשתים - 12
אם צריך גם לאבירים - 6

חזרה