הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

שליחה על ידי padron » 11 אוגוסט 2019, 00:48

ציידים
ספוילר
הצג
"פשוט תתעלמי מהבורים. אם את המפתח להצלת הכפר הם עוד יבלעו את המילים שלהם." שאן אומר ברוגע.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 11 אוגוסט 2019, 08:23

ציידים
ספוילר
הצג
דרוגמאר נוהם, חושף ניבים ושולח יד לגרזן שלו בהצלפת זנב.
"אולי אתם תהיו הבאים בתור, אם לא תתעסקו בעניינים שלכם, חזירזירים רכי עור וכפויי טובה!'

איום
dragonian גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 12:
7

אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אוגוסט 2019, 21:21

בוט
ספוילר
הצג
בהיעדר ברירה הזאב מתקיף את גנבול, מקווה שפציעות יאפשרו לו למצוא בתוכו כוח פנימי לנער את הרוח. הוא מנסה להפילו לאדמה בתקווה שהרוח תצא ממנו אם תהה במצב קשה
META
נשיכה על גנבול
24
11 נזק, גנבול צריך להצליח כוח בד"ק 13 או ליפול שרוע.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 11 אוגוסט 2019, 23:32

ציידים
ספוילר
הצג
אחד הנערים עושה תנועה מגונה לעבר דרוגמאר, אך נראה שהדם דרקון המגודל הצליח להבהיל אותם מעט והם חוזרים לעבודתם, מתעלמים מכם.
רוב רחובות העיירה נטושים, נראה שהתושבים מעדיפים להשאר בבתיהם בזמנים אלו. אתם מגיעים למחסן בו מויירה משתכנת. לאחר שת'אדיוס מזנק בשמחה כמו כלב שפוגש את בעליו, היא שואלת אתכם, "יש חדש בחקירה? מי זאת הנערה הזאת?" בחשדנות
בוט
ספוילר
הצג
גנובל - אלא אם ההתקפה של אייבל עילפה אותך, הרוח מצווה עליך להתקיף אותו פעמיים (אתה לא מקבל התקפת סתר)
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 אוגוסט 2019, 09:47

הציידים
ספוילר
הצג
דרוגמאר טופח על גבה של הנערה. "הפתרון לבעיות שלנו. מלכת האלמתים החדשה.'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG
תשובות: 1

שליחה על ידי Dr_RPG » 12 אוגוסט 2019, 23:50

הציידים
ספוילר
הצג
"אני מקווה שזה פשוט כמו שאתה מנסח את זה. זאת נעומי. היא גרה בבקתה ביער. ניסינו להבין למה האל מתים לא מתקרבים לבקתה, וגילינו שמטווח מסוים הם עושים כל מה שהיא מבקשת. קיווינו שאת, בתור נקרומנסרית, תוכלי להבין איך להשתמש ביכולת הזאת כדי להגן על הכפר."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 13 אוגוסט 2019, 17:39

בוט
ספוילר
הצג
OUT
ההתקפה עילפה אותי. הייתי על 8 נק"פ מהקרוב הקודם.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 14 אוגוסט 2019, 01:18

ציידים
ספוילר
הצג
/
ספוילר
הצג
"מה אתה אומר..." מויירה מהרהרת לרגע. "בואו נבדוק את הטענות שלכם. אני אסיר את השליטה שלי בת'אדיוס למספר רגעים - תראי לי מה את יכולה לעשות בדיוק" היא מצביעה על ת'אדיוס וממלמלת כמה מילות לחש, כשלפתע עיניו של הגועל הופכות לחייתיות יותר והוא חושף שיניים, מתכונן להתקיף. "שב!" נעומי צועקת עליו בבהלה, והוא אכן מתיישב ברוגע. "מדהים..." מויירה אומרת בתדהמה, "ואת אומרת שאף פעם לא למדת נקרומנסיה, ילדה?" נעומי מנידה את ראשה. "אני מוכרחה לחקור אותך יותר לעומק. אנחנו צריכות לבצע כמה ניסויים..." מויירה חושבת בקול רם, ונעומי מתחילה למחות - "מה, ניסויים?! לא, אני..." מויירה משתיקה אותה בידה. "אני זקוקה לכמה שעות לבד עם הנערה, כדי לגלות מה בדיוק מקור הכוח שלה. ונראה שהחברים שלכם עוד לא חזרו עם המידע מהרוח של הלורד וויקראסט. אם אתם רוצים לעשות את עצמכם שימושיים, אתם מוזמנים לצאת להלחם באל מתים שמתקרבים יותר מדי לעיירה. איזה זקן בשם פילשברג מנהל מיליציה של כפריים - אולי יהיה לו משהו עבורכם לעשות, אם מתחשק לכם לשייף קצת את נשקיכם על אל מתים עד שחבריכם יחזרו."
בוט
ספוילר
הצג
הרוח שואבת את כוחו של גנובל ממנו, ועל כן נשיכתו של אייבל מפילה אותו על הרצפה, מדמם וחסר הכרה. ברגע שהוא נוחת, הרוח יוצאת מגופו, מייללת בעצבנות. היא מחליטה לנסות לקרוע את הזאב הטורדני לגזרים בעצמה. בנתיים, כריסטוף מתחמק מההתקפה של הפסל שמולו ואז שובר את ראשו בזריזות, מסתובב לכיוון הרוח המאיימת.
META
@צ'ואי הצלת מוות בבקשה.
שתי התקפות נגד אייבל:
17+5=22, בפגיעה 4 נזק נקרוטי ואתה צריך להצליח בהצלת חוסן דק 14 או שהנקפ המקסימלי שלך יורד ב4 עד שאתה עובר מנוחה ארוכה
6+5=11, בפגיעה 10 נזק נקרוטי ואתה צריך להצליח בהצלת חוסן דק 14 או שהנקפ המקסימלי שלך יורד ב10 עד שאתה עובר מנוחה ארוכה

