• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון בעניין החוברת של מלסטרה - עריכה ראשונה נגמרה, נדרשת עריכה שניה וסופית

החוברת של מלסטרה עברה עריכה ראשונה (הגהה ראשונה + תיקונים מתיקונים שונים, הורדה/שינוי של כפילויות תוכן ועוד), וביום שישי האחרון השלמתי את העבודה על קובץ מאוחד של כל פרקי החוברת, באורך כללי של כ-210 עמודים.

שני הדברים המרכזיים שצריכים לקרות כדי לסיים את הפרוייקט:

1. אני צריך לארגן עריכה שניה וסופית, שתמצא את כל השגיאות שעוד נותרו, ותעבוד על כל המסמך כדי לייצר ממנו טיוטה סופית של חוברת - אני אנסה לבדוק מי מסוגל לעשות עבודה כזו ברמה הטכנית, וכמה הוא עולה.

2. העבודה של האומנית הדיגיטלית ששכרתי על עמוד השער צריכה להגיע לסיומה. כרגע אנחנו עדיין באמצע.

מעבר לזה - עוד כמה עניינים קטנים כגון תיקון דף התודות, תיקון ושכתוב של המפה הישנה של בקעת קיירן, ועוד.

עד כאן להפעם :)

תודה על התגובות :)

הכוונה היא ליצור קובץ pdf שיהיה זמין להורדה חינם, וכנראה מספר מאד קטן של חוברות מודפסות.

לשאלה - יש תכנון לכתיבת ספר שיטה עתידי, אבל זה לא יהיה בקרוב. בינתיים החוברת כתובה כעולם מערכה שאפשר להתאים אותו לשיטות שונות.

Envinyatar אמר/ה:
יש תכנון לכתיבת ספר שיטה עתידי, אבל זה לא יהיה בקרוב. בינתיים החוברת כתובה כעולם מערכה שאפשר להתאים אותו לשיטות שונות.
אני שואל משום שאשמח לכתוב את הנתונים של הגזעים הללו, אם תרצה אותן באחת מהשיטות שאני שולט בהן - ומשום שאני חושב שסטטיסטיקות כאלו יכולות במעט מאוד עבודה, לעשות את החוברת הרבה יותר שימושית למי שמתעניין בעולם (כי את הדברים הקריטיים ביותר במכאניקה כבר עשו עבורו).
בניגוד לספר שיטה, לא בטוח שיש טעם להכנס לנתונים של מפלצות, לחפצים מופלאים של מלסטרה וכן הלאה, אבל התוכן הבסיסי ביותר הרלוונטי לשחקן - כנראה שכן שווה את זה.

the Nerubian אמר/ה:
Envinyatar אמר/ה:
יש תכנון לכתיבת ספר שיטה עתידי, אבל זה לא יהיה בקרוב. בינתיים החוברת כתובה כעולם מערכה שאפשר להתאים אותו לשיטות שונות.
אני שואל משום שאשמח לכתוב את הנתונים של הגזעים הללו, אם תרצה אותן באחת מהשיטות שאני שולט בהן - ומשום שאני חושב שסטטיסטיקות כאלו יכולות במעט מאוד עבודה, לעשות את החוברת הרבה יותר שימושית למי שמתעניין בעולם (כי את הדברים הקריטיים ביותר במכאניקה כבר עשו עבורו).
בניגוד לספר שיטה, לא בטוח שיש טעם להכנס לנתונים של מפלצות, לחפצים מופלאים של מלסטרה וכן הלאה, אבל התוכן הבסיסי ביותר הרלוונטי לשחקן - כנראה שכן שווה את זה.

אני אשמח להעביר לך את הפרק עם ההערות הטכניות שכן כתבתי לגזעים, ונראה מה אפשר יהיה לעשות שם :)

חזרה