• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קבוצת אונליין לפאת'פיינדר 2

חדש כמעט לגמרי מוכן ללמוד מה שצריך אבל העיקר לשחק באמת ואם אי אפשר אולי יש לך להציע איזה אתרים או מקמות שאפשר למצוא בהם שחקני ומנחים?

אני אסביר לכם שני דברים:
האחד - הקבוצה הזו סגורה כי כרגע אין שחקנים רציניים שרוצים.
השני - תכלס הייתי פותח את הקבוצה אם היו לי כמה רציניים, אבל אם לא תשאירו לי פרטי יצירת קשר אני לא אוכל ליצור איתכם קשר, ומניסיון העבר שלי משתמשים לא רשומים לא נוהגים לענות בפונדק, אז תשאירו לי מייל/דיסקורד (אל תשאירו טלפון - זו פגיעה קשה מדי בפרטיות שלכם למסור את המספר למישהו שאתה לא מכיר בכלל, ומהסיבה הזו אני לא אחשוף את המספר שלי על ידי זה שאתקשר אליכם)

כמו שאמרתי - יכול להיות שאני מוכן לפתוח את זה מחדש, רק שיצטרפו עוד אנשים. אני אפתח שרת הרשמה בדיסקורד ואשים כאן את הקישור. ברגע שיהיו מספיק אנשים אנסה לפתוח אם יהיה לי זמן וכוח.
הנה לינק לשרת ההרשמה
https://discord.gg/V6MRXTh

lonewolf אמר/ה:
למה? למשחק מקוון? למשחק בחי?

למשחק מקוון אפשר כמובן פה בפורום, בקטגוריה משחקים מקוונים ורשומות. למשחק חי אפשר בקטגוריה חיפוש שחקנים/ מנחים.

עד כדי כך פשוט.
פורום חיפוש שחקנים נועד לחפש שחקנים לכל קבוצת משחק, בין אם היא משחקת סביב שולחן, או דרך תוכנת הדיסקורד או הסקייפ, או במשחק מקוון בפורום. זה לא ממש משנה.

חזרה