מלאך 1 נגד ליילאני: 14+4=18, בפגיעה 6 נזק מוחץ
מלאך 2 מת
תור ליילאני
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 14 אוגוסט 2019, 02:20

ציידים
ספוילר
הצג
"בשביל מה? נעומי פשוט יכולה להגיד להם ללכת לעזאזל. או אפילו להעביד אותם בשדות." מפהק
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 14 אוגוסט 2019, 20:33

ציידים
ספוילר
הצג
"טוב, נעומי קצת עסוקה כרגע. אני חושב שאני אשאר כאן להשגיח שהכל בסדר, אתן יודעות, למקרה שמשהו יישתבש." זוהאן מעדיף להישאר באזור- הוא לא סומך לחלוטין לא על מויירה ולא על נעומי.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 14 אוגוסט 2019, 20:55

בוט
ספוילר
הצג
ליילאני הפעם לא מצליחה לבלום את מכתו של הפסל הפוגעת ברגלה וכמעט גורמת לה ליפול, אך היא מצליחה לשמור על שיווי משקלה ועל ברכתה של האלה ובצעקת זעם היא משיבה לפסל מכה.
META:
ריכוז: 20 טבעי. הצלחה
התקפה: 13+5= 18
נזק: 4+2+5=11

נק"פ: 14/28
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 15 אוגוסט 2019, 01:57

בוט
ספוילר
הצג
ליילאני מרסקת את המלאך השני, שנשבר על הרצפה.
תור אייבל
ציידים
ספוילר
הצג
"ראשית, אני לא רואה שדות פה - לא שאל מתים נבונים מספיק כדי לעבוד בהם" עונה מויירה לדרוגמאר בעצבנות. "שנית, השתגעת לחלוטין? אתה יודע בכלל מה זה אומר להתעסק עם כוחות נקרוטיים ברמות כאלו? דברים יכולים להשתבש בקלות רבה. כרגע אנחנו רוצים לחסל כמה שיותר אל מתים, בעיקר את אלו שקרובים מדי לעיירה, עד שאוכל לגלו מה מקור הכוח של נעומי."
"אני צריכה ריכוז מוחלט, לכן עדיף לי שתצאו מכאן לכמה שעות." מויירה משיבה לזוהאן בעצבנות, "וחוץ מזה שאין לנו זמן לבזבז - אם אין לכם מה לעשות, עדיף שתתרמו את זמנכם בהגנה על העיירה. סמוך עלי, שום דבר לא ישתבש - אני יודעת מה אני עושה."
OUT
אם אתם מתעקשים אתם יכולים לא לעשות כלום עד שהקבוצה השנייה תחזור
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 15 אוגוסט 2019, 02:25

ציידים
ספוילר
הצג
"אולי נעומי תעזור לנו לחסל אותם, ואז תבדקי את הבדיקות שלך? אני לא רואה סיבה שנסכן את העור שלנו סתם כדי להעביר את הזמן."
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 15 אוגוסט 2019, 02:42

ציידים
ספוילר
הצג
"אתם שכירי חרב, העבודה שלכם היא לסכן את העור שלכם" מויירה משיבה בכעס. "ואני חושבת שזה האינטרס של כולנו לגלות מה נעומי מסוגלת לעשות, כמה שיותר מהר. תעשו מה שאתם רוצים, רק בבקשה, אל תפריעו לי..."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 15 אוגוסט 2019, 16:35

בוט
ספוילר
הצג
OUT
הצלת מוות:

צ'ואי גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 13:
13

הצלחה