• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נקמת המנעולנים, גליון 001# [עץ משחק]

META
מאנר, אני מקבל את תוצאת הגלגול שלך, אם כי בעקרון מעדיף לחכות שאומר אם יש צורך בגלגול.

אתה ביצעת מהלך 'עימות חזיתי'. זכרת להוסיף את תג המסוכן שלך לתוצאה?

בחר אחד מהרשימה (אם לא הוספת את המסוכן ויחד איתו אתה מקבל 10 ומעלה, בחר שניים):
• אתה מתנגד או חומק מהמהלומות שלהם.
• אתה לוקח משהו מהם.
• אתה יוצר הזדמנות לבני הברית שלך.
• אתה מרשים, מפתיע או מרתיע את היריב.

IN
מאנר, אתה מרים את אגרופך להלום במנקה אבל גם הוא לא טומן את ידו בצלחת, ושולח לעברך זרוע משוריינת.

לורן, האופנוענים נרתעים מהאלה והמגן שלך. אחד מהם מסנן משהו לשני, והוא רץ לעבר הטלפון שעל הבר.

META

יד השטן, גלגל הערכת מצב:
כאשר אתה מעריך את המצב, גלגל +מתנשא. בתוצאה של 10 ומעלה שאל שתי
שאלות מהרשימה. בתוצאה של 7-9 , שאל אחת. קבל +1 כאשר אתה פועל בהתבסס על תשובה שקיבלת.
• במה אני יכול להשתמש עבור _____ ?
• מהו האיום הגדול ביותר?
• מה נתון בסכנה הרבה ביותר?
• מה פגיע בפני?
• איך אפשר לסיים זאת במהרה?

OUT
סליחה שלא הגבתי הרבה זמן.
אני די בטוח שאני גרמתי לפיצוץ בקרב שבו הפכנו לצוות
אני קצת מכיר את פלאים (מנחה קבוצה של החברים שלי) אז גלגלתי בעצמי.
IN
נובה בוי נכנס "למה הם לא יכולים לעקוב אחרי התוכנית." הוא חושב לעצמו. הוא טוען את הידיים שלו באנרגיה קוסמית ומכניס אגרוף טעון במנקה.
META
המסוכן שלי הוא 2+ אז
[dice:9rt5v8t3]725167:0[/dice:9rt5v8t3]

עריכה: יש!! אני חומק מהמהלומות שלו ולוקח ממנו את החליפה אם זה אפשרי.

OUT
חברים, אני יודע שאני לא זמין כל רגע ורגע, אבל אין טעם לרוץ קדימה בלעדיי.

מאנר, אתה צריך לבחור שתי אפשרויות, אם כך. אתה מפתיע את האויב ומה עוד?

נובה בוי, מה בדיוק אתה מנסה לעשות עם האגרוף הקוסמי? לנטרל את החליפה של המנקה? לשבור אותה?

IN
יד השטן, בזמן שהאופנועים והמנקה עסוקים בתגרה, התרמילים שלהם נחים ללא משגיח, וכנראה שלא ישימו לב אם תגיע אליהם.
ואתה די בטוח שאם האופנועים ייפגעו/ייגנבו, האופנוענים יעזבו את התגרה- האופנועים יותר חשובים להם מלעזור למנקה.

לורן, אתה מרחיק את האופנוען מהטלפון. כמה מהאופנוענים מתקרבים אליך, ואחד מהם מגחך.

"אני מזהה אותך! אתה בלאק ספארו. נראה לי שמישהו יהיה לא מרוצה כשהוא ישמע מה אתה עושה כאן. אבא שלך יודע שאת פה?"

טיילס, הספוילר הוא בשבילך.
טיילס, בתיאור של הדמות שלי, יש 100 בלאק ספארו פעילים בחפיפה אחד לשני. גם אם יש הבדלים קטנים בתלבושת, גובה, תון ומבנה דיבור ומבנה גוף, זה לא אומר שאפשר להפריד ביניינו בקלות, זה חלק מהטקטיקה הקרבית שלנו. כי אנחנו עדין אנשים רגילים שפשוט מתאמנים כדי להגיע לרמה הזאת, ואנחנו נלחמים כנגד אנשים עם כוחות על, אז ברור ששרירים וגאג'טים הם לא הדבר היחידי שיביא לניצחון. בדיוק כמו הבלאק סווארן הפיל את ראשי המאפיה באותה הצורה. חוץ מזה, אפילו שברור שיש קשר משפחתי בצורה כל שהיא של כל הבלאק ספארו, אבא של לורן הוא אחד מבין המבוגרים של הבלאק ספארו. אז איך האופנוען יודע לזהות שהוא הבן של אבא ולא אומר הבן של אמא, דודו או קרוב משפחה אחר?

IN
לורן מחליט שלא להגיב להערה של האופנוען בצורה מילולית. במקום זה, הוא הראשון שנתקף על ידי לורן אחרי שהוא נטרל את זה שניסה להתקשר לעזרה. האלה עדין מכונוות על מצב הלם.
לורן עדין ממשיך להעסיק ככה את שאר האופונוענים ממאנר ונובה בוי שנלחמים במנקה. הוא די בטוח שיד השטן יצליח למצוא משהוא שיעזור להם בקרב, ואם לא, הוא יודע טוב מכולם איך לברוח ממקום סוער שכזה.

לורן
אכן, באמת משונה שהוא אמר את זה.

IN

מאנר, אתה מכה במנקה, ונובה בוי מגיח ונותן לו אגרוף אפוף באנרגייה. המנקה עף לצד השני של הבר, ומתרסק על הקיר. החליפה שלו נסדקת לכל אורכה ומעלה ניצוצות.

"לעזאזל עם זה," הוא נוהם. הוא מורה בידו על האפונוענים. "זבל חסר תועלת שכמותכם!"

לורן, האופנוענים מנסים לאגף אותך, להפיל אותך ולהגיע אל הטלפון. גלגל בבקשה עימות חזיתי.

יד השטן, מה אתה עושה?

חזרה